Click for more products.
No produts were found.
Click for more products.
No produts were found.

خواص سنگ آمتیست برندبرگ Brandberg Amethyst

نوشته شده در تاریخ3 ماه پیش

خواص سنگ آمتیست برندبرگ Brandberg Amethyst

ایجاد تعادل و تنظیم چاکرای ششم و هفتم

سنگ ماه تولد: شهریور ، آذر ، بهمن ، اسفند

آمتیست در برابر حمله روانی ، آسیب فراطبیعی یا بدخواهی محافظت می کند و پس از تبدیل شدن به انرژی مثبت و دوست داشتنی ، انرژی را به جهان برمی گرداند.

برای قطع روابط ناسالم و آزاد کردن میثاق های قدیمی روح ازآمتیست برندبرگاستفاده کنید. فراوانی آن به سرعت برای قطع ارتباط کسانی که قبلاً ازدواج عرفانی کرده اند یا رابطه آنها در چاکراهای معنوی بالاتر در هم آمیخته است ، کار می کند

آمتیست برندبرگ

آمتیست یک طلسم شگفت انگیز برای استفاده در هنرهای خلاق ، به ویژه در سایه های تیره است. این کار در مواردی که لازم است نتایج جدید و اصلی با استفاده از ابزارها و روشهای گذشته ایجاد شود ، کمک می کند. این اغلب به عنوان سنگ هنرمند ، سنگ آهنگساز ، مخترع ، سنگهای شاعر و نقاش استفاده می شود. یک کریستال یا خوشه آمتیست را در منطقه نگه دارید تا عناصر خلاق نیروی جهانی زندگی را متمرکز کرده و تقویت کنید.

از آنجا که آمتیست خردمندی و درک بیشتری را آغاز می کند ، این کریستالی تسکین دهنده برای کسانی است که در غم از دست دادن یکی از عزیزان خود هستند. حضور آن بیانگر این است که هیچ مرگی وجود ندارد ، فقط تغییر شکل و تغییر شکل است. این باعث ترشح غم و اندوه می شود ، و شاد شدن از روحیه عزیزی که از حبس بدن جسمی آزاد شده است. آمتیست که "سنگ روح" نامیده می شود ، در درک و اتصال به وجود ابدی روح کمک می کند و تجربیات عمیق روح خود را آغاز می کند. این یک کریستال ایده آل برای نگهداری یا مراقبه در هنگام تجربه مرگ ، از شخص دیگری است که اجازه می دهد بدن فیزیکی گیجگاهی با سهولت ، اطمینان و آرامش بیشتری آزاد شود. این یک سنگ عالی برای هدیه دادن به کسانی که بیماری های فانی دارند یا استفاده از آنها برای آماده سازی یک تجربه مرگ آگاهانه است.

آمتیست به طور مستقیم بر روی این ناحیه باعث ایجاد یک حالت مراقبه ای آرام می شود که فکر آگاهانه را متوقف می کند و ذهن را به سمت درک عمیق تر هدایت می کند. انرژی آمتیست ذهن را ترغیب می کند که فروتن باشد و در مقابل آنچه بزرگتر از خودش است تسلیم شود تا درکی از چگونگی هدایت و هدایت زندگی جهان به قدرت های جهان بدست آورد.

آمتیست آرتمیس ، الهه یونانی شکار و زایمان را ارج می نهد. او نمایانگر عشق به کوه ها و جنگل هایی است که برای گذراندن زندگی خود انتخاب می کند. آرامش او توسط زنان زایمان دنبال می شود.

 آمتیست برندبرگ یک نوع خیره کننده و منحصر به فرد از کریستال کوارتز است که فقط در نامیبیا ، آفریقا یافت می شود - ترکیبی عرفانی از آمتیست ، شفاف و کوارتز دودی با هم در یک کریستال با ارتعاش بسیار بالا. این ماده معدنی که در آنجا از نصف النهارهای قدرتمند زمین عبور می کند ، با فانتومهای قابل توجه ، انیدروسها و سایر تشکیلات و اجزا rare نادر آغشته شده است. این یک طلسم قدرتمند برای بهبود و کمال است که توانایی آن را دارد تا شخص را به طرح اثیری خود بازگرداند ، یعنی وضعیت انرژی که قبل از شروع سفر روح وجود داشته است ، تا با منبع الهی دوباره آرایش شود. آمتیست برندبرگ با آگاهی خالص سازگار است و همه کاره ترین و چند بعدی ترین ابزار درمانی روی کره زمین است ، از لحاظ زیبایی ، انرژی و نور بی نظیر است.

