Click for more products.
No produts were found.
Click for more products.
No produts were found.

خواص سنگ پیریت Pyrite

نوشته شده در تاریخ4 ماه پیش

خواص سنگ پیریت Pyrite

تعادل چاکرا دوم و سوم

سنگ ماه تولد تیر ، مرداد

پیریت را اغلب "طلای احمق" می نامند ، هرچند هیچ چیز احمقانه ای در مورد این ماده معدنی وجود ندارد. در درون زیبایی درخشان آن ، سنگی از آتش پنهان وجود دارد ، سنگی که می تواند با برخورد به فلز یا سنگ به زندگی جرقه بخورد. این عنصر زمین ، با انرژی آتش نیز طنین انداز می شود و نمادی از گرما و حضور ماندگار خورشید و توانایی تولید ثروت با قدرت خود است. این طبیعت مردانه است ، سنگی از عمل ، نشاط و اراده است و با بهره گیری از توانایی ها و توانایی های بالقوه ، جریان ایده ها را تحریک می کند. این اعتماد به نفس و پشتکار برای انجام امور را به پایان می رساند.

خواص سنگ پیریت Pyrite

پیریت به عنوان یک طلسم ، یک محافظ منحصر به فرد است ، و انرژی را از طریق بدن فیزیکی و به هاله از زمین می کشد و باعث ایجاد یک سپر دفاعی در برابر انرژی های منفی ، آلاینده های محیطی ، حمله عاطفی و آسیب های جسمی می شود. همچنین هنگام محافظت از دیگران ، کره زمین یا ایستادگی در برابر موضوعات مهم جامعه ، از فردی با روحیه جسارت و عمل قاطعانه پشتیبانی می کند. این چاکراهای دوم و سوم را تحریک می کند ، باعث افزایش قدرت اراده و توانایی دیدن پشت نماها به آنچه که واقعی است می شود.

پیریت که به عنوان یک ماده معدنی سولفید آهن شناخته می شود ، در سراسر جهان در انواع مختلف تشکیلات زمین شناسی ، از رسوبات رسوبی گرفته تا رگ های گرمابی و به عنوان سازنده سنگ های دگرگونی یافت می شود. در توده ها ، استالاکتیت ها ، دانه ها ، کره های کره ای ، مکعب های راه راه یا کریستال های دوازده ضلعی دو ضلعی دوازده طرفه تشکیل می شود. همچنین به صورت دیسک های شعاعی تخت و به نام "خورشید" یا "دلار" تشکیل می شود. این رنگ معمولاً زرد مایل به زرد مایل به کم رنگ ، مات ، دارای درخشش فلزی مانند طلای مانند است ، هرچند که برخی از اشکال در محیط های مرطوب اکسید می شوند و ممکن است طلای مایل به قهوه ای تیره تری داشته باشند. نام پیریت از زبان یونانی pyr یا pyros گرفته شده است ، به معنای "آتش" به دلیل توانایی اش در انتشار جرقه در هنگام برخورد قطعات یا سطح سخت.

پیریت بیشتر به خاطر لقب خود ، "Fool's Gold" ، سنگ درخشان مشهور است شما می تونید از گوهر فردوس ایران این محصول را خریداری کنید که توسط جستجوگران ساده لوح به اشتباه به عنوان طلای واقعی اشتباه گرفته شده است. همچنین توسط صاحبان معادن غیر صادق برای استفاده از نمک معادن خود به منظور متقاعد کردن افرادی که هنوز تولید کننده طلا بودند ، از آن استفاده شد. اگرچه از نظر رنگ مشابه است ، اما رنگ پیریت نسبت به طلا سبک تر است و سخت تر و شکننده تر است. با ناخن یا چاقو نمی توان آن را خراشید. پیریت همچنین به عنوان پیریت آهن و در آلمان "طلای گربه" نامیده می شود.

قبایل بومی هند در قاره آمریکا به عنوان سنگ شفا دهنده جادو گرامی بسیار پیریت داشتند و برای خیره شدن و پیشگویی در آینه ها جلا داده می شدند. قبل از دهه 1800 ، این سنگ به عنوان یک سنگ تزئینی ، به صورت گل رز ، سگک های کفش ، حلقه ها ، جعبه های دکمه های تزئینی و سایر زیور آلات تراشیده شده بود ، و به دلیل استفاده در جواهرات در انگلیس در دوران ویکتوریا بسیار محبوب بود. بیشترین استفاده از پیریت در طول جنگ جهانی دوم هنگامی که به عنوان منبع گوگرد برای تولید اسید سولفوریک مورد استفاده در صنعت استخراج شد ، رخ داد.

