مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد

خواص سنگ کالسدونی آبی یا عقیق آبی Blue Chalcedony

نوشته شده در تاریخ3 سال پیش توسط 4115

خواص سنگ کالسدونی آبی یا عقیق آبی Blue Chalcedony

سنگ چاکرا چشم سوم - گلو - قلب

سنگ ماه تولد: فروردین

سیاه: نپتون

عنصر: آب

درجه سختی: 6.5 تا 7 

فرمول شیمیایی: SiO2

کالسدونی آبی یک بلور ظریف ، لطیف و عارف ، خنک و آرام ، اثیری و در عین حال جامد است. این یک شفافیت آبی جذاب و ملایم و یک حرکت تقریباً نامحسوس در داخل سنگ است که به یک سکون احترام خاموش احتیاج دارد. آرامش آور است و از روح و اعتماد صحبت می کند.

کالسدونی عضوی از خانواده کوارتز با ساختاری رمزنگاری شده است ، برای بزرگنمایی انرژی بلوری خود برای تسکین و برقراری تعادل ، از ذهن آگاه تا کودک درونی ، تا خود حیوان کاملاً مناسب است. نام آن ممکن است از شهر بندری کالسدونی آبی یونان گرفته شده باشد. تمدن های باستان مصر ، یونان و روم از انواع کالسدونی در جواهرات و منبت استفاده می کردند ، و به عنوان جواهرات باستان ، اعتقاد بر این بود که دارندگان آنها را با قدرت خاصی آغشته می کنند .

خواص کلی سنگ کالسدونی 

کالسدونی به سنگ بلندگو معروف است ، سنگ شخصی که باید سخنان خود را بسنجد. این تأمل و مراقبه را تشویق می کند ، درخشش ملایم ما را برای عمل آماده می کند اما به شما کمک می کند تا کلماتی را متوقف کنید که ممکن است پشیمان شویم. گفته می شود که خطیب بزرگ رومی ، سیسرو ، یکی را به گردن خود انداخته است.

کالسدونی که یک سنگ پرورشی محسوب می شود ، انرژی منفی را جذب می کند و قبل از انتقال آن را پراکنده می کند. این باعث برادری و حسن نیت می شود ، ذهن را به ایده های جدید باز می کند ، احساس خیرخواهی و سخاوت را القا می کند.

سرخپوستان بومی آمریکا ، کالسدونی را سنگ مقدس می دانستند و از آن برای تقویت ثبات در طول فعالیت های تشریفاتی خود استفاده می کردند. امروزه همچنان برای مراقبه ها و به عنوان راهی برای دریافت موفقیت انتقال افکار مورد استفاده قرار می گیرد.

کالسدونی آبی یا عقیق آبی

کالسدونی آبی یک بلور عالی برای سخنرانان عمومی و کسانی است که برای امرار معاش صحبت می کنند. وکلا و سخنرانان سیاسی ممکن است از لمس این سنگ تا نوک زبان خود در هنگام گوش دادن به مخالفان خود برای تقویت ادله ضد خود بهره مند شوند.

بازیگران ممکن است آن را به لب و گلو مالش دهند ، در حالی که خوانندگان ممکن است یک لیوان آب بنوشند که کالسدونی قبل از روی صحنه یک ساعت در آن خیسانده است. پوشیدن این کریستال به دور گردن به غلبه بر ترس مرحله و ترس از سخنرانی در جمع کمک می کند .

به عنوان سنگ صلح و سازش صلح ، آبی کالسدونی سکوت و آرامش در خانه را برای افرادی که با یکدیگر در تضاد هستند تشویق می کند و برای جایگاه خود در نظم نوک زدن رقابت می کنند. همچنین برای سفرهای روزانه به محل کار یا سفرهای پر استرس که شامل کودکان می شود مفید است.

خرید کالسدونی آبی انرژی زیادی را به چاکرای حلق وارد می کند و یک سنگ آرام بخش و گرم کننده است.

کلسدونی برای درمان گرفتگی صدا و التهاب گلو مفید است. به طور کلی از ضعف ، روحیه بد ، حسادت وسواسی و افسردگی محافظت می کند. باعث کم شدن خواب پیاده روی می شود ، لوزه ها را تسکین می دهد و در هنگام مسافرت منبع محافظت است.

