مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد

خواص سنگ لابرادوریت Labradorite

نوشته شده در تاریخ3 سال پیش توسط 7437

سنگ لابرادوریت

ایجاد تعادل و تنظیم چاکرای اول

سنگ ماه تولد فروردین ، مرداد ، شهریور ، مهر ، آبان ، آذر ، دی

سنگ دگرگونی افزایش قدرت و پشتکار بالا بردن سطح هوشیاری و محافظت از هاله تقویت شهود ارتقا توانایی های روانی کاهش احساس ترس و ناامنی تقویت اعتماد به نفس تحریک قوه تخیل و فعال سازی ذهن بهبود اختلالات چشم و مغز اضطراب را تسکین می دهد تنظیم سوخت و ساز بدن تعادل هورمونها و رفع تنش های قاعدگی و نقرس و رماتیسم و فشار خون کمک به هضم غذا آگاهی را بالا می برد عالی برای تقویت شهود و ارتقا توانایی های روانی برای درمان سریع اضطراب ، ناامیدی و افسردگی و جایگزین کردن آن ها با شور و شوق کمک به تنظیم سوخت و ساز بدن و روند گوارش موثر در کاهش اختلالات مربوط به استخوان ، اختلالات ستون فقرات و ساییدگی و پارگی از مفاصل کمک به بهبود روماتیسم و ورم مفاصل

لابرادوریت ذهن بیش فعال را آرام کرده، به تخیلات جهت داده و ایده های جدید برای شخص به ارمغان می آورد. این سنگ وسیله ی فوق العاده ای برای برگرداندن شادی و انگیزه به زندگی اشخاص است. لابرادوریت به تخلیه ی احساسی در زندگی روزمره ی شخص کمک می کند و حس ماجراجویی و تغییر را در فرد بیدار می سازد.

به عنوان مدیرذهن ناخودآگاه، لابرادوریت خاطرات فراموش شده را بازمی گرداند و درک و فهم را تسهیل می بخشد. لابرادوریت تفکر و درون نگری را ترویج و اندیشه ی عقلانی و حکمت بصری را وضوح می بخشد تا توهم را برطرف نماید. برقراری صلح از فواید لابرادوریت است. این گوهر یک کریستال نشاط آور است که احساس ترس و ناامنی را دور و ایمان و خودباوری و اعتماد به جهان هستی را افزایش می دهد.

لابرادوریت انرژی کریستالی آبی رنگی را ساطع می کند که باعث تحریک چاکرای گلو (صدای بدن) می شود. در اصل اینگونه است که این چاکرا همانند یک دریچه عمل کرده که  انرژی انباشت شده در چاکراهای مختلف تخلیه شود. اگر این دریچه مسدود شود و یا از توازن خارج گردد؛ می تواند سلامت سایر چاکراها را به مخاطره بیاندازد. زمانیکه چاکرای گلو باز ومتعادل باشد به ما اجازه می دهد تا افکار و احساساتمان را  بیان کنیم و همچنین آنها را با دیگران شریک شویم و حقیقت باطنی خود را  به جهان بنمایانیم. ما یک جریان ساده ای از انرژی در جسم و روح هستیم. لابرادوریت با تشعشعات رنگین کمانی می تواند در راستای اتحاد چاکراها بسیار سودمند باشد.

 آشنایی با معنی و کاربردهای لابرادوریت

لابرادوریت از آتش منجمد شفق قطبی سقوط کرد ، سنگی معمولی که به یک فوق العاده خارق العاده تبدیل می شود و در یک نور عرفانی می درخشد و دنیای بیداری را از قلمروهای غیب جدا می کند. به هر معنا ، یک سنگ سحر و جادو ، کریستالی از شمن ، تقسیم کننده ، شفابخش و همه کسانی است که به دنبال دانش و راهنمایی در جهان سفر و پذیرایی می کنند. برای کشف خود ، برای بیدار کردن آگاهی شخصی از روح درونی ، شهود و توانایی های روانی بسیار عالی است.

