Click for more products.
No produts were found.
Click for more products.
No produts were found.

باگوا چیست چطور خانه و محل کار را با چیدمان فنگشویی درست کنیم

نوشته شده در تاریخ1 ماه پیش توسط

هر ناحیه باگوا دارای ویژگی های مرتبط با آن است. می‌توانید با وارد کردن رنگ، عنصر یا شکل، گوا را فعال کنید. در اینجا یک مرور سریع از هر منطقه باگوا و کیفیت های مرتبط با آن آورده شده است.

ژنgua : خانواده و آغازهای جدید

رنگ : سبز، آبی، سبز

عنصر : یانگ وود

Ching Trigram تندر

شماره : سه

فصل : بهار

شکل : ستونی، گسترده

جهت : شرق

شما می توانید موقعیت ژن خانه خود را برای حمایت از زندگی خانوادگی خود فعال کنید. ژن انرژی فعال بهار است، بنابراین می توان از آن برای الهام بخشیدن به شروع های جدید برای کمک به شروع تلاش های جدید استفاده کرد.

شما می توانید این gua را با وارد کردن رنگ، عنصر یا شکل فعال کنید. همچنین می توانید از گیاهان سبز زنده برای انرژی بیشتر چوب استفاده کنید.

 :Xun ثروت و فراوانی

رنگ : بنفش

عنصر : یین وود

Ching Trigram  باد

شماره : چهار

فصل : بهار

شکل : ستونی، گسترده

جهت : جنوب شرقی

این یکی از محبوب ترین گواها است. اگر به دنبال افزایش ثروت، فراوانی و رفاه هستید، Xun برای شما مناسب است. این منطقه همچنین با عزت نفس و سخاوت کار می کند.

شما می توانید این gua را با وارد کردن رنگ، عنصر یا شکل فعال کنید. در این قسمت می توانید از کریستال های آمتیست نیز استفاده کنید. شما میتواید با کلیک انواع سنگها آمیتست ما را ببینید

تای چی: مرکز و سلامت

رنگ ها : رنگ های زمینی، زرد، نارنجی و قهوه ای

عنصر : زمین

شماره : پنج

شکل : مربع، مسطح

جهت : مرکز

تای چی فضای مرکزی باگوا است. بنابراین، همه بخش های زندگی شما را تحت تأثیر قرار می دهد. این به سلامتی و رفاه کلی شما مربوط می شود. ایجاد تغییرات در مرکز خانه شما می تواند تاثیر زیادی داشته باشد.

شما می توانید این gua را با وارد کردن رنگ، عنصر یا شکل فعال کنید. یک نمونه فرش مربعی با رنگ خاکی در مرکز خانه شما است.

کیان: افراد مفید و سفر

رنگ ها : خاکستری

عنصر : یانگ متال

Ching Trigram  بهشت

شماره : شش

فصل : پاییز

شکل : گرد، دایره ای

جهت : شمال غربی

اگر بتوانید از افراد خیر و کمک بیشتری در زندگی خود استفاده کنید، موقعیت کیان موقعیت خوبی برای کار است. تقریباً همه به حمایت بیشتری نیاز دارند! همچنین به انرژی مردانه و سفر مربوط می شود.

شما می توانید این gua را با وارد کردن رنگ، عنصر یا شکل فعال کنید. همچنین می توانید از صدای زنگ های فلزی یا زنگ های زنگ برای لرزاندن این موقعیت منزل خود استفاده کنید.

Dui کودکان و تکمیل

رنگ ها : سفید

عنصر : یین فلز

Ching Trigramدریاچه (مرداب)

شماره : هفت

فصل : پاییز

شکل : گرد، دایره ای

جهت : غرب

منطقه Dui نقشه فنگ شویی باگوآ به شادی و تکمیل مربوط می شود. همچنین به کودکان متصل است، اما این می تواند به معنای فرزندان از هر نوعی باشد، مانند پروژه ها.

شما می توانید این gua را با وارد کردن رنگ، عنصر یا شکل فعال کنید. همچنین می توانید در این قسمت از خانه خود از گل های سفید تازه و خوشبو استفاده کنید.

ژنرال: دانش و تزکیه نفس

رنگ ها : آبی تیره

عنصر : یانگ زمین

Ching Trigram  کوهستان

شماره : هشت

شکل : مسطح، مربع

جهت : شمال شرقی

ژن منطقه دانش و خود تزکیه خانه شما است. همچنین می تواند به شما کمک کند تا مهارت خود را در تمام کارهایی که انجام می دهید بهبود بخشید.

