مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد

خواص سنگ خون (یشم خطایی) Bloodstone

نوشته شده در تاریخ3 سال پیش توسط 3930

خواص سنگ خون (یشم خطایی) Bloodstone

سنگ چاکرا ریشه ایی

سنگ ماه تولد: فروردین ، اردیبهشت

کار با سنگ خون باعث نشاط سیستم می شود و باعث افزایش سطح انرژی و افزایش مقاومت در فعالیت های بدنی می شود. برای ارتعاش ثابت تصفیه و رفاه برای همه از ورزشکاران گرفته تا معلولان مفید است. به عنوان جذابیت خوش شانسی برای مسابقات ورزشی یا مسابقات استفاده کنید.

یک محرک عالی برای سیستم ایمنی بدن ، از سنگ خون برای جلوگیری از سرماخوردگی ، آنفلوانزا ، عفونت و التهاب استفاده کنید. همچنین یک کمک قابل توجه برای احیا و انرژی مجدد بدن پس از بیماری ، آسیب یا خستگی جسمی است .

خواص سنگ خون (یشم خطایی) Bloodstone

خواص جادویی سنگ خون به شما اجازه می دهد تا برای بهبودی شخصی از قدرت هوا استفاده کنید ، مانند ضربه زدن به باد برای ایجاد تغییر یا باران برای شستن غم و اندوه.

سنگ خون ممکن است برای تقویت سیستم ایمنی بدن و تصفیه خون ، طحال ، کبد ، کلیه ها ، مثانه و روده ، خنثی سازی و دفع سموم از بدن استفاده شود. این ماده به اندامهای غنی از خون سود می رساند ، جریان خون را تنظیم و تحریک می کند و به گردش خون کمک می کند. این ماده برای سلامت مغز استخوان مفید است و ممکن است در درمان اختلالات خونی مانند کم خونی ، سرطان خون ، تومورها ، عفونت های حاد و بیش از حد اسیدی شدن استفاده شود.

همراه با فرآیندهای تولد و زایمان ، سنگ خون یک سنگ متحد عالی برای زنان در طول سال های باروری است. این ماده غنی از مواد مغذی خون و تعادل هورمونی را تحریک می کند و تصور می شود که از سقط جنین جلوگیری می کند. این ماده در کاهش روند زایمان ، تأمین قدرت در هنگام زایمان و ارتعاشات حمایتی کمک می کند تا کودک به راحتی از طریق کانال زایمان عبور کند. همچنین اعتقاد بر این است که علائم PMS و اختلالات قاعدگی را کاهش می دهد و هورمون ها را از طریق یائسگی تثبیت می کند.

سنگ خون غوطه ور در آب سرد و استفاده از آن در ناحیه ای که درگیر آن است ، در خنک سازی جریان خون ، به ویژه خونریزی بینی بسیار مفید است. سنگ را مرطوب نگه دارید و در صورت لزوم دوباره غوطه ور کنید. آب سنگ خون که به روش غیرمستقیم ساخته می شود یا اجازه می دهد سنگ یک شب در آب معدنی خیس بخورد ، رگ های واریسی و بواسیر را تسکین می دهد. همچنین تصور می شود که سنگ خون باعث کاهش درد کمر و تسکین گزش پشه می شود.

سنگ خون دارای یک قدرت فوق العاده است تا فرد را به طور کامل در بدن ، در اینجا و در حال حاضر زمین تقویت کند و توانایی فرد را برای عملکرد با قدرت ، عزم و شجاعت افزایش دهد. این پشتیبانی عاطفی را در مواقع سختی سخت فراهم می کند و به کسانی که توسط دیگران مورد آزار و اذیت و آزار قرار گرفته اند کمک می کند تا مجدداً ارتباط خود را با الهی برقرار کنند و به آنها می فهمانند که تنهایی و انزوا توهم صرف است. سنگ خون می آموزد که هرج و مرج اغلب مقدم بر تحول است و فرد را در شناخت زمان مناسب کنار رفتن استراتژیک از شرایط راهنمایی می کند و اینکه چه موقع انعطاف پذیری و اقدامات صحیح به فرد کمک می کند تا در مسیر خودش وفادار بماند. سنگ خون ، بدن احساسی را آرام می کند ، گیجی را از بین می برد و تصمیم گیری ، احساس ارزشمندی مغذی ، اعتماد به نفس و خودکفایی را تقویت می کند.

