Click for more products.
No produts were found.
Click for more products.
No produts were found.

خواص سنگ الماس Diamond

نوشته شده در تاریخ2 سال پیش توسط 532

خواص سنگ الماس Diamond

همه چاکرا ها

سنگ ماه تولد فروردین

یک افسانه ادعا می کند که خدای معادن درباریان خود را فراخواند تا همه گوهرهای شناخته شده جهان: یاقوت ، یاقوت کبود ، زمرد و غیره را جمع کند و به نظر او آنها از هر رنگ و رنگ و سختی های گوناگونی است. یکی از آنها را گرفت و آنها را له کرد. آنها آنها را با هم جمع کرد ، و اظهار داشت ، "بگذارید این چیزی باشد که زیبایی همه را تلفیق کند." او صحبت کرد ، و این ، الماس متولد شد ... پاک مانند یک قطره شبنم و در سختی شکست ناپذیر. با این وجود وقتی پرتوی آن در طیف حل می شود ، تمام رنگهای سنگهای ساخته شده از آن را نمایش می دهد

خواص سنگ الماس Diamond

الماس قادر به تطهیر کردن تمامی موانع انرژی ، افزایش اعتماد به نفس و عشق است و می تواند شخص را از موانع عاطفی خود آگاه کند. گفته می شود که الماس قادر به طولانی کردن روابط ، افزایش تعادل و خلوص، به همراه مقابله با حسادت می باشد. گفته می شود که الماس افکار و احساسات افراد را چه نقطه قوت باشند و چه ضعف، چه خوب باشند و چه بد تقویت می کند و به افرادی که آن را حمل می کنند جرات و امید برای افزایش اعتماد به نفس میدهد.

الماس به عنوان"شفابخش اعظم" به عنوان تسکین دهنده تقریبا درهر ناراحتی می تواند استفاده شود. گفته می شود که الماس گرفتگی های چاکرای تاج را به همراه گرفتگی های شخصیت فرد باز می کند. شخص باید به هنگام پوشیدن الماس دور گردن بسیار دقت کند چرا که این باور وجود دارد که الماس تفکرات شخص را چه آن افکار مثبت و چه منفی باشند تشدید می کند، و اگر شخصی که آن را می پوشد افکار و احساس منفی داشته باشد جریان انرژی را مسدود می کند.

گفته می شود که الماس در مواجهه با استرس خصوصا در مواقع خستگی و نقاهت بسیار کمک میکند. به تمام فعالیت های مغز یاری می‌رساند و جرات و قدرت بسیاری را به همراه می آورد.

در تاریخ آمده است که الماس سابیده شده به عنوان اکسیری برای درمان بسیاری از ناراحتی ها استفاده می‌شده است. قرار دادن یک الماس در یک لیوان آب در شب روش دیگری برای تهیه اکسیر است.

از آنجایی که الماس یک سنگ جادویی با قدرتی عظیم است که تمامی انرژی های موجود در ذهن ، بدن و روح را تقویت میکند ، میتواند برای دست یافتن به خودی والاتر توسط فرد، مورد استفاده قرار بگیرد.

بر طبق متون تاریخی الماس به عنوان یک پوشش در مراسم های مذهبی شمن ها برای مراقبه برای رسیدن به عالم روحانی والاتر استفاده می‌ شده است. این تصور وجود داشته که الماس دارای مجموعه ای از خواص جادویی است.

خواص سنگ الماس Diamond

به سبب سختی و استحکام و نیز ارتباط آن با خورشید، الماس در طلسم ها برای افزایش قدرت فیزیکی استفاده و یا پوشیده می‌شود. الماس به سبب ماهیت درخشنده اش از مدت ها قبل به عنوان سنگ محافظت شناخته شده است. گفته می شود اگر الماس به صورت شش وجهی برش خورده باشد برای شخصی که آن را می‌پوشد در تمام عمر بخت و اقبال به همراه می‌آورد.

سنگ تولد سنتی، مدرن وآیورودا برای ماه آپریل (فروردین و اردیبهشت)، سنگ تولد عرفانی ماه آگوست و سنگ سالگرد برای سال های دهم و شصتم. سنگ طلسم(تعویذ) برای برج اسد، سنگ تولد باستانی برای ماه های آپریل و می.

