Click for more products.
No produts were found.
Click for more products.
No produts were found.

روشهای پاکسازی سنگها

نوشته شده در تاریخ2 سال پیش توسط

مراقب سنگهای کریستالی خود باشید

باید همواره مراقب سنگ خود باشید چون به رغم ظاهر سختش خیلی زود خراشیده می شود و ترک می خورد و حتی می شکند بنابرین هنگام حمل آن باید مراقب باشید هر سنگی را جداگانه بسته بندی کنید قلوه سنگ ها معمولا سخت ترین اند و خوشه ها شکننده ترین.

اگر می خواهید سنگی همراه داشته باشید آن را هرگز در کیف یا جیب خود نگذارید زیرا ممکن است با چیزهایی مثل کلید یا سکه خراشیده شود باید روی آن را کاملا بپوشانید و جداگانه و دور از چیزهای سخت نگه اش دارید.

اگر گردن بندی از سنگ دارید هنگام حمام کردن یا شنا در استخر و دریا آن را باز کنید و کنار بگذارید چون دو خطر آن را تهدید می کند خراب شدن و گم شدن

پاک سازی سنگ ها

از آن جا که سنگها همه نوع ارتعاش ها ی منفی و مثبت را جذب می کنند، گوهر فردوس ایران لازم است گاهی آن ها را پاک سازی کنید. بدانید که سنگها که خریده اید مسافتی طولانی را پیموده تا به دست شما رسیده است و بنابراین انرژی کسانی را که آن را استخراج کرده یا مدتی مالک آن بوده اند در خود دارد به یاد داشته باشید که افکار منفی نیز مانند بیماری در کریستال مب ماند و به شما منتقل می شود. روش های زیادی برای پاکسازی سنگها وجود دارد. تنها به خاطر داشته باشید که هرگز نباید سنگ خود را با پاک کننده های شیمیایی یا صابون بشورید، چون این مواد تاثیری معکوس بر سنگ دارند. به هر حال تمام روش های زیر مناسب اند:

پاک سازی با آب

پاک سازی کریستال با آب به خصوص برای کسانی که متولد یکی از برج های آب در صورت فلکی غربی هستند بسیار مناسب است.

پاک سازی با آب طبیعی سنگها خود را در آب دریا چشمه آبشار رودخانه یا جویبار قرار دهید اگر چنین منبع آبی نزدیک شما نیست می توانید از بطری آب معدنی استفاده کنید هرگز با حوله یا پارچه سنگهای خود را خشک نکنید بگذارید کم کم زیر نور آفتاب که به آن انرژی تازه ای می دهد، خشک شود.

پاک سازی با آب نمک

ظرف سرامیک یا بلور بزرگی را از آب سرد یا ولرم پرکنید آز آب گرم استفاده نکنید چون ممکن است در سنگ شکاف ایجاد کند یک مشت نمک دریا به آن اضافه کنید و سنگ خود را چند ساعت در آن بگذارید. سپس سنگ را درآورید و نمک آن را پاک کنید و بگذارید به طور طبیعی خشک شود.

هنگام پاک سازی با نمک باید مراقب باشید مخصوصا اگر نمک به طور مستقیم با سنگ در تماس است نمک هنگام تماس با برخی از سنگها واکنش شیمیایی ایجاد می کند و ساختار کریستالی را از بین می برد و سبب می شود سنگ خراش بردارد یا رنگش عوض شود. اگر آپال در نمک قرار بگیرد نمک آب آن را کاملا بیرون می کشد و پوکش می کند. از آن جا که نمک در پاک سازی بسیار موثر است مطمئن ترین روش این است که سنگها را در ظرف شیشه ای کوچیکی بگذارید و بعد آن را درون لیوان بزرگی پر از آب نمک قرار دهید. به این ترتیب سنگ تماس مستقیمی با نمک ندارد ولی فراینده پاکسازی انجام می شود.

پاکسازی با خاک

پاکسازی کریستال با خاک برای کسانی مفید است که متولد یکی از بروج خاکی در صورت فلکی غربی هستند. در پاک سازی با خاک باغچه بگذارید اگر باغچه ندارید یا اگر خاک باغچه تان اسیدی است که سنگ را خراب می کند آن را درون خاک گلدان بگذارید بعد از این که آن را از خاک درآوردید با آب طبیعی بشویید و بگذارید خشک شود.

پاکسازی با آتش

پاکسازی سنگها با آتش برای متولیدن برج های آتش در صورت فلکی غربی مناسب است. یکی از روش های پاکسازی با آتش این است که سنگها را چند ساعت در حلقه ای از شمع های روشن قرار دهید تا شمع ها کاملا آب شوند. روش دیگر این است که سنگها را از روی شعله شمعی به سرعت بگذرانید. دقت کنید که اگر کریستال شما آپال است روش اول برای پاکسازی مطمئن تر است مراقب شمع های روشن باشید.

پاک سازی با دود

روش دودادن برای کسانی مفید است که متولد یکی از ماه های صورت فلکی باد هستند. دود دادن بهترین نوع پاک سازی برای سنگها و فضای اطراف است در سنت بومیان آمریکا دود دادن نقش مهمی دارد گوهر فردوس ایران سدر اسطوخودوس علف شیرین گیاهانی هستند که برای دود دادن از آن ها استفاده می شود. چند شاخه از گیاهی را لوبه کنید و بعد آن را روش کنید وقتی آتش آن خاموش شد، سنگها را روی دود آن بگیرید به این ترتیب هوا انرژی های منفی را از سنگها می زداید. می توانید از پر یا از دستتان هم برای دود دادن مستقیم کریستال استفاده کنید. برای این کار یک نعلبکی کوچک یا کاسه ای بلوری لازم خواهید داشت. دود به کف ظرف می چسبد و می توانید از خاکستر آن برای پاکسازی سنگها استفاده کنید.

