Click for more products.
No produts were found.
Click for more products.
No produts were found.

خواص سنگ الکساندریت Alexandrite - Chrysoberyl

نوشته شده در تاریخ1 هفته پیش توسط

خواص سنگ الکساندریت Alexandrite - Chrysoberyl

تعادل و تنظیم چاکرا اول

مشترک برای همه ماه ها

کروم به الکساندریت رنگ می بخشد و در حالی که در اکثر مواد معدنی عنصر کمیاب مانند کروم فقط یک رنگ برای ماده معدنی تأمین می کند ، در الکساندریت به آن دو می دهد. عوامل رنگ آمیزی به طول موج نور و پیوندهای شیمیایی موجود در کریستال وابسته هستند تا رنگی را که ایجاد می کنند تعیین کنند. عنصری مانند مس ، در نور عادی ، می تواند باعث ایجاد رنگ سبز در مالاکیت و رنگ آبی در آزوریت شود ، همه اینها به ویژگی پیوند شیمیایی بستگی دارد. در یک نمونه از الکساندریت ، کروم در وضعیت متعادلی قرار دارد که رنگ نمونه به ویژگی نوری که به بلور برخورد می کند بستگی دارد. اگر نور از نور خورشید طبیعی یا نور فلورسنت باشد ، کریستال سبز خواهد بود. با این حال ، اگر نور از رشته های داخلی یک لامپ رشته ای باشد ، کریستال قرمز به نظر می رسد.

خواص سنگ الکساندریت Alexandrite - Chrysoberyl

الکساندریت و سلامت جسمی

الکساندرایت سیستم عصبی و غده را متعادل می کند ، التهاب و تنش عضلات گردن را تسکین می دهد. الکساندرایت به تخفیف علائم سرطان خون کمک می کند. از غدد صنوبری و هیپوفیز ، طحال ، لوزالمعده ، اندام های تولید مثل مردان و بافت عصبی پشتیبانی و تقویت می کند.

الکساندرایت به شما کمک می کند تا پروتئین ها را راحت تر جذب کنید. آن است یک عمل زدایی قدرتمند و تحریک کبد به طوری که آن را در عملکرد به اوج خود کار خواهد کرد. این سنگ کمک می کند تا در بهبود سیستم عصبی، دستگاه تولید مثل و بازسازی بافت عصبی.

الکساندریت به تخیل شما القا می کند شما را به گوش دادن به احساسات خود ترغیب می کند و صدای درونی خود را تنظیم می کند. این به شما کمک می کند تا به بلوغ عاطفی برسید و شما را ترغیب می کند که در زندگی روزمره لذت ببرید. 

الکساندریت تقویت اراده و کمک به شما برای ارزیابی دقیق احساسات هر دو شما و دیگران و واکنش نشان می دهند به آنها مناسب است. 

الکساندریت  افزایش احساس خلاقیت. این به شما کمک می کند تا تغییرات و مسائل احساسی همراه با آن تغییر را بپذیرید. هنگامی که می خواهید احساس گم شدن خود را آرام کنید و علاقه ای به ادامه کار حرفه ای ندارید ، به ویژه برای کار چاکرا و ماساژ درگیر قلب مفید است. 

Alexandrite Real و Lab Grown

اسکندریت و ذهن شما

الكساندریت تلاش می كند تا ذهن شما را متمركز كند ، عزت نفس شما را بالا ببرد ، شما را در برابر ارتعاشات اطراف باز كند و به قلب بسته اجازه دهد كه عشق و لذت را تجربه كند. الكساندريت با امكان نشان دادن دو رنگ به شما اجازه مي دهد تا هر دو طرف يك مسئله را ببينيد و قلب و ذهن را به هم پيوند مي دهيد تا از ديدگاهي ناپسند و روشن كه ديدگاه هاي منطقي و شهودي را در بر مي گيرد و ادغام مي شوند ، حاصل شود.

الکساندرایت و روح

الکساندرایت ذهن ، احساسات و روح شما را تقویت و دوباره آرایش می کند. اسکندریت توانایی های شهودی و متافیزیکی را باز می کند. این یک اراده قوی و جذابیت شخصی ایجاد می کند. اسکندریت نمادی از قدرت سلطنتی است و به عنوان یک سنگ محافظ کارآمد عمل می کند. 