الماس، سنگ برج اسد، روشنگری، خلوص و شفافیت را به همراه می آورد. محافظت را به همراه می آورد، صلح و آرامش را تداوم می بخشد و به کسی که آن را حمل می کند قدرت می بخشد.

الماس به عنوان یک شفابخش قوی شناخته میشود. گرفتگی های موجود در هفتمین چاکرا یا همان چاکرای تاج را به همراه گرفتگی های موجود در حالات شخص باز میکند.

گرچه این یک گوهر از زمستان است ، اما رنگ آن یخ است ، اما الماس کریستالی از نور است. انرژی با فرکانس بالا در منشورهای چشمک زن "آتش" درخشان که نمونه خورشید است پراکنده می شود. این یک سنگ معنوی ، نمادی از کمال و روشنایی است که چاکراهای تاج و اثیری را فعال می کند. این بینایی درونی را تقویت می کند و خلاقیت ، تخیل و نبوغ را تحریک می کند و ذهن را به سمت "جدید" و "ممکن" باز می کند. الماس که روی چشم سوم قرار گرفته است ، رشد روانی را تشویق می کند و ابزاری ارزشمند برای مشاهده از راه دور ، ارتباطات از راه دور و بینایی است

الماس علاوه بر قدرت معنوی ، از سختی غیرقابل پیروزی برخوردار است و از دوران باستان به عنوان "سنگ شکست ناپذیری" شناخته می شد و پیروزی ، قدرت برتر ، قدرت و شجاعت را برای پوشنده خود به ارمغان آورد. این ماده با صاعقه و ترس و ترس ، و به دلیل خواص محافظتی همراه است. این نماد ثروت و تجلی فراوانی در زندگی فرد ، تقویت کننده انرژی ، اهداف و قصد است و در بزرگنمایی ارتعاشات کریستال های دیگر برای بهبود بسیار مثر است. این ست مخصوصاً در طلا مفید است و روی بازوی چپ پوشیده می شود

الماس ، در نادر بودن و زیبایی خود ، نمادی از پاکی و بی گناهی ، عشق و وفاداری است و از قدرت شخصیت ، اخلاق و وفاداری به خود و دیگران استقبال می کند. این نشانگر طبیعت دوست داشتنی و علنی است که شخص با آن وارد قلمرو فیزیکی شده و جنبه حقیقت و اعتماد را تشویق می کند. این یک کریستال حامل عشق است ، که در زمان باستان فقط به عنوان هدیه دریافت می شود ، از نظر فضایل قابل اعتماد است. امروز حلقه نامزدی ، حلقه ازدواج و سایر جواهرات نمادی از هدیه افراد عاشق است

از نظر ساختار کامل ، از الماس به عنوان "پادشاه سنگهای قیمتی" یاد می شود ، از نظر قدرت بازتاب و پراکندگی نور ، و سخت ترین ماده طبیعی شناخته شده ، منحصر به فرد است. این ماده از کربن خالص ، عنصر بنیادی حیات تشکیل شده و تنها "10" در مقیاس سختی است که در گرما و فشار شدید در گوشته زمین متبلور می شود. نام آن از آداماس یونانی گرفته شده

تقارن کریستال الماس مکعبی است ، در انواع هشت ضلعی ، مثلث ، مکعب و شکل های آمورف شکل می گیرد و ممکن است شفاف ، نیمه شفاف یا مات ، با درخشش چرب و شکاف کامل باشد. الماس غالباً بی رنگ تصور می شود ، اگرچه در سفید ، سیاه و سایه های مختلف زرد ، قهوه ای ، آبی ، سبز ، صورتی ، قرمز ، برنزه شامپاین ، قهوه ای کنیاک و به ندرت یاس بنفش نیز وجود دارد. در حالی که الماس های با کیفیت به دقت به صورت نگین بریده می شوند و در جواهرات استفاده می شوند ، از الماسهای کمتر در مصارف صنعتی مخصوصاً برای برش و پرداخت استفاده می شود. برای استفاده متافیزیکی ، کریستال های الماس برش الماس ترجیح داده می شوند زیرا شکل طبیعی برای تقویت و هماهنگی انرژی های در حال حرکت در آنها عمل می کند