گرچهآمتیست برندبرگدر بازار متافیزیک نسبتاً جدید است ، اما مداوا و شمن ها ، بومی و جهانی ، مدتهاست که از کریستال های Brandberg برای انواع مختلف انرژی استفاده می کنند. این بلورها در منطقه عرفانی دامارالند در صحرای نامیب ، قدیمی ترین در جهان ، در منطقه ای که بعداً نامیبیا نامیده می شود ، تشکیل می شوند. کوه Brandberg و دامارالند اطراف ، مکانهای معنوی و معنوی برای قبایل محلی و همچنین پزشکان مدرنی هستند که به دنبال انرژیهای درمانی ترانسفورماتوری و متافیزیکی کوه مقدس و نزدیک به 48000 نقاشی غاری و کنده کاری سنگ در بیش از 1000 مکان هستند. مشهورترین تصویر در اعماق برندبرگ "بانوی سفید" است ، نقاشی بوشمن که اکنون تصور می شود مردی است که صورتش را برای مراسم ، که احتمالاً یک شمن است ، در یک شکار شرکت می کند

آمتیست برندبرگ

کوههای برندبرگ

بلورهای Brandberg فقط در منطقه Brandberg و کوههای Goboboseb در نزدیکی آن یافت می شود ، بخشی غیر مهمان نواز و خشک از نامیب ، قدیمی ترین صحرای جهان. کارگران معدن باید وسایل ، غذا و آب به همراه داشته باشند تا بتوانند از طریق چندین هفته حفاری زندگی خود را حفظ کنند. برای جلوگیری از عقرب باید توجه ویژه ای شود. Springboks ، غزال محدود ، به ویژه در منطقه معمول است. دشت های اطراف منطقه برندبرگ پر از گیاه مرموز Welwitschia mirabilis هزار ساله است ، یک گیاه مقدس در یک مکان مقدس.

آمتیست برندبرگ با دقت توسط دست معدنچیان محلی از تخت های نزدیک سطح استخراج می شود. یافتن سنگهای سطحی بسیار دشوارتر شده است ، و معدنچیان در حال حفاری عمیق تر و کار بیشتر برای کشف بیشتر این بلورهای جادویی از پایین تر هستند. کوارتز Brandberg به صورت خوشه ای از هرم ها بر روی یک پایه ژئود ، به عنوان بلورهای منشوری بلند ، بلورهای کوتاه کلفت ، سنگدانه های محکم و به صورت عظیم تشکیل می شود. به صورت کریستال بی رنگ یا در سایه ها و مخلوط های مختلف بنفش ، قهوه ای ، خاکستری یا زرد دیده می شود و ممکن است با "دنیای داخلی" شیری کاملا شفاف باشد. هر کریستال منحصر به فرد است ، که غالباً شامل فانتوم های استثنایی (تصویر شبح شده از بلور درون یک بلور) ، انیدروس (حباب هوا در محفظه های پر از آب) ، رنگین کمان ، پنجره های هرمی یا دارای شاخه های لپیدوکروسیت ، گوتیت یا حتی اپیدوت است. بسیار به ندرت، برندبرگ را می توان با اجزا solid جامد محبوس در آب یافت. Crystal Vaults می تواند حداقل دو مورد را تأیید کند. گاهی اوقات به اشتباه از این نام با نام Brandenberg یاد می شود

صرف نظر از رنگ ، هر کریستال برندبرگ تشدید آمتیست ، دودی و کوارتز شفاف را در شکل گیری خود حمل و ترکیب می کند و هر یک کمک منحصر به فرد خود را به کل می رساند:

آمتیست برندبرگ عشق و الوهیت بی قید و شرط را در مرکز جهان بوجود می آورد. این امر بهبودی عمیقی ایجاد می کند ، به ویژه در موارد قلب. این برای از بین بردن دل شکستگی یا عقود در زندگی گذشته بسیار عالی است ، و شخص را آزاد می کند تا شریکی را نشان دهد که در تمام وجود و معنوی خود از او حمایت می کند.

Clear Brandberg در سطوح چند بعدی کار می کند و دوباره آن را به خلوص وجود آنها متصل می کند. این یک تقویت کننده تقویت کننده انرژی و انرژی است که با نیازهای خاص کاربر هماهنگ شده و انرژی فرد را به عالی ترین حالت ممکن می رساند.

