مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد

روشهای پاکسازی سنگها

نوشته شده در تاریخ3 سال پیش توسط 10099

مراقب سنگهای کریستالی خود باشید

باید همواره مراقب سنگ خود باشید چون به رغم ظاهر سختش خیلی زود خراشیده می شود و ترک می خورد و حتی می شکند بنابرین هنگام حمل آن باید مراقب باشید هر سنگی را جداگانه بسته بندی کنید قلوه سنگ ها معمولا سخت ترین اند و خوشه ها شکننده ترین.

اگر می خواهید سنگی همراه داشته باشید آن را هرگز در کیف یا جیب خود نگذارید زیرا ممکن است با چیزهایی مثل کلید یا سکه خراشیده شود باید روی آن را کاملا بپوشانید و جداگانه و دور از چیزهای سخت نگه اش دارید.

اگر گردن بندی از سنگ دارید هنگام حمام کردن یا شنا در استخر و دریا آن را باز کنید و کنار بگذارید چون دو خطر آن را تهدید می کند خراب شدن و گم شدن

خرید محصولات پاکسازی سنگها

پاک سازی سنگ ها

از آن جا که سنگها همه نوع ارتعاش ها ی منفی و مثبت را جذب می کنند، گوهر فردوس ایران لازم است گاهی آن ها را پاک سازی کنید. بدانید که سنگها که خریده اید مسافتی طولانی را پیموده تا به دست شما رسیده است و بنابراین انرژی کسانی را که آن را استخراج کرده یا مدتی مالک آن بوده اند در خود دارد به یاد داشته باشید که افکار منفی نیز مانند بیماری در کریستال مب ماند و به شما منتقل می شود. روش های زیادی برای پاکسازی سنگها وجود دارد. تنها به خاطر داشته باشید که هرگز نباید سنگ خود را با پاک کننده های شیمیایی یا صابون بشورید، چون این مواد تاثیری معکوس بر سنگ دارند. به هر حال تمام روش های زیر مناسب اند:

پاک سازی با آب

پاک سازی کریستال با آب به خصوص برای کسانی که متولد یکی از برج های آب در صورت فلکی غربی هستند بسیار مناسب است.

پاک سازی با آب طبیعی سنگها خود را در آب دریا چشمه آبشار رودخانه یا جویبار قرار دهید اگر چنین منبع آبی نزدیک شما نیست می توانید از بطری آب معدنی استفاده کنید هرگز با حوله یا پارچه سنگهای خود را خشک نکنید بگذارید کم کم زیر نور آفتاب که به آن انرژی تازه ای می دهد، خشک شود.

پاک سازی با آب نمک

ظرف سرامیک یا بلور بزرگی را از آب سرد یا ولرم پرکنید آز آب گرم استفاده نکنید چون ممکن است در سنگ شکاف ایجاد کند یک مشت نمک دریا به آن اضافه کنید و سنگ خود را چند ساعت در آن بگذارید. سپس سنگ را درآورید و نمک آن را پاک کنید و بگذارید به طور طبیعی خشک شود.

هنگام پاک سازی با نمک باید مراقب باشید مخصوصا اگر نمک به طور مستقیم با سنگ در تماس است نمک هنگام تماس با برخی از سنگها واکنش شیمیایی ایجاد می کند و ساختار کریستالی را از بین می برد و سبب می شود سنگ خراش بردارد یا رنگش عوض شود. اگر آپال در نمک قرار بگیرد نمک آب آن را کاملا بیرون می کشد و پوکش می کند. از آن جا که نمک در پاک سازی بسیار موثر است مطمئن ترین روش این است که سنگها را در ظرف شیشه ای کوچیکی بگذارید و بعد آن را درون لیوان بزرگی پر از آب نمک قرار دهید. به این ترتیب سنگ تماس مستقیمی با نمک ندارد ولی فراینده پاکسازی انجام می شود.

پاکسازی با خاک

پاکسازی کریستال با خاک برای کسانی مفید است که متولد یکی از بروج خاکی در صورت فلکی غربی هستند. در پاک سازی با خاک باغچه بگذارید اگر باغچه ندارید یا اگر خاک باغچه تان اسیدی است که سنگ را خراب می کند آن را درون خاک گلدان بگذارید بعد از این که آن را از خاک درآوردید با آب طبیعی بشویید و بگذارید خشک شود.

پاکسازی با آتش

پاکسازی سنگها با آتش برای متولیدن برج های آتش در صورت فلکی غربی مناسب است. یکی از روش های پاکسازی با آتش این است که سنگها را چند ساعت در حلقه ای از شمع های روشن قرار دهید تا شمع ها کاملا آب شوند. روش دیگر این است که سنگها را از روی شعله شمعی به سرعت بگذرانید. دقت کنید که اگر کریستال شما آپال است روش اول برای پاکسازی مطمئن تر است مراقب شمع های روشن باشید.

