Click for more products.
No produts were found.
Click for more products.
No produts were found.

خواص سنگ گل داودی Chrysanthemum Stone

نوشته شده در تاریخ4 ماه پیش

خواص سنگ گل داودی Chrysanthemum Stone

تعادلهمه چاکرا

سنگ ماه تولد تیر ، مرداد

سنگ گل داودی ، یا "سنگ گل" هدیه ای زیبا و غیرمنتظره از طرف مادر زمین ، نمادی از خوش بینی و شادی است که به دلیل نمایش تقریباً عالی این گل شاد نامگذاری شده است. تضاد گلهای سفید به خاکستری نقره ای در برابر یک ماتریس جامد سیاه ، این سنگ را به همان اندازه زیبایی که دارد ، به همان اندازه که توانایی تأمین انرژی انعکاسی آرام و آرام را دارد که هر لحظه قبل از گذشتن ، فرد را به خوشبویی دعوت می کند. سنگ گل داودی به دلیل ادغام تغییر و هماهنگی و وام دادن به دانش چگونگی همکاری این دو برای کمک به "شکوفا شدن" و پیشرفت در مسیر رسیدن به خود کامل شناخته شده است. ذهنیت های منفی را بهبود می بخشد و شخصیت وی را تقویت می کند ، در حالی که سازگاری با دیگران و تجدید روابط را افزایش می دهد.

خواص سنگ گل داودی Chrysanthemum Stone

سنگ گل داودی از تغییرات زمین شناسی در دوره پرمین دوره پالئوزوئیک ، 248 تا 290 میلیون سال پیش ، از درجه حرارت بالا و فشرده شدن لایه های ضخیم گل غنی از مواد آلی در کف دریا تشکیل شده است. همانطور که سولفات استرانسیم (سلستیت) و کربنات کلسیم (کلسیت) در مخلوط پراکنده می شوند ، فشار مداوم و رسوب باعث می شود که کریستال های شانه ای شعاعی تماشایی شکل بگیرند که به عنوان الگوهای گل باقی می مانند. این بلورهای "گل" از سلستیت ، کلسیت ، فلدسپات یا اندلسیت تشکیل شده اند ، در حالی که سنگ پایه سیاه یا بعضا قهوه ای از گل داودی از دولومیت ، خاک گچ ، سنگ آهک یا پورفیری تشکیل شده است. سنگ ممکن است به طور طبیعی گل را در معرض دید قرار دهد ، اگرچه نمونه های بازاریابی اغلب با رنگ آمیزی انتخابی ماتریس سیاه با یک رنگ برای برجسته کردن برجسته می شوند ، یا ممکن است برای تأکید تراشیده شود یا ماسه بلاست شود. سپس سنگ میزبان ممکن است صاف یا صیقلی شود تا جلوه ای کاملتر به آن ببخشد. هیچ یک از این فرایندها بر خصوصیات متافیزیکی درون سنگ تأثیر نمی گذارد. www.irangemstone.com

قرن ها توسط مردم چین "سنگ ثروت و افتخار" نامیده می شد ، سنگ داوودی نماد رسمی خانواده امپراتوری چین است. برخی منابع ادعا می کنند که در اصل در ژاپن پیدا شده است ، در حالی که برخی دیگر می گویند اولین بار در چین کشف شده است. با این وجود ، این ماده در هر دو کشور و همچنین در کانادا و ایالات متحده یافت می شود. در طول سال ها ، صنعتگران نمونه های بزرگی را به شکل فوق العاده پیچیده تراشیده اند تا درختان اسپری گل را به تصویر بکشند.

برای دریافت مزایای شگفت انگیز گل داودی ، آن را در جواهرات بپوشید ، آن را به عنوان سنگ جیب حمل کنید یا به راحتی آن را در محیط خود قرار دهید. ممکن است به عنوان اکسیر استفاده شود ، اما فقط باید به روش غیر مستقیم برای محافظت از گل تهیه شود. برخی از مواد معدنی آن ممکن است در معرض طولانی مدت قرار گرفتن در آب حل شوند.