اسموکی براندبرگ سنگی ایده آل برای بهبود عمیق زمین است ، با انرژی شگفت انگیز برای بازگرداندن شبکه زمین به حالت کامل تر و تنظیم مجدد سیستم چاکرا و نصف النهار. این لنگر کیهانی فرد را برای دستیابی به دانش و پیشرفت زندگی گذشته و درک وضعیت فعلی فرد به عنوان "دقیقاً مناسب" برای تکامل معنوی در این زندگی ، پاک و متصل می کند. بلورهای برندبرگ با ترکیبی از آمتیست و کوکی دودی ، به صورت فانتوم یا رنگ بدن ، بهترین ابزار برای از بین بردن ایمپلنت ها ، پیوندها ، داشتن روح یا تأثیرات ذهنی هستند. به ویژه برای تحول آگاهانه یا انتقال ، به ویژه از طریق مرگ ، حمایت می کند

آمتیست برندبرگیک درمانگر اصلی است ، سرعت بهبودی از بیماری یا جراحت را فراهم می کند ، کمک می کند تا از اعتیاد مضر عبور کند و تعادل ، سلامتی و نشاط را به سیستم باز می گرداند. این برای تخلیه انرژی بسیار مفید است ، باعث ایجاد وضوح و افزایش عملکرد مغز می شود ، همچنین باعث ایجاد نشاط مجدد و احساس آرامش و شادی می شود.

بلورهای Brandberg همچنین زمین درمانی هستند که در آنجا نصف النهارهای قدرتمند انرژی روح سیاره را تغذیه می کنند. انرژی درخشان و شفاف آنها کلیدی برای بهبود سیارات و روند انبساط است ، و اغلب به کارگران پیشرفته نور از نظر معنوی راه پیدا می کنند. آنها برای جلوگیری از استرس ژئوپاتیک و انرژیهای منفی محیطی ، از بین بردن اثرات مضر تابش یا رادیواکتیویته عالی هستند و بلورهای عالی برای پاکسازی خانه ها ، ساختمانها یا هرجای دیگری هستند که احساس خصومت می کنند.

آمتیست برندبرگیک درمانگر اصلی است که می تواند با انرژی الگوهای ارتعاشی هسته ای را دوباره تنظیم کند و تمام سیستم های بدن را برای عملکرد بهینه تراز کند. این ماده حیات را بازیابی می کند و برای بهبودی از نقص سیستم ایمنی بدن ، کاهش شدید بیماری یا بیماری ، خستگی مزمن و درمان اختلالات اسکلت ، سیستم عصبی و گوارشی بسیار مفید است. همچنین تصور می شود که به درمان اختلالات شنوایی و تسکین درد دندان کمک می کند.

این کریستال طنینی برای بهبود عمیق سلولی و فعال شدن DNA دوازده رشته دارد و اعتقاد بر این است که مسیرهای عصبی جدیدی را برای افزایش عملکرد مغز لیمبیک تشویق می کند. ممکن است در موارد ضربه مغزی کمک کننده باشد و برای آرامش ذهن هرج و مرج و درمان اختلالات استرس مفید است.

آمتیست برندبرگپشتیبانی شگفت انگیزی برای بهبود بدن احساسی و بازگرداندن آن به مرکز خود دارد. انرژی ارتعاشی زیاد آن باعث آرامش و آرامش می شود و فرد را در پرتو مثبت و خالص فرا می گیرد. این یک ترحم بی نهایت است و می تواند باعث بهبودی عمیق روح و بخشش شود ، به شما اجازه می دهد آسیب ها و آسیب های گذشته ، حال ، شکستن قلب و اشکال فکری یا تأثیرات منفی را رها کنید که دیگر به نفع بهتر او نیست. Brandberg Amethyst با ایجاد آرامش و احساس هماهنگی در زندگی فرد ، همدلی با دیگران ، کمک به تغییر و سازگاری را ترغیب می کند ، و برای کسانی که واقعاً به دنبال خودسازی هستند ، به شما امکان می دهد بدنبال پاسخ بدن و به دنبال خلاقیت و پتانسیل خود باشید

متعادل کننده و تنظیم چاکرا با سنگ آمتیست برندبرگ

ازآمتیست برندبرگمی توان برای فعال کردن همه چاکراها استفاده کرد. طنین آن به ویژه برای چشم سوم ، تاج و چاکراهای بالاتر تحریک کننده است.