خواص سنگ پیریت Pyrite

پیریت یک سنگ محافظ ، محافظ است و برای پوشاندن آسیب و خطر بسیار عالی است که می توان آن را به عنوان یک طلسم حمل کرد. وقتی شخص از خانه دور باشد یا کار خطرناکی انجام دهد بسیار مفید است.

پیریت در برابر کنترل مداوم ، انتقاد و دستکاری توسط شریک زندگی ، والدین یا کارفرمایان محافظت می کند ، به آنها قدرت مقاومت می دهد بدون اینکه عصبانی و ناراحت شوید ، توازن قدرت را تغییر می دهد.

یک قطعه پیریت در خانه یا محل کار به انرژی اطراف خود انرژی می بخشد و باعث افزایش فوری نشاط می شود. با تحریک جریان خون به مغز ، افزایش وضوح ذهنی ، تمرکز و یادآوری ، بر خستگی فکری ناشی از کار زیاد و خستگی سیستم عصبی غلبه می کند.

پیریت از خلاقیت در هنر ، ریاضیات ، علوم ، معماری و بسیاری از رشته ها الهام می گیرد ، به ویژه رشته هایی که کمال ذاتی و تقارن هماهنگ طبیعت و جهان را تشخیص می دهند. این ویژگی های جاه طلبی ، تعهد و پشتکار را تحریک می کند و سنگ ایده آل برای دانش آموزان است.

در محل کار ، پیریت ویژگی های رهبری را تشویق می کند و برای مدیران و افرادی که برای ارتقا سطح تلاش می کنند متحد است.

پیریت انرژی محافظ و قاطع مردانه را در مردان و زنان افزایش می دهد. این ارزشمندی زنان را افزایش می دهد و به غلبه بر تمایلات به بندگی و فرومایگی کمک می کند. برای مردان ، این احساس اعتماد به نفس را در مردانگی ایجاد می کند و از بیان مشتاقانه اروتیسم مردانه پشتیبانی می کند.

شما می تونید از گوهر فردوس ایران این محصول را خریداری کنید

قدرت شفابخشی پیریت

پیریت با بهره گیری از انرژی های جهانی برای فعال کردن انرژی های مغذی بدن ، از ایده آل سلامتی و رفاه کامل پشتیبانی می کند. در بهبودی اغلب نتایج سریع به دست می آید و در مواردی که به نظر نمی رسد هیچ گونه وضوح ممکن است مفید باشد ، می تواند مفید باشد. این ماده برای نشان دادن علت بیماری ها برای معاینه شناخته شده است و برای ریشه یابی ناراحتی کارما و روان تنی مفید است.

این ماده معدنی بدن را در برابر آلاینده های محیطی و همچنین بیماری های مسری محافظت می کند. ممکن است در مبارزه با سرماخوردگی ، آنفولانزا و ویروس های دیگر ، بیماری های پوستی و عفونت های قارچی مفید باشد و در درمان بیماری های بسیار عفونی مفید باشد. این ماده همچنین برای کاهش تب و کاهش التهاب استفاده شده است و یک سنگ محافظ عالی برای مراقبان و کارکنان پزشکی است.

پیریت اکسیژن رسانی به خون را افزایش می دهد و سیستم تنفسی و گردش خون را تقویت می کند. برای ریه ها مفید است ، به تسکین آسم و برونشیت کمک می کند و ممکن است در درمان اختلالات خونی استفاده شود. این ماده به درمان استخوان ها کمک می کند ، هم در ساختار و هم در تشکیل سلول ، و به جلوگیری و ترمیم آسیب DNA کمک می کند.

پیریت همچنین عملکرد مناسب غدد درون ریز را تحریک می کند و برای مبارزه با ناتوانی جنسی و ناباروری مردان بسیار عالی است.