خواص سنگ گل داودی Chrysanthemum Stone

با سنگ داوودی بپوشید ، حمل کنید ، بخوابید یا مدیتیشن کنید تا مهارت های خاموش ، استعدادها و توانایی های بالقوه موجود در خود را فعال کنید. برای کسانی که احساس می کنند تماس خود را از دست داده اند ، یا مطمئن نیستند که چه هدایایی می توانند داشته باشند ، این سنگ الهام بخش ، روح بخشی و رشد می بخشد. این می تواند انگیزه ای برای انجام کاری باشد که شخص همیشه می خواسته انجام دهد و فرصت های غیر منتظره ای از جهان به وجود می آورد که می تواند به او در زندگی در رویاهای خود کمک کند.

برای پاکسازی هاله و بازکردن نصف النهارهای بدن فیزیکی از پایه چاکرا تا تاج از سنگ گل داودی استفاده کنید. این یک سنگ پشتیبانی عالی برای طب سوزنی و تمریناتی مانند تای چی یا چی گونگ است.

گل داوودی شهامت تصمیم گیری و ترک منطقه راحتی فرد را به خود می دهد. این یک طلسم شگفت انگیز از تغییر برای باز ماندن در برابر امکانات جدید است. این سنگ برای یافتن رابطه در اواخر زندگی پس از اختصاص زندگی خود به مراقبت از دیگران بسیار عالی است.

هنگام کار در خارج از کشور در سرزمینی که مورد استقبال شما نیست یا شغلی که مردم با آن خصومت دارند ، سنگ داوودی طبیعی یا صیقل داده شده را حمل کنید. این باعث ایجاد هماهنگی و تشویق به ثبات و اعتماد می شود. به مهار کینه و خصومت خود کمک می کند و به فرد کمک می کند تا به سمت وحدت پیش رود.

قدرت شفابخشی و التیام فیزیکی سنگ گل داوودی

سنگ گل داودی برای بلوغ جسمی ، از کودکی تا بزرگسالی ، برای کاهش آسیب ها و کمک به انتقال ها بسیار مفید تلقی می شود. این امر به ویژه در دوران بلوغ متعادل است و به زنانی که در بارداری یا باروری ناشی از توده های فیبروئید یا ورم مثانه آسیب دیده اند ، کمک می کند. اعتقاد بر این است که یک سنگ باروری عالی برای زنان ، و یک هدیه ایده آل برای بارداری و تولد است. همچنین سنگ خوبی برای معلولین سخت است که بتوانند از توانایی بالقوه خود برخوردار شوند.

از گل داودی ممکن است برای درمان اختلالات پوست ، چشم و سیستم اسکلتی و تقویت رشد آنها استفاده شود. این ماده به جذب مواد مغذی و دفع سموم کمک می کند و ممکن است برای کمک به مقابله با تومورها و رشد استفاده شود.

گل داوودی سنگ هماهنگی است و انرژی آرام و مطمئنی را منتشر می کند که فرد را ترغیب می کند تا سرعت خود را کم کند ، متمرکز شود و از لحظه ای لذت ببرد و زمان لازم را برای "شکوفه دادن" به او قرض می دهد. این تغییر و تعادل را پرورش می دهد ، و نشان می دهد که چگونه این دو با هم کار می کنند تا قدرت شخصیت فرد را افزایش دهند و یک سبک زندگی مثبت و جامد را فراهم کنند. گل داوودی با سطحی نگری مقابله می کند و جهل ، تعصب ، تنگ نظری ، خودپسندی و حسادت را از بین می برد. اگر رشد عاطفی فرد به دلیل سو abuse استفاده یا غفلت متوقف شده باشد ، کانال های جدیدی برای ارتباط و اعتماد با دیگران باز می شود. این سنگ نشان دادن عشق بیشتر به جهان است ، و در عوض عشق بیشتری را به زندگی خود وارد می کند. به یک فرد بازتر و جسورتر کمک می کند و بر ترس از محدودیت غلبه می کند.

