ویدیوهای انگیزشی و درمانی

خواص سنگ فیروزه Turquoise Stone

خواص سنگ فیروزه Turquoise Stone

اعتقاد بر این است که فیروزه به دلیل انرژی آسمانی خود ، نه تنها از منفی بودن محافظت می کند بلکه ارتباطی آشکار با خلوص عناصر طبیعی ، به ویژه عناصر آب و هوا دارد.انرژی آب موجود در فیروزه می تواند جریان انرژی بهتری را در بدن فرد تسهیل کند

خواص سنگ رزکوارتز rose quartz

خواص سنگ رزکوارتز rose quartz

سنگ عشق سپر امواج منفی تقویت باروری و گردش خون ایجاد آرامش تنظیم سیستم عصبی پاراسمپاتیک تقویت احساس عشق ورزی و محبت تشعشع امواج مثبت درمان بیماریهای قلبی ، سرطان خون و لکه های پوستی و آبسه مفید جهت کاهش افسردگی و بیخوابی التیام بخش بیماریهای معده و سیستم گوارشی

خواص سنگ کریدیت Creedite Stone

خواص سنگ کریدیت Creedite Stone

سنگی از نور است که به دلیل فرکانس بالای ارتعاش و دسترسی فوری به حالت مراقبه ای واضح ، مشهور است. انرژی قوی آن به سرعت چشمگیر چشم سوم و تاج را فعال می کند و باعث ایجاد آگاهی گسترده و سرخوشی می شود. طنین مداوم با این سنگ باعث اتصال عمیق بدن می شود و کانالهای عالی برای مراقبه ، تجسم خلاق و دریافت الهام از الهی را فراهم می کند.

خواص سنگ گل داودی Chrysanthemum Stone

خواص سنگ گل داودی Chrysanthemum Stone

برای پاکسازی هاله و بازکردن نصف النهارهای بدن فیزیکی از پایه چاکرا تا تاج از سنگ گل داودی استفاده کنید. این یک سنگ پشتیبانی عالی برای طب سوزنی و تمریناتی مانند تای چی یا چی گونگ است.

خواص سنگ پیریت Pyrite

خواص سنگ پیریت Pyrite

انرژی را از طریق بدن فیزیکی و به هاله از زمین می کشد و باعث ایجاد یک سپر دفاعی در برابر انرژی های منفی ، آلاینده های محیطی ، حمله عاطفی و آسیب های جسمی می شود. همچنین هنگام محافظت از دیگران ، کره زمین یا ایستادگی در برابر موضوعات مهم جامعه ، از فردی با روحیه جسارت و عمل قاطعانه پشتیبانی می کند.

خواص سنگ الماس Diamond

خواص سنگ الماس Diamond

الماس قادر به تطهیر کردن تمامی موانع انرژی ، افزایش اعتماد به نفس و عشق است و می تواند شخص را از موانع عاطفی خود آگاه کند. گفته می شود که الماس قادر به طولانی کردن روابط ، افزایش تعادل و خلوص، به همراه مقابله با حسادت می باشد. گفته می شود که الماس افکار و احساسات افراد را چه نقطه قوت باشند و چه ضعف، چه خوب باشند و چه بد تقویت می کند و به افرادی که آن را حمل می کنند جرات و امید برای افزایش اعتماد به نفس میدهد.

خواص سنگ چشم ببر Tiger Eye

خواص سنگ چشم ببر Tiger Eye

چشم ببر سنگی حمایت گر است و ترس و هیجان را از بین می برد و احساسات را به تعادل می رساند و مانعی در برابر بیماری های روان تنی ایجاد می کند این سنگ فرد را پر از قدرت اشتیاق هدفمندی شجاعت و اعتماد به نفس می کند و به علاوه انرژی های یین و یانگ وجودمان را متعادل می کند

آویز بافت مکرومه سنگ دلربا (گلدستون) Goldstone

آویز بافت مکرومه سنگ دلربا (گلدستون) Goldstone

توازن انرژی در جسم و روح ، منشا نبوغ انسان ، کمرویی و ضعف اراده را درمان می کند ، به این شهرت دارد که باعث خوش اخلاقی و گشاده رویی می گردد ، سنگ جاه طلبی هم نام گذاری شده است ، باعث شادی و افزایش حس شادابی و نشاط در انسان می شود

خواص سنگ آمتیست برندبرگ Brandberg Amethyst

خواص سنگ آمتیست برندبرگ Brandberg Amethyst

برای قطع روابط ناسالم و آزاد کردن میثاق های قدیمی روح ازآمتیست برندبرگاستفاده کنید. فراوانی آن به سرعت برای قطع ارتباط کسانی که قبلاً ازدواج عرفانی کرده اند یا رابطه آنها در چاکراهای معنوی بالاتر در هم آمیخته است ، کار می کند

خواص سنگ خون (یشم خطایی) Bloodstone

خواص سنگ خون (یشم خطایی) Bloodstone

یک محرک عالی برای سیستم ایمنی بدن ، از سنگ خون برای جلوگیری از سرماخوردگی ، آنفلوانزا ، عفونت و التهاب استفاده کنید. همچنین یک کمک قابل توجه برای احیا و انرژی مجدد بدن پس از بیماری ، آسیب یا خستگی جسمی است .

