Click for more products.
No produts were found.
Click for more products.
No produts were found.

Kundalini کندالینی چیست و چه قدرتی دارد؟

نوشته شده در تاریخ1 سال پیش توسط 639

Kundalini کندالینی چیست و چه قدرتی دارد؟

کندالینی نوعی انرژی است. این در اولین چاکرای خفته است که در قاعده ستون فقرات یافت می شود. این کلمه به معنی "مار" است و گاهی اوقات به عنوان قدرت مار نیز شناخته می شود. این به این دلیل است که در ستون فقرات همه نیرویی پیچ خورده وجود دارد.

مردم اغلب می پرسند که کندالینی چیست؟ به سختی می توان کلمات ساده ای را بیان کرد که درک آنها آسان باشد. شما باید درک درستی از جنبه های معنوی امور داشته باشید تا معنای واقعی آن را درک کنید.

همه ما انواع مختلفی از "سوخت" را برای ادامه کار در سطح فیزیکی مصرف می کنیم. من در مورد اکسیژن ، غذا ، آب و غیره صحبت می کنم اما فیزیکی تنها بخش کوچکی از آنچه ما واقعاً هستیم است.

همه ما هاله ای در اطراف خود داریم. کسانی که مدیتیشن می کنند از آن آگاه ترند و می توانند هاله خود را درک کنند. چاکراها و کندالینی به وجود معنوی ما مربوط می شوند.

بنابراین می توانید به کندالینی به عنوان یک نوع سوخت نگاه کنید که جنبه معنوی ما را در حالت مطلوب نگه می دارد. همانطور که برای رفاه جسمانی خود به سوخت متکی هستیم ، برای رفاه معنوی خود نیز به سوخت نیاز داریم.

در زندگی مدرن مدرن ما ، اکثریت مردم از انرژی کندالینی خود غافل می شوند. کسانی که مدیتیشن می کنند می توانند از این انرژی استفاده کنند.

انرژی کندالینی چه حسی دارد؟

به سختی می توان آن را با کلمات بیان کرد ، اما اساساً احساس می کنید از زندگی بسیار پر انرژی تر و شادتر هستید. شما قدم های بیشتری در گام خود دارید و احساس می کنید می توانید با مواردی که قبلاً مشکل ساز بودند کنار بیایید.

به احتمال زیاد احساس ضعف و بیماری می کنید و با چشم انداز مثبت خود فرصت های بیشتری را خواهید دید. موضوعی که ارزش تحقیق دارد ، مطمئنم که موافق هستید.

شما انرژی کندالینی را از طریق ستون فقرات خود به چاکراهای بالاتر با مدیتیشن می رسانید. موضوعی که در این مقاله بیشتر به آن می پردازم. گوهر فردوس ایران بزرگترین مرجع سنگ درمانی ایران

یوگا کندالینی چیست؟

یوگا کندالینی رویکرد عمیق تری نسبت به یوگای استاندارد دارد. اغلب به عنوان راهی برای تغییر و توسعه خود و دستیابی به آرامشی بنیادی در نظر گرفته می شود.

تمرکز بر مجموعه ای از تمرینات است که برای تولید انرژی و کمک به ایجاد وضعیت آگاهی بالاتر طراحی شده است. این اغلب شامل دوره های طولانی نشستن بی سر و صدا و کار روی این موضوع است.

برخی از تمرین کنندگان وضعیتی از رضایت را دریافت می کنند که در هیچ فرآیند دیگری یافت نمی شود. آنها با احساس شادی و شادی ارتباط برقرار می کنند و خود را در سطح معنوی بهتر درک می کنند.

طبیعی است که نفس ما به سمت لذت و راحتی لحظه ای کشیده شود ، اما چیزهای بیشتری برای کشف وجود دارد. با یافتن یک وضعیت آگاهانه تر ، می توانیم از طریق این خواسته های اساسی پی ببریم.