گل داوودی هم با انرژی های سیاه و سفید تشدید می شود و هم ممکن است برای تعادل نیروهای یین و یانگ در سیستم استفاده شود. برای باز کردن و پاکسازی نصف النهارها برای جریان روان انرژی ایده آل است زیرا باعث تحریک پایه ها و چاکراهای تاج می شود.

Base یا ریشه چاکرا در پایه ستون فقرات قرار دارد و انرژی احساس و حرکت حرکتی را کنترل می کند. این بنیان انرژی جسمی و معنوی برای بدن است. هنگامی که از نظر جسمی از تعادل خارج می شود ، علائم به صورت بی حالی ، سطح کم فعالیت ، اشتیاق کم و نیاز به تحریک مداوم ظاهر می شود. وقتی انرژی های معنوی تعادل ندارند ، ممکن است فرد احساس پرواز کند ، از واقعیت جدا شده یا دور باشد. وقتی Base Chakra در تعادل باشد ، بدن جسمی قدرت و استقامت خود را بازیابی می کند و انرژی معنوی به شکل امنیت و احساس قدرت خود دوباره احیا می شود. این اغلب منجر به استقلال و رهبری خود به خودی می شود. برای فعال سازی Base Chakra از سنگ های سیاه استفاده کنید.

چاکرای تاج در بالای سر قرار دارد ، و دروازه ای به جهان گسترش یافته است. این نحوه تفکر ، پاسخگویی به جهان را کنترل می کند و سرچشمه اعتقادات و منبع معنویت فرد است. این ارتباط با صفحات عالی وجود است و منبع انرژی و حقیقت جهانی است. وقتی تاج در تعادل است ، انرژی فرد متعادل می شود. این دانش محل شخص در جهان و دیدن چیزها به همان شکلی است که هست. این باعث می شود که فرد بتواند با عقب نشینی از بین برود ، زیرا می داند که این یک قسمت اساسی از زندگی است. برای تحریک چاکرای تاج از بلورهای سفید گل داوودی استفاده کنید.

گل داوودی حس تعادل بین دنیای معنوی و جسمی را ایجاد می کند و فرد را به آهستگی و لذت بردن از هر لحظه دعوت می کند ، تشخیص اینکه تا زمانی که گذشته باشد غالباً ارزشمند نمی شود. این آموزش می دهد که فرد نباید معصومیت کودکانه و روحیه سرگرم کننده خود را از دست بدهد ، بلکه فقط باید به سمت رشد معنوی پیش رود. اسپری های کریستالی روی این سنگ به عنوان یادآوری جرقه الهی است که در درون هر یک از ما قرار دارد ، یکی از آنها قبل از این تجربه فیزیکی وجود دارد و بعد از آن نیز خواهد بود. با استفاده از این سنگ به خرد جهانی ضربه بزنید و ارتباط خود را با همه آنچه هست تقویت کنید.

گل داودی در ارتفاع با "گلدهی" بالاترین کالای شخص ارتعاش می کند و یک آهنربا از هماهنگی های مثبت است. برای کسانی که در مسیر معنوی قرار دارند و راهی را که جهان فرصت های غیرمنتظره را به محض شروع سفر فراهم می کند ، درک می کنند ، به نظر می رسد سنگ گل داودی ، مانند سایر طلسم های خوش شانسی ، درگیر می شود و از طریق موانع فراوانی ، سلامتی و شادی می سوزد. این مظهر ایده ها و خلاقیت ها را الهام می بخشد ، زنده می کند ، و آنها را تشویق می کند و فرد را به وفور واقعی در تمام سطوح زندگی باز می کند.

گل داودی برای ارتباط با فرشتگان ، انرژی در بهبودی و کارهای شیمایی و زمینی شدن بدن فیزیکی در هنگام مراقبه و سفرهای نجومی بسیار پشتیبانی می کند. همچنین ارتباط با ماه و حرکت قلمرو آسمانی برای همسویی با چرخه های زندگی مفید است.