کالسدونی آبی جریان مایعات را در داخل بدن تشویق می کند و ورم را کاهش می دهد. این ماده به حساسیت ناشی از تغییرات هوا یا فشار مانند گلوکوم کمک می کند و تولید شیر را در مادران شیرده تحریک می کند. این ماده به کاهش آلرژی های گیاهی ، تب یونجه و سایر مشکلات تنفسی کمک می کند. به درمان آلزایمر و زوال عقل ، بیماری های دوران کودکی ، سنگ صفرا و التهاب کمک می کند و ممکن است علائم اوتیسم و ​​بیماری آسپرگر ، سندرم توره ، اختلالات دو قطبی و وسواس را تسکین دهد.

کالسدونی اعتماد به نفس را کاهش می دهد و یک آرامش کمک کننده به تأمل درونی است. این می تواند خصومت را از بین ببرد و یک خوش بینی سبک دل را تشویق کند.

کالسدونی آبی یا عقیق آبی

کالسدونی آبی زمینه انرژی احساسی را آرام و متمرکز می کند. این یک کریستال عالی برای کسانی است که تمایل به نگرانی دارند ، با تشویق زندگی در حال حاضر به جای طرح کردن در آینده ای خیالی. همچنین به آرامش بخشیدن به کسانی که عصبانیت غیرمنطقی ، ترس ، وحشت یا اضطراب دارند کمک می کند و به کسانی که زود صحبت می کنند قبل از در نظر گرفتن تأثیر حرف هایشان بر دیگران کمک می کند.

به عنوان سنگ ارتباطی ، کالسدونی آبی باعث تحریک چاکرای گلو می شود.

گلو چاکرا صدای بدن است، یک شیر فشار که اجازه می دهد تا انرژی را از چاکراها دیگر به بیان شود. در صورت مسدود شدن یا عدم تعادل ، می تواند بر سلامت چاکراهای دیگر تأثیر بگذارد. در تعادل ، بیان آنچه را که فکر می کنیم و آنچه احساس می کنیم را فراهم می کند.

ما می توانیم ایده ها ، عقاید و احساسات خود را با هم ارتباط برقرار کنیم. هنگامی که چاکرای گلو در تعادل و باز باشد ، می توانیم حقیقت شخصی خود را به جهان ارائه دهیم. ما در بدن و روح خود به راحتی جریان انرژی داریم. انرژی که از چاکراهای تحتانی به سمت بالا سرچشمه می گیرد می تواند مسیر خود را ادامه دهد و بیان آزاد و آزاد سازی طبیعی را امکان پذیر می کند.

کالسدونی آبی یک سنگ قدرتمند برای برقراری ارتباط با Spirit است و می تواند برای تشویق صحبت کردن به زبانها یا زبان نور مورد استفاده قرار گیرد. در ترمیم زخم ها و الگوهای عصبانیت عمیق در زمینه انرژی بسیار مفید است.

این تله پاتی و همه ارتباطات با قلمروهای نامرئی را تحریک می کند ، به یادآوری زندگی گذشته کمک می کند و حکمت بازیابی شده را بیان می کند. از آنجا که به ضمیر ناخودآگاه متصل می شود ، کالسدونی آبی سنگ خوبی برای کسانی است که تحت درمان هستند یا کسانی که دیگران را مشاوره می دهند.

آبی رنگ ، آبی کالسدونی رنگ استخرهای کم عمق آب است که آسمان را منعکس می کند در حالی که زمستان جای خود را به بهار می دهد. این آغاز زندگی و احساسات است و رنگ ایمان و اعتماد است. اشعه رنگ نور آبی کمک می کند تا ما را در، درخواست منعکس کننده، و استراحت در پذیرش ما از زندگی ما داشته باشد.

طلسم های آبی روشن به ما کمک می کنند تا صبر داشته باشیم ، اختلافات را آشتی دهیم یا از آنها طلب بخشش کنیم. آنها برای تلاش در جهت بهبودی از اعتیاد یا الگوهای مخرب ، کمک به مهار مزاج ها و کمک به اعتماد به نفس و نشاط بیشتر عالی هستند. بلورهای آبی روشن همچنین در مقابله با غم ، رها کردن گذشته و بهبود گناه کمک می کنند.

مراقبه با کالسدونی آبی

اگر ذهن شما به طور طبیعی بیش از حد فعال باشد ، کالسدونی آبی به عنوان یک سنگ آرامش بخش ، در مراقبه کمک می کند. به اعماق بلور نگاه کنید و به صدای درونی خرد خود گوش دهید ، و در ذهن خود صحبت می کنید .

کالسدونی یکی از سنگ های زودیاک برای کسانی است که با علامت جوزا ، بین 21 مه تا 20 ژوئن ، زمانی که زمین به تابستان نزدیک می شود ، متولد شده اند .

