مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد

خواص سنگ اکتینولیت Actinolite

نوشته شده در تاریخ2 ماه پیش توسط 185

خواص سنگ اکتینولیت Actinolite

چاکرا مربوط قلب

سنگ ماه تولد آبان

عنصر : زمین

اکتینولیت یک ماده معدنی سیلیکات آمفیبول است که به شکل تیغه‌های بلند یا ساختار سوزنی باریک متبلور می‌شود. این کریستال عمدتاً در رنگ سبز تیره متمایز خود یافت می‌شود، اما می‌تواند به صورت سفید، زرد، خاکستری یا سیاه نیز دیده شود. این کانی برای اولین بار در سال ۱۷۹۴ توسط R. Kirwan ثبت شد. وی این کانی را از کلمه یونانی "Aktis" به معنای "پرتو یا پرتو" نامگذاری کرد، که به شکل‌های اکتینولیت اشاره دارد.

اکتینولیت دارای دو شکل بسیار نادر است که مورد علاقه کلکسیونرها و پزشکان است. اولین و نادرترین مورد از اکتینولیت زمانی است که به شکل شفاف یافت می‌شود. این تنوع بسیار ارزشمند است و معمولاً به جواهراتی تبدیل می‌شود که می‌تواند مقدار بسیار زیادی را به دست آورد. دومین شکل نادر اکتینولیت زمانی است که در کوارتز یافت می‌شود. تیغه‌های اکتینولیت زمانی که در یک کوارتز شفاف قرار می‌گیرند، به مرور زمان منجمد می‌شوند. شفافیت کوارتز و مقدار اکتینولیت تعیین کننده قیمت این ماده معدنی است. گنجاندن کوارتز قدرت و توانایی‌های اکتینولیت را افزایش می‌دهد و این ماده معدنی را فوق‌العاده قوی و مطلوب می‌کند.

اکتینولیت یک سنگ قلب قدرتمند است که از بدن عاطفی فرد در برابر انرژی‌های منفی محافظت می‌کند. با حمل یا پوشیدن این سنگ، فرد سپر محافظی برای هاله خود ایجاد می‌کند که اجازه نمی‌دهد منفی‌ها سر راهش قرار بگیرند. اکتینولیت فرد را وادار می‌کند تا استرس و وزنی را که روزانه بر روی قلب خود وارد می‌کند، رها کند. این ماده معدنی به کشیدن احساسات به سطحی کمک می‌کند که فرد ممکن است بسیار نزدیک به آنها باشد. اکتینولیت شجاعت و اعتماد به نفس برای رویارویی با این احساسات ناخوشایند و نزدیک شدن به آنها را به فرد می‌دهد.

توصیه می‌شود در مواقعی که فرد به آن لایه محافظ اضافی نیاز دارد، این سنگ را با خود بیاورد. اکتینولیت اینجاست تا از شما در برابر انرژی‌های سمی که از مکان‌هایی مانند تشییع جنازه، بیمارستان، محل کار یا گردش‌های خانوادگی ناشی می‌شوند محافظت کند. این کمک می‌کند تا از برداشتن انرژی‌های منفی و همراه داشتن آنها در حرکت رو به جلو جلوگیری کنید.

نوشته‌های مرتبط

کاوشی در دنیای سنگ پیریت

توسطگوهر فردوس ایران 209 2 ماه پیش

خواص درمانی سنگ دالماتین Dalmatian

توسطگوهر فردوس ایران 239 2 ماه پیش

تورمالین سبز سنگی با خواص درمانی و انرژی مثبت

توسطگوهر فردوس ایران 229 2 ماه پیش

خواص سنگ روتیل Rutile

توسطگوهر فردوس ایران 1 229 2 ماه پیش

خواص درمانی سنگ یشم یا جید Jade

توسطگوهر فردوس ایران 246 2 ماه پیش

خواص سنگ هماتیت Hematite

توسطگوهر فردوس ایران 162 2 ماه پیش

خواص سنگ برونزیت Bronzite

توسطگوهر فردوس ایران 196 2 ماه پیش

خواص عقیق کارنلین (عقیق جگری) Carnelian

توسطگوهر فردوس ایران 412 2 ماه پیش
ارسال نظر
پاسخ دهید

فهرست

جستجو

مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود / ثبت نام