برای کسانی که به شدت بیمار هستند ، سنگ خون یک طلسم عالی برای مواجهه با واقعیت های مرگ و میر جسمی و مرگ است. قدرت و شجاعت آن باعث می شود که فرد بدون هیچ مشکلی به حقیقت نگاه کند ، حتی اگر بیماری قابل معالجه نباشد و به مناسب ترین روشها پیش برود.

سنگ خون سنگ شجاعت و خرد ، فداکاری نجیب و شخصیت نوع دوست است. این انگیزه را به سمت آگاهی مسیح در درون خود تحریک می کند و کمک می کند معنویت واقعی فرد را به روشی بنیادین و واقعی وارد زندگی روزمره کند. این همچنین سنگی از عرفان است ، که بینش و شهود معنوی حقایقی را ارائه می دهد که از درک عادی فراتر می روند.

سنگ خون باعث ایجاد و محافظت از روح در بسیاری از سطوح ، افزایش شهود ، رفع سردرگمی ذهنی و جلوگیری از منفی و موجودات نامطلوب می شود. از آنجا که رنگهای آن می توانند در چراغهای مختلف تغییر کنند ، به عنوان سنگی تغییر شکل دهنده در نظر گرفته می شود که به او می آموزد سفر نامرئی بین جهان داشته باشد و در زمینه های مختلف مذاکره کند. یکی از مهمترین موارد استفاده از آن ، دستیابی به حوزه های معنوی نیاکان برای بهبود شجره اجداد بوده است. با از بین بردن الگوهای منفی به فرد اجازه می دهد در زمان حال زندگی کند و در گذشته چارچوب نداشته باشد.

خواص سنگ خون (یشم خطایی) Bloodstone

بهبود و تعادل چاکرا ریشه ای و قلب با سنگ خون

سنگ خون یک سنگ شفابخشی شدید است که برای پاکسازی و تنظیم مجدد چاکراهای تحتانی با قلب استفاده می شود و برای متعادل سازی کل بدن به منظور غلبه بر هرگونه پریشانی یا اضطراب مرتبط با تنظیم مجدد این انرژی ها مفید است. این سنگ به خصوص برای چاکراهای پایه و قلب تحریک کننده است.

پایه، و یا چاکرای ریشه ، است که در پایه ستون فقرات واقع شده و انرژی لازم برای احساس حرکتی و حرکت کنترل می کند. این بنیان انرژی جسمی و معنوی برای بدن است. در صورت عدم تعادل جسمی ، علائم به صورت بی حالی ، سطح پایین فعالیت ، اشتیاق کم و نیاز به تحریک مداوم بروز می کند. وقتی انرژی های معنوی تعادل ندارند ، ممکن است فرد احساس پرواز کند ، از واقعیت جدا شده یا دور باشد. از انرژی بلور قرمز برای پاکسازی انسداد و تعادل دوباره چاکرای پایه استفاده می شود. در تعادل ، بدن جسمی قدرت و استقامت خود را بازیابی می کند و انرژی معنوی به شکل امنیت و احساس قدرت خود دوباره احیا می شود. این اغلب منجر به استقلال و رهبری خود به خودی می شود.

قلب چاکرا، واقع در نزدیکی مرکز استخوان سینه، تنظیم تعامل ما با جهان خارج و کنترل آنچه ما را در آغوش و آنچه که ما مقاومت در برابر. این توانایی تعادل را به ما می دهد تا بتوانیم در محیط خود باشیم. وقتی چاکرای قلب از تعادل خارج شود ، ممکن است در یک رابطه احساس کنترل یا کنترل داشته باشیم و نسبت به مایعات کوچک دیگران انتقاد کنیم. ممکن است خودمان متوجه شویم که به محرکهای بیرونی روزمره دارای واکنشهای عاطفی نامناسب قوی هستیم. از انرژی کریستال سبز برای رفع انسداد و تعادل دوباره چاکرای قلب استفاده می شود و به ما کمک می کند نیازها و احساسات خود را به روشنی درک کنیم. ما می توانیم با فرارفتن جریانات احساسی کنار بیاییم ، ماهیت دوره ای آنها را درک کنیم و تغییرات را بپذیریم.

