مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد

خواص سنگ باریت یا باریتین Barite

نوشته شده در تاریخ3 سال پیش 4607

خواص سنگ باریت Barite باریتین

چاکراها : چشم سوم ، تاج

عنصر: طوفان

علامت زودیاک: آکواریوم

خواص درمانی کریستال باریت:

باریت به ما کمک می کند تا ما را به بالاترین هدف و خود پیوند دهد. این ماده به عنوان یک آهنربا به انرژی با فرکانس بالا عمل می کند ، و انسدادهای موجود در چاکراهای فوقانی را فعال و پاک می کند و این امکان را می دهد تا ارتباط قوی تری با توانایی های بصری برقرار کنید. باریت به ما کمک می کند تا تشخیص دهیم که در کجا باید رها شویم و اجازه تغییر را می دهیم تا تکامل ما اتفاق بیفتد. از این طریق می تواند به ما در درک و رهایی احساسات منفی به دام افتاده کمک کند که دیگر به ما خدمت نکنند و آنها را با عشق جایگزین می کنیم. اعتقاد برانگیز تحریک حافظه و تسهیل در نگهداری اطلاعات نیز برای فراخوان خواب مفید است.

خواص باریت

دارای قدرت محافظ در برابر سحر و جادو کمک به ارتباط با ارواح و دنیای متافیزیک با تحریک سیستم ایمنی بدن آن را تعادل می بخشد تزکیه و پاکسازی اندام های بدن به عنوان یک پاک کننده روح اتصال ابعاد فیزیکی با ذهن به عنوان تقویت کننده قدرت در شرایط سحر و جادو است.

تاریخچه و موارد استفاده از باریت:

Barite نام خود را از محتوای باریم گرفته می شود ، می توان آن را در رنگ های آبی-سبز ، بی رنگ ، طلایی ، قرمز ، سفید ، صورتی یا زرد یافت. یک شکل از باریت را می توان در شکل کریستالی تیغه ای دایره ای و متمرکز شبیه گلهایی به نام گل رز (Sand Roses) ، گل رز (Roses Rocks) و باریت گل رز (Barite Roses) یافت. آنها به دلیل تبخیر یک حوضه آب کم عمق نمکی توسط نیروهای باد ، آب و فشار در مناطق خشک تشکیل می شوند. این سازندها بیشتر در اوکلاهما ایالات متحده یافت می شوند ، جایی که در سال 1968 از آن به عنوان سنگ رسمی ایالت نام برده شدند. Barite که در چیدمان بدن مورد استفاده قرار می گیرد سموم بدن را از بدن خارج کرده ، سیستم عصبی را تسکین داده و به بهبود اعتیاد کمک می کند.

توضیحات زمین شناسی باریت:

باریت یک کریستال سولفات باریم است که دارای یک سیستم کریستالی اورتورمبیک و سختی 3 تا 3.5 است. این گیاه به وفور در انگلیس ، رومانی و ایالات متحده یافت می شود.

از آنجا که باریت بسیار رایج است ، می توان آن را برای سایر مواد معدنی اشتباه گرفت. Celestite (SrSO 4 ) همان ساختار باریت را دارد و کریستالهای بسیار مشابهی را تشکیل می دهد. این دو با روشهای معمولی قابل تشخیص نیستند اما آزمایش شعله می تواند آنها را از هم متمایز کند. با خراشیدن گرد و غبار کریستال ها در شعله گاز ، رنگ شعله هویت کریستال را تأیید می کند. اگر شعله سبز کم رنگ باشد ، باریت است ، اما اگر شعله قرمز باشد ، آن آسمانی است. آزمایش شعله کار می کند زیرا عناصر باریوم (Ba) و استرانسیوم (Sr) در شعله واکنش نشان می دهند و آن رنگ ها را تولید می کنند.

خواص باریت

مشخصه های فیزیکی:

 • رنگ متغیر است اما معمولاً سایه های بی رنگ یا سفید و همچنین آبی ، سبز ، زرد و قرمز یافت می شود.
 • درخشش زجاجیه است.
 • شفافیت بلورهای شفاف تا نیمه شفاف.
 • سیستم کریستالی اورتورمبیک است. 2 / m 2 / m 2 / m
 • عادت های کریستالی شامل کریستال های تیغه ای است که بر دو صورت بزرگ پیناکوئیدی در بالا و پایین و منشور کوچک منشور حاکم است که از هر طرف یک زاویه جهش ایجاد می کند. تغییرات زیادی در این صورت وجود دارد ، اما تیغه های مسطح و کریستال های جداول متداول ترین آنها هستند. اگر صورتهای پینوئید کاهش یافته و یا وجود نداشته باشند ، بلور منشوری بدست آمده نتیجه بخش مقطعی رمزی دارد. همچنین پوسته پوسته ، لاملار و حتی فیبر است.
 • برش در یک جهت کامل است ، کمتر در جهت دیگر.
 • شکستگی کانچوئید است.
 • سختی 3 - 3.5 است
 • وزن مخصوص تقریباً 4.5 (سنگین برای مواد معدنی شفاف) است
 • رگه سفید است.
 • مواد معدنی وابسته بی شمار هستند ، اما انجمن های قابل توجهی با کالکوپیریت ، کلسیت ، آراگونیت ، گوگرد ، پیریت ، کوارتز ، وادادینیت ، سروسایت و فلوریت در میان بسیاری دیگر وجود داشته است.
 • سایر خصوصیات: رنگ سبز در تست شعله (نگاه کنید به بالا).
 • موارد قابل توجه شامل اوکلاهما ، کانتیکت و کلرادو ، ایالات متحده است. انگلیس و آلمان.
 • بهترین شاخص های میدانی عبارتند از عادت کریستالی ، تست شعله و تراکم.

www.irangemstone.com
09128483558-88952085

ارسال نظر
پاسخ دهید

فهرست

جستجو

مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود / ثبت نام