مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد

خواص سنگ تورمالین سیاه Black Tourmaline

نوشته شده در تاریخ1 سال پیش توسط 6312

خواص سنگ تورمالین Black Tourmaline 

تعادل و تنظیم چاکرای اول ریشه 

سنگ ماه تولد دی ♑ 

سیاره: زمین 

عنصر: خاک

درجه سختی: 7 الی 8

فرمول شیمیایی: Na(Fe2+3)Al6(Si6O18)(BO3)3(OH)3(OH)

سنگ تورمالین (Tourmaline) یکی از سنگ‌های قیمتی و نیمه‌قیمتی است که در طیف وسیعی از رنگ‌ها و گونه‌ها یافت می‌شود. این سنگ از لحاظ ظاهری متنوع و جذاب بوده و به دلیل خواص و تاثیرات آن بر روح و جسم، طیف وسیعی از معناها و باورها را در اطراف خود جمع‌آوری کرده است. در این مقاله، به بررسی کامل و شگفت انگیز خواص سنگ تورمالین می‌پردازیم.

انرژی‌دهی و تنظیم چاکراها

سنگ تورمالین معمولاً به عنوان یک سنگ تعادل‌دهنده و انرژی‌دهنده شناخته می‌شود. این سنگ قادر است انرژی بدن را تنظیم کرده و از تعادل چاکراها حمایت کند. هر رنگ تورمالین نیز ارتباط خاصی با یکی از چاکراها دارد و می‌تواند در تقویت و تنظیم آن کمک کند.

حفاظت از انرژی

سنگ تورمالین قدرتی دارد که به شما کمک می‌کند از انرژی منفی و مضر در محیط پیرامونتان محافظت کنید. این سنگ می‌تواند از امواج الکترومغناطیسی و تاثیرات مخرب آنها، مانند امواج ماهواره‌ای و تلفن همراه، محافظت کند.

اگر هم قصد خرید سنگ تورمالین سیاه ارزان را دارید می‌توانید انواع مختلف تورمالین سیاه را از گوهر فردوس ایران همراه با %15 تخفیف با کد تخفیف: irangemstone با قیمت مناسب از طریق لینک زیر خریداری کنید.

خرید سنگ تورمالین سیاه

تقویت اعتماد به نفس و خلاقیت

سنگ تورمالین به افزایش اعتماد به نفس و خودباور کمک می‌کند. این سنگ می‌تواند خلاقیت شما را بالا ببرد و به شما کمک کند تا با اعتماد بنفس بیشتری به تلاش‌های خود در زندگی بپردازید.

آرامش و تعادل

سنگ تورمالین قابلیت تسکین و آرامش‌بخش برای اموشن‌های شدید و ناپایدار را دارد. این سنگ می‌تواند به شما کمک کند تا تعادل و آرامش روحی را در مواجهه با استرس‌ها و نگرانی‌های روزمره حفظ کنید.

حفاظت از فیزیکی و روحانی

سنگ تورمالین به شما کمک می‌کند از حملات مخرب و انرژی‌های منفی محافظت کنید. این سنگ معمولاً به عنوان یک سپر روحانی در برابر انرژی‌های نفرت، حسادت و ضربه‌های روحی عمل می‌کند.

تمرکز و هدفمندی

سنگ تورمالین به تمرکز و تمرکز ذهن کمک می‌کند. این سنگ می‌تواند شما را در رسیدن به اهدافتان همراهی کند و از پراکندگی ذهنی جلوگیری کند.

تمیز کردن و تطهیر انرژی

سنگ تورمالین قدرتی دارد که به شما کمک می‌کند انرژی منفی را از بدن و محیطتان تصفیه کنید. این سنگ می‌تواند به عنوان یک ابزار تطهیر و تمیز کننده از انرژی استفاده شود.