پاک سازی با خوشه کریستال

یکی دیگر از بهترین روش ها این است که سنگهای خود را چند ساعت روی یک خوشه بزرگ کوارتز یا آمیتیست بگذارید با این روش ارتعاش های منفی از بین می روند.

پاک سازی با گل

سنگها را می توان با گل یا گلبرگ هم پاک سازی کرد. در این روش رز کوارتز را میان گلبرگ رز صورتی بگذارید اسطوخودوس نیز برای خالص کردن سنگ های ارغوانی مثل آمیتیست بسیار عالی است. گلبرگ های گلی را که دوست دارید در ظرفی بلوری بریزید سپس سنگها را حداقل بیست و چهار ساعت میان گلبرگ ها قرار دهید. بعد بهتر است سنگها رت چند ساعتی زیر نور ماه مخصوصا اگر ماه کامل اس یا در آفتاب بگذارید.

پاک سازی با روغن

پاکسازی با روغن چندان رایج نیست اما از آن جا که در درمان از عطر نیز استفاده می شود برخی از روغن های معطر برای پاک سازی مناسب اند روغن های معطر برای پاک سازی مناسب اند روغن هایی مثل اسطوخودوس، مریم گلی، سدر، لیمو، آناناس، سرو کوهی، اکلیل کوهی، گل سرخ و گیاه خس خس برای پاک سازی سنگهایتان روغن را تکان دهید و یکی دو قطره از آن را روی پارچه کتان یا دستمالی بریزید سپس سنگها را با آن پاک کنید. راه دیگر سوزاندن روغن است برای این کار ابتدا چند قاشق چای خوری آب درون ظرفی بریزید بعد شمعی زیر آن روشن کنید و چند قطره روغن به آن اضافه کنید وقتی از آن بخار بلند شد سنگ را روی بخار بگیرید. سنگها عطر روغن را جذب می کنند یک قطره از روغن که روی سنگها ریخته می شود آن قدر قوی است که می تواند اتاقی را معطر سازد.

محصولات مرتبط
300,000 تومان
دستبند بافت مکرومه با گره های زیبا برای بهبود سوخت و ساز بدن افزایش میل جنسی جذب ثروت و کمک به پیشرفت در مسائل مالی افزایش عشق و شور و قدرت فیزیکی ابزاری عالی برای روشن بینی و یا پیش گویی وزن محصول: 9 گرم اندازه...
نمایش سریع
250,000 تومان
افزایش قابل توجه اعتماد به نفس دفع چشم زخم دفع انرژیهای منفی از بین برنده ی غم و اندوه افزایش کنترل بر خود و قدرت تصمیم گیری عاقلانه تشویق شادی وزن محصول: 27.4 گرم معدن کشف شده:  چین  دیدن نمایه سه بعدی محصول چاکرا...
نمایش سریع
320,000 تومان
مارپیچ خود نمادی از تغییر و حرکت مثبت هستند. مارپیچ با انرژی منفی جذب می شود ، آن را درون محفظه ها فیلتر می کند و انرژی مثبت و تازه ای را آزاد می کند. وزن این فسیل : 13  گرم معدن کشف شده: چین دیدن نمایه سه بعدی محصول...
نمایش سریع
875,000 تومان
تنش و سردرگمی را از بین می برد و ذهن را به چشم اندازهای جدید باز می کند ، این عقل و هوش را تحریک می کند ، رشد توانایی های روحی و شهودی را بیدار می کند و بینایی درونی را با هدایت معنوی هماهنگ می کند. ممکن است برای...
نمایش سریع
180,000 تومان
تنش و سردرگمی را از بین می برد و ذهن را به چشم اندازهای جدید باز می کند ، این عقل و هوش را تحریک می کند ، رشد توانایی های روحی و شهودی را بیدار می کند و بینایی درونی را با هدایت معنوی هماهنگ می کند. وزن محصول: 14...
نمایش سریع
525,000 تومان
سنگ جذب ثروت ، روبی همچنین افرادی را که دارای طبیعت حساس و دیدگاههای تحریف شده از خود یا دیگران هستند،محافظت می کند ، اعتماد به نفس را ایجاد می کند که بر ترس و وحشت غلبه می کند وزن محصول:  7.0  قیراط معدن کشف شده :...
نمایش سریع
نوشته‌های مرتبط

خواص سنگ دندریت Dendrite فسیل شجردار

توسطگوهر فردوس ایران 6 ماه پیش

خواص سنگ فیروزه Turquoise

توسطعلیرضا فردوسی 8 ماه پیش

خواص سنگ پیریت Pyrite

توسطگوهر فردوس ایران 2 سال پیش

خواص سنگ الماس Diamond

توسطگوهر فردوس ایران 2 سال پیش

خواص سنگ چشم ببر Tiger Eye

توسطگوهر فردوس ایران 2 سال پیش

خواص سنگ آونتورین آبی Blue Aventurine

توسطگوهر فردوس ایران 2 سال پیش

روش محاسبه عدد شانس و تقدیر شما

توسطگوهر فردوس ایران 2 سال پیش

خواص سنگ سلنیت Selenite

توسطعلیرضا فردوسی 2 سال پیش
ارسال نظر
پاسخ دهید
لطفا برای ارسال نظر وارد شوید.

فهرست

جستجو

Click for more products.
No produts were found.

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود / ثبت نام