برای به دست آوردن تجربه کامل ، باید به دنبال یوگا حرفه ای باشید که در یوگا کندالینی آموزش دیده باشید. سپس معمولاً چند هفته یا مدیتیشن متمرکز و یوگا طول می کشد تا مزایای آن را احساس کنید.

مدیتیشن کندالینی چیست؟

خوب ، فکر می کنم شایان ذکر است که مدیتیشن کوندالینی ، مانند هر نوع دیگر مدیتیشن ، جادویی نیست. شما فوراً نتایج قابل توجهی را در زندگی خود مشاهده نخواهید کرد ، اما می توانید با صبر و شکیبایی به چیزهای خوبی برسید.

مدیتیشن البته زمانی است که شما باید با خود و افکار خود تنها باشید. شما بر ارتباط با تنفس ، ریتم های شخصی خود و درک احساسات خود تمرکز می کنید.

درست مانند شستن هر روز ، باید مدیتیشن را برای "شستن" ذهن و افکار خود اختصاص دهید. این باعث می شود ذهن و چشم انداز سالم تری داشته باشید. استفاده از مطالب فروشگاه اینترنتی گوهر فردوس ایران فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است.

بسیاری از ما فرصت های زیادی برای ارائه چنین زمان با کیفیتی به دست نمی آوریم. بنابراین استفاده روزانه از این لحظه کوتاه می تواند دنیایی از تغییرات را ایجاد کند.

اگر در حال حاضر استرس ، مشکلات یا هرگونه ناراحتی روحی را تجربه می کنید. به دنبال مدیتیشن کوندالینی به عنوان راهی برای تسکین همه این علائم باشید.

کندالینی شاکتی چیست؟

Kundalini Shakti چیزی است که همه ما از آن استفاده می کنیم ، قدرتی در اعماق درون ما. یک قدرت معنوی این نیرویی است که توضیح آن دشوار است و اغلب به طرق مختلف توصیف می شود. اما تأثیر آن یکسان است

آیا تا به حال فکر کرده اید که نیروی محرک مغزی که کارهای خاص و پر قدرتی را انجام میدهد چیست؟ چرا شما را ترغیب به انجام بهتر می کند ، چه چیزی به شما انگیزه می دهد؟ این قدرت کندالینی شاکتی است.

این یک احساس عمیق تر از یک انرژی یا تمایل است. ذهن ، بدن ، روح و وجود ما را در بر می گیرد.

کندالینی شاکتی یک تحقق معنوی است ، بسیار فراتر از جسمانی است. این به روش های مختلف توسط افراد مختلف توضیح داده شده است ، و در واقع برای هر کس تجربه متفاوتی است.

اگر زمانی را به مطالعه و میانجیگری کوندالینی اختصاص داده اید ، همانطور که در بالا نوشتم ، روزی سفر خود را خواهید داشت.

کندالینی ریکی چیست؟

کندالینی ریکی یکی از ساده ترین و ساده ترین اشکال خودسازی و درمان است. شما شفای کانال انرژی را باز می کنید ، یک فرایند قدرتمند شفا در بدن شما.

کندالینی ریکی همانطور که توسط اوله گابریلسن ، استاد مدیتیشن و درمان معنوی توسعه داده شد و به توده مردم ارائه شد. آموزه های او امروزه در سراسر جهان اجرا می شود و هرکسی می تواند بیاموزد.

این بیشتر یک نیروی درونی است و انرژی از طریق ستون فقرات و دیگر مسیرهای انرژی احضار و هدایت می شود. این یک مفهوم جالب است و برای بسیاری ارزش دارد.

سندرم کندالینی چیست؟

بسیاری از مردم می پرسند سندرم کندالینی چیست؟ این شرایطی است که بسیاری از محافل مدیتیشن از آن صحبت می کنند ، اما اغلب به اشتباه درک شده یا به درستی به آن پرداخته شده است.

در اصل این یک عدم تعادل در جریان انرژی است و می تواند به دلیل عدم هدایت صحیح انرژی ، برخی از آثار سوء را ایجاد کند.