صورت فلکی جوزا به عنوان نشانه مخترع شناخته می شود و در آسمان به صورت دوقلو در کنار هم دیده می شود. این سیاره با سیاره عطارد ارتباط نزدیک دارد.

متولدین این علامت می توانند هر دو طرف یک مسئله را ببینند. آنها انعطاف پذیر هستند و می توانند با جریان کار کنند ، و بسته به تنظیمات آنها می توانند سرزنده و پرحرف باشند ، یا بی قرار و عصبی باشند. کسانی که وقتی خورشید در جوزا قرار دارد متولد می شوند ، زود اندیش ، زودباور و سرپا هستند.

دریانوردان باستان از کالسدونی به عنوان حرز برای جلوگیری از غرق شدن استفاده می کردند.

همچنین از حدود 4000 سال قبل از میلاد مسیح به عنوان مهر و موم توسط آشوریان و بابلی ها به عنوان یک طلسم به عنوان طلسم استفاده می شد که در یک آویز استوانه ای حک شده و با موضوعات مذهبی یا اساطیری حک شده بود. از گردن یا مچ دست آویزان شده است ، نه تنها از پوشنده آن محافظت می کند ، بلکه اثر آن در سند قانونی بودن قرارداد است.

کالسدونی آبی یک طلسم Seeker Transformer است . بلورهای جوینده حاوی ساختار انرژی است که انرژی طبیعی بلور را با قدرت طبیعی ذهن انسان هماهنگ می کند تا راهی به افق های جدید و قابلیت های جدید پیدا کند. آنها اشاره گر ، کارگردان و قطب نما هستند. کریستال های تازه شروع اینها طلسم های دانشمند ، ماجراجو ، شکارچی ، سرگردان و کاوشگر است. آنها همچنین بلورهای دانشجو و محقق هستند.

بلورهای ترانسفورماتور تلاش برای تغییر شرایط ، چشم اندازها ، سلامتی ، چشم انداز یا روابط ما را افزایش می دهند. با تحول در خود ، زندگی خود را متحول می کنیم. ما یاد می گیریم که برقصیم یا به زبانی جدید صحبت کنیم ، قوی تر شویم ، یا همسر یا فرزند بهتری شویم. بلورهای جستجوگر با قدرت زمین Transformer طلسم های بسیار خوبی برای کمک به تلاش های ما برای رشد ، توسعه قابلیت های جدید و تغییر زندگی ما هستند.

فنگ شویی کالسدونی آبی

کالسدونی آبی از انرژی آب ، انرژی سکون ، مقاومت آرام و تصفیه استفاده می کند. این تجسم پتانسیل های تحقق نیافته است. بازده ، بی شکل ، در عین حال قدرتمند است. عنصر آب قدرت احیا و تولد دوباره را به ارمغان می آورد. این انرژی دایره زندگی است. از کریستال های آبی برای افزایش هر فضایی که برای آرامش ، انعکاس آرام یا نماز استفاده می کنید استفاده کنید.

انرژی آب به طور سنتی با منطقه شمالی یک خانه یا اتاق ارتباط دارد. این ارتباط با منطقه شغلی و زندگی همراه است ، انرژی جاری آن اطمینان و تعادل انرژی را در هنگام گسترش و جریان زندگی شما ایجاد می کند.

کلسدونی مشهور است به عنوان سنگ سخنگو ، سنگ شخصی که باید سخنان خود را بسنجد. گفته می شود که خطیب بزرگ رومی ، سیسرو ، یکی را به گردن خود انداخته است.

در زمان های قدیم ، برای جلوگیری از مسمومیت ، شمشیرهایی را از کالسدونی تراش می دادند و با نقره پوشانده بودند.

به کالسدونی قدرت دفع شبح ها و چشم اندازهای شب نسبت داده می شد.

خرید سنگ کالسدونی آبی 

مردی که دست راست خود را از بالا بلند کرده است ، اگر بر روی کالسدونی حک شده باشد ، در پرونده های حقوقی موفقیت کسب می کند ، فرد سالم را به سلامت تبدیل می کند ، در سفر به او امنیت می بخشد و او را از هرگونه شانس نجات می دهد.

کالسدونی در کتاب مکاشفه به عنوان سنگهایی که سومین پایه دیوارهای اورشلیم جدید را تزئین می کنند ذکر شده است. اهمیت آن ، طبق گفته اسقف اعظم ماینتس در قرن اول ، شعله خیرات درونی است.

ارسال نظر
پاسخ دهید

فهرست

جستجو

مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود / ثبت نام