الماس رساناها و تقویت کننده های خوبی برای انرژی هستند ، افکار و احساسات را جذب می کنند و سپس آنها را به بیرون تابانده می کنند. در هنگام در دست داشتن یا پوشیدن الماس ، مثبت بمانید تا افکار قدرتمندانه اطراف خود را ارائه دهید و واکنش مثبت دیگران را به خود جلب کنید. آنها می توانند در محیط کار برای یک فضای همزن ، یا برای گسترش زمینه فرصت های جذب رفاه مفید باشند. توجه داشته باشید ، با این حال ، الماس انرژی های منفی و همچنین مثبت را افزایش می دهد ، و گرچه آنها هرگز به شارژ مجدد نیاز ندارند ، بهتر است هر از چند گاهی انرژی آنها را پاک کنید.

خواص سنگ الماس Diamond

الماس نمادی از ثروت ، انباشت و تجلی فراوانی است. این سنگ همچنین سنگی ایده آل برای زاهدی است که از ثروت مادی دست کشیده و آن را به عنوان ابزاری برای تأمل و مراقبه عمیق انتخاب می کند. واقعیتی که باید برش داده شود تا زیبایی آن آشکار شود ، با زیبایی درونی و معنوی انسان مقایسه می شود.

کریستال های الماس در رفع ترس و اضطراب ، تخیلات بیش از حد و توهمات کمک می کنند. برای پاکسازی یک اتاق قبل از خواب برای جلوگیری از کابوس دیدن بسیار مناسب است و ممکن است برای پاکسازی ناحیه ای از اشخاص ناخواسته استفاده شود.

اکسیر Rough Diamond برای مقابله با فرسودگی شگفت انگیز است. چند قطره در حمام اضافه کنید تا دوباره انرژی بگیرید. بلورهای خام برای بهبودی ایده آل هستند تا وضوح انرژی را به هر قسمت از بدن یا هر سطح از میدان انرژی وارد کنند. ممکن است از سنگهای قیمتی جهت تزریق هاله با انرژی نوری با طیف کامل استفاده شود که منعکس کننده تمام رنگها و فرکانسها برای تقویت و پاکسازی است.

به گفته عارف آلمانی ، هیلدگارد از بینگن ، مکیدن الماس باعث دروغ گفتن فرد می شود. همچنین گرسنگی را احمق خواهد کرد و روزه گرفتن را آسان تر می کند.

قدرت شفابخشی کریستال هاانرژی التیام بخشی فیزیکی الماس

الماس به دلیل توانایی در یکنواخت سازی ذهن و بدن ، یک درمانگر اصلی محسوب می شود. بهتر است به عنوان سنگ پشتیبان ، قدرت سایر مواد معدنی را هنگام کار روی مسائل خاص تقویت کند ، به ویژه در مواردی که ازدحام انرژی باعث عدم تعادل فیزیکی شده است.

الماس در تصفیه و تقویت عملکرد مغز ، اعصاب و اندام های حسی مفید است. تصور می شود که این ماده به تعادل نیمکره های مغز کمک می کند و برای سکته های مغزی ، صرع و مقابله با پیری سلول ها و بازیابی سطح انرژی مفید است. در موارد روان پریشی ، شیدایی افسردگی و حسادت وسواسی باید از آن اجتناب شود

از الماس برای بهبود یبوست ، احتباس ادرار و به طور کلی ، تمام اندامهایی که به دفع مواد زائد از بدن مربوط هستند ، استفاده شده است. استفاده از الماس در کلیه مشهور است تا تخلیه سنگ را تسریع کند. از آنجا که اثر پس از حذف ادامه خواهد یافت ، توصیه می شود در جلسات کوتاه پنج دقیقه ای ادامه دهید.

استفاده از کریستال شفابخشیانرژی التیام بخشی عاطفی الماس

در حالی که الماس مستقیماً روی بدن احساسی کار نمی کند ، انرژی شدید آنها می تواند قدرت هر حالت عاطفی ، از سعادت تا ناامیدی را تقویت کند و باید با هوشیاری پوشیده شود. حتی اگر شخص در یک ذهنیت ویژه بد باشد حتی ممکن است لازم باشد آنها را حذف کنید. با این حال ، الماس تمام سطوح خود انرژی زا را با نور تزریق می کند و می تواند به عنوان روش درمانی برای تشدید و "سوزاندن" مسائل عاطفی زمینه ای مورد استفاده قرار گیرد ، به شما اجازه می دهد احساس سبک تر ، شادتر و مطابقت بیشتری با روح داشته باشد.

