Click for more products.
No produts were found.
Click for more products.
No produts were found.

سنگ سرپانتین یا مارسنگ درمانی ( سرپنتین ) Serpentine

مرجع:
17240

سرپانتین برای کسانی که در معرض آلودگی الکترومغناطیسی یا انرژی قرار دارند ایده آل است. هاله را عایق کرده و از ساختارهای پر انرژی و DNA و سلول ها محافظت می کند. 

وزن محصول: 348 گرم

معدن کشف شده : ایران 

دیدن نمایه سه بعدی محصول

تعادل و تنظیم چهارم  کلیک کنید

ادامه مطلب توضیحات بیشتر
اضافه به مقایسه0
افزودن به فهرست علاقه‌مندی‌ها
فروشنده: گوهر فردوس ایران
امکان ارسال کالا با الوپیک در شهر تهران
بدون مالیات 500,000 تومان
فروخته شد
محصولات مرتبط
گردنبند سنگ راف کونزیت Kunzite گردنبند سنگ راف کونزیت Kunzite
جدید
مشاهده بیشتر
220,000 تومان
کونزیت به تسکین درد قلب در اثر از دست دادن یا جدایی و غلبه بر شکستگی قلب پس از قطع رابطه کمک می کند. کونزیت ممکن است در درمان میگرن مرتبط با هورمون ، سیستم تولید مثل در زنان ، بلوغ در دختران ، PMS و مشکلات قاعدگی مفید...
نمایش سریع
سنگ آزوریت دکوری Azurite سنگ آزوریت دکوری Azurite
جدید
مشاهده بیشتر
500,000 تومان
سنگ فوق العاده برای خلاقیت محافظ قوی از کودکان استسنگ دگرگونی است و توازن ذهن نماد آرامش درونی، استقامت و توسعه معنوی برای افزایش مهارت تمرکز فوق العاده وزن محصول:190 گرم معدن کشف شده: ایران دیدن نمایه سه بعدی محصول...
نمایش سریع
ریسه سنگ گارنت سرخ تراش دار Garnet ریسه سنگ گارنت سرخ تراش دار Garnet
جدید
مشاهده بیشتر
1,200,000 تومان
سنگ عشق رمانتیک و شور است. این سنگ برای جریان خون و نیروی قلب بسیار موثر است. معمولا برای درمان اختلالات خون از آن استفاده می شود. به علاوه سیستم ایمنی و سطوح انرژی را افزایش می دهد. به منظور افزایش تمایلات جنسی و...
نمایش سریع
500,000 تومان
سرپانتین برای کسانی که در معرض آلودگی الکترومغناطیسی یا انرژی قرار دارند ایده آل است. هاله را عایق کرده و از ساختارهای پر انرژی و DNA و سلول ها محافظت می کند.  وزن محصول: 348 گرم معدن کشف شده : ایران  دیدن نمایه سه...
نمایش سریع
1,000,000 تومان
نماد خوشبختی ضد جادو و امواج منفی استفاده جهت مدیتیشن متعادل کننده جسم و روح آرام بخش روشن نمودن چهره الهام بخش اثر پاک کنندگی پوست تصفیه خون وزن محصول: 109 گرم معدن کشف شده: برزیل دیدن نمایه سه بعدی محصول تعادل و...
نمایش سریع
سنگ فلوریت زرد کلکسیونی fluorite سنگ فلوریت زرد کلکسیونی fluorite
جدید
مشاهده بیشتر
500,000 تومان
قویترین سنگ برای پاک کردن انرژی منفی از محیط بسیار مفید است و باعث پاکسازی ، تجدید ، و یک طراوت بهاری برای چاکراها می شود. وزن محصول:252  گرم معدن کشف شده: برزیل دیدن نمایه سه بعدی محصول تعادل و تنظیم چاکرای هفتم
نمایش سریع
سنگ عرج السواحل سنگ عرج السواحل
جدید
مشاهده بیشتر
250,000 تومان
بعضی افراد معتقدند که سنگ عرج السواحل قدرت‌های خاصی دارد، مانند جلب عشق و رابطه عاطفی موفق، جلب ثروت و موفقیت مالی، جذب انرژی مثبت و آرامش، و یا روشن‌کننده راه روحانی و سفر به بُعد‌های ماورایی. اما باید توجه داشت که...
نمایش سریع
سنگ آمیتیست برزیل کلکسیونی دکوری بنفش Amethyst سنگ آمیتیست برزیل کلکسیونی دکوری بنفش Amethyst
جدید
مشاهده بیشتر
1,298,000 تومان
نماد خوشبختی ضد جادو و امواج منفی استفاده جهت مدیتیشن متعادل کننده جسم و روح آرام بخش روشن نمودن چهره الهام بخش اثر پاک کنندگی پوست تصفیه خون وزن محصول: 118گرم معدن کشف شده: برزیل دیدن نمایه سه بعدی محصول تعادل و...
نمایش سریع
توضیحات

