Click for more products.
No produts were found.
Click for more products.
No produts were found.

آویز بافت مکرومه سنگ دلربا (گلدستون) Goldstone

نوشته شده در تاریخ5 ماه پیش

خواص ماورائی سنگ گلدستون Goldstone
سنگ تولد اردیبهشت ، مهر ، آبان
تنظیم و ایجاد تعادل چاکرای دوم و پنجم

توازن انرژی در جسم و روح ، منشا نبوغ انسان ، کمرویی و ضعف اراده را درمان می کند ، به این شهرت دارد که باعث خوش اخلاقی و گشاده رویی می گردد ، سنگ جاه طلبی هم نام گذاری شده است ، باعث شادی و افزایش حس شادابی و نشاط در انسان می شود ، دلربا سیستم وجودی را پاک و تصفیه می کند ، سنگ دلربا برای کاهش استرس و اضطراب نیز مفید است ، همچنین دلربا باعث افزایش تمرکز حواس می شود ، باعث کاهش تنش معده می شود ، برای استخوان ها نیز مفید است ، دلربا برای کاهش حساسیت و آلرژی مفید است ، سردرد های میگرنی را کاهش می دهد و افزایش سیستم ایمنی بدن می شود ، دلربا قدرت بدنی را افزایش می دهد ، نگین دلربا در کاهش خستگی ناشی از آلودگی هوا مفید است ، فشار خون را تنظیم می کند ، دلربا در درمان آلودگی های پوستی مانند آکنه، شوره سر مناسب است ، سنگ دلربا شدت حمله های آسمی را نیز کاهش می دهد.

گرچه سنگ نیست - یا طلا! - این "ماده سنگ قیمتی" ساخته شده به نامهای زیادی شناخته می شود: "شیشه aventurine" ، stellaria ، شیشه ستاره طلا ، monkstone یا طلای راهب. دو نام نهایی به افسانه شهری اشاره دارد که سنگ طلا به طور تصادفی توسط راهبان ایتالیایی در دهه 1600 ایجاد شده است. نمونه های قبلی وجود دارد ، از جمله یک تعویذ صاف از ایران که مربوط به دهه های 1100 تا 1200 است. اولین مراجعه مکتوب به موادی که ما آن را سنگ طلا می نامیم ، این است که وینچنزو میوتی از ونیز مجوز انحصاری رئیس دولت ونیز (دوج) برای ایجاد این شیشه مات درخشان را صادر کرده است. تقریباً از زمان پیدایش آن با هنر کیمیاگری قرون وسطایی پیوند خورده است. یک تغییر عمیق قرمز - به نام هماتینوم یا پورپورین - ممکن است توسط رومی ها ایجاد شده باشد ، با این دستور العمل در دوران تاریکی گم شود.سنگ طلای مدرن را می توان با استفاده از فلزهای مس یا سایر ترکیبات فلزی مانند کبالت ، منگنز یا اکسید کروم ایجاد کرد. اینها در سنگهای طلا ساخته شده با استفاده از رنگهایی (به ترتیب) مانند بنفش ، آبی و سبز استفاده می شوند.


روش نگهداری و شارژ
ساده ترین روش برای شارژ سنگ دلربا : هر یک ماه سنگ رو 20 دقیقه مقابل نور خورشید قرار بدید.توازن انرژی در جسم و روحنماد نبوغ انسان درمان کم رویی و ضعف اراده جهت بهبود اخلاق و رفتار فرد به کار می رود مشهور است باعث خوش اخلاقی و گشاده رویی می گردد تنش معده را کاهش می دهد سنگ جاه طلبی سنگ شادی بخش و افزایش حس شادابی و نشاط در انسان برای استخوان ها مفید است


توجه داشته باشید: اطلاعات در این وب سایت جایگزین مشاور و متخصص مراقبت های پزشکی نیست. کلیه اطلاعات موجود در این وب سایت از جمله اطلاعات مربوط به شرایط پزشکی و بهداشت ، محصولات و معالجات فقط برای اهداف اطلاع رسانی می باشد. لطفاً به پزشک مراجعه کنید.

www.irangemstone.com
09121228904-88952085

ارسال نظر
پاسخ دهید
لطفا برای ارسال نظر وارد شوید.

فهرست

جستجو

Click for more products.
No produts were found.

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود / ثبت نام