الكساندريت يك تصفيه كننده معنوي و سنگ تجديد كننده مفيد است. الکساندرایت به شما امکان می دهد با فرکانس های دانش الهی و عشق الهی ارتباط برقرار کنید. این به شما کمک می کند تا با این فرکانس ها طنین انداز شوید و از آنها برای جمع آوری دانش برای رشد خود یا دیگران استفاده کنید و این دانش را از قلب به اشتراک بگذارید. این بازیابی اطلاعات زندگی جایگزین و سوابق آکاشیک را تسهیل می کند.

این ماده ارتباط نزدیکی با انرژی های مصر باستان و آتلانتیس دارد و می تواند به کسانی که زمانی کشیش بودند در بازیابی دانش مقدس باستان کمک کند.

الکساندریت و چاکراها

اگر چاکرای پایه تعادل نداشته باشد ، ممکن است نسبت به دیگران جنگ طلب و پرخاشگر باشید. با در دست داشتن این سنگ می توانید علائم ADHD یا ADD را تسکین دهید. این امر تمایل به مالکیت بیش از حد ، اشتیاق به هیجان مستمر یا دستکاری را کاهش می دهد. 

با استفاده از این سنگ آگاهی خود را از استعدادهای زندگی گذشته خود بیدار کنید و ترس های ناخواسته را تسکین دهید. 

این امر باعث تعادل سیستم گردش خون ، تولید مثل و عملکرد اندام تحتانی و لگن شما می شود.

اگر چاکرای قلب نامتعادل باشد ، ممکن است دچار ناگهانی خشم ، حسادت یا سرزنش دیگران برای هر مسئله ای که در زندگی شما بوجود می آید شوید. شما ممکن است نیاز به تأیید مداوم ارزش خود داشته باشید ، احساس بی مهری کنید یا نسبت به دیگران بی مهری کنید.

با در دست داشتن این سنگ می توانید چاکراهای تحتانی را با چاکراهای بالاتر متصل کنید تا به هموستاز برسید. این دلسوزی برای خود و دیگران را تشویق می کند و توانایی های ذاتی بهبودی شما را افزایش می دهد.

این امر به تشویق کل سیستم ایمنی بدن برای عملکرد در اوج کمک می کند. این قلب و سیستم گردش خون سالم را حفظ می کند. این سنگ وقتی روی چاکرای قلب قرار بگیرد به بازسازی بافت کمک می کند.

اگر چاکرای گلو از تعادل خارج شده باشد ، ممکن است نسبت به دیدگاه های سیاسی یا مذهبی خود بیش فعال ، مسلط یا متعصب باشید. همچنین ممکن است در برابر تغییر از هر نوع مقاومت کنید و در پاسخگویی به وظایف و خواسته های منطقی وقت خود ، کند باشید.

با استفاده از این سنگ در دست ، توانایی های بصیرت را افزایش می دهید و فراوانی آشکار می کنید. این سنگ وقتی روی چاکرای گلو استفاده می شود ، توانایی های خلاقیت شما را تشویق و هدایت می کند. این به شما کمک می کند تا حقیقت خود را بیان کنید و زندگی کنید.

این سنگ به بهبود و حفظ سلامت گلو ، مری ، دهان ، دندان ها و سیستم تنفسی کمک می کند.

اگر چاکرای تاج شما تعادل ندارد ممکن است لازم باشد احساس کنید در محل کار خود ضروری هستید ، یا به همدردی مداوم با بی عدالتی های درک شده نیاز دارید. همچنین ممکن است از طرف دیگران سو mis تفاهم شده باشید و یا اینکه با دیگران با نرمی و احسان رفتار کنید دشوار است.

با در دست داشتن این سنگ ، خواهید توانست خود را با نیروهای بالاتر جهان هماهنگ کرده و به اجزای ظریف انرژی که شما را احاطه کرده اند متصل شوید. این به شما کمک می کند تا به زندگی گذشته خود پیوند دهید و تأثیر آنها را بر زمان حال تعیین می کند.

این به عملکرد کل سیستم عصبی و اسکلتی بدن کمک خواهد کرد. 

