Click for more products.
No produts were found.
Click for more products.
No produts were found.

خواص سنگ ولفونیت Wulfenite

نوشته شده در تاریخ2 ماه پیش توسط

خواص سنگ ولفونیت Wulfenite

تعادل و تنظیم چاکرا دوم و سوم

سنگ ماه تولد همه ماه ها

عنصر آتش

ولفنیت با شبکه خورشیدی ما و چاکراهای خاجی متصل کرده و به هم پیوند می دهد. این ارتباط اراده شخصی فرد را فعال می کند و باعث می شود هر رویا یا خواسته ای قابل دستیابی باشد. اراده شخصی ما به ما کمک می کند اعتماد به نفس را دوباره به دست آوریم و انگیزه ، سرزندگی و عزم خود را به سطحی می رساند که قبلاً احساس نشده بود. ذهن ما هنگام کار با این سنگ روشن می شود و به فرد کمک می کند تا به راحتی مسیر اهداف خود را ببیند. Wulfenite به فرد کمک می کند تا روی کارهای دلهره آور طولانی مدت که نیاز به تمرکز کامل دارد تمرکز کند و در تأمین آن "آتش" مورد نیاز برای پایان کار شما کمک کند.

ولفنیت همچنین یک سنگ تجلی بسیار قدرتمند است که به تحقق ایده های شما کمک می کند. توصیه می کنیم با این سنگ مدیتیشن کنید و قصد خود را مستقیماً روی آن قرار دهید. به انرژی های قدرتمند ولفنیت اجازه دهید هاله شما را درگیر کرده و ارتعاشات قدرتمندی را در اختیار شما قرار دهند. از این انرژی جدید استفاده کنید و تلاش کنید تا تمرکز خود را مستقیماً بر قصد فعلی خود قرار دهید و هر روز برای تحقق آن کار کنید.

این ماده معدنی سنگی مناسب برای کسانی است که دائماً در حال خلق خود هستند. برای همه آن هنرمندان ، موسیقیدانان ، نویسندگان و کارگردانان ، این کریستال برای شما مناسب است. توصیه می کنیم آن را در فضای کاری خلاقانه خود قرار دهید و اجازه دهید انرژی ولفنیت اتاق را پر کند. شیمی و خلاقیت به زودی شروع به جریان می کند و بر هر فردی که با این ماده معدنی خاص تماس پیدا می کند تأثیر می گذارد!

این ماده معدنی معمولاً نارنجی طلایی یا زرد است ، اما می توان آن را به رنگ آبی ، قرمز ، خاکستری ، سفید و حتی بی رنگ یافت. رنگ ها از آثار ریز کروم درون کریستال ناشی می شود. ولفنیت در رسوبات سرب بسیار اکسید شده ایجاد می شود و می تواند در ارتباط با تعدادی از مواد معدنی دیگر مانند پیرومورفیت ، میمیتیت ، همیمورفیت و اسمیتسونیت یافت شود.. اولین کشف این ماده معدنی در سال 1845 توسط W. Haidinger در کارینتیا ، اتریش انجام شد. او آن را به افتخار کانی شناس اتریشی فرانتس خاویر فون وولفن نامگذاری کرد که قبلاً در مورد کریستالهای رسوبات سربی کارینتیا نوشته بود. معدن ابر سرخ در آریزونا برخی از بهترین کریستال های با کیفیت ولفنیت را که جهان تا به حال دیده است بیرون آورده است. دیگر مناطق قابل توجه شامل معادن لوس لامنتوس در مکزیک ، معادن کوه پکا در اسلوونی و همچنین رگه هایی است که در Bulwell ، انگلستان یافت می شود.


توجه داشته باشید: اطلاعات در این وب سایت جایگزین مشاور و متخصص مراقبت های پزشکی نیست. کلیه اطلاعات موجود در این وب سایت از جمله اطلاعات مربوط به شرایط پزشکی و بهداشت ، محصولات و معالجات فقط برای اهداف اطلاع رسانی می باشد. لطفاً به پزشک مراجعه کنید.

www.irangemstone.com
09128483558-88952085

نوشته‌های مرتبط

Kundalini کندالینی چیست و چه قدرتی دارد؟

توسطعلیرضا فردوسی 6 روز پیش

اهرام چیست و چه قدرتی در درون خود دارد

توسطعلیرضا فردوسی 1 هفته پیش

سنگ چشم گربه CAT'S EYE یا LEHSUNIA STONE

توسطخانم کیانی 1 هفته پیش

استوانه انرژی Harmonizer

توسطعلیرضا فردوسی 2 هفته پیش

خواص سنگ زبرجد پریدوت Peridot

توسطعلیرضا فردوسی 1 ماه پیش

خواص مروارید pearls

توسطعلیرضا فردوسی 2 ماه پیش

خواص سنگ سپتارین septarian

توسطعلیرضا فردوسی 2 ماه پیش
ارسال نظر
پاسخ دهید
لطفا برای ارسال نظر وارد شوید.

فهرست

جستجو

Click for more products.
No produts were found.

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود / ثبت نام