لابرادوریت همچنین قدرتمندترین محافظ پادشاهی معدنی است ، در کل هاله و محافظت از انرژی های طبیعی از درون ، نیروی محافظی ایجاد می کند. آن را در برابر منفی و بدبختی های این جهان محافظت می کند ، و اکتشاف امن در سطوح متفاوتی از آگاهی و تسهیل تجربیات بینایی از گذشته یا آینده را فراهم می کند.

لابرادوریت عضو خانواده Feldspar است و بخاطر بازی چشمگیر رنگش ، معروف به لابرادورسانس است. این سنگ معمولاً به رنگ خاکستری سبز ، خاکستری تیره ، سیاه یا خاکستری-سفید تشکیل شده است که از لایه های جمع شده تشکیل شده و نور را به عنوان گرگرفتگی طاووس طاووس آبی ، طلایی ، سبز کمرنگ یا قرمز مسی به هم می تاباند. رنگ آبی غالب در داخل نور متفاوت است و رنگهایی از عمیق ترین رنگ آبی تا سایه های مختلف کم رنگ ، تقریباً آبی-سبز نشان می دهد. در لابرادور ، کانادا ، توسط مبلغان موراویان در سال 1770 کشف شد که آن را برای این منطقه نامگذاری کردند. با این حال ، در افسانه ها توسط قبایل قدیمی اینویت مراجعه شده است ، و مورد استفاده قبایل بوتوک نیوفاند لند و لابرادور بود. این قرن در قرن هجدهم و نوزدهم به یک گوهر محبوب در اروپا بدل شد.

گونه های نادر لابرادوریت شامل گلدن لابرادوریت ، طلای شفاف یا رنگ شامپاین و اسپکترولیت ، طیف گسترده ای است که کل طیف رنگ را نشان می دهد ، که در دهه 40 در فنلاند کشف شد.

لابرادوریت

بررسی اجمالی

پوشیدن یا حمل لابرادوریت به قدرت جادویی ذاتی فرد اجازه می دهد سطح خود را بکشاند. این توانایی ذهنی و بصری آگاهی ، ارتباط تله پاتی ، نبوت و کنترل تصادف را تقویت می کند و در ارتباط با راهنما و روحیه بالاتر در دستیابی به سوابق آکاشیک ، قرائت های روانی و فراخواندن زندگی گذشته کمک می کند. این سهولت در حرکت بین جهان ها را فراهم می کند و بازگشت ایمن و زمینی را به زمان حال امکان می دهد.

به عنوان یک سنگ کار در محل کار ، لابرادوریت بهترین افراد را در افراد به ارمغان می آورد ، و زندگی کاری را مادرزادتر می کند. این امر باعث تشویق ادب و توجه کامل به مشتری می شود و به کارمندان پاره وقت و موقت در مشارکت کامل در یک شرکت کمک می کند.

لابرادوریت جنبه منفی شخصیت ما ، صفات و عملکردهایی که انرژی ما را از بین می برد و ممکن است باعث افسردگی یا شرم شود را وسوسه می کند. این کمک می کند تا در کاهش رفتارهای ضد اجتماعی ، بی پروا و بی حسی در کودکان ، نوجوانان و بزرگسالان که توسط دیگران به راحتی دردسرساز می شوند ، کمک کند و باعث سم زدایی اثرات دخانیات ، الکل و داروهای سخت شود.

لابرادوریت به پیشرفت حساسیت دستها کمک می کند و این امر را برای فیزیوتراپیست ها و همه افرادی که از قدرت لمس برای بهبودی استفاده می کنند ، مفید می کند.

 انرژی شفابخش جسمی لابرادوریت

لابرادوریت برای ریه ها مفید است و ممکن است به مشکلات تنفسی ، برونشیت و سرماخوردگی کمک کند. این در هضم ، تنظیم و سوخت و ساز بدن کمک می کند.

