Click for more products.
No produts were found.
Click for more products.
No produts were found.

اهرام چیست و چه قدرتی در درون خود دارد

نوشته شده در تاریخ3 ماه پیش توسط

هرم یک شکل هندسی مقدس است که انرژی را از جهان جمع آوری کرده و آن را از طریق راس به سمت ما متمرکز می کند. به همین دلیل است که اهرام مصر یک گرداب انرژی بزرگ ایجاد می کنند. گفته می شود که ساختارهای هرمی بزرگی نیز در جنگل های بارانی آمازون پنهان شده اند.

سرخپوستان در چادرهای چایکی (pee-pee) زندگی می کردند که مانند اهرام ، انرژی را جمع آوری کرده و افراد داخل را جوان می کرد. بسیاری از مردم امروزه از نتایج باورنکردنی کار با اهرام برای بهبود شیوه زندگی هرم پر از قدرت هستند و می توانند به طرق مختلف برای شما مفید واقع شوند.

قدرت شفا دهنده هرم چیست؟ 

اهرام به دلیل دارا بودن خواص شفابخش قوی برای حفاظت شناخته شده اند. اهرام مصر برای حفظ مومیایی رهبران باستان ایجاد شده است. اقلامی که در داخل هرم دقیق اندازه گیری می شوند ، بیشتر از حد معمول عمر خواهند کرد.

قرار دادن غذا و آب در هرم به یک عادت رایج تبدیل شده است. برای نتایج مشابه می توانید اهرام بلوری را در آب یا یخچال خود قرار دهید.

خواص درمانی متافیزیکی اهرام چیست؟

اکنون بیش از هر زمان دیگری ، ما به هرم مقدس نیاز داریم. با تغییر زمین در تکامل اندیشه و انرژی (از بعد 3 به بعد 4) ، تغییرات بزرگی در بدن جسمی و روحی ما رخ می دهد.

هرم به ما کمک می کند تا با تغییرات بدن که در این لحظه اتفاق می افتد کنار بیاییم. آنها به ما کمک می کنند تا ارتعاش و فرکانس خود را افزایش دهیم تا بتوانیم با پیشرفت طبیعی همگام شویم. میتوانید این هرم را از گوهر فردوس ایران خریداری کنید.

هرم چگونه به من احساس می دهد؟

نگه داشتن هرم یک تجربه شادی آور است و هرچه بیشتر تمرین کنید ، شادی بیشتری نیز ایجاد می کنید. هرم قطعاً یک احساس شدید و نیروبخش است. این یک گرداب انرژی در دست شما ایجاد می کند ، که در بدن فیزیکی و اطراف هاله شما پخش می شود. اساساً ، حکمت و شفا درمانی جهان را دقیقاً در نوک انگشتان شما قرار می دهد. شما میتوانید از محصول را از گوهر فردوس ایران خریداری کنید کلیک کنید

برخی از افراد احساس سوزن شدن در دست یا تمام بدن را گزارش می کنند. سایر افراد می توانند به حالت تار ذهنی دست پیدا کنند که به آنها در خلسه ملایم کمک می کند. در این خلسه ، آنها قادر به فرار از نفس و افکار خود هستند. افراد بسیار همدل ممکن است بینایی روشن بینانه و روانی ایجاد کنند. با این حال ، ممکن است شخص دیگری تا چندین تجربه دیگر هیچ احساسی نداشته باشد.

هفت مورد استفاده از هرم در این مقاله توضیح داده شده است

چگونه از اهرام برای شفا استفاده کنم؟

اطراف خود را با اهرام احاطه کنید. می توانید شبکه ای از اهرام را در اطراف بدن خود هنگام چیدمان یا حتی هنگام خواب تشکیل دهید. اهرام انرژی را بدون زحمت کاهش می دهند و ارتعاشات شما افزایش می یابد. تمام هاله شما را درخشان می کند.

آنها را می توانید مستقیماً روی بدن قرار دهید. این امر به طور خاص انرژی را به چاکراهای شما می کشاند.

