Click for more products.
No produts were found.
Click for more products.
No produts were found.

خواص سنگ کلسیت

نوشته شده در تاریخ1 سال پیش

کلسیت انرژی را تقویت می کند یک سنگ بسیار مناسب برای درمان از راه دور، و همچنین انواع دیگر درمان استفاده می شود. یکی از انرژی های آن، تقویت توانایی های یادگیری است، و در نتیجه یک سنگ بزرگی برای دانش آموزان است.

برای تمام چاکرا استفاده می شود

سنگ ماه تولد فروردین ، شهریور ، آبان ، خرداد

خواص کلسیت حفاظت، پایه و محور درمان، و می تواند کمک به آرامش درونی. کلسیت نیز ترویج خلاقیت و تخیل، این سنگ آرامش درونی و به همراه پر جنب و جوش است.

سنگ کلسیت: افزایش رفاه. همچنین می تواند در سفر اختری(دنیایه متافیزیک) و در هدایت، و همچنین افزایش شهود مفید باشد. کلسیت همچنین یک سنگ معنویت و خرد است.

کلسیت در کاهش ترس و کاهش استرس مفید است. کلسیت پاک کننده برتر از انرژی های منفی را در سیستم ذخیره بشر، و کار بر روی تمام سطوح فیزیکی است یک سنگ بسیار قوی برای پاکسازی هست. موقعیت های ترس یا استرسزا را خوب می کند.

کلسیت سنگ عشق را به ارمغان می آورد خواص آن از پایه و محور، به آن سنگ آشتی می گویند. کلسیت می تواند استدلال در یک رابطه را بهبود کند کمک به حفظ تعادل عملی بین مردم در ارتباط است.

از لحاظ فیزیکی، برای کمر درد، افزایش قدرت بدنی، دندان، چشم، و به طور کلی برای شفا کلسیت می توان برای درمان تمام شرایط استفاده شود. این است که برای زدودن سموم و به عنوان یک عامل ضد عفونی کننده استفاده می شود. کلسیت در بلور درمانی استفاده به خصوص با شرایط عاطفی و روانی کمک کند. توجه داشته باشید که شفا معانی کریستال حمایت معنوی به شفا هستند و نسخه و یا اطلاعات بهداشت و درمان است.

کلسیت می توان مورد استفاده برای باز کردن و تعادل همه چاکراها

کلسیت یکی از مواد معدنی است. آن در انواع زیادی از اشکال و رنگ رخ می دهد، و آن به منزله یک بخش عمده ای از سنگ های زمین است.

ارسال نظر
پاسخ دهید
لطفا برای ارسال نظر وارد شوید.

فهرست

جستجو

Click for more products.
No produts were found.

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود / ثبت نام