چشم سوم و یا ابرو چاکرا ، مرکز ادراک و فرمان ما است. این بینایی و آگاهی روزمره ما از جهان را هدایت می کند. شعور ما در اینجا قرار دارد و ما از طریق این چاکرا با خود ارتباط برقرار می کنیم. هنگامی که چاکرای Brow در تعادل است ، افکار و ارتباطات داخلی ما در درون خود سالم و زنده هستند. ما به روی ایده ها ، رویاها و چشم اندازهای جدید باز هستیم و می توانیم جریان انرژی را در درون تمام چاکراها کنترل کنیم.

چاکرای تاج است که در بالای سر، واقع و دروازه ما را به جهان گسترش فراتر از بدن ما است. این نحوه تفکر و نحوه پاسخگویی ما به جهان پیرامون را کنترل می کند. این چشمه اعتقادات ما و منبع معنویت ماست. این ما را به صفحات بالاتر وجود متصل می کند و منبع انرژی و حقیقت جهانی است. وقتی تاج در تعادل است ، انرژی های ما متعادل است. ما جایگاه خود را در جهان می دانیم و همه چیز را همانطور که هست می بینیم. ما با این عقب نشینی ها بی نظمی نمی کنیم ، زیرا می دانیم که این ها بخشی اساسی از زندگی هستند.

ازآمتیست برندبرگهمچنین می توان برای فعال کردن چاکراهای تاج بالاتر ، Soul Star و Stellar Gateway استفاده کرد. آنها با چیزهای عالی تر ، معنوی تر و هماهنگ تر و تواضع واقعی هستند. آنها ارتباط روح و بالاترین میزان روشنایی از خود و همچنین دریچه کیهانی به جهان های دیگر را فراهم می کنند. آنها معرف هویت شخصی با بی نهایت ، و یگانگی با خدا ، صلح و خرد هستند.

آمتیست برندبرگ با هویت اصلی معنوی فرد طنین انداز است ، و آگاهی را به بالاترین سطح می رساند و امکان ایجاد ارتباطی ناب با منبع اصلی را فراهم می کند: همه آنچه که هست. آمتیست برندبرگبا برگرداندن فرد به کاملترین حالت انرژی ممکن ، یعنی اثر اثیری که روح از آن آغاز شده است ، می تواند سیستمهای بدن را دوباره آرایش کرده و الگوهای ارتعاشی هسته ای را دوباره تنظیم کند تا تعادل را در تمام سطوح موجود برقرار کند. این برنامه در سفر به وضعیت بین زندگی برای تعیین برنامه روح شخص در طول زندگی فعلی کمک می کند و انتخاب های آگاهانه ای را که ممکن است باعث انحراف فرد از آن برنامه شود ، مشخص می کند. این کمک می کند تا فرد به مسیر واقعی خود برگردد ، اثرات ضربه ناشی از زندگی قبلی را بهبود بخشد ، و اثرات کارما ، ارتباطات و الزامات روح را آزاد کند که دیگر خدمت نمی کنند.

آمتیست پرتوی بنفش قرمز است که هم زمان و هم رنگ را از آغاز و پایان به هم متصل می کند ، زیرا سال قدیمی کمرنگ می شود و جدید در آستانه رسیدن است. پرتوهای قرمز آتشین را با شهود پرتوی بنفش تعدیل می کند ، شور و تخیل ، احساسات و منطق را به ارمغان می آورد. این خلاقیت را تحریک می کند و به ویژه در کارهای هنری بسیار مفید است. آمتیست نوری به ما کمک می کند تا در روح خودمان همنشینی کنیم و خود را همانطور که دیگران می بینند ببینیم. پرتوی عزت نفس و خودشناسی است. آمتیست تاریک دید عمیق لازم برای دیدن آینده را فراهم می کند. این بینش قدرتمندی به ما می دهد و درک ما از تأثیرات بالقوه تصمیمات ما را افزایش می دهد.

اجزا کوارتز دودی در بلورهای Brandberg همچنین ارتباطی با دنیای طبیعی دارند. این تأثیر رنگ خانه ، منقل ، و طبیعت است. به شما کمک می کند تا آرام باشید ، دوباره بهم متصل شوید و خونسردی خود را بازیابید. این سنگ پایه ای است که امنیت و ثبات را ارتقا می بخشد.

