Click for more products.
No produts were found.
Click for more products.
No produts were found.

استفاده از نمک در فنگشویی برای پاکسازی محیط

نوشته شده در تاریخ1 سال پیش

نمک

استفاده از نمک در فنگشویی برای پاکسازی محیط

نمک از دیرباز به عنوان یک کمک قدیمی برای پاکسازی و تصفیه انرژی مورد استفاده قرار گرفته است. انرژی فنگ شویی در یک ساختمان یا انرژی موجود در بدن فرد باشد.

آب نمک درمانی در فنگ شویی برای کمک به خنثی کردن اثرات بالقوه منفی چالش برانگیز است در هر خانه و یا دفتر.

این روش درمانی فنگ شویی معمولاً برای ستاره شماره 2 فنگ شویی و ستاره شماره 5 استفاده می شود (برخی از تمرین کنندگان فنگ شوی نیز از آن برای ستاره شماره 3 استفاده می کنند). تمام این ستاره های منفی فنگ شوی متعلق به عنصر فنگ شویی است که از عنصر فلز ضعیف تر است - ستاره شماره 2 و ستاره شماره 5 از عنصر زمین هستند ، در حالی که ستاره شماره 3 از عنصر چوب است. به همین دلیل است که از یک عنصر فلز قوی فنگ شویی برای تضعیف اثرات منفی انرژی آنها استفاده می شود.

داشتن یک ایده اولیه در مورد ستاره های سالانه فنگ شوی و همچنین اصول اولیه ستاره پرواز فنگ شویی احساس بهتری را برای استفاده از درمان آب نمکی به شما می بخشد.

چه موقع باید از آب نمک درمانی استفاده کرد

اگر در هر سال معینی این ستاره های غیرمذهبی - شماره 2 ، شماره 3 ، یا شماره 5 - در اتاق خواب ، آشپزخانه ، اتاق نشیمن یا درب ورودی خود و همچنین مناطق دیگر که مدت زمان زیادی را در آن می گذرانید

با این حال ، اگر این ستاره ها در محلی با کمد ، حمام ، یک محل ذخیره یا فقط یک فضای خالی و بلا استفاده در خانه یا محل کار خود قرار گرفته اند ، ممکن است نیازی به استفاده از آب نمک فنگ شویی نباشد.

به منظور جلوگیری از سردرگمی ، مهم است که بدانیم این روش درمانی توسط دانشکده پرنده پرواز فنگ شویی استفاده می شود که حرکات سالانه انرژی های مفید و نه چندان مفید فنگ شویی (ستاره ها) را محاسبه می کند. این روش درمانی به ندرت توسط سایر مدارس فنگ شویی استفاده می شود .

با این حال ، مانند هر درمان عمومی دیگر ، درک ذات آن بخش بزرگی از دستیابی به موفقیت با فنگ شوی است .

چرا این درمان قدرتمند است

نمک یک ماده معدنی باستانی با خواص گرانبها از جمله خواص پاک کننده قوی است و از زمان های بسیار قدیم در آیین های مختلف پاکسازی مورد استفاده قرار گرفته است. نمک در درمان ها و ماساژهای مختلف بدن نیز مورد استفاده قرار می گیرد ، زیرا این ماده توانایی جذب انرژی های منفی ، کسل کننده و کم مصرف را دارد ، بنابراین انرژی تازه و خالص می ماند.

به زبان ساده ، نمکی درمانی در فنگ شویی آب نمکی ترکیبی از اثرات پاک کننده قوی نمک و آب همراه با واکنش شیمیایی بین فلز و نمک است.

نمک که برای تصفیه استفاده می شود نباید مصرف شود. و در فنگ شویی ، این درمان پس از مدت زمان مشخصی معمولاً پس از یک سال قمری دور یخته می شود. یک درمان جدید بت آب نمک معمولاً قبل از سال نو چینی در خانه یا محل کار قرار می گیرد .

ظاهر این درمان فنگ شویی به مرور زمان تغییر خواهد کرد ، به خصوص اگر در فضایی که این درمان در آن قرار دارد انرژی منفی زیادی وجود دارد. این ظرف باعث ایجاد بلورهای نمکی می شود که لبه های آن سرریز است و در بعضی موارد کاملاً ضخیم است ، بنابراین افراد زیادی بیش از یک بار در سال این درمان را تغییر می دهند.

 اگر به درمان آب نمکی فنگ شویی علاقه دارید و احساس می کنید ممکن است خانه شما از آن بهره مند شود. فیلم زیر را ببینید.

ارسال نظر
پاسخ دهید
لطفا برای ارسال نظر وارد شوید.

فهرست

جستجو

Click for more products.
No produts were found.

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود / ثبت نام