Click for more products.
No produts were found.
Click for more products.
No produts were found.

خواص درمانی سنگ سرپانتین یا مارسنگ ( سرپنتین ) Serpentine

نوشته شده در تاریخ2 هفته پیش توسط

خواص درمانی سنگ سرپانتین یا مارسنگ ( سرپنتین ) Serpentine 

ایجاد تعادل و تنظیم چاکرا چهارم 

سنگ ماه تولد همه ماه ها 

سرپانتین اغلب با جید اشتباه گرفته می شود ، زیرا هر دو از نظر رنگ و بافت مشابه هستند. رنگهای سرپانتین از سبز شفاف تا سبز زرد ، زرد ، سبز کم رنگ ، سبز خاکستری ، سبز تیره و مخلوط با اجزای مشکی مایل به قهوه ای یا بنفش هستند. 

سرپنتین و سلامت جسمی

سرپانتین برای هضم غذا به شما کمک می کند. برای رژیم غذایی مناسب است. سرپانتین یک سنگ پاک کننده خوب است ، باعث سم زدایی خون و بدن می شود. گفته می شود که به طول عمر کمک می کند.سرپانتین انگل ها را از بین می برد ، به جذب کلسیم و منیزیم کمک می کند. هیپوگلیسمی و دیابت را درمان می کند. به تسکین درد ، به ویژه ماهیچه ای و قاعدگی کمک می کند. این سنگ می تواند به بازسازی سلولی کمک کرده و سطوح انرژی شما را دوباره پر کند. 

سرپانتین برای کسانی که در معرض آلودگی الکترومغناطیسی یا انرژی قرار دارند ایده آل است. هاله را عایق کرده و از ساختارهای پر انرژی و DNA و سلول ها محافظت می کند. با تراز کردن میدان انرژی شما با زمین که به بدن نیرو می بخشد.

سرپانتین به اختلال در ضربان قلب ، ناراحتی های کلیه و معده و همچنین در صورت متناوب بودن اسهال کمک می کند. متابولیسم منیزیم را در بدن تحریک می کند. این سنگ به تسکین گرفتگی ها کمک می کند. 

سرپانتین ممکن است علائم آلزایمر و زوال عقل پیری را تسکین دهد ، درد ناشی از گزش و نیش را تسکین دهد. قند خون پایین ، دیابت ، ضعف عضلانی را تصحیح می کند. التهاب پوست ، اگزما ، واریس را از بین می برد ، زگیل ها و انگل های پوست و مو را از بین می برد.

خواص درمانی سنگ سرپانتین یا مارسنگ ( سرپنتین ) Serpentine

توجه داشته باشید: اطلاعات در این وب سایت جایگزین مشاور و متخصص مراقبت های پزشکی نیست. کلیه اطلاعات موجود در این وب سایت از جمله اطلاعات مربوط به شرایط پزشکی و بهداشت ، محصولات و معالجات فقط برای اهداف اطلاع رسانی می باشد. لطفاً به پزشک مراجعه کنید.

سرپنتین و احساسات

سرپانتین یک ابزار خوب برای درمانگران ، به ویژه تکنیک آزادی احساسی (EFT) است ، برای مشاهده و روش استفاده از این نوع تکنیک کلیک کنید که یک ابزار روانشناختی درمانی است و استرس عاطفی را درمان می کند ، زیرا این سنگ به شما کمک می کند تا با روشهای مثبت برای ادغام موقعیتها و احساسات در زندگی خود. از آن برای کمک به منبع انرژی منفی که شما را می خورند ، استفاده کنید. همچنین این سنگ عالی برای کمک به درمان قلب شما از چالش های رابطه است ، خواه از دست دادن دوستی ، معشوق یا هر شخصی که قبلاً با آن رابطه داشته اید. همچنین به شما کمک می کند قلب خود را باز کرده و دوباره در روابط آرام شوید.

سرپانتین برای بدن احساسی آرامش بخش است ، به شما این امکان را می دهد که ترس خود را از تغییر و سختی رها کنید تا بتوانید با انتظار و هیجان به آینده نگاه کنید. شما را به یاد دوره زمانی بزرگی می اندازد که زمین و طبیعت در حال آموختن بوده اند.