آمیتیست یکی از بهترین بلورها برای مراقبه است. رنگ آن بالاترین لرزش چشم سوم را تحریک می کند و قرار دادن

با انرژی اضافی کوارتز شفاف و دودی ، آمتیست برندبرگبه ویژه برای ترکیبات امواج مغزی که مراقبه ، رگرسیون زندگی گذشته و بهبود را تقویت می کند ، مساعد است. با آگاهی خالص در حالی که فرد را به طور ایمن زمینی نگه می دارد ، سازگار است و یک ارتباط سریع و سریع بین ابعاد ایجاد می کند. فانتوم ها و اجزا درون کریستال می توانند به عنوان یک نردبان ارتعاشی برای آگاهانه عبور از عوالم بالاتر و حفظ بینش جمع شده در آنجا عمل کنند. این یک ابزار عالی برای ملاقات و برقراری ارتباط با راهنمای روحیه و یاوران فرشته ، و تشخیص اینکه چه درسی برای این چرخه زندگی برنامه ریزی شده است

آمتیست یکی از سنگهای متولد طبیعی افراد متولد شده با کاهش سال است و جدید در آستانه رسیدن به انقلاب زمستانی (21 نوامبر - 20 دسامبر) است. بلورهای آمتیست خلاقیت ، درک ، خودشناسی و بینش را برای شما به ارمغان می آورند.

از آنجا که زمستان از 19 فوریه تا 20 مارس زمستان را برای بهار باز می کند ، آمتیست سنگ زودیاک است برای کسانی که تحت علامت ماهی متولد می شوند. نماد ماهیان دو ماهی است که در جهت مخالف یکدیگر شنا می کنند ، و نشان دهنده مشکل برخورد با احساسات و اهداف ماهی های دریایی دوست دارند دوستی پیدا کنند و در کنار آنها باشند و غالباً علایق و نیازهای دوستانشان را بر خواسته های خودشان مقدم دارند. آنها بسیار همدل هستند و از هدیه دادن لذت می برند. آنها در زندگی کاملاً مقاوم هستند و در مشاغل هنری ، موسیقی ، بازاریابی و نمایش موفق هستند.

آمتیست یک طلسم تمرکز و موفقیت است ، که در مراقبه برای افزایش خلاقیت و اصلاح مهارت های تفکر استفاده می شود.

آمتیست برندبرگیک کریستال ترانسفورماتور جستجوگر است. جویندگان دارای یک ساختار انرژی بلوری هستند که انرژی طبیعی بلور را با قدرت طبیعی ذهن انسان در یافتن راهی به افق های جدید و قابلیت های جدید همسو می کند. آنها اشاره گر ، کارگردان و قطب نما هستند. کریستال های تازه شروع اینها طلسم های دانشمند ، ماجراجو ، شکارچی ، سرگردان و کاوشگر است. آنها همچنین بلورهای دانشجو و محقق هستند.

بلورهای ترانسفورماتور تلاش برای تغییر شرایط ، چشم اندازها ، سلامتی ، چشم انداز یا روابط ما را افزایش می دهند. با تحول در خود ، زندگی خود را متحول می کنیم. ما یاد می گیریم که برقصیم ، به زبانی جدید صحبت کنیم ، قوی تر شویم ، یا همسر یا فرزند بهتری شویم. بلورهای جستجوگر با قدرت زمینی ترانسفورماتور طلسم های بسیار خوبی برای کمک به تلاش های ما برای رشد ، توسعه قابلیت های جدید و تغییر زندگی ما هستند.

فنگ شویی استفاده می کندبرندبرگ آمتیست فنگ شویی

آمتیست برندبرگ از انرژی آتش ، انرژی اشتیاق ، گرما ، روشنایی ، روشنایی و فعالیت استفاده می کند. این طبیعت یانگ است. این انرژی گرما ، کنش ، احساسات و اشتیاق - ایده ها ، مفاهیم و رابطه جنسی است. به طور سنتی با منطقه جنوبی یک خانه یا اتاق و با شهرت و شهرت محل زندگی شما ارتباط دارد. از انرژی آن استفاده کنید و زندگی خود را برای تقویت جایگاه خود در جامعه و خانواده تقویت کنید. از سنگهای قیمتی قرمز باید کم استفاده شود ، تا انرژی خورشید و انرژی عنصر آتش را به فضای شما برساند


توجه داشته باشید: اطلاعات در این وب سایت جایگزین مشاور و متخصص مراقبت های پزشکی نیست. کلیه اطلاعات موجود در این وب سایت از جمله اطلاعات مربوط به شرایط پزشکی و بهداشت ، محصولات و معالجات فقط برای اهداف اطلاع رسانی می باشد. لطفاً به پزشک مراجعه کنید.

www.irangemstone.com
09121228904-88952085

 

ارسال نظر
پاسخ دهید
لطفا برای ارسال نظر وارد شوید.

فهرست

جستجو

Click for more products.
No produts were found.

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود / ثبت نام