مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد

خواص سنگ آپاتیت Apatite

نوشته شده در تاریخ3 سال پیش توسط 6498

خواص سنگ آپاتیت Apatite

تعادل همه چاکرا ها

سنگ ماه تولد: اردیبهشت،خرداد،تیر

قدرت شفابخش

آپاتیت سبز تشکیل سلول های جدید و کمک به جذب کلسیم را تشویق می کند. این به بهبودی استخوان ها و دندان ها ، ترمیم غضروف کمک می کند و ممکن است به کاهش مشکلات رشد در کودکان کمک کند.

به طور کلی در بهبود همه غدد ، نصف النهار و اندام ها حمایتی دارد و فشار خون را کاهش می دهد.

آپاتیت سبز قلب را تحریک می کند و در بهبودی از حمله قلبی ، جراحی قلب یا سایر بیماری های قلبی مفید است ، به خصوص اگر این بیماری ها در استرس یا عادت های ناشی از کمبود ذهن باشد.

آپاتیت سبز

آشنایی با معنی و کاربردهای آپاتیت سبز

آپاتیت یک سنگ دوقلو است که به دلیل استفاده مثبت از قدرت شخصی برای دستیابی به اهداف شناخته شده است. سپس ، سردرگمی ، بی تفاوتی یا منفی را از بین می برد ، و سپس عقل را به گسترش دانش و حقیقت تحریک می کند ، که ممکن است برای رشد شخصی یا برای منافع جمعی مورد استفاده قرار گیرد. این یک سنگ مظهر است و چشم انداز انسان دوستانه و خدمات به دیگران را ترویج می کند.

آپاتیت سبز یک کریستال اتصال قلب است. عقل و ذهن را با احساسات قلب ارتباط برقرار می کند ، تعادل را با دیگری برقرار می کند و هنگام غلبه بر مشکلات هنگام تحقق بینایی فرد به واقعیت کمک می کند. آپاتیت سبز جریان انرژی را در صفحه فیزیکی تحریک می کند و می تواند از آن به عنوان سنگ فراوانی استفاده شود ، برای تجلی معنوی و مالی و همچنین ارتباط با میدان الکترومغناطیسی کره زمین. این امکان را به فرد می دهد تا انرژی قلب جسمی را دوباره جبران کند و انرژی های شفابخش را به زمین منتقل کند.

آپاتیت سبز ممکن است به رنگ سبز ، زرد-سبز یا آبی دریا باشد. نام آپاتیت از یک کلمه یونانی به معنای "فریب" گرفته شده است زیرا تنوع رنگها و سازندهایی که در این سنگ وجود دارد ، باعث می شود اشتباه سایر مواد معدنی آسان شود. ممکن است زرد ، آبی ، سبز ، قهوه ای ، خاکستری یا بی رنگ باشد ، اما سنگهای آپاتیت که برای اهداف متافیزیکی استفاده می شوند در درجه اول قطعات بلوری با کیفیت بالاتر به رنگ های آبی ، سبز و طلایی هستند.

آپاتیت سنگی است به حفاظت از حیوانات همراه ، زیرا از فسفات معدنی تشکیل شده است که دندانها و استخوانهای همه حیوانات مهره داران و همچنین شاخها ، شاخکها یا توتها را تشکیل می دهد. آپاتیت سبز به عنوان "استخوان های زمین" خوانده می شود و یکی از بهترین بلورها است که برای بهبودی زمینی استفاده می شود.

کاربردهای متافیزیکی

آپاتیت خلاقیت را ارتقا می بخشد و ظرافت و نفس درونی را بیدار می کند. این یک سنگ از آینده است و دانش را برای کسانی که به آن متصل هستند دانش می بخشد. این ممکن است به عنوان یک نقطه رابط بین آگاهی و ماده مورد استفاده قرار گیرد تا آرمانهای بشردوستانه ما را به شفابخشی ، اطلاعات ، ارتباطات و آموزش تبدیل کند.

سنگ بزرگ برای شفابخشان ، سبز آپاتیت با حفظ یک میدان انرژی مثبت

آپاتیت سبز به مبارزه با بی پروایی کمک می کند و باعث ایجاد یک نگرش سرزنده و اجتماعی می شود. هنگام ارسال دعوت نامه برای یک رویداد اجتماعی یا برای یک گردهمایی محلی برای یک موضوع زیست محیطی ، از آپاتیت سبز در نزدیکی رایانه یا چاپگر استفاده کنید .

