مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد

فال و نشانه های زودیاک قوس آذر

نوشته شده در تاریخ10 ماه پیش توسط 720

معنی علامت قوس
نهمین علامت زودیاک
عنصر شما: آتش
سیاره حاکم شما:
کارت تاروت مشتری مربوط به نشانه شما: اعتدال
رنگ خوش شانس شما: آبی کبالت
سنگ شما: یاقوت کبود
مانند سایر نشانه های آتش، علامت شما دیگران را جذب می کند. اگر همه چیز در زندگی شما خوب پیش می رود، و حتی گاهی با وجود مشکلات، شما موهبتی برای لبخند زدن، شادی و نشاط دارید.
از سیاره حاکم خود مشتری، پتانسیل زیادی برای شانس به ارث برده اید. شهود شما بسیار قوی است. شما این را از قسمت حیوانی نشان خود دریافت می کنید: سنتور. سنتور دارای بدن حیوان و سر انسان است. به طور نمادین، جنبه حیوانی نشان دهنده شهود است. این شهود باید شما را به سمت خوش شانسی هدایت کند، شما را در انتخاب هایتان راهنمایی کند و شما را به افرادی برساند که تأثیرات مثبتی روی شما دارند. این باید مهارت تصمیم گیری سریع و منصفانه را به شما بدهد، استعدادی برای چیزی که می تواند به شما کمک کند، و سوء ظن تقریباً حیوانی نسبت به چیزی که می تواند به شما آسیب برساند.
متأسفانه، سر که توسط بخش انسانی سنتور نمایش داده می شود، اغلب بر شهود برتری دارد. تردید دارید، شک می کنید، بیش از حد فکر می کنید. گاهی حتی از درگیر شدن بیش از حد می ترسید و بی دلیل بی اعتماد می شوید. بنابراین شما اجازه می دهید که اقبال زیادی از شما بگذرد، چه در حوزه احساسی یا مادی. شما می دانید که وقتی فرصتی پیش می آید، کاملاً ضروری است که فوراً از آن استفاده کنید. اغلب از تردیدهای خود پشیمان می شوید.
روابط شما با سایر نشانه ها:
این امکان وجود دارد که با برج جدی کنار بیایید. با عقرب ها کشش جنسی وجود دارد اما این روابط ممکن است مخاطره آمیز باشد. درک جنین برای شما دشوار است و اشتیاق یا طرد شدن دو شکل از روابط عاشقانه بین دو نشانه شما هستند.
شما می توانید به خوبی با برج ثور ارتباط برقرار کنید تا زمانی که شهود شما فعال باشد و شادی را در رابطه به ارمغان بیاورد. تماس با ماهی ها دشوار است. می توانید لحظات خوشی را با لئوها زندگی کنید، اما مراقب دوستی های سطحی و افسون زدگی باشید.
این تحلیل کوتاه و بی تکلف می تواند به شما کمک کند تا زندگی خود را بهتر انجام دهید. یادگیری بهتر شناختن خود به شما این امکان را می دهد که نقاط قوت خود را به حداکثر برسانید و نقاط ضعف خود را به حداقل برسانید.
افرادی که در زندگی موفق می شوند اغلب کسانی هستند که آگاهانه یا ناخودآگاه می دانند از استعدادها، مزایا و نقاط قوت خود نهایت استفاده را ببرند و در عین حال درک می کنند که چگونه بر نقاط ضعف خود کنترل داشته باشند.

ارسال نظر
پاسخ دهید

فهرست

جستجو

مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود / ثبت نام