الماس حامل انرژی با فرکانس بالا است که همه چاکراها ، به خصوص چاکراهای تاج و اثیری را تحریک و باز می کند .

چاکرای تاج در بالای سر قرار دارد ، و دروازه ما به جهان منبسط شده فراتر از بدن ما است. این نحوه تفکر و نحوه پاسخگویی ما به جهان پیرامون را کنترل می کند. این چشمه اعتقادات ما و منبع معنویت ماست. این ما را به صفحات بالاتر وجود متصل می کند و منبع انرژی و حقیقت جهانی است. وقتی تاج در تعادل است ، انرژی های ما متعادل است. ما جایگاه خود را در جهان می دانیم و همه چیز را همانطور که هست می بینیم. ما با این عقب نشینی ها بی نظمی نمی کنیم ، زیرا می دانیم که این ها بخشی اساسی از زندگی هستند.

چاکراهای اثیری بالای سر در نظر گرفته می شوند و با چیزهای بالاتر و دارای روحیه روشن تر سازگار هستند. آنها تواضع واقعی را در خود نشان می دهند و ارتباط روح ، بالاترین میزان خودنمایی و دریچه کیهانی به جهان های دیگر را فراهم می کنند. به ویژه الماس با قسمت جاودانه شناسایی شخصی خود با بی نهایت و یکتایی با خدا ، صلح و خرد همذات پنداری می کند.

برای هرکسی که هویت یا ارزش شخصی خود را از دست داده باشد ، گیج ، اکراه یا قادر به قدم گذاشتن در سرنوشت معنوی خود در این زندگی نباشد ، الماس نوعی درخشش به ارمغان می آورد ، یک انرژی دوست داشتنی که هاله را پاک می کند و جای خالی را با خلوص پر می کند و سبک. این ارتباط با امر الهی است و همانطور که تکامل و رشد مورد نیاز در قلب ظاهر می شود ، باعث می شود تا نور روح بتابد و با دیگران تقسیم شود.

 الماس همچنین شخص را تشویق می کند تا به مبارزات و مشکلات زندگی نگاه کند و ببیند آیا می توان از درس ها و رشدی که آنها ارائه داده اند به شیوه ای مثبت استفاده کرد. الماس در مقابله با موقعیت های فشار بالا قدرت می دهد و به شما کمک می کند با لطف پاسخ دهد. این از ما می خواهد که در شرایط سخت الگویی از مقاومت باشیم ، و به کسی کمک می کند تا درک کند در این شرایط دشوار رفتار ما زیبایی درونی واقعی ما و دانش روح ما را نشان می دهد.

الماس شفاف و بی رنگ تحت تأثیر انرژی رنگ نیست. بلکه یک سنگ نور است ، یک منشور ایده آل است ، و تمام رنگهای طیف را پخش می کند.

الماس ها نیز در بسیاری از رنگ ها تشکیل می شوند و ویژگی های منحصر به فرد خود را به انرژی سنگ می بخشند. (به انرژی کریستال رنگ در راهنماهای رایگان مراجعه کنید )

مراقبه با الماس

کریستالهای الماس مبدلهای کاملی هستند و اجازه می دهند انرژیهای ارتعاشی با فرکانس بالا در قلمروهای روح بیشتر در دسترس خودآگاه باشد. این بلورها در مدیتیشن استفاده می شوند ، به ویژه هنگامی که روی چشم سوم قرار می گیرند ، ورود به حالت های بینایی معنی دار را تسهیل می کنند و ممکن است قدرت روانی فرد را افزایش دهند. قرار دادن یک الماس دوم بر روی قلب ، مدار پرانرژی بین دو مرکز حیاتی را فعال می کند و آنها را تحت تأثیر قرار می دهد تا همانطور که طبیعت در نظر گرفته است ، در اتحاد هم افزایی عمل کنند.

