مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد

خواص سنگ آکوامارین Aquamarine

نوشته شده در تاریخ3 سال پیش توسط 4162

خواص سنگ آکوامارین Aquamarine

سنگ ماه تولد اسفند ، تیر ، مرداد

چاکرا پنجم

آکوامارین به دلیل روان بودن ، انرژی صلح آمیز ، توانایی قوی در کمک به حرکت ، محافظت و تصفیه انرژی خود و در نتیجه کمک به بهبود عاطفی و همچنین تعمیق حالات مراقبه ای دارد. تمایل آکوامارین برای ایجاد حس هماهنگی با نشاط ، شبیه به سنگ فیروزه است ، اما اثرات انرژی کمی متفاوت است. در حالی که فیروزه ای تمایل به ایجاد یک هماهنگی خاکی دارد ، آبزیان شادی هماهنگ خود را با روشی بسیار متفاوت به اشتراک می گذارد. انرژی آن می تواند مانند آب های شیرین اقیانوس باشد - بازیگوش و کمی شرورانه! آکوامارین همچنین:

آسیب های عاطفی را درمان می کند ، استرس را تسکین می دهد ، در تماس با احساسات سرکوب شده کمک می کند ، آرامش را به ارمغان می آورد ، ذهن را پاک می کند ، 

قلب را آرام می کند ، به گفتن حقیقت کمک می کند ، توانایی های روانی را تقویت می کند

از نظر انرژی ، آبزیارین توسط ماه اداره می شود و با انرژی یین و یانگ زنانه تزریق می شود. در تأثیرات درمانی و تغذیه ای آن ، آبزیان را می توان با سنگ قمر مقایسه کرد.

آکوامارین

خواص سنگ آکوامارین

آکوامارین ( سنگ آب دریا) انرژی بسیار تسکین دهنده دارد. آکوامارین زیبا با ماه مارس همراه است ، و به این ترتیب سنگ علائم نجومی ماهی ها (اول مارس تا 20 مارس) و برخی از اعضای برج آریس (20 مارس تا 20 آوریل) و همچنین علامت زودیاک چینی از گاو می شود.

امروزه بیشتر آکوامارین موجود در بازار از برزیل ، ماداگاسکار ، سری لانکا ، پاکستان ، کلمبیا ، هند ، روسیه و چندین کشور دیگر تهیه می شود.

آکوامارین شاید قوی ترین سنگ برای پاکسازی و فعال سازی چاکرای گلو باشد. این انرژی را از قلب به گلو تحریک می کند ، و اجازه می دهد عمیق ترین و صمیمانه ترین حقیقت یک فرد را به شما منتقل کند. 
چاکرای حلق صدای بدن است ، یک دریچه فشار است که اجازه می دهد انرژی از چاکراهای دیگر بیان شود. در صورت مسدود شدن یا عدم تعادل ، می تواند بر سلامت چاکراهای دیگر تأثیر بگذارد. در تعادل ، بیان آنچه را که فکر می کنیم و آنچه احساس می کنیم را فراهم می کند. ما می توانیم ایده ها ، عقاید و احساسات خود را با هم ارتباط برقرار کنیم. هنگامی که چاکرای گلو در تعادل و باز باشد ، می توانیم حقیقت شخصی خود را به جهان ارائه دهیم. ما در بدن و روح خود به راحتی جریان انرژی داریم. انرژی که از چاکراهای تحتانی به سمت بالا سرچشمه می گیرد می تواند مسیر خود را ادامه دهد و بیان آزاد و آزاد سازی طبیعی را امکان پذیر می کند.

بلورهای معنوی انرژی معنوی آکوامارین

آکوامارین برای مردان و زنان سنگ قدرت است. این کمک می کند تا درک کنید که همه قدرت از زور حاصل نمی شود. همچنین همسویی با تسلیم ، نشاط انعطاف پذیر زندگی و ارتقا of ارتباطات صادقانه و دلسوزانه وجود دارد. این جسارت را به زنان می دهد تا دانش درونی خود را بیان کنند و توانایی های شهودی آنها را افزایش می دهد و به از بین بردن بی حسی احساسی و دشواری هایی که مردان گاهی اوقات در برقراری ارتباط با احساسات خود دارند ، می پردازد.
آکوامارین را می توان به عنوان دروازه ای برای ورود به ماده الهی ، چه در درون خود و چه در جلوه های بیرونی او ، استفاده کرد.

نام و ترکیب

نام آکوامارین  به معنی آب دریا و Aquamarine مانند زمرد انواع بریل است. در سایه های روشن و آبی آبی روشن ، آکوامارین می تواند بسیار مقرون به صرفه باشد اما رنگ آبی عمیق تری آب آکوامارین می تواند هزینه های بالایی را دریافت کند. بیشتر آبزیان مورد استفاده در جواهرات پرکننده برای عمیق تر شدن رنگ آبی آن از گرما استفاده می شود ، اما آکومارین خام از مزایای انرژی قوی تری برخوردار است.