خواص درمانی سنگ سرپانتین یا مارسنگ ( سرپنتین ) Serpentine 

ایجاد تعادل و تنظیم چاکرا چهارم 

سنگ ماه تولد همه ماه ها 

سرپانتین اغلب با جید اشتباه گرفته می شود ، زیرا هر دو از نظر رنگ و بافت مشابه هستند. رنگهای سرپانتین از سبز شفاف تا سبز زرد ، زرد ، سبز کم رنگ ، سبز خاکستری ، سبز تیره و مخلوط با اجزای مشکی مایل به قهوه ای یا بنفش هستند. 

سرپنتین و سلامت جسمی

سرپانتین برای هضم غذا به شما کمک می کند. برای رژیم غذایی مناسب است. سرپانتین یک سنگ پاک کننده خوب است ، باعث سم زدایی خون و بدن می شود. گفته می شود که به طول عمر کمک می کند.سرپانتین انگل ها را از بین می برد ، به جذب کلسیم و منیزیم کمک می کند. هیپوگلیسمی و دیابت را درمان می کند. به تسکین درد ، به ویژه ماهیچه ای و قاعدگی کمک می کند. این سنگ می تواند به بازسازی سلولی کمک کرده و سطوح انرژی شما را دوباره پر کند. 

سرپانتین برای کسانی که در معرض آلودگی الکترومغناطیسی یا انرژی قرار دارند ایده آل است. هاله را عایق کرده و از ساختارهای پر انرژی و DNA و سلول ها محافظت می کند. با تراز کردن میدان انرژی شما با زمین که به بدن نیرو می بخشد.

سرپانتین به اختلال در ضربان قلب ، ناراحتی های کلیه و معده و همچنین در صورت متناوب بودن اسهال کمک می کند. متابولیسم منیزیم را در بدن تحریک می کند. این سنگ به تسکین گرفتگی ها کمک می کند. 

سرپانتین ممکن است علائم آلزایمر و زوال عقل پیری را تسکین دهد ، درد ناشی از گزش و نیش را تسکین دهد. قند خون پایین ، دیابت ، ضعف عضلانی را تصحیح می کند. التهاب پوست ، اگزما ، واریس را از بین می برد ، زگیل ها و انگل های پوست و مو را از بین می برد.

خواص درمانی سنگ سرپانتین یا مارسنگ ( سرپنتین ) Serpentine

توجه داشته باشید: اطلاعات در این وب سایت جایگزین مشاور و متخصص مراقبت های پزشکی نیست. کلیه اطلاعات موجود در این وب سایت از جمله اطلاعات مربوط به شرایط پزشکی و بهداشت ، محصولات و معالجات فقط برای اهداف اطلاع رسانی می باشد. لطفاً به پزشک مراجعه کنید.

سرپنتین و احساسات

سرپانتین یک ابزار خوب برای درمانگران ، به ویژه تکنیک آزادی احساسی (EFT) است ، برای مشاهده و روش استفاده از این نوع تکنیک کلیک کنید که یک ابزار روانشناختی درمانی است و استرس عاطفی را درمان می کند ، زیرا این سنگ به شما کمک می کند تا با روشهای مثبت برای ادغام موقعیتها و احساسات در زندگی خود. از آن برای کمک به منبع انرژی منفی که شما را می خورند ، استفاده کنید. همچنین این سنگ عالی برای کمک به درمان قلب شما از چالش های رابطه است ، خواه از دست دادن دوستی ، معشوق یا هر شخصی که قبلاً با آن رابطه داشته اید. همچنین به شما کمک می کند قلب خود را باز کرده و دوباره در روابط آرام شوید.

سرپانتین برای بدن احساسی آرامش بخش است ، به شما این امکان را می دهد که ترس خود را از تغییر و سختی رها کنید تا بتوانید با انتظار و هیجان به آینده نگاه کنید. شما را به یاد دوره زمانی بزرگی می اندازد که زمین و طبیعت در حال آموختن بوده اند.