چگونه می توان از هرم در هنگام مدیتیشن استفاده کرد؟

برای استفاده از هرم برای مدیتیشن ، آن را مستقیماً در دست یا جلوی خود قرار دهید در حالی که در جلسه خود شرکت می کنید. اگر فضای مدیتیشن دارید ، می توانید آن را در هر نقطه از آن اتاق یا منطقه مقدس قرار دهید.

هرم به طور طبیعی در سطح معنوی ارتعاش می کند زیرا شکل مهمی از هندسه مقدس است. انرژی هرم به ارتعاشات شما کمک می کند تا بتوانید به سطح بعدی رشد معنوی برسید. گوهر فردوس ایران تنها مرجع درمانی ایران

چگونه اهرام بلوری خود را برای ریکی برنامه ریزی کنم؟

هرم ها برای ریکی مناسب هستند ، زیرا ریکی بر روی نمادهای مهم جهانی عمل می کند . خرید اهرام با نمادهای ریکی که قبلاً روی سنگ حک شده است امکان پذیر است. میتوانید به گوهر فردوس ایران این سفارش را دهید با این حال ، ما در های هرم های غیر حکاکی را ترجیح می دهیم تا بتوانید مقاصد خود را با توجه به تجربیات و نیازهای زندگی خود تغییر دهید.

انرژی ریکی را به هرم خود تزریق کنید تا قدرت خود را تقویت کنید. وقتی نیت خود را وارد هرم می کنید ، به تمرکز فواید درمانی بر نیازهای خاص شما کمک می کند. این می تواند برای عشق بیشتر ، پول ، سلامتی ، معنویت یا هر چیزی که می خواهید باشد. ما دستورالعمل های مفصلی در مورد نحوه برنامه ریزی بلورهای خود ارائه می دهیم.

چگونه می توانم هنگام انجام یوگا از هرم Pyramids استفاده کنم؟

برای بهره مندی از قدرت هرم در حین انجام یوگا ، هرم را در محدوده خود نگه دارید. در یوگا هنگام نگه داشتن هرم نیاز به تمرکز زیادی دارد. داشتن هرم در دید شما به شما یک نقطه کانونی می دهد که باید به آن توجه کنید.

از آنجایی که اهرام به ارتعاش شما نه تنها از نظر انرژی بلکه در بدن شما نیز کمک می کند ، به عنوان یک ابزار یوگا انتخاب ایده آل را انجام می دهند. تمرین یوگا بدن و ذهن شما را تیز نگه می دارد ، در حالی که هرم حالت فیزیکی و فلزی شما را نیز بالا می برد.   

چگونه از اهرام برای حفظ زیبایی و جوانی استفاده کنم؟

برای استفاده از هرم برای حفظ زیبایی و جوانی ، آن را در کنار تخت خود قرار دهید. این هرم خواب آرامش را به ارمغان می آورد ، که به نوبه خود ظاهر شما را حفظ می کند. هرم دیگری باید در نزدیکی آینه شما قرار گیرد یکی دیگر از روشهای رایج این است که تخت خود را در داخل یک هرم عظیم مس قرار دهید . با این حال ، ما هرم های بلوری را به همان اندازه خوب و راحت تر یافتیم.

پادشاهان و ملکه ها به قدرت حفظ هرم احترام گذاشته اند. مزایای آن در طول قرن ها آزمایش و اثبات شده است.

چگونه می توانم اکسیر هرمی کریستالی برای سلامتی خود بسازم؟

هرم خود را داخل یا کنار کوزه آب قرار دهید تا اکسیر بسازید. سنگ را 1-2 ساعت در آنجا نگه دارید. این به منبع آب شما انرژی می بخشد و با نوشیدن آن به یک مزیت فیزیکی مستقیم تبدیل می شود. قدرت هرمی به شما کمک می کند تا سلامت و بدن فیزیکی خود را حفظ کنید.