در دنیای باستان ، سنگ خون (هلیوتروپ) به عنوان زیباترین گل یاسپرس در نظر گرفته می شد ، یک گوهر سبز عمیق و خاکی که با لکه های قرمز روشن تزئین شده است. انرژی آن سنگ خورشید و بعداً سنگ مسیح نامیده می شود ، خلوص خون را به همراه دارد و ذاتاً از زندگی و تولد ، نشاط و قدرت ، شور و شجاعت صحبت می کند. به عنوان یک طلسم ، هم عرفانی است و هم جادویی ، و فضایل آن محافظ و پرورش دهنده است.

مشهورترین افسانه این سنگ مربوط به قرون وسطی است و ادعا می کند که "سنگ خون" در مصلوب شدن عیسی مسیح ، هنگامی که خون زخم های او بر روی زمین سبز تیره ریخته و به سنگ تبدیل شده است ، تشکیل شده است. نسخه دیگر اعلام می کند که خون مسیح ، که از کشش نیزه کشیده شده بود ، بر روی یک جاسپر سبز افتاد که در پایین صلیب قرار داشت و از این طریق انواع خونسرد جاسپر به وجود آمد. امروزه ، مانند آن ، سنگ خون به عنوان یک گوهر فداکاری نجیب قلمداد می شود و می تواند شجاعت و آرامش را به همه کسانی که به خاطر دیگران بخاطر خودشان می پردازند ، ارائه دهد. این بالاترین و نوع دوستانه ترین شخصیت کسانی است که آن را می پوشند یا حمل می کنند. 

سنگ خون ، اما مدتها قبل از زمان مسیح ، که در دوران باستان با نام هلیوتروپ ، سنگ خورشید شناخته می شد ، ارزشمند بود. از هلیوس یونانی ، به معنای "خورشید" ، و قلعه کوهی، "برای جلب" ، هلیوتروپ به معنای "آفتاب گردان" است و افسانه ها به این سنگ نسبت داده می شوند به این اعتقاد که وقتی در اشعه خورشید قرار می گیرند ، یا در آب قرار می گیرند ، بازتاب خورشید را به خون تبدیل می کند - قرمز. استفاده از آن برای بهبودی و ارتباط آن با خون و سم زدایی اندام ها ، به پنج هزار سال قبل از بین النهرین برمی گردد. در بسیاری از فرهنگ ها ، هلیوتروپ را در آب سرد غوطه ور کرده و برای کمک به گردش خون و انتقال قدرت خورشید برای جلوگیری از آسیب یا بیماری ، جلوگیری از جریان خون یا بهبود هرگونه زخم ، بر روی بدن قرار دادند. اثر انعقادی آن مشهور بود و به همین دلیل ، جنگجویان باستان غالباً هلیوتروپ را به عنوان حرز محافظ و شجاعت و همچنین کاربردهای عملی آن حمل می کردند. آسیاب شده ، پودر شده و مخلوط با عسل برای بهبود تومورها ، بیرون کشیدن سم مار و خونریزی های شدید استفاده می شد.

 سنگ خون نه تنها به عنوان طلسمی از سلامتی و عمر طولانی ارزشمند شد ، اما برای احترام صاحبش مشهور بود ، خوش شانسی ، ثروت و شهرت. این شخص را از فریب محافظت می کند ، به دشمنان در نبرد غلبه می کند ، و پیروزی در دادگاه و امور حقوقی را تأمین می کند. همچنین اعتقاد بر این بود که دارای خواص جادویی با توانایی کنترل هوا با جلوگیری از صاعقه ، طوفان یا احضار باران است. سنگ خون هدایای نبوت را به عنوان "سخنان شنیدنی" اعطا می کرد که صدا را به عنوان وسیله ای برای هدایت یا هشدار خطر نشان می داد و می توانست انرژی های معنوی را به تباهی منفی و شر هدایت کند.