پیریت کریستالی از انرژی مثبت است و برای مالیخولیا و افکار متمرکز بر بدبختی و ناامیدی بسیار مفید است. اضطراب و ناامیدی را برطرف می کند ، و به عنوان آینه ای برای خود ، علل این احساسات را آشکار می کند و جستجوی راه حل ها را ارتقا می بخشد. پیریت همچنین به فرد اجازه می دهد آنچه را که واقعاً در پس گفتار و کردار نهفته است ، فراتر از تظاهر ببیند. این بینش را فراهم می کند که غالباً مواردی که باعث مزاحمت دیگران می شوند در ما نیز وجود دارند.

انرژی پیریت باعث تقویت روحیه می شود و فرد را ترغیب می کند تا بر ترس غلبه کرده و اقدام کند. این اراده فرد را برای انجام هر وظیفه ای که قصد انجام آن را دارد افزایش می دهد ، و می تواند برای پویایی و اعتماد به نفس بیشتر فرد را از پوسته خود بیرون آورد.

پیریت به ویژه در چاکرای سوم یا Solar Plexus Chakra ، مرکز توزیع انرژی و چاکرای روابط تحریک کننده است . این چاکرا بین ریه و ناف قرار دارد و سیستم ایمنی و هضم را کنترل می کند. وقتی از نظر جسمی متعادل هستیم ، قدرت مبارزه با عفونت ها را داریم ، عاری از واکنش های آلرژیک هستیم و قادر به استفاده از مواد مغذی مصرفی خود هستیم. هنگامی که Solar Plexus از نظر معنوی تعادل برقرار نکند ، ما احساس ترس می کنیم - از ناامیدی یا ناخشنودی دیگران ، یا اینکه زندگی و لذت های خود را به اراده دیگران تسلیم کنیم. از نظر معنوی ، وقتی شبکه خورشیدی در تعادل است ، ما آزادیم که دنیا را از طریق افکار و احساسات خود تفسیر کنیم و در ترس از نقض سخنان دیگران زندگی نکنیم.

شما می تونید از گوهر فردوس ایران این محصول را خریداری کنید

پیریت طلایی همچنین با چاکرای ساکرال یا چاکرای دوم که در زیر دریایی و بالای استخوان شرمگاهی در قسمت جلوی لگن واقع شده است ، شناسایی می شود. جریان انرژی را کنترل می کند و مرکز ثقل بدن است. این مرکز نیروی زندگی بدن است و جریان اطلاعات را از بدن به ذهن و از ذهن به بدن کنترل می کند. احساسات روده ، شهود و سایر ارتباطات "غیر خطی" از این چاکرا ناشی می شود. در صورت عدم تعادل ، علائم به صورت گیجی ، وابستگی بیش از حد به دیگران ، سرکوب احساسات ، ناتوانی در احساس شادی ، ترس از احساسات جنسی یا رابطه جنسی و ناامیدی آشکار می شوند. هنگامی که چاکرای ساکرال در تعادل است ، فرد لطف می کند ، از زندگی احساس لذت می کند و انعطاف پذیری را تجربه می کند تا "با جریان حرکت کند" و این کار را با روحیه خوب انجام می دهد.

پیریت یک سنگ تجلی عالی است ، که به فرد اجازه می دهد انرژی با فرکانس بالا را به بدن فیزیکی بکشاند و با استفاده از آن در ایجاد فراوانی برای زندگی خود اقدام کند. فراوانی آن جریان خلاقانه ایده ها و مفاهیم را تحریک می کند و به فرد کمک می کند توانایی ها و پتانسیل های ذاتی آنها را بپذیرد.

پیریت همچنین می تواند در آرایش بدن برای ایجاد تعادل بین قطب ها و ایجاد هماهنگی در هاله مورد استفاده قرار گیرد. باید در چاکرای سوم ، در دستها و در پایه چاکرا قرار گیرد تا زمینه اوریک فرد را به طور محکم در بدن لنگر بیندازد ، در یک راستای مناسب برای عملکرد بهینه خود معنوی در جهان فیزیکی.