سرپانتین می تواند به شما کمک کند تا نسبت به افکار ، یا نظرات دیگران حساسیت کمتری داشته باشید. این می تواند به شما کمک کند اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید و سرمایه گذاری کمتری برای دریافت تحسین یا قدردانی خارجی داشته باشید. سرپانتین سنگ استقلال است. این احساس محافظت شده را ایجاد می کند و شما را تحریک می کند تا بدون تردید یا ترس وارد حوزه های جدید و محافل اجتماعی شوید. 

سرپانتین تغییرات خلقی را متعادل می کند ، در موارد عصبی و استرس آرامش بخش است ، از اثرات منفی انرژی محافظت می کند. این سنگ به زنانی کمک می کند که به دلیل تنش قادر به رسیدن به ارگاسم نیستند. 

این سنگ در غلبه بر پرخوری احساسی ، پرخوری عصبی ، بی اشتهایی و پرخوری به شما کمک می کند. 

سرپانتین به شما کمک می کند ذهن خود را بر افکار مثبت متمرکز کنید. این سنگ به شما یادآوری می کند که از افکار منفی آگاه باشید تا بتوانید فوراً آنها را رها کرده و افکار خوب را جایگزین آنها کنید. همچنین از اثرات مفید برنامه نویسی عصبی (NLP) پشتیبانی می کند.

سرپانتین توانایی نگه داشتن انرژی را در خط هارا پاک ، توسعه و گسترش می دهد. این چاکرای هارا و خط هارا را از انسداد سم زدایی و پاک می کند. این کمک و پاک کننده، انرژی حرکت در یک جریان رو به پایین است ممکن خواهد کرد. 

شما میتوانید این سنگ را از گوهر فردوس ایران تهیه کنید بزرگترین مرجع سنگ درمانی ایران

سرپانتین به شما کمک می کند احساس کنترل بیشتری بر زندگی خود داشته باشید ، عدم تعادل روحی و روانی را اصلاح می کند. آگاهانه را شفا و میدهد. سرپانتین بارهای احساسی را پاک می کند. اگر روی گلو قرار گیرد ، به شما کمک می کند گذشته را مرور کنید و بتوانید در مورد آن با دیگران صحبت کنید.

سرپانتین انگیزه را برای حل منازعات به شیوه ای مسالمت آمیز تحریک می کند. با این حال ، گاهی اوقات می تواند شما را برای مصالحه به خاطر صلح بیش از حد بیشتر مشتاق کند. 

از انرژی سبز آن می توان با هدف متمرکز کردن و باز کردن چاکرای قلب و افزایش رفاه ، ثروت خوب و توانایی به دست آوردن مزایای تمام تلاش خود استفاده کرد. این سنگ برای بانکداران، مدیران امور مالی، گوارش، قلب و عروق و مشاوران بهداشت روانی است.

سرپنتین و روح

وقتی از اعماق آگاهی خود عبور می کنید ، سرپانتین شما را تحریک می کند. با در دست داشتن این سنگ ، مدیتیشن برای شما آسان تر می شود و دیگر کار دلهره آور به نظر نمی رسد.

سرپانتین یک سنگ پایه است که در مدیتیشن و کاوش معنوی به شما کمک می کند. این سنگ چاکراها را پاک کرده و چاکرای تاج را تحریک می کند. این توانایی های روانی شما را باز می کند و به شما کمک می کند تا اساس معنوی زندگی را درک کنید. این سنگ مسیرهای جدیدی را برای انرژی کندالینی باز می کند. این به شما کمک می کند زندگی های گذشته را به خاطر بسپارید ، خرد را بازیابی کنید.