از این دارو در درمان چشم و اختلالات مغزی ، تحریک فشار روانی و کاهش استرس و اضطراب استفاده شده است. همچنین ممکن است در دوران قاعدگی ، برای علائم PMS و برای تسکین درد تسکین دهنده باشد.

لابرادوریت فشار خون را کاهش می دهد ، حساسیت به سرما را کاهش می دهد و روماتیسم و نقرس را کاهش می دهد.

انرژی شفا عاطفی لابرادوریت

لابرادوریت یک ذهن بیش فعال را آرام می کند و تخیل را انرژی می بخشد و ایده های جدیدی را به بار می آورد. این یک ابزار عالی برای بازگشت شادی و خودانگیختگی به زندگی شخص است. این کمک می کند تا تخلیه عاطفی روزمره یا از بین بردن مسئولیت کاهش یابد و حس ماجراجویی و تغییر را بیدار کند.

لابرادوریت به عنوان سنگر ناخودآگاه ذهن ، خاطرات فراموش شده را به چشم می آورد و درک آنها را تسهیل می کند. این تفکر و درون گرایی را ترغیب می کند ، وضوح تفکر روشنفکری و خرد شهودی را برای کمک به برطرف کردن توهم ، تعیین علت اصلی یک مسئله و ایجاد صلح به شما ترغیب می کند. این کریستال در حال افزایش است و در ضمن تقویت ایمان و اعتماد به نفس و اعتماد به جهان به ترس و ناامنی کمک می کند.

 Labradorite Chakra انرژی و متعادل کردن چاکرا

لابرادوریت یک انرژی کریستالی آبی غالب را که باعث تحریک چاکرا گلو می شود ، اشعه می کند ،صدای بدن. در اصل این یک شیر فشار است که امکان بیان انرژی از چاکراهای دیگر را می دهد. در صورت مسدود بودن ، یا خارج از تعادل ، می تواند بر سلامت چاکراهای دیگر تأثیر بگذارد. وقتی چاکرای گلو تعادل و باز است ، این امکان را برای بیان آنچه فکر می کنیم و آنچه احساس می کنیم فراهم می کند. ما می توانیم ایده ها ، عقاید و احساسات خود را با هم ارتباط برقرار کرده و حقیقت شخصی خود را به جهانیان برسانیم. ما یک جریان انرژی آسان در بدن و روح داریم. انرژی ای که از چاکراهای تحتانی به سمت بالا چشمه می گیرد ، می تواند مسیر خود را ادامه دهد و باعث می شود بیان آزاد و رهایی طبیعی شود. سایه های تیره رنگ آبی قدرت حقیقت را تشویق می کند ، در حالی که سایه های سبک تر قدرت انعطاف پذیری ، آرامش و تعادل را به همراه دارند. لابرادوریت با وجود چشمکهای چشمگیر رنگ می تواند در اتحاد همه چاکراها بسیار مفید باشد.

طلایی لابرادوریت در باز کردن چاکراهای پایین در حین انجام مراسم یا جادوگری کمک می کند ، در حالی که اسپکترولیت با "بدن رنگین کمان" فرد برای تقویت آگاهی از قلمروهای بالاتر همکاری می کند.

انرژی معنوی لابرادوریت

انرژی لابرادوریت به شخص اجازه می دهد تا در حجابهای Void نفوذ کند ، جایی که همه دانش و امکان در آن نگهداری می شود. این مکان پتانسیل و منبع آفرینش است و برای شمن ها ، جادوگران و کارگران سبک ، لابرادوریت به عنوان یک متحد محافظه کار در فراخوان تجربیات سایر قلمروها ، زمان های دیگر و زندگی های دیگر عمل می کند. این کمک به حرکت بین جهان ها می کند ، و خلاقیت هایی را می بخشد که برای بالاترین منافع همه موجودات هستند.