سنگ گل داودی با پرتوهای رنگ سفید از تمیزی ، خلوص ، وحدت و بی گناهی سرچشمه می گیرد. قدرت بی انتها و طبیعی پرتوهای سفید مربوط به ماه است ، رنگی که وقتی ماه نور خورشید را به ما منعکس می کند می بینیم. این رنگ چرخه های طبیعی ، تولد و باززایی است - جنسیت زنانه ، که به عنوان الهه در بسیاری از فرهنگ ها ظاهر می شود. همانطور که ماه تنها روشنایی ما در دنیای تاریک شب است ، طلسم های سفید نیز متعلق به دنیای معنوی هستند که حس می شوند اما دیده نمی شوند. آنها راهنمای درک و دانش هستند و رنگ آزادی و امید را ارائه می دهند.

قسمت های خاکستری از سنگ داودی ، پرتوی نقره ای از انعکاس و مسیر آگاهی درونی را تجسم می بخشد. تقریباً مانند سفید خالص ، خاکستری روشن تر ، رنگ ماه ، زنانه ، سکون خنک شب ، جادو و ابهام است. به عنوان جویندگان ، اشیا gray خاکستری الگوها و معانی درونی رویدادها را پیدا می کنند. برای مراقبه ساکت ، یافتن هدف واقعی در زندگی و بازتاب آرام از طلسم های خاکستری یا نقره ای روشن استفاده کنید

ماتریس سیاه سنگ داوودی ارتباط ما را با دنیای فیزیکی و طبیعی تعمیق می بخشد. این قدرت و قدرت را به ارمغان می آورد ، ترس را که به طور خاص با وجود فیزیکی در زمین ارتباط دارد ، از بین می برد. این محافظت و عقب نشینی ، امنیت پنهان ماندن در برابر دشمنان ما را فراهم می کند.

مراقبه با گل داوودی

سنگ های گل داودی همراهان شگفت انگیزی برای مراقبه ، تأمل و دعا برای بازگرداندن تعادل به ذهن و روح ناشی از قرار گرفتن در معرض انرژی بیش از حد یانگ هستند. این سنگ ها از هماهنگی سرچشمه می گیرند و طنینی آرام و ثابت دارند که از حواس پرتی محافظت می کند و شخص را به سکون و بازگشت به مرکز دعوت می کند. آنها الهام بخش و انرژی می بخشند ، و فرد را تشویق می کنند که لذت واقعیت جسمی را تجربه کند در حالی که شناخت تمام آفرینش ها جلوه و بازتاب الهی است. از سنگ های داوودی همچنین می توان در مراقبه استفاده کرد تا از درون در مورد سلامتی فرد یا علت عدم تعادل یا بیماری در بدن پاسخ پیدا کند.

سنگهای گل داودی بیشتر به دلیل تسهیل سفر در زمان ، از طریق دید درونی شناخته می شوند و سنگهای بسیار خوبی برای زمین زدن در طول سفرهای نجومی ، کارهای شمن و هنگام ارتباط با فرشتگان هستند.

از گل داودی برای کمک به جنسیت الهی کودک با استفاده از آونگ استفاده شده است. چند ثانیه آونگ را روی سنگ نگه دارید و اگر آونگ به سمت شما و دور از شما چرخید ، نشان می دهد کودک همان جنسیت شما است. اگر آونگ به سمت دیگری چرخانده شود ، کودک از جنس مخالف خواهد بود.


اطلاعات در این وب سایت جایگزین مشاور و متخصص مراقبت های پزشکی نیست. کلیه اطلاعات موجود در این وب سایت از جمله اطلاعات مربوط به شرایط پزشکی و بهداشت ، محصولات و معالجات فقط برای اهداف اطلاع رسانی می باشد. لطفاً به پزشک مراجعه کنید.

www.irangemstone.com

09121228904-88952085

ارسال نظر
پاسخ دهید
لطفا برای ارسال نظر وارد شوید.

فهرست

جستجو

Click for more products.
No produts were found.

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود / ثبت نام