خواص سنگ کالسدونی آبی یا عقیق آبی Blue Chalcedony

خواص سنگ کالسدونی آبی یا عقیق آبی Blue Chalcedony

کالسدونی آبی یک بلور ظریف ، لطیف و عارف ، خنک و آرام ، اثیری و در عین حال جامد است. این یک شفافیت آبی جذاب و ملایم و یک حرکت تقریباً نامحسوس در داخل سنگ است که به یک سکون احترام خاموش احتیاج دارد. آرامش آور است و از روح و اعتماد صحبت می کند.

خواص سنگ کهربا Amber

خواص سنگ کهربا Amber

سنگ کهربا برای آنانی که استفاده اش می کنند، شکیبایی، حفاظت، سپر روانی، عشق رمانتیک، لذت جویی، تطهیر، تعادل و آرامش به ارمغان می آورد و بعنوان جذابیت در ازدواج به کار می رود. کهربا سنگ قدرتمندی است و برای شفادهی جسم فیزیکی استفاده می شود.

خواص سنگ آونتورین قرمز Red Aventurine

خواص سنگ آونتورین قرمز Red Aventurine

آونتورین قرمز سنگ تجلی از طریق عمل است. این عناصر از زمین و آتش استفاده می کند تا جریان پرانا یا نیروی حیات را در احیای مجدد بدن فیزیکی و تمرکز انرژی خود برای انجام کارها افزایش دهد. این باعث افزایش نشاط و هوشیاری ذهنی می شود

خواص سنگ آونتورین آبی Blue Aventurine

خواص سنگ آونتورین آبی Blue Aventurine

آونتورین آبی عناصر باد و آب را در سنگی ملایم که از ذهن تا قلب طنین انداز است ترکیب می کند ، با آرامش ، منطقی و ثابت کار می کند. این ماده انرژی مردانه را در مردان و زنان افزایش می دهد و سنگی در نظم و انضباط شخصی و قدرت درونی است که به او در تصمیم گیری های شفاف و پایبندی به آنها کمک می کند.

خواص سنگ آونتورین سبز Green Aventurine

خواص سنگ آونتورین سبز Green Aventurine

آونتورین سبز به عنوان "سنگ فرصت" شناخته می شود ، که تصور می شود خوش شانس ترین کریستال ها است ، به خصوص در تجلی رفاه و ثروت ، یا افزایش محبوبیت در مسابقات یا بازی های شانس. انرژی برنده آن ، آن را به یک متحد بزرگ برای افزایش شانس فرد در هر شرایطی تبدیل می کند

خواص سنگ آزوریت Azurite

خواص سنگ آزوریت Azurite

تنش و سردرگمی را از بین می برد و ذهن را به چشم اندازهای جدید باز می کند. این کریستال عقل را تحریک می کند ، رشد توانایی های روحی و شهودی را بیدار می کند و بینایی درونی را با هدایت معنوی هماهنگ می کند.

خواص سنگ ائوژیرین Aegirine

خواص سنگ ائوژیرین Aegirine

آیرگیرین به بدن در پردازش و دفع سموم کمک می کند و سیستم ایمنی ، متابولیسم و ​​عصبی را تقویت می کند. به ویژه از کبد ، طحال و کیسه صفرا حمایت می کند. این یک کریستال عالی برای تولید انرژی بدنی و استقامت و بهبودی از بیماری یا آسیب است.

خواص سنگ فلوریت زرد Fluorite

خواص سنگ فلوریت زرد Fluorite

فلوریت یکی از کلکسیون ترین و به دنبال بیشترین بلورهای جهان است که مورد علاقه متخصصان مواد معدنی و درمانگران متافیزیکی است. مکعب های قابل توجه آن در بعضی مواقع کاملاً باورنکردنی هستند ، مانند گنج جادویی در سنگ ماتریس یا مکعبی کاملا محکم روی مکعب مانند یک شهر آینده نگرانه در مینیاتور ظاهر می شوند.

خواص سنگ کونزیت Kunzite

خواص سنگ کونزیت Kunzite

کونزیت یک کریستال زیبا ، دارای انرژی خالص و طبیعتی شاد است. در رنگ صورتی کم رنگ تا بنفش روشن ، این یک سنگ احساس است ، قلب و ذهن را باز کرده و به هم متصل می کند و باعث برقراری ارتباطی درمانی بین این دو می شود. کونزایت شخص را تشویق می کند تا دیوارهایی را که برای محافظت در اطراف قلب ساخته شده آزاد کند و پذیرای تجربه عشق بی قید و شرط و فراوان باشد.

چگونه ریکی می تواند به فیبرومیالژیا کمک کند

چگونه ریکی می تواند به فیبرومیالژیا کمک کند

فیبرومیالژیا یکی از شایع ترین بیماری های روماتولوژی است و تشخیص آن دشوار است. علت دقیق آن ناشناخته است ، اما تصور می شود که مربوط به سطح غیر طبیعی برخی مواد شیمیایی در مغز و تغییر در نحوه پردازش پیام های درد در سیستم عصبی مرکزی (مغز ، نخاع و اعصاب) باشد.