مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد

فال و نشانه های زودیاک جدی دی

نوشته شده در تاریخ9 ماه پیش توسط 898

معنی علامت برج جدی
دهمین علامت زودیاک
عنصر شما: زمین
سیاره حاکم شما:
کارت تاروت زحل مطابق با علامت شما: شیطان
رنگ خوش شانس شما: نارنجی
سنگ شما: کهربا
از عنصر طبیعی خود زمین، طعم خاصی برای ثبات می گیرید، که ویژگی قوی شخصیت شماست. زمین شخصی شما زمینی است که هنوز در حال آماده سازی است، زمینی که باید موانع یخ و سرما را شکست دهد. از زحل، سیاره حاکم شما، به سرعت متوجه شده اید که نمی توانید بیش از یک زندگی در یک زمان داشته باشید و انتخاب ها ضروری هستند.
شما اهمیت ثبات و وفاداری را می دانید. شما فردی متعهد هستید. وقتی خودتان را متعهد می کنید، کاملاً با تمام وجودتان تمام می شود. شما می دانید چگونه وفادار باشید وقتی ارزشش را دارد.
شما همچنین اراده دارید که راهی را که به آن متعهد شده اید دنبال کنید.
شما قادر به فداکاری زیادی هستید. شما می توانید چیزهای زیادی به دیگران بدهید. حساسیت شما عمیق است حتی اگر فروتنی گهگاه شما را وسوسه کند که آن را پنهان کنید.
شما خلق و خوی دارید که می توان آن را درونگرا و مخفی توصیف کرد، و حتی اگر می دانید چگونه خود را رها کنید، اغلب کمتر از آنچه واقعاً احساس می کنید نشان می دهید. رابطه جنسی برای شما ارزش نمادین زیادی دارد و اغلب یک تعهد عمیق است تا یک خیال گذرا.
شما تحقق مطلق را در یک اتحاد کامل و باثبات پیدا می کنید، زیرا کل شخصیت شما در این تصویر ساخته شده است: کامل و پایدار. و تمام خصوصیات شما گهگاه باعث می شود که وقتی دیگران به تلاش های شما پاسخ نمی دهند، رنج بکشید.
شما نمی توانید از دروغ یا زیر پا گذاشتن تعهدات پیروی کنید و می توانید از آنها رنج ببرید. در این مواقع می توانید خودتان را رها کنید و از آنجایی که خیلی به خودتان متکی هستید و دوست ندارید احساسات خود را در معرض دید عموم قرار دهید، این می تواند تنش هایی ایجاد کند که شما را منجمد کند.
شما بسیار حساس و گاهی شکننده هستید. اگر همه چیز خوب پیش برود، باور دارید که دوام خواهد داشت، اما اگر اوضاع بد پیش می‌رود، احساس می‌کنید دنیایتان در حال از هم پاشیدن است. شما از ارتفاع زیادی سقوط می کنید و دیگر نمی دانید چه کاری انجام دهید.
روابط شما با سایر نشانه ها
شما می توانید با برج جدی کنار بیایید، حتی اگر آنها همیشه شما را جذب نکنند. در واقع شما تمایل دارید که گهگاه به سمت کسانی بروید که برای شما سخت ترین هستند، به خصوص جوزاها یا عقرب ها.
شما ویژگی های مشترکی با باکره دارید، اما خطر تنش نیز وجود دارد. ثورها می توانند برای شما بسیار مفید باشند، اگر بدانید چگونه با آنها رفتار کنید.
این تحلیل کوتاه و بی تکلف می تواند به شما کمک کند تا زندگی خود را بهتر انجام دهید. یادگیری بهتر شناختن خود به شما این امکان را می دهد که نقاط قوت خود را به حداکثر برسانید و نقاط ضعف خود را به حداقل برسانید.
افرادی که در زندگی موفق می شوند اغلب کسانی هستند که آگاهانه یا ناآگاهانه می دانند که چگونه از استعدادها، مزایا و نقاط قوت خود نهایت استفاده را ببرند و در عین حال می دانند که چگونه بر نقاط ضعف خود کنترل داشته باشند.

نوشته‌های مرتبط

فال و نشانه های زودیاک حوت اسفند

توسطگوهر فردوس ایران 1109 9 ماه پیش

فال و نشانه های زودیاک دلو بهمن

توسطگوهر فردوس ایران 1142 9 ماه پیش

فال و نشانه های زودیاک قوس آذر

توسطگوهر فردوس ایران 712 9 ماه پیش

فال و نشانه های زودیاک عقرب آبان

توسطگوهر فردوس ایران 825 9 ماه پیش

فال و نشانه های زودیاک ترازو مهر

توسطگوهر فردوس ایران 310 9 ماه پیش

فال و نشانه های زودیاک باکره شهریور

توسطگوهر فردوس ایران 450 9 ماه پیش

فال و نشانه های زودیاک لئو مرداد

توسطگوهر فردوس ایران 487 9 ماه پیش
ارسال نظر
پاسخ دهید

فهرست

جستجو

مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود / ثبت نام