سرپانتین می تواند به شما کمک کند تا نسبت به افکار ، یا نظرات دیگران حساسیت کمتری داشته باشید. این می تواند به شما کمک کند اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید و سرمایه گذاری کمتری برای دریافت تحسین یا قدردانی خارجی داشته باشید. سرپانتین سنگ استقلال است. این احساس محافظت شده را ایجاد می کند و شما را تحریک می کند تا بدون تردید یا ترس وارد حوزه های جدید و محافل اجتماعی شوید. 

سرپانتین تغییرات خلقی را متعادل می کند ، در موارد عصبی و استرس آرامش بخش است ، از اثرات منفی انرژی محافظت می کند. این سنگ به زنانی کمک می کند که به دلیل تنش قادر به رسیدن به ارگاسم نیستند. 

این سنگ در غلبه بر پرخوری احساسی ، پرخوری عصبی ، بی اشتهایی و پرخوری به شما کمک می کند. 

سرپانتین به شما کمک می کند ذهن خود را بر افکار مثبت متمرکز کنید. این سنگ به شما یادآوری می کند که از افکار منفی آگاه باشید تا بتوانید فوراً آنها را رها کرده و افکار خوب را جایگزین آنها کنید. همچنین از اثرات مفید برنامه نویسی عصبی (NLP) پشتیبانی می کند.

سرپانتین توانایی نگه داشتن انرژی را در خط هارا پاک ، توسعه و گسترش می دهد. این چاکرای هارا و خط هارا را از انسداد سم زدایی و پاک می کند. این کمک و پاک کننده، انرژی حرکت در یک جریان رو به پایین است ممکن خواهد کرد. 

شما میتوانید این سنگ را از گوهر فردوس ایران تهیه کنید بزرگترین مرجع سنگ درمانی ایران

سرپانتین به شما کمک می کند احساس کنترل بیشتری بر زندگی خود داشته باشید ، عدم تعادل روحی و روانی را اصلاح می کند. آگاهانه را شفا و میدهد. سرپانتین بارهای احساسی را پاک می کند. اگر روی گلو قرار گیرد ، به شما کمک می کند گذشته را مرور کنید و بتوانید در مورد آن با دیگران صحبت کنید.

سرپانتین انگیزه را برای حل منازعات به شیوه ای مسالمت آمیز تحریک می کند. با این حال ، گاهی اوقات می تواند شما را برای مصالحه به خاطر صلح بیش از حد بیشتر مشتاق کند. 

از انرژی سبز آن می توان با هدف متمرکز کردن و باز کردن چاکرای قلب و افزایش رفاه ، ثروت خوب و توانایی به دست آوردن مزایای تمام تلاش خود استفاده کرد. این سنگ برای بانکداران، مدیران امور مالی، گوارش، قلب و عروق و مشاوران بهداشت روانی است.

سرپنتین و روح

وقتی از اعماق آگاهی خود عبور می کنید ، سرپانتین شما را تحریک می کند. با در دست داشتن این سنگ ، مدیتیشن برای شما آسان تر می شود و دیگر کار دلهره آور به نظر نمی رسد.

سرپانتین یک سنگ پایه است که در مدیتیشن و کاوش معنوی به شما کمک می کند. این سنگ چاکراها را پاک کرده و چاکرای تاج را تحریک می کند. این توانایی های روانی شما را باز می کند و به شما کمک می کند تا اساس معنوی زندگی را درک کنید. این سنگ مسیرهای جدیدی را برای انرژی کندالینی باز می کند. این به شما کمک می کند زندگی های گذشته را به خاطر بسپارید ، خرد را بازیابی کنید.

توجه داشته باشید: اطلاعات در این وب سایت جایگزین مشاور و متخصص مراقبت های پزشکی نیست. کلیه اطلاعات موجود در این وب سایت از جمله اطلاعات مربوط به شرایط پزشکی و بهداشت ، محصولات و معالجات فقط برای اهداف اطلاع رسانی می باشد. لطفاً به پزشک مراجعه کنید.

www.irangemstone.com
09128483558-88952085

ادامه مطلب
جزئیات محصول
17240
نظرات
بدون نظر

نظر دهید

  • Fit:
  • Quality:
این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.

فهرست

جستجو

Click for more products.
No produts were found.

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود / ثبت نام