مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد

خواص سنگ کلسیت Calcite

نوشته شده در تاریخ4 سال پیش توسط 6048

برای تمام چاکرا استفاده می شود

سنگ ماه تولد فروردین ، شهریور ، آبان ، خرداد

کلسیت انرژی را تقویت می کند یک سنگ بسیار مناسب برای درمان از راه دور، و همچنین انواع دیگر درمان استفاده می شود. یکی از انرژی های آن، تقویت توانایی های یادگیری است، و در نتیجه یک سنگ بزرگی برای دانش آموزان است.

خواص کلسیت حفاظت، پایه و محور درمان، و می تواند کمک به آرامش درونی. کلسیت نیز ترویج خلاقیت و تخیل، این سنگ آرامش درونی و به همراه پر جنب و جوش است.

سنگ کلسیت: افزایش رفاه. همچنین می تواند در سفر اختری(دنیایه متافیزیک) و در هدایت، و همچنین افزایش شهود مفید باشد. کلسیت همچنین یک سنگ معنویت و خرد است.

کلسیت در کاهش ترس و کاهش استرس مفید است. کلسیت پاک کننده برتر از انرژی های منفی را در سیستم ذخیره بشر، و کار بر روی تمام سطوح فیزیکی است یک سنگ بسیار قوی برای پاکسازی هست. موقعیت های ترس یا استرسزا را خوب می کند.

کلسیت سنگ عشق را به ارمغان می آورد خواص آن از پایه و محور، به آن سنگ آشتی می گویند. کلسیت می تواند استدلال در یک رابطه را بهبود کند کمک به حفظ تعادل عملی بین مردم در ارتباط است.

از لحاظ فیزیکی، برای کمر درد، افزایش قدرت بدنی، دندان، چشم، و به طور کلی برای شفا کلسیت می توان برای درمان تمام شرایط استفاده شود. این است که برای زدودن سموم و به عنوان یک عامل ضد عفونی کننده استفاده می شود. کلسیت در بلور درمانی استفاده به خصوص با شرایط عاطفی و روانی کمک کند. توجه داشته باشید که شفا معانی کریستال حمایت معنوی به شفا هستند و نسخه و یا اطلاعات بهداشت و درمان است.

کلسیت می توان مورد استفاده برای باز کردن و تعادل همه چاکراها کلسیت یکی از مواد معدنی است. آن در انواع زیادی از اشکال و رنگ رخ می دهد، و آن به منزله یک بخش عمده ای از سنگ های زمین است.

توجه داشته باشید: اطلاعات در این وب سایت جایگزین مشاور و متخصص مراقبت های پزشکی نیست. کلیه اطلاعات موجود در این وب سایت از جمله اطلاعات مربوط به شرایط پزشکی و بهداشت ، محصولات و معالجات فقط برای اهداف اطلاع رسانی می باشد. لطفاً به پزشک مراجعه کنید.

www.irangemstone.com

09128483558-88952085

محصولات مرتبط
15,000 تومان
وزن محصول 241 گرم میباشد . کلسیت یک کانی کربناته و پایدارترین کربنات کلسیم (CaCO۳). چندریخت است. کانی کلسیت به کانی هزارچهره معروف است و از کلسیم کربن و اکسیژن تشکیل شده و این کانی با اسید واکنش می‌دهد. کلسیت در طبیعت...
نمایش سریع
56,000 تومان
ارتعاش این سنگ نیروهای یین و یانگ (منفی و مثبت) را فعال می کند ذهن را تقویت می کند. قدرت تجزیه و تحلیل و عکس العمل را افزایش می دهد. وزن محصول: 68 گرم  دیدن نمایه سه بعدی محصول تعادل و تنظیم چاکرا هفتم
نمایش سریع
250,000 تومان
وزن محصول: 782 گرم دیدن نمایه سه بعدی محصول چاکرا سوم شبکه خورشیدی ارتعاش این سنگ نیروهای یین و یانگ (منفی و مثبت) را فعال می کند ذهن را تقویت می کند. قدرت تجزیه و تحلیل و عکس العمل را افزایش می دهد.
نمایش سریع
750,000 تومان
وزن محصول: 273 گرم دیدن نمایه سه بعدی محصول چاکرا سوم شبکه خورشیدی ارتعاش این سنگ نیروهای یین و یانگ (منفی و مثبت) را فعال می کند ذهن را تقویت می کند. قدرت تجزیه و تحلیل و عکس العمل را افزایش می دهد.
نمایش سریع
نوشته‌های مرتبط

کاوشی در دنیای سنگ پیریت

توسطگوهر فردوس ایران 209 2 ماه پیش

خواص درمانی سنگ دالماتین Dalmatian

توسطگوهر فردوس ایران 239 2 ماه پیش

تورمالین سبز سنگی با خواص درمانی و انرژی مثبت

توسطگوهر فردوس ایران 229 2 ماه پیش

خواص سنگ روتیل Rutile

توسطگوهر فردوس ایران 1 229 2 ماه پیش

خواص درمانی سنگ یشم یا جید Jade

توسطگوهر فردوس ایران 246 2 ماه پیش

خواص سنگ هماتیت Hematite

توسطگوهر فردوس ایران 162 2 ماه پیش

خواص سنگ اکتینولیت Actinolite

توسطگوهر فردوس ایران 186 2 ماه پیش

خواص سنگ برونزیت Bronzite

توسطگوهر فردوس ایران 196 2 ماه پیش
ارسال نظر
پاسخ دهید

فهرست

جستجو

مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود / ثبت نام