ماساژ دستکاری لایه‌های سطحی و عمیق عضلانی و بافت همبند با استفاده از تکنیک‌های مختلف، به منظور افزایش عملکرد، کمک در روند درمان، و ترویج آرامش و آسایش است.

ماساژ 

 • وزن: 207 گرم دیدن نمایه سه بعدی کلیک کنید خواص ماساژ با سنگ کلیک کنید این صفحه ماساژ دستکاری لایه‌های سطحی و عمیق عضلانی و بافت همبند با استفاده از تکنیک‌های مختلف، به منظور افزایش عملکرد، کمک در روند درمان، و ترویج آرامش و آسایش است.

  5,170,000 ریال موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • خرید محصول

  وزن: 72 گرم خواص ماساژ با سنگ کلیک کنید این صفحه ماساژ دستکاری لایه‌های سطحی و عمیق عضلانی و بافت همبند با استفاده از تکنیک‌های مختلف، به منظور افزایش عملکرد، کمک در روند درمان، و ترویج آرامش و آسایش است.

  1,500,000 ریال فروخته شد
  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • خرید محصول

  نماد های ثروت در سیستم دکراسیون فنگشویی هست . کسانی که علاقه به چینش فنگشویی دارند باید از این نماد استفاده کنند که در ورودی های خانه ها میگذارند .

  100,000 ریال فروخته شد
  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • خرید محصول

  چوب ماساژ کف دست درمان بسیاری از دردها با ماساژ کف دست ماساژ دادن قسمت های مختلف کف دست باعث درمان بسیاری از بیماری ها و دردها می شود.

  120,000 ریال فروخته شد
  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • خرید محصول

  چاکراهای اصلی مراکز انرژی در حال چرخش هستند که به طور معمول ۳ تا ۴ اینچ قطر دارند چاکرا ها اعضای اصلی و حیاتی کالبد فیزیکی را کنترل می‌کنند و به آنها انرژی می‌دهند.

  2,500,000 ریال فروخته شد
  2 نقد(ها)
  بیشتر

لیست مقایسه محصولات

انصراف
جستجوی پیشرفته
فیلترهای فعال:
  قیمت