مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد

خواص سنگ کیانیت Kyanite

نوشته شده در تاریخ3 سال پیش توسط 5561

خواص سنگ کیانیت Kyanite

تاثیر برروی هفت چاکرا

سنگ ماه تولد: فروردین و اردیبهشت

کیانیت سنگی است که برای تمیز کردن همه چاکراها کمک می کند. کیانیت بیشتر از همه به رنگ آبی متداول است. حیرت انگیزترین خاصیت کیانیت ، تعادل همه چاکراها در یک تراز خاص است. انرژیهای این سنگ ممکن است برای انجام این کار حتی بدون آنکه کاربر بخواهد این کار را با فکر انجام دهد ، انجام میشود ، اگرچه کارگردانی شود ، نتیجه بهتری برای باز کردن همه چاکراها خواهد داشت.

تمام رنگ های کانیت دارای لرزش بالایی هستند و سنگ های بسیار قدرتمندی هستند که به پاکسازی چاکراها کمک می کند. آنها همچنین در مدیتیشن بسیار مفید هستند ، زیرا ممکن است به روش های مختلفی به شما کمک کند. ذهن را آرام میکند ، و همچنین به شما امکان می دهند در یک حالت آرامش بخش قرار بگیرید.

تمام رنگ های  کیانیت چاکراهای خاصی دارند که بیشتر برای درمان موثر است ، اما ممکن است از هر رنگی برای کمک به شما در هر مسئله کمک کند، زیرا همه آنها کریستال های شفابخش قدرتمندی هستند که دارای انرژی بالایی هستند.

همچنین ممکن است یک ساختار جالب به عنوان یک کریستال داشته باشد و مستعد رشد در انواع جذاب و یا شکل های پیچ خورده باشد. کیانیت آبی ، به طور خاص ، در سایه های مختلف ، از جمله آبی اشک آور وجود دارد ، اما این چندان معمول نیست.

کیانیت

کیانیت یک سنگ بسیار مهم است که ممکن است در تقویت ذهن و کل بدن نیز کمک کند. برای چیزی که بسیار زیبا و در عین حال کوچک باشد ، کیانیت چاکراها را در بدن تراز میکند و همچنین هارمونی و تعادل آن را بازیابی میکند.

به ارتقاء آرام کل موجودات نیز کمک میکند. این امر به این دلیل است که وقتی چاکراهای شما باز و متعادل است ، ممکن است آزادانه آنچه را احساس می کنید را بیان کنید یا فکر کنید. ممکن است یک جریان انرژی آسان در داخل و خارج از بدن شما ایجاد کند.

کیانیت یک کریستال اتصال است ، که مسیرهایی را از ذهن از طریق قلب ایجاد می کند ، و همچنین این دو را به شدت متصل می کند. همچنین ممکن است ذهن را باز کرده و توانایی های روانی و تله پاتی را بهبود بخشد. هنگامی که از انرژیهای شفابخش این سنگ استفاده می کنید ، ممکن است بتوانید شکاف های ارتباطی را با اطرافیانتان ببندید.

ممکن است وقت خود را صرف فکر کردن در مورد روشهای مختلفی کنید تا بتوانید ارتباط برقرار با افراد زیرا می توانید یک پالس مشخص برای دانستن اینکه چه چیزی ممکن است کار کند و چه نتواند ایجاد کند ، توسعه دهید. در صورت برقراری ارتباط در شرایط استرس زا ، کیانیت توانایی حفظ آرامش شما را دارد. این واقعاً در بسیاری از زمینه های زندگی ممکن است کمک بزرگی باشد.

برای سلامتی و شفابخشی

کیانیت آبی از سنگهای بسیار خوبی است. این امر ممکن است اطمینان حاصل کند که از دریافت مواد مغذی بسیار خوبی برخوردار خواهید شد و در نهایت از نظر سلامتی قوی می شوید. شما در مواقعی که واقعاً مهم باشد که ذهن شما بسیار تیز باشد ، در حال مهار شدن از طریق مه مغزی هستید. خوب ، کیانیت توانایی انجام شگفتی های زیادی را برای شما دارد.

کیانیت

برای ثروت و شانس

کیانیت آبی مخصوصاً از نظر شغلی و ثروت کریستال خوش شانسی است. داشتن این سنگ و پوشیدن آن در نزدیکی بدن ممکن است انرژی شما را پر کند ، که ممکن است باعث موفقیت شما شود. این موضوع بسیار مناسب است ، به خصوص هنگامی که می خواهید صحبت کنید و یا فروش را ارائه دهید ، یا وقتی می خواهید.

برای عشق و رابطه

کانیت به شما در زندگی و عشق خود کمک میکند. این بدون توجه به شرایط موجود واقعی است. این سنگ ممکن است نمای وسیعی از وقایع زندگی و برخی شرایط شخصی را ترویج کند ، و همچنین این امکان را برای جدا کردن از احساسات خود فراهم کند ، و  ممکن هم هست وضوح بینایی را گل آلود کند.

کیانیت نوعی ماده معدنی سیلیکات آلومینیومی است که معمولاً شفاف به نظر می رسد و درخشش مروارید دارد. معمولی ترین انواع آن کیانیت آبی است که دارای رگه های سفید ، نیلی ، سبز و سیاه است. با این وجود ، برخی از کیانیت ها نیز وجود دارد که به رنگ های نارنجی ، سفید ، خاکستری ، صورتی و زرد است.

معنای نام کیانیت هنوز در یک اصطلاح یونانی آمده است و این به معنا آبی است. این امر عمدتاً به این دلیل است که وقتی این سنگ برای اولین بار کشف کردند، آبی بود همچنین رایج ترین رنگ سنگ است. در ایالات متحده ، مکزیک ، برزیل ، استرالیا ، برمه ، ایتالیا ، اتریش و سوئیس یافت می شود.

www.irangemstone.com
09128483558-88952085

نوشته‌های مرتبط

کاوشی در دنیای سنگ پیریت

توسطگوهر فردوس ایران 107 3 هفته پیش

خواص درمانی سنگ دالماتین Dalmatian

توسطگوهر فردوس ایران 119 4 هفته پیش

تورمالین سبز سنگی با خواص درمانی و انرژی مثبت

توسطگوهر فردوس ایران 103 4 هفته پیش

خواص سنگ روتیل Rutile

توسطگوهر فردوس ایران 1 136 4 هفته پیش

خواص سنگ آدامیت Adamite

توسطگوهر فردوس ایران 36 1 ماه پیش

خواص سنگ اکتینولیت Actinolite

توسطگوهر فردوس ایران 76 1 ماه پیش

خواص سنگ هولیت Howlite

توسطگوهر فردوس ایران 83 1 ماه پیش

خواص درمانی سنگ یشم یا جید Jade

توسطگوهر فردوس ایران 100 1 ماه پیش
ارسال نظر
پاسخ دهید

فهرست

جستجو

مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود / ثبت نام