سنگ خون (هلیوتروپ) ممکن است به عنوان گونه کوارتز جاسپر یا کلسدونی طبقه بندی شود و معمولاً ترکیبی از این دو است. به طور معمول به عنوان یک کالسدونی سبز تیره با لکه هایی شبیه خون از جاسپر قرمز یا اکسید آهن مشخص می شود. به صورت تشکیلات عظیم رخ می دهد ، از سبز تیره تا آبی مایل به سبز یا سیاه مایل به سبز ، و ممکن است با درخشش مومی و صمغی شفاف تا مات باشد. علاوه بر لکه ها و رگه های سنگ خون ، برخی از سازندها حاوی اجزا زرد یا سفید هستند ، در حالی که برخی دیگر فاقد اجزا هستند ممکن است کاملاً سبز باشند. از سنگ خون به عنوان سنگ خون یاد شده است و به نمونه هایی با تنها اجزا زرد پلاسما گفته می شود. در جهان باستان این سنگ یک سنگ یا سنگ قیمتی نیمه قیمتی در نظر گرفته می شد و به عنوان مهر و موم و جواهرات بسیار مورد استفاده قرار می گرفت ، همچنین به عنوان حجامت در فنجان های تزئینی ،

سنگ خون را به عنوان حرز محافظ در برابر تهدیدات یا قلدری ، چه کلامی و چه جسمی ، و برای راهنمایی برای برداشتن در صورت لزوم و شجاعت برای مقابله در صورت لزوم ، بپوشید. یک سنگ خون کوچک را در کت کودک یا نوجوانی که مورد آزار و اذیت قرار می گیرد بدوزید. هنگام سازگاری با شرایط جدید یکی را برای استحکام حمل کنید

برای افزایش وضوح ذهنی و کمک به تصمیم گیری ، سنگ خون را بپوشید یا حمل کنید. در صورت کمبود انگیزه تقویت ذهنی ایجاد می کند و در صورت خستگی می تواند روح و جسم را احیا کند.

سنگ خون خواب را تحریک می کند و شهود را افزایش می دهد. برای افزایش خلاقیت و پرورش یک پروژه از مرحله ایده تا عملی شدن شگفت انگیز است. این باعث برکت و سعادت است.

سنگ خون سنگ الهه مادر پرورشی است ، که در کاهش سو mis تفاهم ها یا مشکلات مادران یا مشکلات مادر شدن مفید است. این ماده همچنین به مادر و انسان حیوان در روند پیوند پس از زایمان آسیب زا یا زایمان مادر و نوزاد برای مدتی کمک می کند.

قدرت رنگ کریستالانرژی رنگ سنگ خون

سنگ خون به طور عمده انرژی رنگ سبز را حمل می کند . این یک "کریستال رشد" است - یک مجرای قدرتمند نیروی حیات زمین برای تولد ، توسعه و ایجاد و قدرت تجدید مداوم طبیعت. این یک کمک قدرتمند در پرورش است ، چه روابط خانوادگی نوپا و چه یک فعالیت تجاری جدید. سنگ خون برای ادامه کار در یک مسیر ، پروژه ای طبق برنامه و زندگی در مسیر مناسب است. این طلسم رشد فیزیکی و قدرت و ایمنی در سفر است.

نواحی کانونی وسیعی از انرژی قرمز در سنگ خون باعث ایجاد اعتماد به نفسی می شود که مبتنی بر ترس و ترس ، فراخوانی برای اقدام و هیجان است. اشتیاق را بالا می برد و متابولیسم را تسریع می کند. قرمز رنگ شور ، انرژی و زندگی را منعکس می کند. انگیزه ایجاد می کند. این یک رنگ بسیار قوی است - رنگ آتش و خون. بلورهای قرمز تیره احساسات قوی ، عمیق ، انرژی بادوام و شور آرام را در خود جای داده اند. این یک رنگ مردانه است ، به ویژه برای افزایش فداکاری و دیدن جدی بودن زندگی بسیار مفید است.

مراقبه با سنگ خون

سنگ خون یک کمک شگفت انگیز برای تأمل ، دعا و مراقبه است ، و انرژی آرام و هماهنگی را برای زمین و مرکزیت مفید می آورد. این امکان را برای اتحاد مستقیم تر با الهی فراهم می کند ، و یک پیام را به درون سنگ باز می کند که "اکنون اینجا باشید." این دانش را به وجود می آورد که آشفتگی قبل از کمال است ، و راهنمایی عملی در مورد چگونگی دستیابی به صفات هماهنگی ، سازگاری و قدرت را می دهد.