به طور کلی، سنگ تورمالین با خواص و اثرات متنوعی که دارد، می‌تواند به ارتقای روحی و جسمی کمک کند و به تعادل و آرامش شما کمک کند. همچنین، هر رنگی از تورمالین می‌تواند خصوصیات و خواص خاص خود را داشته باشد. بنابراین، برای بهره‌برداری کامل از خواص سنگ تورمالین، میتوانید بر اساس رنگ مورد نظرتان، سنگ تورمالین مناسب را انتخاب کنید و از آن بهره‌مند شوید.

خرید محصولاتی از سنگ تورمالین

بالا بردن اعتماد به نفس و غلبه بر ترس، جذب شفقت، مدارا و رفاه، باعث ایجاد توازن در دو طرف راست و چپ مغز می شود، هماهنگی مفید و قوی در مغز و جسم ایجاد می کند، برای ستون فقرات و سیستم عصبی بدن مفید است، توازن انرژی مردانه و زنانه بدن، حذف انسداد های انرژی در بدن اثیری ، فعال کننده چاکراهای چشم سوم و گلوست و در درمان ناراحتی های چشم و گلو مفید است. این سنگ قوه ارتباط را تقویت می کند و دریچه های شهود را می گشاید. ما را از افسردگی و غم می رهاند. این سنگ قدرت سردکنندگی دارد و برای درمان سوختگی مفید است.به منظور ارتقاء تفاهم ، افزایش اعتماد به نفس استفاده می شود، تقویت انرژی های روانی، خنثی کردن انرژی های منفی، برطرف کردن ترس و غم و اندوه، برای کمک به درمان بیماری های عفونی ، اضطراب ، مسمومیت خون ، ورم مفاصل و بیماری های قلبی استفاده می شود، افزایش انعطاف پذیری، سنگ نماد بی طرفی ، محبت ، شادی ، آرامش ، تعادل ، دگرگونی مثبت ، شفا ، قدرت ، تحمل و درک، به عنوان سنگی برای ارتباط با نیروهای بالاتر شناخته می شود، قلب و سیستم عصبی را تقویت می کند، تسریع هضم غذا و تقویت سیستم ایمنی بدن، تقویت عضلات برای کاهش درد، حفاظت از سلول های عصبی و تقویت سیستم ایمنی بدن، در مکاتب شرقی به عنوان سنگ دوستی ، پول ، کسب و کار کاربرد دارد، به منظور جلب پول و موفقیت در کسب و کار از آن استفاده می شود.با چاکرای قلب پیوند دارد و آن را با عشق و محبت پر می سازد. عواطف را از عمق به سط می کشاند و رهایشان می سازد و به این ترتیب، کمک می کند تا آسیب های گذشته را فراموش کنیم. تورمالین متعادل کننده عواطف و تخفیف دهنده استرس و ترس است و خواب خوب را جایگزین بی خوابی می کند. می توان از آن در درمان مشکلات قلبی، تیموس و سیستم ایمنی و نیز کاهش وزن استفاده کرد. که گوهر فردوس ایران این سنگ تورمالین را به صورت گردنبند به فروش می رساند.

استفاده از این سنگ بعد از درمان و برای به حال تعادل برگرداندن کسانی که احساس معلق بودن می کنند مناسب است. پشتیبانی قدرتمند در برابر انرژی منفی دیگران است. همراه میکا بهترین دورکننده انرژی منفی است و آن را به فرستنده اش بر می گرداند. همچنین برگرداننده انرژی منفی وسایل الکتریکی و تشعشع دار نیز هست. این سنگ تقویت کننده انرژی است و احساس خوب بودن و معنویت و انرژی حیاطی را افزایش می دهد. از این سنگ در درمان دردهای پشت و اختلالات آدرنال و به طور کلی در کاهش درد استفاده می شود.