الماس در استفاده مذهبی خود به عنوان نمادی از اقتدار و به عنوان واسطه ای بین جهان بشری و الهی و همچنین اهمیت آن در پرستش های تشریفاتی و نذورات ، دارای افتخار بالایی بود. در هند ، اعتقاد بر این است که گنجینه هایی که به تصاویر یا زیارتگاه های خدایان ارائه می شود ، خوشبختی برای اهدا کننده سخاوتمندانه به ارمغان می آورد و پرستش کریشنا با یک الماس می تواند حتی غیرممکن یا نیروانا ، زندگی ابدی در بالاترین آسمان را تأمین کند. الماس همچنین یکی از سنگهای مقدس مورد استفاده در نائوراتنا یا پانکراتنا است ، جواهرات طلسمی مورد احترام که به ترتیب از نه و پنج گوهر تشکیل شده است

بر روی الماس با عنوان قبیله اعظم یهود ، سنگ ششم ، یاهالوم ، ذکر شده است ، با نام قبیله ای Zabulun حک شده است ، و برای نشان دادن گناه یا بی گناهی یک فرد متهم مشهور است. اگر شخص مقصر بود ، گوهر کم نور و بدون جلال می شد. اما اگر متهم بی گناه باشد ، با جلالش ده برابر می درخشد. الماس نمادی از بی گناهی ، عدالت ، ایمان ، قدرت و عدم تحقق سرنوشت است.

افسانه چینی از یک "تخت الماس" شگفت انگیز صحبت می کند که در نزدیکی درخت دانش ایستاده بود ، گفته می شود بوداوتا بودا افشاگر حقیقت را دریافت کرده است. گفته می شود که تاج و تخت همزمان با زمین ساخته شده است و پایه های آن در مرکز همه چیز بوده است. ابعاد آن یک صد فوت بود و از یک الماس ساخته شده بود ، حتی در اثر طوفان های شدید و زمین لرزه ها نیز ثابت ماند. بر روی این تاج و تخت هزار بودای کالپا جای خود را از دست داده و به وجد الماس افتاده بود. با این حال ، جهان از آن زمان به عصر حاضر و گذشته رسیده است ، و شن و ماسه و تاج و تخت تاج و تخت را پوشانده است ، بنابراین دیگر نمی تواند توسط چشم انسان دیده شود.

قصه های "دره الماس" نزدیک به دو هزار سال در یک نسخه یا نسخه دیگر بازگو شده است و حتی در سفر هفتم سینبد ملوان در شب های عربستان ظاهر می شود. طبق گفته ارسطو ، فیلسوف بزرگ ، به جز اسکندر هیچ کس به دره معروف نرسیده است - یک دره عمیق در عمق قابل درک نیست ، با مارهایی که هیچ کس تاکنون ندیده است ، و بدون مرگ نمی توانست به آنها نگاه کند. در اینجا تابستان شش ماه و زمستان برای همان دوره سلطنت کرد. ارسطو بیان می کند که چگونه اسکندر دستور داد یک آینه آهنین بیاورند و در نقطه ای از محل زندگی مارهای مرگبار قرار دهند و وقتی مارها نزدیک شدند ، تصویر خود را در آینه دیدند و باعث مرگ خود شدند. پس از آن اسکندر آرزو داشت الماس ها را بیرون بیاورد ، اما هیچ کسی حاضر به فرود چنین عمیقی نبود. او از خردمندان مشاوره گرفت ، و به او گفتند که یک تکه گوشت را به پایین دره بیندازی. این کار را کرد و الماس به گوشت پیوست. پرندگان بزرگ هوا گوشت را گرفته و از دره بیرون آوردند

 در قرون وسطی ، یک الماس مشهور بود که هنگام استفاده در حلقه ، پادزهر همه سموم است. با این حال تصور می شد که در صورت بلعیدن ، کشنده ترین ماده است. در طول این مدت زمان ، داستان های زیادی وجود دارد که می گویند الماس به صورت گرد و غبار درآورده و به قربانیان غیرمنتظره اداره می شود ، برخی از آنها گزارش شده است که مرده اند ، در حالی که دیگران ادعا کردند هیچ تاثیری نداشته است. گزارش شده است که غلامان در معادن برای سرقت آنها الماس کامل را بلعیده اند و برای بازیابی نعمت خود زنده مانده اند.