پاک سازی با دود

روش دودادن برای کسانی مفید است که متولد یکی از ماه های صورت فلکی باد هستند. دود دادن بهترین نوع پاک سازی برای سنگها و فضای اطراف است در سنت بومیان آمریکا دود دادن نقش مهمی دارد گوهر فردوس ایران سدر اسطوخودوس علف شیرین گیاهانی هستند که برای دود دادن از آن ها استفاده می شود. چند شاخه از گیاهی را لوبه کنید و بعد آن را روش کنید وقتی آتش آن خاموش شد، سنگها را روی دود آن بگیرید به این ترتیب هوا انرژی های منفی را از سنگها می زداید. می توانید از پر یا از دستتان هم برای دود دادن مستقیم کریستال استفاده کنید. برای این کار یک نعلبکی کوچک یا کاسه ای بلوری لازم خواهید داشت. دود به کف ظرف می چسبد و می توانید از خاکستر آن برای پاکسازی سنگها استفاده کنید.

پاک سازی با خوشه کریستال

یکی دیگر از بهترین روش ها این است که سنگهای خود را چند ساعت روی یک خوشه بزرگ کوارتز یا آمیتیست بگذارید با این روش ارتعاش های منفی از بین می روند.

پاک سازی با گل

سنگها را می توان با گل یا گلبرگ هم پاک سازی کرد. در این روش رز کوارتز را میان گلبرگ رز صورتی بگذارید اسطوخودوس نیز برای خالص کردن سنگ های ارغوانی مثل آمیتیست بسیار عالی است. گلبرگ های گلی را که دوست دارید در ظرفی بلوری بریزید سپس سنگها را حداقل بیست و چهار ساعت میان گلبرگ ها قرار دهید. بعد بهتر است سنگها رت چند ساعتی زیر نور ماه مخصوصا اگر ماه کامل اس یا در آفتاب بگذارید.

پاک سازی با روغن

پاکسازی با روغن چندان رایج نیست اما از آن جا که در درمان از عطر نیز استفاده می شود برخی از روغن های معطر برای پاک سازی مناسب اند روغن های معطر برای پاک سازی مناسب اند روغن هایی مثل اسطوخودوس، مریم گلی، سدر، لیمو، آناناس، سرو کوهی، اکلیل کوهی، گل سرخ و گیاه خس خس برای پاک سازی سنگهایتان روغن را تکان دهید و یکی دو قطره از آن را روی پارچه کتان یا دستمالی بریزید سپس سنگها را با آن پاک کنید. راه دیگر سوزاندن روغن است برای این کار ابتدا چند قاشق چای خوری آب درون ظرفی بریزید بعد شمعی زیر آن روشن کنید و چند قطره روغن به آن اضافه کنید وقتی از آن بخار بلند شد سنگ را روی بخار بگیرید. سنگها عطر روغن را جذب می کنند یک قطره از روغن که روی سنگها ریخته می شود آن قدر قوی است که می تواند اتاقی را معطر سازد.

محصولات مرتبط
2,060,000 تومان
دارای قدرت محافظ در برابر سحر و جادو کمک به ارتباط با ارواح و دنیای متافیزیک با تحریک سیستم ایمنی بدن آن را تعادل می بخشد تزکیه و پاکسازی اندام های بدن وزن محصول: 252  گرم معدن کشف شده: برزیل دیدن نمایه سه بعدی محصول...
نمایش سریع
2,272,000 تومان
دارای قدرت محافظ در برابر سحر و جادو کمک به ارتباط با ارواح و دنیای متافیزیک با تحریک سیستم ایمنی بدن آن را تعادل می بخشد تزکیه و پاکسازی اندام های بدن وزن محصول: 284  گرم معدن کشف شده: برزیل دیدن نمایه سه بعدی محصول...
نمایش سریع
1,768,000 تومان
دارای قدرت محافظ در برابر سحر و جادو کمک به ارتباط با ارواح و دنیای متافیزیک با تحریک سیستم ایمنی بدن آن را تعادل می بخشد تزکیه و پاکسازی اندام های بدن وزن محصول: 221  گرم معدن کشف شده: برزیل دیدن نمایه سه بعدی محصول...
نمایش سریع
710,000 تومان
این کاسه تبتی از هفت آلیاژ ساخته شده و صدایه فوق العاده قوی دارد. به راحتی آهنگ های آرام و مسحور کننده را در این کاسه آواز منحصر به فرد تبتی بنوازید تا نوعی داروی انرژی زا ایجاد کنید که استرس را کاهش داده و شفای روحی...
نمایش سریع
2,205,000 تومان
قویترین سنگ برای پاک کردن انرژی منفی از محیط بسیار مفید است و باعث پاکسازی ، تجدید ، و یک طراوت بهاری برای چاکراها می شود. وزن محصول:245  گرم معدن کشف شده: ایران  دیدن نمایه سه بعدی محصول تعادل و تنظیم چاکرای هفتم
نمایش سریع
نوشته‌های مرتبط

معنی کارت تاروت اعتدال در ترکیب زندگی

توسطگوهر فردوس ایران 918 11 ماه پیش

روش پاکسازی چاکرا دوم

توسطگوهر فردوس ایران 4881 3 سال پیش

خواص سنگ سلنیت Selenite

توسطعلیرضا فردوسی 6385 3 سال پیش

استفاده از نمک در فنگشویی برای پاکسازی محیط

توسطگوهر فردوس ایران 8196 3 سال پیش

پاکسازی-چاکراها

263 3 سال پیش
ارسال نظر
پاسخ دهید

فهرست

جستجو

مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود / ثبت نام