سنگی عالی برای چاکرای قلب است و آن را پر از عشق و شادی می کند و اغلب گفته می شود که نشان دوستی و عشق است. این سنگ آرامش عمیق و احساس دوستی می آورد و برای کسانی مناسب است که به تازگی عزیزی را از دست داده اند و عزادارند.در سطح فیزیکی تورمالین ممکن است در دمان ناراحتی های قلبی ، ریه ها ، و پوست مفید باشد.

فعال کننده شبکه خورشیدی است و فکر را تحریک و ذهن را تقویت می کند و خلاقیت می آفریند و شجاعت و قدرت را افزایش می دهد. به طور کلی،تورمالین کریستال فوق العاد ای در امور تجاری و کاراست.

تورمالین به دلیل داشتن ارتعاشات و رنگ های مختلف برای همه سیستم بدن و متعادل کردن همه چاکرا ها مفیدند. سنگ تورمالین به رنگهاى سیاه، سبز، صورتى و حتى به صورت بى رنگ وجود دارد. سنگ تورمالین سبز به درمان مسمومیت هاى خونى، بیماریهاى عفونى، کم خونى و مجراى لنفاوى کمک میکند. سنگ تورمالین اعصاب را آرام و قدرت تمرکز را زیاد میکند. سرطان در مراحل اولیه اش توسط سنگ تورمالین مداوا میشود. تفاوت جزئى در رنگ هاى سبز متنوع باعث درمان قلب بیمار میشود. تورمالین سبز پیوندها را مستحکمتر و هماهنگى نظم و درک خانواده را زیاد میکند و ارتعاشات خلق و خوى را متعادل میسازد. این سنگ مختص نشان قوچ (فروردین) است و متعلق به چاکراى قلب است. سنگ تورمالین سیاه گردش خونى را فعال و قلب را تقویت میکند و باعث افزایش حس بویایى است. این نوع تورمالین ما را در برابر نیروهاى منفى دنیوى و غیره حمایت میکند به همین دلیل باید آن را همیشه با خود داشته باشیم . همچنین تورمالین سیاه میتواند در برابر حسادتها و رشک ورزیدن هایى که ما را احاطه کرده است در امان نگه دارد. این سنگ تحت صورتهاى فلکى عقرب ( آبان ),قوچ (فروردین) قراردارد. سنگ تورمالین آبى صاحبش را با جنس مونث سازگارتر میکند. ریه ها، حنجره، غده تیروئید، هورمونها و سیستم ایمنى بدن را نیرو میبخشد. مشکلات مربوط به تمرکز را رفع میکند و بیمایهاى روانى را تسکین میدهد. تورمالین صورتى (روبلیت) سرگیجه را درمان میکند و حافظه و قلب را نیرو میبخشد. بیماریهاى مربوط به ناخن ها و اعصاب را درمان میکند. این سنگ براى درمان بعضى گونه هاى نازایى , بیماریهاى دستگاه تناسلى و مسائل مربوط به عادت ماهیانه است. این سنگ نگرانی ها، سرخوردگی ها یا ناکامیهاى در ارتباطات و یا زندگیهاى مشترک بین زوج ها را از بین میبرد. نیروى تمرکز را درما زیاد میکند و عوارض بیمارییهاى روان تنى را درمان میکند. سنگ تورمالین صورتى به ما در اراده احترام به خود و قدرت بیان میدهد. سنگ تورمالین نیروى عشق و دلباختگى را در ما بیدار و تنظیم میکند و نوسانات قوى براى شادى، شور و هیجان در زندگى را منتشر میکند. تورمالین صورتى مختص علائم قوچ(فروردین) ترازو (مهر) و عقرب (آبان) است.

tourmaline

آشنایی با معنی و کاربردهای تورمالین سیاه

جادوگران باستان به تورمالین سیاه تکیه می کردند تا در هنگام ریختن طلسم خود ، آنها را از شیاطین زمین محافظت کنند. امروزه این سنگ همچنان به عنوان یک طلسم برتر محافظت ، شناخته می شود که انرژی های منفی ، موجودات یا نیروهای مخرب را منزجر و برطرف می کند. این ماده در برابر اشعه و آلاینده های زیست محیطی محافظت می کند ، و در تصفیه و خنثی کردن افکار منفی شخصی و درگیری های داخلی و تبدیل آنها به انرژی مثبت و قابل استفاده بسیار مفید است.