از آثار پلینی بزرگ ، در قرن اول میلادی ، و نویسندگان قرن ها ، به الماس قدرت داده شده است تا از پوشنده محافظت کند ، او را شجاع و جسور کند ، و اگر در سمت چپ پوشیده شود ، به او بدهد اگر هدف او عادلانه باشد ، بر دادگاه و جنگ پیروز خواهد شد. او را از نزاع ، شورش و جانوران وحشی حفظ کرد و ارواح ، کابوس ها و شبح ها را دور کرد. این کمک ویژه ای برای دیوانه ها یا کسانی بود که توسط شیطان درگیر شده بودند ، و اگر جادوگر یا افسونگر کسی را که الماس پوشیده بود لعنت کند ، تمام اندوه و شر به خاطر سنگ به مجرم می افتد.

طبق خرافات گسترده ، اگر طلا با خرید خریداری شود ، قدرت طلسم الماس از بین می رود. برای اینکه فضایل آن به آن وابسته باشد ، باید آزادانه داده شود. در غیر این صورت روحی که در سنگ ساکن بود ، از اینکه از خرید و فروش آزرده شده باشد ، ترک می کند و چیزی بیش از یک ماده بی معنی باقی نمی گذارد. اگر ، اگر الماس به عنوان تعهد عشق یا دوستی پیشنهاد شود ، روح کاملاً مایل است قدرت خود را از یک مالک به مالک دیگر منتقل کند.

الماس به دلیل توانایی در جذب انرژی ، برداشت و جو از محیط پیرامونش ، نه تنها به خاطر فضایلش بلکه به خاطر نفرین های خارق العاده و نابودی نهایی دارندگان پیاپی اش افسانه ای است. در ترجمه ها ، کتاب ها و مقالات مربوط به این داستان ها تاریخ عظیمی وجود دارد. سنت در هند خاطره یکی از این الماسها را به نام کوه نور از سال 57 قبل از میلاد به همراه دارد

هندوها ، که معتقد بودند فضیلت هر گوهر به کمال آن بستگی دارد ، الماس ناقص را بسیار بدشانس می دانند که حتی می تواند ایندرا را از بالاترین آسمان خود محروم کند. شکل نیز بسیار مهم بود ، به ویژه در دوران باستان هنگامی که تعداد کمی بریده می شد ، در صورت وجود. گفته می شود که یک سنگ مثلثی باعث مشاجره می شود ، یک مربع آن وحشتهای مبهم را به کاربر تحریک می کند. یک سنگ پنج گوشه از همه بدترین اثر را داشت ، زیرا باعث مرگ شد. فقط شش گوشه تولید خوبی داشت

الماس ، به عنوان سنگ عشق و وفاداری ، نه تنها در حلقه های نامزدی و عروسی سنتی داده می شود ، بلکه سنگ رسمی سالگرد ده سالگی دهم و شصتم است


توجه داشته باشید: اطلاعات در این وب سایت جایگزین مشاور و متخصص مراقبت های پزشکی نیست. کلیه اطلاعات موجود در این وب سایت از جمله اطلاعات مربوط به شرایط پزشکی و بهداشت ، محصولات و معالجات فقط برای اهداف اطلاع رسانی می باشد. لطفاً به پزشک مراجعه کنید.

نوشته‌های مرتبط

راهنمای مبتدیان برای شبکه های مدیتیشن

توسطگوهر فردوس ایران 143 2 هفته پیش

کریستال ها و اعداد مقدس

توسطگوهر فردوس ایران 109 6 ماه پیش

خواص سنگ رزکوارتز rose quartz

توسطگوهر فردوس ایران 260 8 ماه پیش

خواص سنگ دندریت Dendrite فسیل شجردار

توسطگوهر فردوس ایران 154 9 ماه پیش

خواص سنگ فیروزه Turquoise

توسطعلیرضا فردوسی 55 10 ماه پیش

خواص سنگ لارویکیت Larvikite

توسطعلیرضا فردوسی 107 1 سال پیش

خواص سنگ فرشته آبی آنجلیت انیدریت ahnydrite Angelite

توسطعلیرضا فردوسی 61 1 سال پیش

آیا ما در جهان تنها هستیم

توسطعلیرضا فردوسی 49 1 سال پیش
ارسال نظر
پاسخ دهید
لطفا برای ارسال نظر وارد شوید.

فهرست

جستجو

Click for more products.
No produts were found.

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود / ثبت نام