لابرادوریت یک محافظ قدرتمند هاله است و از نشت انرژی جلوگیری می کند ، و دیگران از ورود و تخلیه انرژی شخصی شما جلوگیری می کنند. این تضمین می کند که همه نیروهای ابتدایی در سیستم شخصی قدرتمند و متناسب هستند. همچنین این وسیله برای کمک به مشخص کردن مناطق مشکل دار ابزاری مفیدی در تجزیه و تحلیل رادیولوژی است.

تصور می شود که از لابادوریت به عنوان "معبد ستارگان" یاد می شود که نور سایر موجودات سیاره ای را به روح کاربر می آورد. اعتقاد بر این است که لابرادورسانس آن دارای منشاء خارج از زمین است و در این ماده معدنی محصور شده است تا انرژی های تکامل یافته از جهان های دیگر را به هواپیمای زمین منتقل کند.

انرژی رنگ لابرادوریت

لابرادوریت در بلوز می لرزد ، رنگ های یخ و آسمان زمستان که به آرامی روشن می شود ، در هنگام خروج بنفشه های عمیق و آفتاب هر روز بالاتر می رود. همانطور که زمستان بهار می بخشد و زندگی جدید آماده شروع به پشت سر هم می شود ، آبی نشانه آغاز زندگی و احساسات است. بلورهای آبی اعتماد ، ایمان ، صبر و احترام را به ارمغان می آورند ، تمرکز لازم برای صمیمانه تر شدن ، مسئولیت پذیری بیشتر و اعتماد به نفس بیشتری را به وجود می آورند.

کریستالهای آبی روشن به ما کمک می کنند زندگی خود را بپذیریم ، تحمل صبر ، اختلاف را آشتی دهیم یا به دنبال بخشش باشیم. آنها برای تلاشهای بهبودی از اعتیاد یا الگوهای مخرب ، کمک به مهار وسوسه انگیز ، عالی هستند و به ما کمک می کنند تا بیشتر و مطمئن شویم. بلورهای آبی روشن همچنین در برخورد با اندوه ، رها کردن گذشته و درمان گناه کمک می کند. تالیسم های آبی تیره باعث احترام و دلسوزی می شوند که در درون خود داریم. آنها به ما انسانیت ، اختیار و افتخار را آموزش می دهند و ما را ترغیب می کنند تا با خیرخواهانه تر عمل کنیم و تلاشهای خود را در زمینه خدمت به دیگران متمرکز کنیم.

مراقبه با لابرادوریت

مدیتیشن کردن با لابرادوریت به انسان امکان می دهد تا بشریت را "نور بودن" بشناسد ، از مرزهای گذشته و افکار آینده فراتر رود و در آغوش امکانات بی نهایت لحظه ای باشد. این اجازه می دهد تا فرد "باشد" و مطمئن باشید که نور همیشه وجود دارد ، اطراف و خالص است.

برای باز کردن کانال ها به قلمروهای بالاتر از فرشته ها ، با لابادوریت طلایی مدیتیشن کنید. اسپیرال را از طریق و بالای موهای خود برای اصلاح اشک در هاله خود قرار دهید.

مدیتیشن با اسپکترولیت آگاهی را بالا می برد و سفر چند بعدی و بین بعدی را تسهیل می کند. با داشتن خرد عمیق باطنی ، شما را به زندگی های دیگر می برد و بدن و روح را برای صعود آماده می کند.

الوهیت لابرادوریت

معنای الهام بخش لابرادوریت: شاید شما مجبور شوید موقتاً از موقعیتی کمتر از ایده آل استفاده کنید ، اما به زودی قادر خواهید بود کارها را به روش خود انجام دهید.

 لابرادوریت و قلمرو فرشته

اگر روز تولد شما در هر یک از دوره های بعدی سقوط کند ، یک لابرادوریت می تواند مجرای ارزشمندی برای فرشته نگهبان شما باشد. در این جدول همچنین نام فرشته نگهبان کسانی که در دوره زمانی متولد شده اند ، آورده شده است.

