Click for more products.
No produts were found.
Click for more products.
No produts were found.

فیزیک کوانتوم و بهبود انرژی

نوشته شده در تاریخ2 ماه پیش توسط

یک توضیح ساده و عملی از فیزیک کوانتوم نشان می دهد که همه چیز از انرژی ساخته شده است و همه واقعیتهای محسوس و قابل توجه اساساً با اعتقاداتی شکل می گیرند "این انرژی خود را در جایی قالب ریزی و برنامه ریزی می کند" و به ما دسترسی واقعیت به همان گونه که ما برنامه ریزی کردیم ایجاد می کند. با انتخاب رنگ و نقاشی مانند یک هنرمند بر روی بوم ، شرایط فعلی خود را با عقایدمان "نقاشی" می کنیم.

برای بعضی از افراد درک و پذیرش این مسئله دشوار است ، زیرا گاهی اوقات باعث عصبانیت می شود زیرا آنها مجبور می شوند به طعنه زدن خود وعاداتی که در آن دارند راه را بسته و بر روی همه خوبی هایی که در دسترس آنها است نگاه نکنند. درک اینکه چگونه فرد می تواند چیزی مانند سرطان یا تصادف رانندگی را در زندگی خود ایجاد کند دشوار است. مهم این است که احساس "گناه" ، یا مقصر دانستن دیگران برای این خلاقیت ها ، تولید و مستمر به ثمر است ، بلکه عمیقاً نگاه کردن به باورهای ناخودآگاه ما و چگونگی طنین انداز انرژی، ما را با آنچه در زندگی نشان داده می شود، تغییر و بهبود می یابد. یک فرد باید بتواند افکار ، الگوها خود را که آن را به سختی ، درگیری ، درد و بیماری گره می زند ، تشخیص دهد.

تحقیقات جدید در فیزیک کوانتوم نشان می دهد که با یک لحظه توجه ، می توانیم واقعیت خود را بر اساس چگونگی درک و پتانسیل و احتمالات بی حد و حصر موجود در "ناحیه" هوش جهانی ، تغییر دهیم. این سیستم های اعتقادی ما است این واقعیتی را برای ما آشکار نمیکند. در این رابطه ، دیدن زندگی ما به عنوان یک اثر از پیش تعیین شده و سرنوشت ساز به جای اثر هنری خودمان که وقتی می خواهیم نقاشی کنیم ، از یک سیستم اعتقادی، که فرد را محدود می کند. همه چیز بر اساس داستانی که خودمان می گوییم. تعبیر ما از جهان ، جهان ما را خلق می کند.

گردنبند هفت چاکرا برای تعادل بدن استفاده می شود می تونید از این سنگ استفاده کنید

در بهبود انرژی ، ما سعی می کنیم انرژی هایی را که یک به الگوهایی که ما از آن بی اطلاع هستیم متصل کرده و "داستان" هایی را که درباره زندگی خود می گوییم محدود کنیم. همه موقعیت ها پس از مدتی هوشیاری ایجاد می شود ، در حالت فرم انرژی. به طرز حیرت انگیزی ، می توان با تفکر مثبت و کارگردانی کردن آن شرایط و نتایج را تغییر داد. ما توانایی انجام این بهبودی را به تنهایی یا با کمک یک درمانگر معنوی میتوانیم انجام بدیم.

بسته به سطح قصد و مقاومت ناخودآگاه متضاد ما ، تغییر می تواند با گذشت زمان و در سایر مواقع به صورت آهسته رخ دهد. به همین دلیل است که باید به آنچه که ما در انرژی، برای دیگران می فرستیم تا با آنها تعامل داشته باشیم، کاملاً توجه کنیم زیرا این انرژی دنیای مار را نیز تشکیل می دهد.

واقعیتی که پیش روی ماست، بازتاب الگوهای فکری خود ماست که غالب است ، چه از آنها آگاه باشیم و چه نباشیم. فیزیک کوانتوم می تواند توضیح دهد که چرا برخی از افراد از درد و درگیری بهبود می یابند و برخی دیگر هرگز برای مدت طولانی حرکت نمی کنند. 

محصولات مرتبط
2,800,000 تومان
وزن محصول : 35 گرم مواد عالی که پشت گردنبند استفاده شده که باید بر روی بدن قرار بگیرد Selenium , Germanium , FIR , Hematite  تولید 2000 یون منفی  تکنولوژی کشور: ژاپن نمایه سه بعدی محصول
نمایش سریع
120,000 تومان
هنگامی که این هفت بلور در گردنبند با بدن شما در ارتباط هستند ، اعتقاد بر این است که مزایای معنوی ، روحی و جسمی به همراه دارد. گفته می شود پوشیدن گردنبند چاکرا با آوردن انرژی مثبت برای شما شادی و ثروت نامحدودی را به...
نمایش سریع
2,500,000 تومان
قلم نانو وند اسکالر دستگاه تولید انرژی طبیعی است. انرژی ایجاد شده به طور خاص ساختارهای مولکولی را در تمام مایعات بدن جوان می کند. ساختار مولکولی باعث رطوبت بیشتر مایع ، طعم بهتر و افزایش ماندگاری می شود. وزن محصول با...
نمایش سریع
نوشته‌های مرتبط
ارسال نظر
پاسخ دهید
لطفا برای ارسال نظر وارد شوید.

فهرست

جستجو

Click for more products.
No produts were found.

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود / ثبت نام