همچنین تورمالین یک سنگ زمین قدرتمند الکتریکی است که ارتباطی بین زمین و روح انسان برقرار می کند. انرژی حمایتی آن مراکز انرژی بدن را تراز می کند و کانال های شفابخش نور را در سراسر سیستم هدایت می کند. این احساس قدرت و اعتماد به نفس را ترویج می کند ، و این امکان را می دهد تا دیدی شفاف تر و عینی تر از جهان داشته باشیم. این نیرو برای کسانی که باید در محیط های چالش برانگیز زندگی کنند یا در شرایط سختی زندگی کنند کار می کند.

اگرچه تورمالین در هر قاره ای یافت می شود ، اما نمونه های سنگهای کریستالی و سنگهای قیمتی هنوز هم نادر در نظر گرفته می شوند و می توانند بسیار گران باشند

تورمالین متعلق به یک خانواده پیچیده از بوریسیلیکاتهای آلومینیومی است که با آهن ، منیزیم یا سایر فلزات مختلف مخلوط شده اند که بسته به نسبت اجزای آن ممکن است به صورت قرمز ، صورتی ، زرد ، قهوه ای ، سیاه ، سبز ، آبی یا بنفش تشکیل شود. بلورهای منشوری عمودی آن ممکن است طولانی و باریک یا ضخیم و ستونی باشد و در سطح مقطع مثلثی منحصر به فرد است. آنها غالباً از نظر رنگ آمیزی در یک نمونه واحد ، طول و یا مقطع متفاوت هستند و ممکن است شفاف یا مات باشند. نام تورمالین از یک کلمه باستانی Sinhalese turmali گرفته شده است ، به معنی "سنگ قیمتی مخلوط با رنگ" یا " تورمالین " ، به معنی "چیزی کوچک از زمین" است.

شایع ترین گونه تورمالین،شرول "به معنی طلسم" است که نود و پنج درصد از کل تورمالین در طبیعت را تشکیل می دهد و سیاه است ، یا گاهی اوقات آبی عمیقی است که به نظر سیاه است. اصطلاح schorlشرول قبل از قرن 1400 میلادی مورد استفاده قرار می گرفت ، به نام شهری در ساکسونی آلمان ، جایی که تورمالین سیاه در معادن قلع نزدیک پیدا شد.

سوزن های تورمالین را نیز می توان در کوارتز شفاف تعبیه کرد. اعتقاد بر این است که ترکیب رنگهای روشن وسفید روشن و سفید درخشان ، قطبیت کاملی از انرژیها را ایجاد می کند که تجلی نیروهای نور و تاریکی است که برای رسیدن به یک هدف مشترک با یکدیگر متحد شده اند. این به عنوان نمادی از ثروت بزرگ در نظر گرفته می شود.

یکی از مهمترین خصوصیات تورمالین ، قابلیت تبدیل شدن به برق به سادگی با گرم کردن یا ساییدن آن است. هنگامی که شارژ می شود ، یک انتها مثبت می شود و دیگری منفی ، اجازه می دهد ذرات گرد و غبار یا تکه های کاغذ را جذب یا دفع کند.

تورمالین سیاه یک کریستال زمینی عالی برای مدیتیشن و بهبودی است و تعداد کمی از آن به صورت دوطرفه و ایده آل برای چیدمان بدن هستند. جریان خطی انرژیها به طور مساوی در هر دو جهت در امتداد شکل کریستالی افزایش می یابد.

تورمالین سیاه حمه های ناشی از وحشت را تسکین می دهد ، خصوصاً مواردی که ناشی از فضاهای تاریک یا محدود است ، یا در مکانهایی که جو وحشتناک است. همچنین به کنترل ترس پزشکان یا دندانپزشکان کمک می کند.

