Click for more products.
No produts were found.
Click for more products.
No produts were found.

به قوانین کائنات احترام بگذارید

نوشته شده در تاریخ5 ماه پیش توسط

از نظر قوانین کائنات، آنچه اهمیت دارد بزرگی و وسعت و تاثیرگذاری کاری که انجام می‌دهیم نیست، بلکه خلوص، صداقت و بی‌قید و شرط بودن کارِمان است که آن را متمایز و پراهمیت می‌کند.زنی به نام «دبی» دربارۀ تجربۀ «قبل از مرگ» خود می‌گوید:
در بازبینی زندگی‌ام می‌توانستم ببینم که هر تصمیم من چه اثری روی تمام افراد دیگر گذاشته است. من تعجب کردم زیرا یک روز که تمام وقت خود را بر بالین بیماران گذرانده و خیلی آنجا کار کرده بودم، در آن دنیا تجلیل کمی دریافت کردم.

ولی به خاطر روزی که به یک عنکبوت کمک کردم که از در بیرون برود، بسیار مورد قدردانی قرار گرفتم، زیرا من آن کار را با احساس همدلی و دلسوزی واقعی برای آن عنکبوت انجام داده بودم با اینکه من خود از عنکبوت می‌ترسیدم.
از طرف مردم (در دنیا) هیچ پاداشی برای این کار من وجود نداشت.
پیغام این بود که هر کاری را با عشق انجام بده...!

محصولات مرتبط
70,000 تومان
تعداد 30 تا 37 عدد در هر جعبه  وزن 50 گرم  عود صندل یکی از بهترین رایحه‌های طبیعی می‌باشد، عطر صندل برای مدیتیشن مفید است و نقش آن ارتقاء معنویت و موفقیت می باشد. چوب صندل از جنگل‌های هند استخراج می‌شود و بوی این چوب...
نمایش سریع
22,000 تومان
استفاده از عود قدمتی دیرینه دارد. سال‌هاست که برای ایجاد آرامش، افزایش انرژی مثبت از انواع مختلف عود در مراسم و مناسبت‌های خاص استفاده می‌شود. رایحه خوش و احساس متفاوت ناشی از تاثیر یک عود روشن، انکارپذیر نیست.
نمایش سریع
نوشته‌های مرتبط
ارسال نظر
پاسخ دهید
لطفا برای ارسال نظر وارد شوید.

فهرست

جستجو

Click for more products.
No produts were found.

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود / ثبت نام