خواص سنگ کریدیت Creedite Stone

خواص سنگ کریدیت Creedite Stone

خواص سنگ کریدیت Creedite Stone

تعادلچاکرا شیش و هفتم

سنگ ماه تولد: کریدیت یک سنگ تولد سنتی نیست

سنگ کریدیت نادر و عمیقاً معنوی ، سنگی از نور است که به دلیل فرکانس بالای ارتعاش و دسترسی فوری به حالت مراقبه ای واضح ، مشهور است. انرژی قوی آن به سرعت چشمگیر چشم سوم و تاج  را فعال می کند و باعث ایجاد آگاهی گسترده و سرخوشی می شود. طنین مداوم با این سنگ باعث اتصال عمیق بدن می شود و کانالهای عالی برای مراقبه ، تجسم خلاق و دریافت الهام از الهی را فراهم می کند.

خواص سنگ کریدیت Creedite Stone

بلورهای کریدیت سفید ، بی رنگ ، نارنجی و گاهی بنفش هستند. این ماده معدنی کمیاب است و بهترین نمونه ها از مکزیک سرچشمه می گیرند. نارنجی کریدیت به صورت گلوله های خوک مانند با خارهای خاردار از همه جهات خارج می شود ، در حالی که رنگ های دیگر بیشتر به صورت گردو ، بلورهای کوچکی که بخشی یا کل سنگ میزبان را پوشانده اند ، یافت می شوند.

کریدیت یک نگهبان قدرتمند سلامت معنوی و تسهیل کننده دسترسی و درک دانش باستانی رمزگذاری شده در Atlantean Record Keepers و Lemurian Seed Crystals است. این دو شخصیت یکی از دو فرشته گانی هستند که از آسمان سقوط کردند در متون قدیمی

کریدیت در پیگیری برنامه ها و تصمیماتی که بارها به تعویق افتاده اند کمک می کند. در محل کار ، خوشه کریدیتکارها را تضمین می کند و استانداردهای بالا را تشویق می کند. کریدیت قلب را تصفیه می کند ، به شما کمک می کند عشقی را که از نظر منطقی هرگز درست نبوده است یا رابطه ای را که نمی توان احیا کرد ، پشت سر بگذارید.

کریدیت قلب را تصفیه می کند ، به شما کمک می کند عشقی را که از نظر منطقی هرگز درست نبوده است یا رابطه ای را که نمی توان احیا کرد ، پشت سر بگذارید.

کریدیت قوی ترین عامل برای به دست آوردن اطلاعات معنوی از طریق مراقبه با راهنماهای خود ، فرشتگان و خود عالی است. همچنین باعث ایجاد اطمینان و عزم راسخ می شود تا زمانی را برای غنی سازی شخصی و معنوی خود اختصاص دهید. همچنین توازن انرژی روحی چاکرای تاج را بازیابی می کند ، به ویژه هنگامی که انسداد ناتوانی در خواب دیدن یا درک رویاهای شما باشد.

کریدیت بینایی خلاق را تحریک می کند و کریستالی عالی برای بالا بردن ارتعاش فضای کار است. تشکیل خوشه آن با تابش انرژی به محیط اطراف ، انرژی منفی را جذب و پاک می کند و می توان آنرا ذوب کرده و در جای خود رها کرد. این سنگ بلورهای دیگر را تصفیه می کند اما پس از آن به پاکسازی نیاز دارد. کریدیت موفقیت در زندگی حرفه ای یا جابجایی را ارتقا می دهد ، به ویژه هنگامی که استقلال مسئله ای است.

کریدیت سفید یا بی رنگ کل زمینه انرژی را فعال کرده و به بدن فیزیکی کمک می کند تا رزونانس پایه خود را به لرزش بالاتر منتقل کند. من سهولت را در ایجاد تغییرات لازم ، در صورت عدم تمایل ، تسهیل می کنم . سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند و به جذب ویتامین های A ، B و E. کمک می کند. تصور می شود که باعث بهبود شکستگی ها ، پارگی عضلات و رباط ها و تنظیم ضربان قلب می شود.کریدیت در سم زدایی خون مفید است و ممکن است برای انتهای عصب و بیماری هایی که منجر به اختلال در عملکرد عصب یا تخریب آن می شود مفید باشد.کریدیت به درک درستی از دلایل و آموزه های پشت سرگذاشتن تجربیات زندگی ، از جمله مواردی از زندگی گذشته می پردازد. این امکان را برای مشاهده بی طرفانه فراهم می کند ، به شما این امکان را می دهد تا در مرکز آرام احساسات خود باشید تا اینکه توسط آنها کنترل شوید. این کمک می کند تا نیاز بیش از حد چشمگیر یا تسلیم یک ذهنیت شهیدگونه از بین برود.کریدیت یک کریستال سریع عمل برای کاهش افسردگی مزمن یا عدم ابتکار عمل است. این همچنین یک کریستال تقویت کننده برای والدین است که با مسئولیت مبارزه می کنند.