استفاده از پیشگویی با سنگ خون

جاسپر که به عنوان "باران آورنده باران" شناخته می شود ، از دوران باستان و قرون وسطی به عنوان سنگ پیشگویی "طوفان ها" ، استادان جادویی باد و باران مورد احترام بوده است ، که به طور مخفیانه برای صرفه جویی در برداشت محصول در دوره های خشکسالی یا صرفه جویی در کشتی ها فراخوانده می شود از طوفان های شدید. Bloodstone ، Green و Brown Jaspers قدرتمندترین برای این منظور در نظر گرفته شدند. سرخپوستان آمریکا از جاسپر برای پیگیری زمین برای آب استفاده می کردند و جاسپر سرخ به ویژه در افزایش حساسیت جستجوگر به زمین بسیار مفید بود.

در دوران باستان ، رویای هلیوتروپ به معنای زندگی طولانی است. رویای سنگ خون دلالت بر اخباری ناراحت کننده داشت.

سنگ خونی که به رنگ سبز است سنگ طبیعی تولد کسانی است که آنقدر خوش شانس هستند که در قلب بهار متولد می شوند (20 آوریل - 20 مه). کریستال های سبز برای شما تجدید ، موفقیت در فعالیت های جدید و سلامتی به ارمغان می آورد.

سنگ خون سنگ زودیاک برای کسانی است که با علامت برج حمل ، آغاز سال جدید زودیاک ، از 21 مارس تا 19 آوریل متولد می شوند. این نشانه کشف و آغازهای جدید است. کسانی که تحت این علامت متولد می شوند ، پیشگامان باز کردن ایده های جدید و استقبال از چالش ها هستند. آنها اغلب رهبرانی شجاع هستند و نگرانی واقعی نسبت به کسانی که رهبری می کنند ، دارند.

همچنین تصور می شود که سنگ خون از میزان پرخاشگری افراد متولد شده در علامت عقرب می کاهد.

در سرتاسر جهان باستان و قرون وسطی ، سنگ خون به عنوان حرز محافظ و اعتبار ، برای کنترل قدرت هوا و از بین بردن شر و از همه مهمتر به دلیل بهبودی زخم ها ، پوشیده شده بود. توانایی آن در متوقف کردن جریان خون استثنایی بود و جنگجویان باستان فقط برای این منظور تعویض های سنگ خون را حمل می کردند. برخی دیگر که از بواسیر رنج می بردند ، به طور مداوم انگشتان ساخته شده از سنگ خون را روی انگشتان خود می پوشیدند و به عنوان دارویی درمان می کردند.

سنگ خون یک کریستال Seeker Transformer است. جویندگان دارای یک ساختار انرژی بلوری هستند که انرژی طبیعی بلور را با قدرت طبیعی ذهن انسان در یافتن راهی به افق های جدید و قابلیت های جدید همسو می کند. آنها اشاره گر ، کارگردان و قطب نما هستند. کریستال های تازه شروع اینها طلسم های دانشمند ، ماجراجو ، شکارچی ، سرگردان و کاوشگر است. آنها همچنین بلورهای دانشجو و محقق هستند.

بلورهای ترانسفورماتور تلاش برای تغییر شرایط ، چشم اندازها ، سلامتی ، چشم انداز یا روابط ما را افزایش می دهند. با تحول در خود ، زندگی خود را متحول می کنیم. ما یاد می گیریم که برقصیم ، به زبانی جدید صحبت کنیم ، قوی تر شویم ، یا همسر یا فرزند بهتری شویم. بلورهای جستجوگر با قدرت زمینی ترانسفورماتور طلسم های بسیار خوبی برای کمک به تلاش های ما برای رشد ، توسعه قابلیت های جدید و تغییر زندگی ما هستند.