محصولات مرتبط
280,000 تومان
سنگ دگرگونی افزایش قدرت و پشتکار بالا بردن سطح هوشیاری و محافظت از هاله تقویت شهود ارتقا توانایی های روانی کاهش احساس ترس و ناامنی تقویت اعتماد به نفس تحریک قوه تخیل و فعال سازی ذهن وزن محصول: 21 گرم دیدن نمایه سه...
نمایش سریع
130,000 تومان
سنگ دگرگونی افزایش قدرت و پشتکار بالا بردن سطح هوشیاری و محافظت از هاله تقویت شهود ارتقا توانایی های روانی کاهش احساس ترس و ناامنی تقویت اعتماد به نفس تحریک قوه تخیل و فعال سازی ذهن وزن محصول: 6.8 گرم معدن کشف شده:...
نمایش سریع
120,000 تومان
سنگ دگرگونی افزایش قدرت و پشتکار بالا بردن سطح هوشیاری و محافظت از هاله تقویت شهود ارتقا توانایی های روانی کاهش احساس ترس و ناامنی تقویت اعتماد به نفس تحریک قوه تخیل و فعال سازی ذهن وزن محصول: 10 گرم معدن کشف شده:...
نمایش سریع
220,000 تومان
سنگ دگرگونی افزایش قدرت و پشتکار بالا بردن سطح هوشیاری و محافظت از هاله تقویت شهود ارتقا توانایی های روانی کاهش احساس ترس و ناامنی تقویت اعتماد به نفس تحریک قوه تخیل و فعال سازی ذهن وزن محصول: 14.40 گرم معدن کشف شده:...
نمایش سریع
220,000 تومان
سنگ دگرگونی افزایش قدرت و پشتکار بالا بردن سطح هوشیاری و محافظت از هاله تقویت شهود ارتقا توانایی های روانی کاهش احساس ترس و ناامنی تقویت اعتماد به نفس تحریک قوه تخیل و فعال سازی ذهن وزن محصول: 11.56 گرم معدن کشف شده:...
نمایش سریع
220,000 تومان
سنگ دگرگونی افزایش قدرت و پشتکار بالا بردن سطح هوشیاری و محافظت از هاله تقویت شهود ارتقا توانایی های روانی کاهش احساس ترس و ناامنی تقویت اعتماد به نفس تحریک قوه تخیل و فعال سازی ذهن وزن محصول: 11.28 گرم معدن کشف شده:...
نمایش سریع
150,000 تومان
سنگ دگرگونی افزایش قدرت و پشتکار بالا بردن سطح هوشیاری و محافظت از هاله تقویت شهود ارتقا توانایی های روانی کاهش احساس ترس و ناامنی تقویت اعتماد به نفس تحریک قوه تخیل و فعال سازی ذهن وزن محصول: 5.38 گرم معدن کشف شده:...
نمایش سریع
نوشته‌های مرتبط

کاوشی در دنیای سنگ پیریت

توسطگوهر فردوس ایران 209 2 ماه پیش

خواص درمانی سنگ دالماتین Dalmatian

توسطگوهر فردوس ایران 239 2 ماه پیش

تورمالین سبز سنگی با خواص درمانی و انرژی مثبت

توسطگوهر فردوس ایران 229 2 ماه پیش

خواص سنگ روتیل Rutile

توسطگوهر فردوس ایران 1 229 2 ماه پیش

خواص درمانی سنگ یشم یا جید Jade

توسطگوهر فردوس ایران 247 2 ماه پیش

خواص سنگ هماتیت Hematite

توسطگوهر فردوس ایران 162 2 ماه پیش

خواص سنگ اکتینولیت Actinolite

توسطگوهر فردوس ایران 186 2 ماه پیش

خواص سنگ برونزیت Bronzite

توسطگوهر فردوس ایران 196 2 ماه پیش
ارسال نظر
پاسخ دهید

فهرست

جستجو

مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود / ثبت نام