خواص سنگ کریدیت Creedite Stone

کریدیت از قدرت بیشتری در چاکراهای بالایی ، به خصوص چاکراهای چشم سوم ، تاج و اثیری بالای سر برخوردار است. در رنگ های نارنجی خود ، چاکرای ساکرال را نیز متصل و تحریک می کند.

چشم سوم یا چاکرای ابرو ، مرکز درک و فرمان ماست. این بینایی و آگاهی روزمره ما از جهان را هدایت می کند. شعور ما در اینجا قرار دارد و ما از طریق این چاکرا با خود ارتباط برقرار می کنیم ، و موارد مهم و غیر مهم را متعادل می کنیم. این امر به جریان انرژی درون بدن دستور می دهد. وقتی چاکرای ابرو در تعادل باشد ، افکار و ارتباطات داخلی ما در درون خود سالم و زنده هستند. ما به روی ایده ها ، رویاها و چشم اندازهای جدید باز هستیم. ما می توانیم بی سر و صدا مشاهده ، و بازتاب. ما می توانیم جریان انرژی را در درون تمام چاکراها کنترل کنیم. از کریستال های بنفش برای درمان عدم تعادل چاکرای ابرو استفاده می شود. این رنگ آسمان خالی ، خلوتی و انعکاس است. این رنگ آرام است ، رمز و راز و خرد و قضاوت.

چاکرای تاج است که در بالای سر، واقع و دروازه ما را به جهان گسترش فراتر از بدن ما است. این نحوه تفکر و نحوه پاسخگویی ما به جهان پیرامون را کنترل می کند. این چشمه اعتقادات ما و منبع معنویت ماست. این ما را به صفحات بالاتر وجود متصل می کند و منبع انرژی و حقیقت جهانی است. وقتی تاج در تعادل است ، انرژی های ما متعادل است. ما جایگاه خود را در جهان می دانیم و همه چیز را همانطور که هست می بینیم. ما با این عقب نشینی ها بی نظمی نمی کنیم ، زیرا می دانیم که این ها بخشی اساسی از زندگی هستند. عدم تعادل چاکرای تاج با کریستالهای Light Purple درمان می شود. پرتوهای بنفش آنها از نیروی زندگی جهانی جادو ، رویاها ، الهام و سرنوشت برخوردارند.

بلورهای سفید و اسطوخودوس / سفید ارتعاشی بالاتر با چاکراهای بالاتر از تاج ، Soul Star و Stellar Gateway مرتبط هستند. آنها با چیزهای عالی تر ، معنوی تر و هماهنگ تر و تواضع واقعی هستند. آنها ارتباط روح ، بالاترین میزان خودنمایی و دریچه کیهانی به جهان های دیگر را فراهم می کنند. آنها معرف هویت شخصی با بی نهایت ، و یگانگی با خدا ، صلح و خرد هستند.

خاجی چاکرا،یا چاکرای دوم ، در زیر دریایی و بالای استخوان شرمگاهی در قسمت جلوی لگن قرار دارد. جریان انرژی را کنترل می کند و مرکز ثقل بدن است. این مرکز نیروی زندگی بدن است و جریان اطلاعات را از بدن به ذهن و از ذهن به بدن کنترل می کند. احساسات روده ، شهود و سایر ارتباطات "غیر خطی" از این چاکرا ناشی می شود. در صورت عدم تعادل ، علائم به صورت گیجی ، وابستگی بیش از حد به دیگران ، سرکوب احساسات ، ناتوانی در احساس شادی ، ترس از احساسات جنسی یا رابطه جنسی و ناامیدی آشکار می شوند. هنگامی که در تعادل است ، از لطف برخوردار هستید ، از زندگی لذت می برید ، می بینید که انعطاف پذیر هستید و می توانید "با جریان حرکت کنید" و این کار را با روحیه خوب انجام می دهید. از کریستال های نارنجی برای رفع انسداد این جریان انرژی و بازیابی حس تعادل استفاده می شود ،

کریدیت یک کریستال عالی برای تسهیل تجارب خارج از بدن ، هدایت روح به مقصد و اجازه یادآوری کامل تجربه است. ارتعاش معنوی بالای آن پیامهای کانال شده و برداشتهای دریافت شده از هواپیماهای بالاتر را روشن می کند.

کریدیت کلید دستیابی به اطلاعات معنوی رمزگذاری شده ، و درک خرد جهانی مجسم در آن را فراهم می کند. این نرم افزار می تواند به هماهنگی با سوابق آکاشیک ، باز کردن پرونده ها در بلورهای رکوردز Atlantean و بلورهای بذر Lemurian ، تفسیر سخنانی مانند تاروت و هدایت پیام های راهنمای روح و موجودات روح کمک کند.


اطلاعات در این وب سایت جایگزین مشاور و متخصص مراقبت های پزشکی نیست. کلیه اطلاعات موجود در این وب سایت از جمله اطلاعات مربوط به شرایط پزشکی و بهداشت ، محصولات و معالجات فقط برای اهداف اطلاع رسانی می باشد. لطفاً به پزشک مراجعه کنید.

www.irangemstone.com

09121228904-88952085

نظرات بازدیدکنندگان