درست مانند زمرد ، آکوامارین دارای مقیاس سختی 7.5 تا 8 است ، به این معنی که در مقایسه با سایر سنگهای قیمتی نسبتاً قوی است ، اما هنوز هم بدون تلاش زیادی می توان شکسته شد. آکوامارین همچنین در صورت قرار گرفتن در معرض نور شدید خورشید برای مدت طولانی می تواند مقداری از رنگ خود را از دست بدهد.

اگر شما در حال یادگیری مراقبه هستید ، آکوامارین همچنین می تواند به شما در دستیابی به حالتهای مراقبه عمیق تر کمک کند و همچنین به شما کمک می کند تا با خرد درونی و منبع قدرت خود در ارتباط باشید. اگر به انرژی عاقلانه و تسکین دهنده آبزیان علاقه مندید ، می توانید برای تقویت انرژی شخصی خود ، یا یک سنگ کوچک یا یک شکل از  جواهرات آکوامارین خریداری کنید.


توجه داشته باشید: اطلاعات در این وب سایت جایگزین مشاور و متخصص مراقبت های پزشکی نیست. کلیه اطلاعات موجود در این وب سایت از جمله اطلاعات مربوط به شرایط پزشکی و بهداشت ، محصولات و معالجات فقط برای اهداف اطلاع رسانی می باشد. لطفاً به پزشک مراجعه کنید.

www.irangemstone.com
09128483558-88952085

محصولات مرتبط
220,000 تومان
افزایش اعتماد به نفس استفاده می شود، تقویت انرژی های روانی، خنثی کردن انرژی های منفی، برطرف کردن ترس و غم و اندوه،  وزن محصول: 10 گرم معدن کشف شده: پاکستان دیدن نمایه سه بعدی محصول تعادل و تنظیم چاکرای اول و چهارم و...
نمایش سریع
60,000 تومان
آسیب های عاطفی را درمان می کند ،  استرس را تسکین می دهد ، در تماس با احساسات سرکوب شده کمک می کند ، آرامش را به ارمغان می آورد ، ذهن را پاک می کند وزن محصول:12  گرم  دیدن نمایه سه بعدی محصولتعادل و تنظیم تعادل و تنظیم...
نمایش سریع
95,000 تومان
آسیب های عاطفی را درمان می کند ،  استرس را تسکین می دهد ، در تماس با احساسات سرکوب شده کمک می کند ، آرامش را به ارمغان می آورد ، ذهن را پاک می کند وزن محصول:8 گرم  دیدن نمایه سه بعدی محصولتعادل و تنظیم تعادل و تنظیم...
نمایش سریع
485,000 تومان
افزایش اعتماد به نفس استفاده می شود، تقویت انرژی های روانی، خنثی کردن انرژی های منفی، برطرف کردن ترس و غم و اندوه،  وزن محصول: 10 گرم معدن کشف شده: هند دیدن نمایه سه بعدی محصول تعادل و تنظیم چاکرای اول و چهارم و پنجم
نمایش سریع
100,000 تومان
آسیب های عاطفی را درمان می کند ،  استرس را تسکین می دهد ، در تماس با احساسات سرکوب شده کمک می کند ، آرامش را به ارمغان می آورد ، ذهن را پاک می کند وزن محصول: 4 تا 8 گرم  دیدن نمایه سه بعدی محصولتعادل و تنظیم تعادل و...
نمایش سریع
85,000 تومان
وزن محصول: 4 تا 8 گرم  دیدن نمایه سه بعدی محصول چاکرا پنجم آسیب های عاطفی را درمان می کند ،  استرس را تسکین می دهد ، در تماس با احساسات سرکوب شده کمک می کند ، آرامش را به ارمغان می آورد ، ذهن را پاک می کند
نمایش سریع
نوشته‌های مرتبط

راهنمای مبتدیان برای شبکه های مدیتیشن

توسطگوهر فردوس ایران 743 10 ماه پیش

معنی کارت تاروت اعتدال در ترکیب زندگی

توسطگوهر فردوس ایران 918 11 ماه پیش

ده سنگ جادویی و خواص درمانی آن ها

توسطگوهر فردوس ایران 5092 1 سال پیش

خواص سنگ دندریت Dendrite فسیل شجردار

توسطگوهر فردوس ایران 1353 1 سال پیش

خواص سنگ فیروزه Turquoise

توسطعلیرضا فردوسی 360 1 سال پیش

خواص سنگ پیریت Pyrite

توسطگوهر فردوس ایران 1 4916 3 سال پیش

خواص سنگ الماس Diamond

توسطگوهر فردوس ایران 3328 3 سال پیش

خواص سنگ آونتورین آبی Blue Aventurine

توسطگوهر فردوس ایران 701 3 سال پیش
ارسال نظر
پاسخ دهید

فهرست

جستجو

مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود / ثبت نام