در محل کار ، هنگامی که لازم است ذهن خود را از خواب بیدار کنید یا هنگامی که به تمرکز کامل نیاز دارید ، تورمالین سیاه  را نگه دارید. این یک محافظ عالی در برابر آلاینده های محیط زیست ، دود الکترومغناطیسی و تشعشعات مرتبط با تلفن های همراه ، رایانه ها و سایر تجهیزات الکترونیکی است.

در صنعت ، تورمالین ها به عنوان مدارهای تنظیم کننده الکتریکی برای انجام فرکانس های تلویزیونی و رادیویی بسیار ارزشمند هستند. آنها از دوام خود استفاده می کنند زیرا فرکانس های بالا مانند بسیاری از کریستال ها می توانند بدون خرد شدن از روی آنها عبور کنند.

تورمالین به طور خاص برای درمان بیماری حرکتی استفاده می شود. همچنین به بازگرداندن درخشش موها و ناخن ها کمک می کند.

انرژی شفابخش جسمی تورمالین سیاه

تورمالین سیاه نقاط رفلکس مرتبط با قسمت تحتانی کمر ، پا و مچ پا را تحریک می کند و برای تنظیم مجدد ستون فقرات از آن استفاده می شود. باعث تسکین درد و کمک به عضلات تنگ یا پاره شده ، بی حسی ، آرتروز و بافت اسکار می شود.

همچنین در برابر بیماری ناتوان کننده دفاع می کند و سیستم ایمنی بدن ، قلب و غدد آدرنال را تقویت می کند. همچنین در معالجه روده ها ، یبوست ، IBS و بیماری های روده بزرگ و همچنین رها کردن بدن از سموم فلزی سنگین و آلاینده های محیطی مفید است.

انرژی شفاف عاطفی تورمالین سیاه

تورمالین سیاه سنگ تمیز کردن افکار منفی ، اضطراب ، عصبانیت یا احساس بی دقتی است. این ماده به غلبه بر سوء مصرف مواد کمک می کند و هرگونه افکار خودکشی یا تمایلات خودآزاری را آزاد می کند. همچنین در درمان رفتارهای وسواسی یا اجباری و کنار گذاشتن نگرانی مزمن مفید است.

تورمالین سیاه باعث افزایش نشاط جسمی می شود و تنش و استرس را با توانایی دیدن جهان به صورت عینی با تفکر روشن ، منطقی و بی طرفی جایگزین می کند. بدون توجه به شرایط ، باعث ایجاد نگرش مثبت می شود و نوع دوستی و خلاقیت عملی را تحریک می کند.

تاثیر تورمالین بر چاکرا

تورمالین سیاه برای فعال کردن زمین های بین چاکرای پایه و مرکز زمین مورد استفاده قرار گیرد و باعث تقویت بیشتر رفاه فرد در هواپیما می شود.

چاکرای پایه یا ریشه در پایه ستون فقرات قرار دارد و انرژی را برای احساس جنبش و حرکت کنترل می کند. این پایه و اساس انرژی جسمی و معنوی برای بدن است. هنگامی که از نظر جسمی از تعادل خارج می شوید ، علائم خود را به صورت بی حالی ، کم کاری ، اشتیاق کم و نیاز به تحریک مداوم نشان می دهند. وقتی انرژی های معنوی آن از تعادل خارج شود ، احساس پرواز می کنید ، از واقعیت جدا می شوید و از دور فاصله خواهید گرفت. هنگامی که چاکرای پایه در تعادل باشد ، بدن جسمی قدرتمند می شود و استقامت خود را بازیابی می کند ، و انرژی معنوی در قالب امنیت و حس قدرت خود تجدید می شود واغلب به استقلال و رهبری خودجوش منتهی می شود.