شما می توانید این gua را با وارد کردن رنگ، عنصر یا شکل فعال کنید. همچنین می توانید از یک سنگ سنگین از زمین برای تثبیت این موقعیت در خانه خود استفاده کنید.

لی: شهرت و شهرت

رنگ ها : قرمز

عنصر : آتش

Ching Trigram  آتش

شماره : نه

فصل : تابستان

شکل : مثلث

جهت : جنوب

آتش گوا لی نام دارد و با شهرت و شهرت شما کار می کند. همچنین با اشتیاق و الهام مرتبط است.

شما می توانید این gua را با وارد کردن رنگ، عنصر یا شکل فعال کنید. همچنین می توانید از وسایل روشنایی یا شمع ها برای وارد کردن عنصر آتش بیشتر استفاده کنید.

کان: شغل و مسیر زندگی

رنگ ها : مشکی

عنصر : آب

Ching Trigram  آب

شماره : یک

فصل : زمستان

شکل : موج دار

جهت : شمال

موقعیت کان با شغل شما و مسیری که در این زندگی طی می کنید کار می کند. اگر به خرد بیشتری نیاز دارید، این راه حل برای فعال کردن است.

شما می توانید این gua را با وارد کردن رنگ، عنصر یا شکل فعال کنید. همچنین می توانید از تصاویر و صداهای آب برای جذب انرژی آب استفاده کنید.

کان: عشق و شراکت

رنگ ها : صورتی

عنصر : زمین

Ching Trigram  زمین

شماره : دو

شکل : مسطح، مربع

جهت : جنوب غربی

گوا محبوب دیگر Kun است که مربوط به عشق، شراکت و ازدواج است. همچنین به طور کلی به روابط، عشق به خود و انرژی زنانه مرتبط است.

شما می توانید این gua را با وارد کردن رنگ، عنصر یا شکل فعال کنید. برای کار با پوزیشن Kun می توانید از یک جفت رز کوارتز هم استفاده کنید.

محصولات مرتبط
1,023,000 تومان
نماد خوشبختی ضد جادو و امواج منفی استفاده جهت مدیتیشن متعادل کننده جسم و روح آرام بخش روشن نمودن چهره الهام بخش اثر پاک کنندگی پوست تصفیه خون وزن محصول: 86 گرم معدن کشف شده: برزیل دیدن نمایه سه بعدی محصول ndnkدین
نمایش سریع
185,000 تومان
نماد خوشبختی ضد جادو و امواج منفی استفاده جهت مدیتیشن متعادل کننده جسم و روح آرام بخش روشن نمودن چهره الهام بخش اثر پاک کنندگی پوست تصفیه خون وزن محصول: 4 گرم معدن کشف شده: برزیل تعادل و تنظیم چاکرای چهارم دیدن نمایه...
نمایش سریع
600,000 تومان
نماد خوشبختی ضد جادو و امواج منفی استفاده جهت مدیتیشن متعادل کننده جسم و روح آرام بخش روشن نمودن چهره الهام بخش اثر پاک کنندگی پوست تصفیه خون وزن محصول: 50 گرم معدن کشف شده: برزیل دیدن نمایه سه بعدی محصول ndnkدین
نمایش سریع
4,322,000 تومان
دارای قدرت محافظ در برابر سحر و جادو کمک به ارتباط با ارواح و دنیای متافیزیک با تحریک سیستم ایمنی بدن آن را تعادل می بخشد تزکیه و پاکسازی اندام های بدن وزن محصول: 455  گرم معدن کشف شده: برزیل دیدن نمایه سه بعدی محصول...
نمایش سریع
4,950,000 تومان
دارای قدرت محافظ در برابر سحر و جادو کمک به ارتباط با ارواح و دنیای متافیزیک با تحریک سیستم ایمنی بدن آن را تعادل می بخشد تزکیه و پاکسازی اندام های بدن وزن محصول: 607 گرم معدن کشف شده: برزیل دیدن نمایه سه بعدی محصول...
نمایش سریع
2,097,000 تومان
دارای قدرت محافظ در برابر سحر و جادو کمک به ارتباط با ارواح و دنیای متافیزیک با تحریک سیستم ایمنی بدن آن را تعادل می بخشد تزکیه و پاکسازی اندام های بدن وزن محصول: 218 گرم معدن کشف شده: برزیل دیدن نمایه سه بعدی محصول...
نمایش سریع
نوشته‌های مرتبط
ارسال نظر
پاسخ دهید
لطفا برای ارسال نظر وارد شوید.

فهرست

جستجو

Click for more products.
No produts were found.

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود / ثبت نام