در محیط کار ، آپاتیت سبز ممکن است شور و شوق یک پروژه بلند مدت شخصی را دوباره بیدار کند. همچنین ممکن است همکارانی را که وقت زیادی را صرف ارسال نامه های الکترونیکی غیر کار یا تماس تلفنی می کنند ، مجدداً مستقر سازد.

آپاتیت سبز برای افزایش ارتباطات روانی و تله پاتی با حیوانات و پرندگان ، به ویژه حیوانات خانگی و حیوانات وحشی محلی شهرت دارد. همچنین در معالجه حیوانات نیز مفید است.

استفاده از کریستال درمانی جسمی انرژی درمانی عاطفی آپاتیت سبز

آپاتیت سبز دارای انرژی درحال افزایش است که نشاط و طراوت را پس از بیماری های طولانی ، سختی یا درد عاطفی به ارمغان می آورد. این باعث تحریک امید و تجدید شجاعت می شود.

آپاتیت سبز به غلبه بر خودآگاهی و بیگانگی کمک می کند و باعث باز شدن و سهولت اجتماعی می شود. این در کاهش اندوه و عصبانیت ، دلهره زدن در عشق و عدم توانایی در ادامه حرکت از رابطه ای که دوام نیاورد و یا تحول پیدا کرد ، سودمند است.

تعادل چاکرا

آپاتیت سبز بیش از همه خاصیت درمانی را فراهم می کند و تأثیر سایر کریستال ها را نیز تقویت می کند. این یک سنگ مرکزی عالی در یک طرح کریستال شفابخش است ، یا به عنوان کریستال Heart Chakra در یک کریستال چاکرای کامل.

آپاتیت به از بین بردن فعالیت بیش از حد ، کم تحرک ، انسداد و احتقان در کلیه چاکراها کمک می کند. برای تعادل یین یانگ و برای افزایش انرژی کوندالینی بسیار عالی است.

چاکرا قلب در نزدیکی مرکز استخوان سینه واقع شده است. این تعامل ما را با جهان خارجی تنظیم می کند و آنچه را که می پذیریم و در برابر آن مقاومت می کنیم کنترل می کند. این توانایی تعادل به ما می دهد تا خودمان در محیط باشیم. هنگامی که چاکرای قلب از تعادل خارج شود ، ممکن است احساس کنید که در یک رابطه کنترل یا کنترل می شوید و نسبت به ناسازگاری های کوچک دیگران حساس می شوید. ممکن است خود را از واکنشهای عاطفی نامناسب قوی به محرکهای روزمره بیرونی بیابید. از انرژی بلور سبز برای رفع انسداد و تعادل مجدد چاکرای قلب استفاده می شود ، به ما کمک می کند تا نیازها و احساسات خودمان را به روشنی درک کنیم. ما می توانیم با ebbs و جریان های روابط عاطفی مقابله کنیم ، ماهیت چرخه ای آنها را درک کنیم و تغییرات را بپذیریم.

بلورهای روحانی انرژی معنوی آپاتیت سبز

آپاتیت سبز می تواند دانش قلب را بیدار کند ، به فرد امکان می دهد ماهیت عاطفی و اساس کارمایی تجربیات فعلی خود را بشناسد و الگوهای قدیمی را با ریشه در سایر دوره های زندگی آزاد و التیام بخشد. این سنگ شاد است و باعث تشویق یک احساس عمومی بهزیستی می شود و از بیماری و بیماری رها می شود تا امید سلامتی ، انرژی و شادابی پر جنب و جوش را در آغوش بکشد.

آپاتیت یک کمک به تحریک شفافیت ، دلبستگی ، پیرایش و آگاهی از دنیاهای شیطان است. این می تواند به UFO ها و دسترسی به بینش های گذشته زندگی و ارتباط از راه دور ارتباط برقرار کند.

قدرت رنگ کریستال انرژی آپاتیت سبز

آپاتیت سبز "بلور رشد" است - مجرای قدرتمند نیروی حیات زمین از تولد ، توسعه و آفرینش ، و قدرت تجدید مداوم طبیعت. این یک کمک عالی برای پرورش ، اعم از روابط خانوادگی تازه کار یا یک سرمایه گذاری جدید است. - Apatite Green برای حفظ سرمایه گذاری در این دوره ، یک پروژه با برنامه و زندگی در مسیر مناسب است. بلورهای سبز سبک تر رشد معنوی و تعهد دوباره به هدف بالاتر را ترویج می کنند. رنگ های تیره تر ، طلسم هایی از رشد و قدرت بدنی و ایمنی در سفر هستند.

