Click for more products.
No produts were found.
Click for more products.
No produts were found.

خواص سنگ آراگونیت aragonite

نوشته شده در تاریخ2 روز پیش توسط

خواص سنگ آراگونیت aragonite

تعادل و تنظیم هفت چاکرا بدن

سیاره : زمین

زودیاک: برج جدی

آراگونیت یکی از قدرتمندترین سنگهای پاکسازی است که تازه کشف و روی آن کار شده. انرژی های قوی آن به منظور تقویت تعادل درونی ، شفافیت ذهنی و تحول به کل ستون چاکرای ما کمک کرده و آن را تنظیم می کند. بدون توجه به رنگ آن ، می توانید انتظار داشته باشید که آراگونیت دارای انرژی پرقدرت و در عین حال مبهم برای پیشی گرفتن از هاله است. این ارتعاشات می تواند فرد را وادار به تغییر در زندگی روزمره خود کند. این فشار باعث افزایش اعتماد به نفس ، خود ترمیم و بهبود شخصی خواهد شد.

تعادل غالباً کلمه ای است که در متون باستانی و هنرهای رزمی به کار می رود. این ویژگی از روح ناشی می شود و اساس رشد ما است. برای دستیابی به این هدف ، فرد باید واقعاً با خود در تماس باشد در حالی که می تواند به محیط اطرافش پیشنهادات صلح آمیز بدهد. از طریق صلح عشق می آید ، از عشق قدرت می آید و از قدرت تعادل حاصل می شود.

خواص سنگ آراگونیت aragonite

ترازبندی چاکرا

به دلیل نامناسب بودن چاکراها ، ممکن است اغلب خود را "خارج از تعادل" یا "خارج از مرکز" ببینیم. پزشکان ریکی در احیا و تنظیم مجدد سیستم چاکرای ما متخصص هستند. اگر مورد معتبری پیدا نکردید ، توصیه می کنیم با یک سنگ متعادل مانند آراگونیت مراقبه کنید. مراقبه تمیز کردن چاکرای مورد علاقه خود را انتخاب کنید و تکه آراگونیت خود را روی آواره ترین چاکراها قرار دهید. تمام بدن خود را شل کنید و هرگونه افکاری را که ممکن است در ذهن شما باقی بماند پاک کنید. این زمان را برای خود اختصاص دهید و به شهود خود اجازه دهید هرجایی که منفی باشد ، شناسایی و حل شود. با تکرار این کار ، قدرت ستون چاکرای شما افزایش یافته و به شما کمک می کند تا از بروز هرگونه اشتباه در آینده جلوگیری کنید.

خواص کلی

استحکام - قدرت,تعادل,شجاعت,اعتماد به نفس,زمین گیری,تسکین استرس,خود بالاتر,تمرکز,ترازبندی چاکرا,آگاهی گسترده تطبیق با قلمروهای بالاتر,خود درمانی,تقویت ذهنی,کانال گذاری و ارتعاشات بالاتر زمینی,ارتباط با طبیعت,انگیزه رفع اضطراب,درک عاطفی,ارتباط بین بعدی


توجه داشته باشید: اطلاعات در این وب سایت جایگزین مشاور و متخصص مراقبت های پزشکی نیست. کلیه اطلاعات موجود در این وب سایت از جمله اطلاعات مربوط به شرایط پزشکی و بهداشت ، محصولات و معالجات فقط برای اهداف اطلاع رسانی می باشد. لطفاً به پزشک مراجعه کنید.

www.irangemstone.com

09128483558-88952085

نوشته‌های مرتبط

خواص سنگ الکساندریت Alexandrite - Chrysoberyl

توسطعلیرضا فردوسی 1 هفته پیش

سنگ مارکازیت پیریت Marcasite

توسطعلیرضا فردوسی 3 هفته پیش

واقعیات درمورد کارما karma

توسطعلیرضا فردوسی 4 هفته پیش

خواص سنگ سینابار Cinnabar

توسطعلیرضا فردوسی 1 ماه پیش

خواص سنگ کاوانسایت Cavansite

توسطعلیرضا فردوسی 2 ماه پیش
ارسال نظر
پاسخ دهید
لطفا برای ارسال نظر وارد شوید.

فهرست

جستجو

Click for more products.
No produts were found.

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود / ثبت نام