Click for more products.
No produts were found.
Click for more products.
No produts were found.

خواص سنگ سپتارین septarian

نوشته شده در تاریخ2 ماه پیش توسط

خواص سنگ سپتارین septarian

متعادل کردن چاکرا ریشه ایی

عنصر: زمین

انرژی سپتاریان در جذب کلسیم کاملاً مثر است. آنها همچنین می توانند اندام شما را گرم کرده و انرژی را به کل بدن برسانند.

سپتاریان به تسکین درد کمک می کند و باعث افزایش سیستم ایمنی بدن می شود. این می تواند به جلوگیری از گرفتگی شبانه و اسپاسم عضلانی نیز کمک کند.

هنگامی که آن را با کوارتز ترکیب می کنید ، Separian می تواند متابولیسم را بهبود بخشد و به اختلالات کلیه ، خون و پوست کمک کند.

سپتارین سنگی بر پایه قدرتمند است که ارتباط فرد با زمین و انرژی پرورش دهنده او را بیدار می کند. چاکرای ریشه آن هنگام کار با این سنگ فعال می شود و همچنین انرژی حیاتی نیروی حیاتی در بدن شما هدایت می شود. این انرژی که از طریق شما منتقل می شود ، منشأ باستانی دارد و ترکیبی از 3 ماده معدنی قدرتمند است که به تنظیم مجدد ستون چاکرا کمک می کند. هنگام ارتباط با این سنگ ، ایجاد تغییر شدید و عادت های جدید برای جایگزینی عادت های روزمره قدیمی ، ممکن است فرد "بیداری درونی" را تجربه کند. سپتاریان ابزاری مناسب برای هر کسی است که به نوعی تغییر اساسی در زندگی خود ایجاد می کند و می تواند به فرد کمک کند تا بدن احساسی خود را ترمیم کند. حمل روزانه این سنگ محافظ در اطراف هاله ای مملو از انرژی خاکی دارد که به فرد کمک می کند تا از داخل به آهستگی بهبود یابد. این ممکن است یک روند طولانی باشد ، اما می توان بدن احساسی آنها را به طور کامل ترمیم کرد و هرگونه ضربه طولانی مدت را تحت فشار قرار داد.

این طلسم قدرتمند همچنین ابزاری مناسب برای کمک به استفاده از انرژی و خاطرات زندگی گذشته است. مدیتیشن با این سنگ بر روی چشم سوم خود به طور مکرر می تواند به تولید چشم اندازهایی از تجربه زندگی قبلی فرد کمک کند ، و همچنین درک بیشتری از زندگی فعلی شما ایجاد می کند. سپتاریان همچنین به تقویت رویاهای فرد کمک می کند و شادابی را که هنوز تجربه نکرده است فراهم می کند. ما توصیه می کنیم این سنگ را در جایگاه شب یا داخل بالش خود قرار دهید تا از حداکثر توانایی واقعی آن استفاده کنید. سعی کنید این سنگ را با کوارتز جفت کنید تا انرژی تولیدی و استحکام ارتعاش آن افزایش یابد.


توجه داشته باشید: اطلاعات در این وب سایت جایگزین مشاور و متخصص مراقبت های پزشکی نیست. کلیه اطلاعات موجود در این وب سایت از جمله اطلاعات مربوط به شرایط پزشکی و بهداشت ، محصولات و معالجات فقط برای اهداف اطلاع رسانی می باشد. لطفاً به پزشک مراجعه کنید.

www.irangemstone.com
09128483558-88952085نوشته‌های مرتبط

Kundalini کندالینی چیست و چه قدرتی دارد؟

توسطعلیرضا فردوسی 6 روز پیش

اهرام چیست و چه قدرتی در درون خود دارد

توسطعلیرضا فردوسی 1 هفته پیش

سنگ چشم گربه CAT'S EYE یا LEHSUNIA STONE

توسطخانم کیانی 1 هفته پیش

استوانه انرژی Harmonizer

توسطعلیرضا فردوسی 2 هفته پیش

خواص سنگ زبرجد پریدوت Peridot

توسطعلیرضا فردوسی 1 ماه پیش

خواص مروارید pearls

توسطعلیرضا فردوسی 2 ماه پیش

خواص سنگ ولفونیت Wulfenite

توسطعلیرضا فردوسی 2 ماه پیش
ارسال نظر
پاسخ دهید
لطفا برای ارسال نظر وارد شوید.

فهرست

جستجو

Click for more products.
No produts were found.

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود / ثبت نام