زرد-سبز یا زیتون آپاتیتپرتوهای سبز رشد را با پرتوهای زرد آفتاب خالص ، کریستالی از توسعه ، قدرت و بلوغ ترکیب می کند. این پذیرش ما را به معانی و ایده های جدید تقویت می کند و مسیر خرد و فهم را روشن می کند. این یک طلسم در جستجوی دانش و روشنگری است. در سایه های سبک تر ، زیتون آپاتیت پشتکار مورد نیاز تلاش ما را برای درک جهان طبیعی ، تلاش هایی که نیاز به تمرکز عمیق ، عزم و استقامت در چالش های ذهنی دارد ، فراهم می کند. در زوایای عمیق تر ، زیتون آپاتیت "سنگ مطالعه" است و ما را در تلاش طولانی تر برای درک بالاتر یا آگاهی بیشتر یاری می کند. این برای دستیابی به اهدافی که به ثبات عمیق و هدف بلند مدت نیاز دارند ، بسیار عالی است. نه رشد وحشی ، پرحرارت ، بلکه رشد آهسته ، پایدار و مراقبت عمیق از زندگی.

کریستال مراقبه مدیتیشن

با نظم و انضباط معنوی ، آپاتیت توسعه حالات عمیق تر از مراقبه و تأمل را تشویق می کند. این یک شفافیت درونی ، آرامش و یکتایی با خود بالاترین را فراهم می آورد. آپاتیت با استفاده از بلورهای دیگر ، نتایج نهایی را با سهولت بیشتری تسهیل می کند.

استفاده از الهام از بلورها الوهیت

او معنای الهی از Apatite Green: برای بازگرداندن عشق قدیمی به زندگی ، خود را به روابط دوستانه و ارتباطات جدید باز کنید.

بلورهای فرشته آپاتیت سبز و قلمرو فرشته

اگر روز تولد شما در هر یک از دوره های بعدی سقوط کند ، آپاتیتی از رنگ ذکر شده می تواند مجرای ارزشمندی برای فرشته نگهبان شما باشد. در این جدول همچنین نام فرشته نگهبان کسانی که در دوره زمانی متولد شده اند ، آورده شده است.

توجه داشته باشید: اطلاعات در این وب سایت جایگزین مشاور و متخصص مراقبت های پزشکی نیست. کلیه اطلاعات موجود در این وب سایت از جمله اطلاعات مربوط به شرایط پزشکی و بهداشت ، محصولات و معالجات فقط برای اهداف اطلاع رسانی می باشد. لطفاً به پزشک مراجعه کنید.

www.irangemstone.com
09128483558-88952085

محصولات مرتبط
485,000 تومان
آپاتیت  تشکیل سلول های جدید و کمک به جذب کلسیم را تشویق می کند. این به بهبودی استخوان ها و دندان ها ، ترمیم غضروف کمک می کند و ممکن است به کاهش مشکلات رشد در کودکان کمک کند. وزن محصول 3.5  گرم معدن کشف شده : هتد  دیدن...
نمایش سریع
450,000 تومان
سنگی قوی برای بالا بردم قدرت پیشگویی چشم سوم نمادی از رشد و قدرت درونی است. باعث رونق کسب و کار است و نماد عشق نیز محسوب می شود شهود را تقویت می کند وزن محصول:5.5  گرم معدن کشف شده: هند
نمایش سریع
نوشته‌های مرتبط

راهنمای مبتدیان برای شبکه های مدیتیشن

توسطگوهر فردوس ایران 850 1 سال پیش

مدیتیشن کندالینی و کمک به بهبود خودآگاهی

توسطگوهر فردوس ایران 601 1 سال پیش

سیاهچاله و مراقبه چه ویژگی مشترکی با هم دارند

توسطشالینی پرخ Shalini Parekh 532 2 سال پیش

چگونه یوگا به تعادل هفت چاکرا در بدن کمک می کند

توسطعلیرضا فردوسی 2141 2 سال پیش

آیا ما در جهان تنها هستیم

توسطعلیرضا فردوسی 499 2 سال پیش

انرژی تاریک ماده تاریک

توسطعلیرضا فردوسی 576 2 سال پیش

خواص کوارتز روح اسپریت کوارتز Spirit Quartz

توسطعلیرضا فردوسی 866 2 سال پیش

Kundalini کندالینی چیست و چه قدرتی دارد؟

توسطگوهر فردوس ایران 4777 2 سال پیش
ارسال نظر
پاسخ دهید

فهرست

جستجو

مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود / ثبت نام