پیریت منعکس کننده انرژی طلا ، موفقیت ، اشتیاق ، خوشبختی و قدرت را به ارمغان می آورد. این به طور سنتی رنگ پادشاهان ، ثروتها و خورشید است. طلا بخشی از عمق ذهن ما را لمس می کند ، و تصاویر مکان های عرفانی و ماجراجویی را به ذهن متبادر می کند. بلورهای طلای سبک لذت های ساده زندگی - نشاط و رضایت - را برای ما فراهم می کنند. بلورهای طلای تاریک دارای یک احساس ارادت و تعهد عمیق تر و بارزتر هستند ، اشتیاق بالغ و توانایی بالایی را برای ما فراهم می کنند که یک تعهد مادام العمر در مراقبت و عشق را داشته باشیم.

نگه داشتن یک پیریت در هر دست در هنگام مراقبه می تواند یک انفجار سریع و متعادل کننده و تازه کننده انرژی را به همراه داشته باشد. همچنین برای خاتمه دادن به یک مراقبه ایده آل است تا انرژی را به طور کامل وارد حوزه فیزیکی کند.

پیریت که به رنگ طلایی است  سنگ طبیعی تولد متولدین  ماه جادویی نیمه تابستان است (22 جولای - 21 آگوست). کریستال های طلا موفقیت ، اشتیاق ، خوشبختی و قدرت را برای شما به ارمغان می آورند.

پیریت یک کریستال Enhancer Mirror است. تقویت کننده ها دارای شبکه های بلوری داخلی از تقارن مکعب کامل و هماهنگی داخلی هستند. ساختار داخلی آنها به عنوان طلسم های "بلوک سازنده" به ما کمک می کند تا تلاش خود را برای موفقیت و پیشرفت زندگی مان متمرکز کنیم. آنها انرژی ما را بر پیشرفتهای مورد نظر ما متمرکز می کنند و الگوهای فکری را ایجاد می کنند که اقدامات لازم برای تحقق آنها را ایجاد می کند.

کریستال های آینه سولفیدهایی هستند که معمولاً منشأ آتشفشانی دارند و مات با براق یا براقیت فلزی هستند. سطوح آینه مانند آنها قدرت انعکاس آنچه را که به طور معمول پنهان است ، هستند و به جای اینکه چگونه خودمان را درک کنیم ، کمک بزرگی برای دیدن خودمان هستند. آنها ادعاها را از بین می برند و حقایق را فاش می کنند ، همچنین به ما کمک می کنند تا از ظاهر فریب نخوریم.

فنگ شویی با پیریت

پیریت از انرژی زمین ، انرژی پایداری ، صبر ، صداقت ، تعادل و قدرت استفاده می کند. این انرژی خانه ماست ، انرژی زمینی که در آن زندگی می کنیم ، کوه ها ، دشت ها ، سواحل و دره ها. این استحکام ما در جهان سرد سیاه است. از پیریت برای افزایش هر فضایی که محل استراحت است ، جایی که باید کاملاً تحت کنترل ، ایمن و محافظت شده باشید استفاده کنید. انرژی زمین به طور سنتی با مناطق شمال شرقی و جنوب غربی یک خانه یا اتاق ارتباط دارد. اینها حوزه مهارت و دانش و منطقه عشق و رابطه هستند.

پیریت همچنین با انرژی آتش ، انرژی اشتیاق ، گرما ، روشنایی ، نور و فعالیت طنین انداز می شود. این طبیعت یانگ است. این انرژی گرما ، کنش ، احساسات و اشتیاق - ایده ها ، مفاهیم و رابطه جنسی است. به طور سنتی با منطقه جنوبی یک خانه یا اتاق و با شهرت و شهرت محل زندگی شما ارتباط دارد. از انرژی آن استفاده کنید و زندگی خود را برای تقویت جایگاه خود در جامعه و خانواده تقویت کنید.


توجه داشته باشید: اطلاعات در این وب سایت جایگزین مشاور و متخصص مراقبت های پزشکی نیست. کلیه اطلاعات موجود در این وب سایت از جمله اطلاعات مربوط به شرایط پزشکی و بهداشت ، محصولات و معالجات فقط برای اهداف اطلاع رسانی می باشد. لطفاً به پزشک مراجعه کنید.

www.irangemstone.com

09121228904-88952085

ارسال نظر
پاسخ دهید
لطفا برای ارسال نظر وارد شوید.

فهرست

جستجو

Click for more products.
No produts were found.

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود / ثبت نام