فنگ شویی با سنگ خون

سنگ خون از انرژی چوب ، انرژی رشد ، گسترش ، آغازهای جدید ، تغذیه و سلامتی استفاده می کند. این باعث افزایش نشاط ، فراوانی و رشد فیزیکی بدن می شود. از کریستال های سبز برای تقویت هر فضایی که برای غذا خوردن استفاده می شود ، در اتاق کودک کوچک یا در مکانی از خانه خود که پروژه جدیدی را شروع می کنید ، استفاده کنید. انرژی چوب به طور سنتی با مناطق شرقی و جنوب شرقی یک خانه یا اتاق ارتباط دارد. این امر با حوزه خانواده و سلامت و منطقه رونق و فراوانی مرتبط است.

سنگ خون در جهان باستان به عنوان هلیوتروپ شناخته می شد ، از دو کلمه یونانی به معنای "آفتاب گردان" است ، و برای این مفهوم به سنگ اطلاق می شود که وقتی در اشعه های خورشید قرار می گیرد ، رنگ خون را منعکس می کند یا غوطه ور می شود در آب تصویر خورشید را به قرمز خون تغییر داد. همچنین ادعا شد که سنگ خون می تواند آب را جوشانده و ظروفی را که در آن بود برانداز کند. پلینی بزرگ ، مورخ اعلام کرد که خورشید را می توان در یک سنگ خون مانند آینه مشاهده کرد و خورشید گرفتگی در درون یک خورشید قابل مشاهده است. افسانه های هلیوتروپ شامل توانایی سنگ در تبدیل شدن خورشید به خون قرمز و ایجاد رعد و برق ، باران و طوفان است. جادوگر رومی ، دامیگرون ، در قرن 2 ، این خواص را تکرار کرد

به گفته دامیگرون ، هلیوتروپ سنگ خورشید است. اعتقاد بر این بود که فریمن ها آن را با یک آفتاب تابنده منقش می پوشیدند ، بردگان آزاد شده آن را با سر خورشید می پوشیدند ، و هلیوتروپس برده ها تصویر یک محراب را که توسط یک مشعل برافراشته شده بود ، تحمل می کردند.

مشهورترین افسانه قرون وسطی ادعا می کند که سنگ خون در مصلوب شدن عیسی مسیح هنگامی که خون زخمهای او بر روی زمین سبز تیره ریخته و به سنگ تبدیل شده ، شکل گرفته است. نسخه های دیگر می گویند که خون مقدس مسیح از کشش نیزه کشیده شده و بر روی یاسپر سبز تیره افتاده است که در زیر صلیب قرار دارد و انواع جاسپر سنگ خون از این امر بوجود آمد. همچنین این سنگ "سنگ مسیح" نامیده شده است و برخی مسیح را خدای خورشید در نظر گرفته اند. در مجموع ، اعتقاد بر این است که لکه های قرمز نشان دهنده خون مسیح است و به زیبایی در گوهرهای تراش خورده از این سنگ حک شده است به طوری که سر تاج دار مسیح قرار داده می شود ، بنابراین لکه های قرمز شبیه قطرات خون است که به مو و صورت می ریزد منجی. نمونه بسیار خوبی که نمونه این کنده کاری هاست در مجموعه سلطنتی فرانسه وجود دارد.

نویسندگان باستان و قرون وسطی از هلیوتروپ (سنگ خون) با احترام بالاتری برخوردار بودند و اعلام کردند که این باعث حفظ ذهن و سلامت جسمی فرد پوشیده می شود ، به او عمر طولانی می بخشد و او را مورد توجه ، احترام و شهرت قرار می دهد و او را از فریب محافظت می کند. پاپیروس لیدن در قرن 3 میلادی با تعریف و تمجید از حرز سنگ خون گفت: "دنیا چیز بزرگتری ندارد. اگر کسی این را با خود داشته باشد ، هرچه بخواهد به او داده می شود. همچنین خشم پادشاهان و استبداد را آرام می کند ، و هر آنچه که پوشنده می گوید به او اعتقاد خواهد داشت. " همچنین ادعا می کند ، "هر کسی که این سنگ را یدک بکشد و نامی را که بر روی آن حک شده است ، تلفظ کند ، همه درها را باز خواهد دید ، در حالی که پیوندها و دیوارهای سنگی از هم جدا می شوند."

به گفته کارشناسان باستانی جادو ، سنگ هلیوتروپ هنگامی که با گیاهی به همین نام ترکیب می شود و به کمک برخی از دلمه های خاص ، چشم مردان را خیره می کند و باعث نامرئی شدن حامل می شود. گفته می شود که حلقه معروف گیگ این سنگ را حمل می کرده است.