لطفاً توجه داشته باشید که هرم قبل از قرار دادن در اکسیر باید تمیز شود. همچنین ، نمی توان از همه سنگ ها برای ساخت اکسیر استفاده کرد ، زیرا برخی از آنها ممکن است اثرات منفی ایجاد کنند. به عنوان مثال سلنیت  و آنجلیت نمی توانند در آب باشند زیرا سنگهای نرم هستند که در نهایت حل می شوند.

قبل از استفاده از کریستال برای اکسیر گوهر ، حتماً در مورد سنگ تحقیق کنید. از طرف دیگر ، هر سنگی را می توانید در کنار منبع آب خود قرار دهید تا اثر مشابهی داشته باشد.

چگونه می توانم از هرم بلوری برای نگهداری غذا استفاده کنم؟

با قرار دادن آن در یخچال برای حفظ غذا ، قدرت حفظ هرم کریستالی را به حداکثر برسانید. انجام این کار نه تنها عمر مفید غذای شما را افزایش می دهد ، بلکه ارزش غذایی آن را نیز دست نخورده نگه می دارد. 

همچنین می توانید غذا را درون هرم مسی قرار دهید ، تکنیکی شبیه به تخت که در بالا ذکر شد. 

هرم را در کجا در خانه خود قرار دهم؟

هرم های فنگ شویی مثبت را به خانه شما می آورند. آنها می توانند در هر کجا که می خواهید قرار داده شوند و صرف نظر از مکان ، انرژی درمانی جهانی را ارائه می دهند. با این حال ، برای استفاده از قدرت هرم برای اهداف خاص ، قرار دادن هرم اهمیت حیاتی پیدا می کند. 

توجه داشته باشید: اطلاعات در این وب سایت جایگزین مشاور و متخصص مراقبت های پزشکی نیست. کلیه اطلاعات موجود در این وب سایت از جمله اطلاعات مربوط به شرایط پزشکی و بهداشت ، محصولات و معالجات فقط برای اهداف اطلاع رسانی می باشد. لطفاً به پزشک مراجعه کنید.

www.irangemstone.com

09128483558-88952085

محصولات مرتبط
3,200,000 تومان
(1)
این هرم برای محیط خانه و یا محل کار درست شده و افزایش توان سیستم ایمنی بدن ( گلبول های سفید خون ) تا میزان 149% موثر در بهبود مواردی از قبیل : سردرد سینوسی ، برونشیت ، سوختگی ، زخم ، عفونت ، سرماخوردگی ، سرفه ، از بین...
نمایش سریع
25,000 تومان
وزن محصول 20.98 گرم میباشد . خواص سنگ عقیق سلیمانی ( عقیق بابا قوری ) Botswana Agate : تعادل و تنظیم چاکرای هفتم سنگ ماه تولد مهر ، آبان ، بهمن نماد تغییر و دگرگونی سنگی جهت ایجاد تحول در فرد و افزایش تفکر مثبت و...
نمایش سریع
نوشته‌های مرتبط

خواص سنگ فرشته آبی آنجلیت انیدریت ahnydrite Angelite

توسطعلیرضا فردوسی 1 هفته پیش

آیا ما در جهان تنها هستیم

توسطعلیرضا فردوسی 1 ماه پیش

انرژی تاریک ماده تاریک

توسطعلیرضا فردوسی 1 ماه پیش

سیاهچاله و مراقبه چه ویژگی مشترکی با هم دارند

توسطشالینی پرخ Shalini Parekh 4 هفته پیش

خواص کوارتز روح اسپریت کوارتز Spirit Quartz

توسطعلیرضا فردوسی 2 ماه پیش

Kundalini کندالینی چیست و چه قدرتی دارد؟

توسطعلیرضا فردوسی 3 ماه پیش
ارسال نظر
پاسخ دهید
لطفا برای ارسال نظر وارد شوید.

فهرست

جستجو

Click for more products.
No produts were found.

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود / ثبت نام