توجه داشته باشید: اطلاعات در این وب سایت جایگزین مشاور و متخصص مراقبت های پزشکی نیست. کلیه اطلاعات موجود در این وب سایت از جمله اطلاعات مربوط به شرایط پزشکی و بهداشت ، محصولات و معالجات فقط برای اهداف اطلاع رسانی می باشد. لطفاً به پزشک مراجعه کنید.

www.irangemstone.com
09128483558-88952085

محصولات مرتبط
50,000 تومان
قوی ترین سنگ برای پاکسازی کننده چاکرا تاج انرژی را باز می کند ، پاک و فعال می کند. چاکراها کاملاً تمیز خواهند شد و باید احساس آزادی از خویشتن را رها کرد ، عاری از منفی وزن محصول: 103 گرم معدن کشف شده : ایران  دیدن...
نمایش سریع
998,000 تومان
سنگ دگرگونی افزایش قدرت و پشتکار بالا بردن سطح هوشیاری و محافظت از هاله تقویت شهود ارتقا توانایی های روانی کاهش احساس ترس و ناامنی تقویت اعتماد به نفس تحریک قوه تخیل و فعال سازی ذهن وزن محصول: 298 گرم معدن کشف شده:...
نمایش سریع
150,000 تومان
افزایش قابل توجه اعتماد به نفس دفع چشم زخم دفع انرژیهای منفی از بین برنده ی غم و اندوه افزایش کنترل بر خود و قدرت تصمیم گیری عاقلانه تشویق شادی وزن محصول: 9 گرم معدن کشف شده: برزیل دیدن نمایه سه بعدی محصول چاکرا اول...
نمایش سریع
50,000 تومان
این کانی با هم رشدی کم یاب سنگ سلنیت نماد خوشبختی ضد جادو و امواج منفی استفاده جهت مدیتیشن متعادل کننده جسم و روح آرام بخش روشن نمودن چهره الهام بخش اثر پاک کنندگی پوست تصفیه خون تسکین سردرد درمان بی خوابی وزن محصول:...
نمایش سریع
291,000 تومان
دارای قدرت محافظ در برابر سحر و جادو کمک به ارتباط با ارواح و دنیای متافیزیک با تحریک سیستم ایمنی بدن آن را تعادل می بخشد تزکیه و پاکسازی اندام های بدن وزن محصول: 97 گرم معدن کشف شده: ایران دیدن نمایه سه بعدی محصول...
نمایش سریع
450,000 تومان
این انگشتر از عقیق یمنی ساخته شده و طرح سیاه مشق که در اطراف راکاب هست جذابیت این رکاب را دو چندان کرده افزایش قابل توجه اعتماد به نفس دفع چشم زخم دفع انرژیهای منفی وزن محصول: 4 گرم سایز انگشتر: 48-49 ساخت:   تایلند...
نمایش سریع
150,000 تومان
استرس و بد اخلاقی از ما دور می کند و آرامش درونی به انسان میدهد ضد استرس سنگ دلربا برای کاهش استرس و اضطراب نیز مفید است. وزن محصول: 14 گرم معدن کشف شده: چین دیدن نمایه سه بعدی محصول تعادل چاکرا دوم و پنجم 
نمایش سریع
384,000 تومان
استوانه های هماهنگ کننده، دو شیء هستند که با هم استفاده می شوند و از سنگ های مختلف ساخته شده اند. قدمت هماهنگ کننده های زوج از مصر باستان می آید و قرن هاست که توسط متخصصان انرژی مورد استفاده قرار می گیرد. جنس سنگ: چشم...
نمایش سریع
نوشته‌های مرتبط

Kundalini کندالینی چیست و چه قدرتی دارد؟

توسطعلیرضا فردوسی 6 روز پیش

اهرام چیست و چه قدرتی در درون خود دارد

توسطعلیرضا فردوسی 1 هفته پیش

سنگ چشم گربه CAT'S EYE یا LEHSUNIA STONE

توسطخانم کیانی 1 هفته پیش

استوانه انرژی Harmonizer

توسطعلیرضا فردوسی 2 هفته پیش

خواص سنگ زبرجد پریدوت Peridot

توسطعلیرضا فردوسی 1 ماه پیش

خواص مروارید pearls

توسطعلیرضا فردوسی 2 ماه پیش

خواص سنگ ولفونیت Wulfenite

توسطعلیرضا فردوسی 2 ماه پیش

خواص سنگ سپتارین septarian

توسطعلیرضا فردوسی 2 ماه پیش
ارسال نظر
پاسخ دهید
لطفا برای ارسال نظر وارد شوید.

فهرست

جستجو

Click for more products.
No produts were found.

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود / ثبت نام