Click for more products.
No produts were found.
Click for more products.
No produts were found.

خواص مروارید pearls

نوشته شده در تاریخ2 ماه پیش توسط

خواص مروارید pearls

تعادل و تنظیم چاکرا سوم 

مناسب برای همه ماه 

مروارید یک جواهر طبیعی از موجودات زنده مانند صدف و نرم تنان تشکیل شده است. زمانی تولید می شود که سنگ های ریز و کمی شن وارد پوسته نرم تن می شوند. ایجاد یک مروارید جامد می تواند تا هفت تا هشت سال به طول انجامد. این سنگ یکی از باشکوه ترین و گرانبهاترین سنگ ها است که برای جواهرات و تزئینات استفاده می شود . این سنگها را می توان با پیشرفت خودمان مقایسه کرد و برای رشد درونی خود مبارزه کرد.

ما می توانیم تغییر کنیم و زیبا شویم - این پیامی است که مروارید از طریق توسعه و مبارزه آنها بر آن دلالت دارد. اعتقاد بر این است که انرژی منفی را از فرد استفاده کننده جذب می کند و انرژی را با ویژگی های مثبت پس می گیرد. در واقع ، مروارید وقتی به پوشانده می پردازد که نیاز به مقابله با خود دارد.

مرواریدها هدایای عروسی بسیار محبوبی هستند و نمادی از عشق خالص الهی از شخصی است که این سنگ های جذاب را به شما هدیه می دهد. این سنگها به دلیل محتوای کلسیم موجود در این ماده و پروتئین از منبع اصلی ، دارای قدرت درمانی هستند.

مرواریدها قرن هاست که به دلیل خواص درمانی خود مشهور هستند و به عنوان دارو نیز مورد توجه قرار می گیرند. نوشیدن منظم آب مروارید در یک دوره طولانی به مصرف کننده کمک می کند تا تولید هورمون ها را در بدن خود تثبیت کند. اعتقاد بر این است که پوشیدن گردنبند مروارید ، سردردهای مزمن و میگرن را تسکین می دهد.

قدرت های جادویی مروارید انرژی جنسی را به بدن فرد تحریک می کند و قدرت بینایی آنها را قوی تر می کند. این سنگ برای قلب ، ریه ها ، کلیه ها ، دستگاه ادراری و کبد مفید است. همچنین برای بیماریهای متعددی مانند سل ، برونشیت مزمن آسم و بسیاری دیگر مفید است.

مروارید همچنین آلرژی را کاهش می دهد و عقل و رضایت را در سنین بالا افزایش می دهد. این دارو در طول تاریخ دارویی برای درمان مشکلات مربوط به دستگاه گوارش و سیستم های عضلانی مورد استفاده قرار گرفته است. این سنگها در درمان مشکلات مربوط به پوست بهترین هستند.

خواص مروارید pearls

شفا دهنده عاطفی

آرامش چیزی است که مرواریدها در نظر دارند که به ما می دهند و همچنین باعث ایمان ، اعتماد ، صداقت و پاکی می شود. اعتقاد بر این است که زنان با الهه های درونی خود ارتباط برقرار می کنند تا انرژی قطعی زنانه را بدست آورند.

اعتقاد بر این است که گردنبندهای مروارید بومیان حساس را در مورد بلای قریب الوقوع هشدار می دهد. قبلاً تصور می شد که مرواریدها حکمت درونی را به ارمغان می آورند و در پرورش رشد عشق به آن کمک می کنند. اگرچه ، تا به امروز در این زمینه ها مفید است.

اعتقاد بر این است که مرواریدها به عنوان یک شفابخش معنوی ، ذهن کاربر را روشن کرده و آنها را تشویق می کند تا تجربیات خود را با دیگران به اشتراک بگذارند. مرواریدها نه تنها جواهرات هستند ، بلکه یک انبار واقعی از حسن نیت و احساسات مثبت هستند. آنها نقش مهمی در ارتباط استفاده کننده با معنویت موجود در جهان ایفا می کنند.

چاکرا را شفا و متعادل می کند

مرواریدها محرک چاکرای چشم سوم هستند که به فرد در رشد بینایی و شهود خود کمک می کند.


توجه داشته باشید: اطلاعات در این وب سایت جایگزین مشاور و متخصص مراقبت های پزشکی نیست. کلیه اطلاعات موجود در این وب سایت از جمله اطلاعات مربوط به شرایط پزشکی و بهداشت ، محصولات و معالجات فقط برای اهداف اطلاع رسانی می باشد. لطفاً به پزشک مراجعه کنید.

www.irangemstone.com
09128483558-88952085

نوشته‌های مرتبط

Kundalini کندالینی چیست و چه قدرتی دارد؟

توسطعلیرضا فردوسی 6 روز پیش

اهرام چیست و چه قدرتی در درون خود دارد

توسطعلیرضا فردوسی 1 هفته پیش

سنگ چشم گربه CAT'S EYE یا LEHSUNIA STONE

توسطخانم کیانی 1 هفته پیش

استوانه انرژی Harmonizer

توسطعلیرضا فردوسی 2 هفته پیش

خواص سنگ زبرجد پریدوت Peridot

توسطعلیرضا فردوسی 1 ماه پیش

خواص سنگ ولفونیت Wulfenite

توسطعلیرضا فردوسی 2 ماه پیش

خواص سنگ سپتارین septarian

توسطعلیرضا فردوسی 2 ماه پیش
ارسال نظر
پاسخ دهید
لطفا برای ارسال نظر وارد شوید.

فهرست

جستجو

Click for more products.
No produts were found.

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود / ثبت نام