بسیاری از شهادت ها در طول قرن ها ضبط شده است که توانایی سنگ خون در جلوگیری از خونریزی بینی ، جریان خون از زخم ها و خونریزی های مختلف را ستایش می کند. اثر انعقادی آن به احتمال زیاد از طریق اکسید آهن موجود در سنگ است و ارتباط آن با تصفیه خون و کلیه ها به پنج هزار سال قبل از بین النهرین برمی گردد. در خاور نزدیک باستان و در قرون وسطی در اروپا ، آن را پودر کرده و با عسل و سفید تخم مرغ مخلوط می کردند تا سم مار را بیرون بکشد ، تومورها را کاهش دهد و خونریزی های جدی کند. طبق آزمایشگاه آلفونسو ، سنگ خون در طی یک روز از لکه های پاک شده آبسه آویزان می شود و صرفاً مشاهده یک سنگ خون می تواند از بیماری های چشم جلوگیری کند. پودر شده ، ترشحات آبکی را به دلیل گرما و خشکی زیاد خشک می کند.

موناردس ، در قرن شانزدهم ، در مورد اسپانیایی ها و هندی های اسپانیا جدید نوشت که اغلب Bloodstone را به شکل قلب برش می دهند تا به عنوان دارویی برای زخم ها و خونریزی های مختلف استفاده شود. بهترین اثر با فرو بردن سنگ در آب سرد و سپس قرار دادن آن در دست راست بیمار حاصل شد. هر از گاهی سنگ دوباره در آب سرد غوطه ور می شد. لمس سنگ در هر ناحیه ای که خون جاری باشد نیز باعث توقف خونریزی می شود. برناردینو دو سهاگون ، ناخنک تبار فرانسیسکی ، مبلغ مبلغ هندی های مکزیک پس از فتح اسپانیا ، نوشت که بسیاری از بومیانی را که در اثر خونریزی به علت خونریزی در معرض مرگ قرار داشتند ، با نگه داشتن تکه ای از سنگ خون در دست درمان کرد.

جاسپر و سنگ خون با تمرکز بر روی اشعه های قرمز نور مرتبط هستند که به پوشنده آنها یک حالت آتشین و مشتاقانه می بخشد. بنابراین تصور می شود که رسول پیتر نام مهم خود را از یاسپر و افتخار را به عنوان "صخره ای" که مسیح گفته است کلیسای خود را بر روی آن بنا می کند ، گرفته است. به همین ترتیب ماه فداکاری جاسپر یک ماه مارس طوفانی و طوفانی است.


توجه داشته باشید: اطلاعات در این وب سایت جایگزین مشاور و متخصص مراقبت های پزشکی نیست. کلیه اطلاعات موجود در این وب سایت از جمله اطلاعات مربوط به شرایط پزشکی و بهداشت ، محصولات و معالجات فقط برای اهداف اطلاع رسانی می باشد. لطفاً به پزشک مراجعه کنید.

www.irangemstone.com
09128483558-88952085

نوشته‌های مرتبط

کاوشی در دنیای سنگ پیریت

توسطگوهر فردوس ایران 209 2 ماه پیش

خواص درمانی سنگ دالماتین Dalmatian

توسطگوهر فردوس ایران 239 2 ماه پیش

تورمالین سبز سنگی با خواص درمانی و انرژی مثبت

توسطگوهر فردوس ایران 229 2 ماه پیش

خواص سنگ روتیل Rutile

توسطگوهر فردوس ایران 1 228 2 ماه پیش

خواص درمانی سنگ یشم یا جید Jade

توسطگوهر فردوس ایران 246 2 ماه پیش

خواص سنگ هماتیت Hematite

توسطگوهر فردوس ایران 162 2 ماه پیش

خواص سنگ اکتینولیت Actinolite

توسطگوهر فردوس ایران 185 2 ماه پیش

خواص سنگ برونزیت Bronzite

توسطگوهر فردوس ایران 195 2 ماه پیش
ارسال نظر
پاسخ دهید

فهرست

جستجو

مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود / ثبت نام