مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد

فال و نشانه های زودیاک حوت اسفند

نوشته شده در تاریخ9 ماه پیش توسط 1108

دوازدهمین علامت زودیاک.
عنصر شما: آب
سیاره شما: نپتون
کارت تاروت مربوط به علامت شما: ماه
رنگ خوش شانس شما: آبی
سنگ قیمتی شما: آکوامارین
زندگی درونی شما نیز مانند سایر هم سن و سال هایتان شدید است، تخیل شما بسیار قوی است و ناخودآگاه شما به شدت بر زندگی روزمره شما تاثیر می گذارد. شما چیزها را بسیار عمیق احساس می کنید و حساسیت شما باعث می شود متوجه چیزهایی شوید که ممکن است دیگران از دست بدهند. این باعث می‌شود در مواقعی مستعد باشید و با افرادی که دیدگاه شما را درک نمی‌کنند مشکل ایجاد کند.
شادی و غم را عمیقا احساس می کنید. خاطرات کودکی شما را برای زندگی رقم زد. شما خواب های زیادی می بینید و رویاهای شما آنقدر واضح هستند که تحت تأثیر واقعیت ظاهری آنها قرار می گیرید. مشتری و نپتون بر روی شما تأثیر می گذارند، زیرا یکی شما را به سمت فعالیت اجتماعی و دیگری به سمت زندگی درونی و میل به انزوا می کشاند. این می تواند شما را در اقدام به موقع دچار مشکل کند. شما اغلب زمانی اقدام می کنید که خیلی دیر شده است و شکست های متعاقب آن برای شما دردناک است، زیرا به دور از بی فکری هستید.
چه رویاها و آرزوهای بزرگی داری! نشانه شما بزرگترین حساسیت است. رویاهایی که به واقعیت تبدیل می شوند، آرزوهای عمیق و قصه هایی که به حقیقت می پیوندند.
شهود عالی شما شاید قوی ترین در میان نشانه های زودیاک باشد. گاهی اوقات احساس می کنید که برخی از رویاهای شما به حقیقت می پیوندند و ممکن است در واقع این اتفاق بیفتد.
روابط شما با سایر علائم زودیاک:
شما تمایل دارید به دنبال نشانه های پویاتر مانند برج حمل، برج ثور، عقرب و برج جدی باشید، اگرچه ممکن است گاهی اوقات به شما آسیب برسانند.
شما یکی از نشانه های نادری هستید که می توانید برای مدت زمان طولانی علائم هوا را تحمل کنید: دلو، ترازو و مهمتر از همه جوزا به شرطی که بتوانید چیزهای زیادی را به خود اختصاص دهید که همیشه مثبت نخواهد بود. ممکن است علیرغم برخی موانع، روابط معتبر و پایداری با متولدین علامت سرطان داشته باشید.
این تحلیل مختصر و ساده ممکن است به شما کمک کند تا زندگی خود را بهتر هدایت کنید. شناخت خود باعث می شود تا نقاط قوت خود را به حداکثر برسانیم و نقاط ضعف را به حداقل برسانیم.
افراد موفق اغلب کسانی هستند که آگاهانه یا ناآگاهانه از مواهب، دارایی ها و نقاط قوت خود بهترین استفاده را کرده اند و در عین حال نقاط ضعف خود را نیز کنترل می کنند.

نوشته‌های مرتبط

فال و نشانه های زودیاک دلو بهمن

توسطگوهر فردوس ایران 1141 9 ماه پیش

فال و نشانه های زودیاک جدی دی

توسطگوهر فردوس ایران 898 9 ماه پیش

فال و نشانه های زودیاک قوس آذر

توسطگوهر فردوس ایران 712 9 ماه پیش

فال و نشانه های زودیاک عقرب آبان

توسطگوهر فردوس ایران 825 9 ماه پیش

فال و نشانه های زودیاک ترازو مهر

توسطگوهر فردوس ایران 310 9 ماه پیش

فال و نشانه های زودیاک باکره شهریور

توسطگوهر فردوس ایران 450 9 ماه پیش

فال و نشانه های زودیاک لئو مرداد

توسطگوهر فردوس ایران 487 9 ماه پیش
ارسال نظر
پاسخ دهید

فهرست

جستجو

مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود / ثبت نام