چاکرا

پایه

قلب

گلو

تاج پادشاهی

الكساندریت و هفت جسم اوریك

جسمی

ذهنی

معنوی

نیروانیک

الکساندرایت یک بریلیوم ، اکسید آلومینیوم است. در واقع یک کرایزوبریل است که به گروه اکسیدهای معدنی تعلق دارد. اسکندریت به خاطر تزار سابق روسیه ، الکساندر دوم نامگذاری شده است و اولین بار در کوههای اورال روسیه کشف شد ، ظاهراً در روز تولد او بود. الکساندریت از آن زمان در روسیه، استرالیا، برزیل، هند، ماداگاسکار و میانمار را کشف کردند.

corundums مصنوعی مشخصی با عناصر که به عملکرد یک تغییر رنگ الکساندریت مانند به عنوان الکساندریت در بازار سنگ قیمتی به فروش می رسد. این سنگها دارای یک رنگ قرمز بنفش ، نزدیک به آمتیست در نور رشته ای و یک رنگ بنفش آبی در نور روز هستند. آنها به مراتب ارزان تر از الكاندریت های طبیعی هستند كه از نادرترین و گرانترین سنگهای قیمتی در جهان هستند. 


توجه داشته باشید: اطلاعات در این وب سایت جایگزین مشاور و متخصص مراقبت های پزشکی نیست. کلیه اطلاعات موجود در این وب سایت از جمله اطلاعات مربوط به شرایط پزشکی و بهداشت ، محصولات و معالجات فقط برای اهداف اطلاع رسانی می باشد. لطفاً به پزشک مراجعه کنید.

www.irangemstone.com

09128483558-88952085

محصولات مرتبط
285,000 تومان
این سنگ با چاکرای ریشه ارتباط دارد و حمایت و ثبات می آفریند. سنگ نیرو و شهامت است و باعث می شود به موجودیتمان واقعیت و نقشه ها یمان را تحقیق بخشیم. وزن محصول: 1 گرم  سایز انگشتر: 52 ساخت: تایلند دیدن نمایه سه بعدی...
نمایش سریع
950,000 تومان
این سنگ به طلسم خوشبختى معروف است و براى هنرپیشگان و موسیقی دانان مناسب است.قلب و جریان خون را تقویت می نماید و نیرو میبخشد.نگرانی و افسردگی را تسکین می دهد. وزن محصول: 10 گرم سایز انگشتر: 62 معدن کشفده سنگ  شده:...
نمایش سریع
1,200,000 تومان
سنگ جذب ثروت ، روبی همچنین افرادی را که دارای طبیعت حساس و دیدگاههای تحریف شده از خود یا دیگران هستند،محافظت می کند ، اعتماد به نفس را ایجاد می کند که بر ترس و وحشت غلبه می کند وزن محصول : 15.3 گرم معدن کشف سنگ :...
نمایش سریع
320,000 تومان
افزایش قابل توجه اعتماد به نفس دفع چشم زخم دفع انرژیهای منفی از بین برنده ی غم و اندوه افزایش کنترل بر خود و قدرت تصمیم گیری عاقلانه تشویق شادی وزن محصول: 3 گرم سایز انگشتر: 54 دیدن نمایه سه بعدی محصول چاکرا اول کلیک...
نمایش سریع
430,000 تومان
افزایش قابل توجه اعتماد به نفس دفع چشم زخم دفع انرژیهای منفی از بین برنده ی غم و اندوه افزایش کنترل بر خود و قدرت تصمیم گیری عاقلانه تشویق شادی وزن محصول: 4.3 گرم سایز انگشتر: 57 دیدن نمایه سه بعدی محصول چاکرا اول...
نمایش سریع
490,000 تومان
افزایش قابل توجه اعتماد به نفس دفع چشم زخم دفع انرژیهای منفی از بین برنده ی غم و اندوه افزایش کنترل بر خود و قدرت تصمیم گیری عاقلانه تشویق شادی وزن محصول: 4.9 گرم سایز انگشتر: 57 دیدن نمایه سه بعدی محصول چاکرا اول...
نمایش سریع
نوشته‌های مرتبط

خواص سنگ سپتارین septarian

توسطعلیرضا فردوسی 23 ساعت پیش

خواص سنگ آراگونیت aragonite

توسطعلیرضا فردوسی 2 روز پیش

سنگ مارکازیت پیریت Marcasite

توسطعلیرضا فردوسی 3 هفته پیش

واقعیات درمورد کارما karma

توسطعلیرضا فردوسی 4 هفته پیش

خواص سنگ سینابار Cinnabar

توسطعلیرضا فردوسی 1 ماه پیش

خواص سنگ کاوانسایت Cavansite

توسطعلیرضا فردوسی 2 ماه پیش

به قوانین کائنات احترام بگذارید

توسطعلیرضا فردوسی 4 ماه پیش
ارسال نظر
پاسخ دهید
لطفا برای ارسال نظر وارد شوید.

فهرست

جستجو

Click for more products.
No produts were found.

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود / ثبت نام