انرژی رنگ تورمالین سیاه

تورمالین با انرژی رنگ سیاه ارتباط ما با دنیای فیزیکی و طبیعی را عمیق تر می کند. این نیرو و قدرت را به ارمغان می آورد و ترسهایی را که بطور خاص با موجودیت بدنی در اینجا در زمین ارتباط دارد ، از بین می برد.

استفاده از تورمالین سیاه در فنگ شویی

تورمالین سیاه از انرژی آب ، استفاده می کند. عنصر آب قدرت احیا و تولد دوباره را به ارمغان می آورد. این انرژی دایره زندگی است. از کریستال های تورمالین سیاه استفاده کنید تا فضایی را که برای آرامش ، تأمل آرام و یا دعا استفاده می کنید ، تقویت کنید. انرژی آب به طور سنتی با منطقه شمالی یک خانه یا اتاق همراه است. با منطقه شغلی و مسیر زندگی همراه است ، انرژی جوی آن باعث می شود که زندگی خود را در جریان نگه دارد.

ساختار تورمالین

تورمالین (به انگلیسی: Tourmaline) با فرمول شیمیایی NaFe2+ 3 (AlFe3+)6 [(OH)4-(BO3)3-Si6O18] از مجموعه کانی هاست و انتهای بلورها در اثر حرارت شارژ الکتریسیته می‌دهد. دارای لومینسانس زرد، سبزدارد. خواص الکتریکی دارد. در اسیدها نامحلول است. کانیهای مشابه آن آمفیبول، آکتینوت، ریه بکیت، بریل و آندالوزیت به اروپا بوده‌است مشتق شده است در اسیدها نامحلول است. ترکیب شیمیایی بسیار متغیر با انکلوزیون‌های مهمFe3+, Mn , Ca و گاه حتی Cr , Ti , V , Li و غیره تند (روبلیت) - آبی تا سبزآبی (ایندیگولیت) - سبز (وردلیت) - بی‌رنگ (رنگ اثر خط:سفید برای اولین بار در ایتالیا کشف شد و از نظر شکل بلور: خورشید تورمالین - منشوری - آسیکولار، رنگ: سیاه (شورل) - قهوه‌ای تا قهوه‌ای سبز و قهوه‌ای سیاه (دراویت، اوویت) - صورتی تا قرمز، شفافیت: غیر شفاف - نیمه شفاف، شکستگی: صدفی - نامنظم، جلا: شیشه‌ای، رخ: ناکامل - مطابق با سطح، سیستم تبلور: رمبوئدریک و در رده‌بندی سیلیکات است و منشأ تشکیل آن ماگمائی - پگماتیتی - دگرگونی - رگه‌های تیپ آلپی است.

انواع گوناگونی از تورمالین در طبیعت وجود دارد که شامل آکرویت (بی رنگ) بوئرژریت (قهوه ای تیره یا سیاه) دراویت (قهوه ای ) البیت (قرمز صورتی سبز آبی نارنجی و زرد) ایندیکولیت(ابی) رابلیت (قرمز بنفش و صورتی وردلیت (سبز) اسکرول (سیاه) ویوویت(قهوه ایی)

تنوع رنگی ترومالین

 منابع پاورقی:

[احسانی ، ص.] رابرت سیمونز و نیایشا احسسیان ، کتاب سنگها (برکلی ، کالیفرنیا: کتابهای آتلانتیک شمالی ، 2007)

[گینگر ، ص.] مایکل گینگر ، کریستال های شفابخش (اسکاتلند: کتابهای Earthdancer ، 2009).

[هال ، ص.] جودی هال ، کتاب مقدس کریستال (سینسیناتی ، اوه: Walking Stick Press، 2003).

[تالار 2 ، صص.] جودی هال ، کریستال کتاب مقدس 2 (سینسیناتی ، اوه: Walking Stick Press، 2009).

[کونز ، ص.] جورج فردریک کونز ، لنگه عجیب سنگهای گرانبها (نیویورک: انتشارات داور ، 1971).