برخی از اثرات شامل لرزش ، لرزش ، حرکات غیر ارادی بدن و بسیاری دیگر از علائم نوع پاسخ حرکتی است. همچنین می تواند بر حواس تأثیر بگذارد.

مانند همه شرایط ، درمان فیزیکی اغلب مشکل واقعی را که در زیر نهفته است پنهان می کند. بنابراین مدیتیشن و مشورت با یک متخصص معنوی مورد نیاز است.


توجه داشته باشید: اطلاعات در این وب سایت جایگزین مشاور و متخصص مراقبت های پزشکی نیست. کلیه اطلاعات موجود در این وب سایت از جمله اطلاعات مربوط به شرایط پزشکی و بهداشت ، محصولات و معالجات فقط برای اهداف اطلاع رسانی می باشد. لطفاً به پزشک مراجعه کنید.

www.irangemstone.com

09128483558-88952085

محصولات مرتبط
180,000 تومان
وزن محصول:  20 گرم چاکرا سوم بدن دیدن نمایه سه بعدی محصول شکیبایی، حفاظت، سپر روانی، عشق رمانتیک، لذت جویی، تطهیر، تعادل و آرامش به ارمغان می آورد و بعنوان جذابیت در ازدواج به کار می رود
نمایش سریع
273,000 تومان
دارای قدرت محافظ در برابر سحر و جادو کمک به ارتباط با ارواح و دنیای متافیزیک با تحریک سیستم ایمنی بدن آن را تعادل می بخشد تزکیه و پاکسازی اندام های بدن وزن محصول: 91 گرم معدن کشف شده: ایران دیدن نمایه سه بعدی محصول...
نمایش سریع
285,000 تومان
سنگی قوی برای بالا بردم قدرت پیشگویی چشم سوم نمادی از رشد و قدرت درونی است. باعث رونق کسب و کار است و نماد عشق نیز محسوب می شود شهود را تقویت می کند وزن محصول: 13 گرم معدن کشف شده: هند دیدن نمایه سه بعدی محصول چاکرا...
نمایش سریع
550,000 تومان
دارای قدرت محافظ در برابر سحر و جادو کمک به ارتباط با ارواح و دنیای متافیزیک با تحریک سیستم ایمنی بدن آن را تعادل می بخشد تزکیه و پاکسازی اندام های بدن وزن محصول: 13 گرم سایز: 59 معدن کشف شده: ترکیه دیدن نمایه سه بعدی...
نمایش سریع
400,000 تومان
این انگشتر از عقیق یمنی ساخته شده و طرح سیاه مشق که در اطراف راکاب هست جذابیت این رکاب را دو چندان کرده افزایش قابل توجه اعتماد به نفس دفع چشم زخم دفع انرژیهای منفی وزن محصول: 4 گرم سایز انگشتر: 59-60 ساخت:   تایلند...
نمایش سریع
نوشته‌های مرتبط

مدیتیشن کندالینی و کمک به بهبود خودآگاهی

توسطگوهر فردوس ایران 97 4 هفته پیش

کریستال ها و اعداد مقدس

توسطگوهر فردوس ایران 107 6 ماه پیش

خواص سنگ رزکوارتز rose quartz

توسطگوهر فردوس ایران 252 8 ماه پیش

خواص سنگ لارویکیت Larvikite

توسطعلیرضا فردوسی 100 1 سال پیش

خواص سنگ فرشته آبی آنجلیت انیدریت ahnydrite Angelite

توسطعلیرضا فردوسی 60 1 سال پیش

آیا ما در جهان تنها هستیم

توسطعلیرضا فردوسی 47 1 سال پیش

انرژی تاریک ماده تاریک

توسطعلیرضا فردوسی 83 1 سال پیش
ارسال نظر
پاسخ دهید
لطفا برای ارسال نظر وارد شوید.

فهرست

جستجو

Click for more products.
No produts were found.

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود / ثبت نام