[ملودی ، ص.] ملودی ، عشق در زمین است (گندم ریج ، CO: انتشارات زمین-عشق ، 1995).

[رافائل ، ص.] کاترینا رافائل ، روشنگری کریستال (سانتافه ، NM: آرورا پرس ، 1985)

[سیمونز ، ص.] رابرت سیمونز و Naisha Ahsian ، کتاب سنگها (برکلی ، کالیفرنیا: کتابهای آتلانتیک شمالی ، 2007).

توجه داشته باشید: اطلاعات در این وب سایت جایگزین مشاور و متخصص مراقبت های پزشکی نیست. کلیه اطلاعات موجود در این وب سایت از جمله اطلاعات مربوط به شرایط پزشکی و بهداشت ، محصولات و معالجات فقط برای اهداف اطلاع رسانی می باشد. لطفاً به پزشک مراجعه کنید.

www.irangemstone.com
09128483558-88952085

محصولات مرتبط
350,000 تومان
افزایش اعتماد به نفس تقویت انرژی های روانی خنثی کردن انرژی های منفی برطرف کردن ترس و غم و اندوه برای کمک به درمان بیماری های عفونی ، اضطراب ، مسمومیت خون ، و بیماری های قلبی استفاده می شود. وزن حدودی : 1.58 گرم معدن...
نمایش سریع
193,000 تومان
افزایش اعتماد به نفس تقویت انرژی های روانی خنثی کردن انرژی های منفی برطرف کردن ترس و غم و اندوه برای کمک به درمان بیماری های عفونی ، اضطراب ، مسمومیت خون ، و بیماری های قلبی استفاده می شود. وزن حدودی :5  گرم معدن کشف...
نمایش سریع
120,000 تومان
افزایش اعتماد به نفس تقویت انرژی های روانی خنثی کردن انرژی های منفی برطرف کردن ترس و غم و اندوه برای کمک به درمان بیماری های عفونی ، اضطراب ، مسمومیت خون ، و بیماری های قلبی استفاده می شود. وزن حدودی : 5 گرم معدن کشف...
نمایش سریع
720,000 تومان
افزایش اعتماد به نفس تقویت انرژی های روانی خنثی کردن انرژی های منفی برطرف کردن ترس و غم و اندوه برای کمک به درمان بیماری های عفونی ، اضطراب ، مسمومیت خون ، و بیماری های قلبی استفاده می شود. وزن حدودی : 45 قیراط معدن...
نمایش سریع
150,000 تومان
افزایش اعتماد به نفس تقویت انرژی های روانی خنثی کردن انرژی های منفی برطرف کردن ترس و غم و اندوه برای کمک به درمان بیماری های عفونی ، اضطراب ، مسمومیت خون ، و بیماری های قلبی استفاده می شود. وزن حدودی : 1.58 گرم معدن...
نمایش سریع
350,000 تومان
افزایش اعتماد به نفس تقویت انرژی های روانی خنثی کردن انرژی های منفی برطرف کردن ترس و غم و اندوه برای کمک به درمان بیماری های عفونی ، اضطراب ، مسمومیت خون ، و بیماری های قلبی استفاده می شود. وزن حدودی : 3.2 گرم معدن...
نمایش سریع
350,000 تومان
افزایش اعتماد به نفس تقویت انرژی های روانی خنثی کردن انرژی های منفی برطرف کردن ترس و غم و اندوه برای کمک به درمان بیماری های عفونی ، اضطراب ، مسمومیت خون ، و بیماری های قلبی استفاده می شود. وزن حدودی :28 گرم معدن کشف...
نمایش سریع
نوشته‌های مرتبط

ده سنگ جادویی و خواص درمانی آن ها

توسطگوهر فردوس ایران 5793 1 سال پیش
ارسال نظر
پاسخ دهید

فهرست

جستجو

مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود / ثبت نام