خواص سنگ کونزیت Kunzite

خواص سنگ کونزیت Kunzite

خواص سنگ کونزیت

خواص سنگ کونزیت Kunzite

سنگ ماه تولد: تیر آذر

چاکرا قلب

کونزیت به طور طبیعی به صورت بلورهای بی رنگ ، صورتی ، یاسی ، زرد و سبز تشکیل می شود. نوع زرد-سبز تا زمردی به نام Hiddenite یا Green Kunzite شناخته می شود. (برای خواص آن ، به صفحه Hiddenite مراجعه کنید.) انواع بی رنگ تا زرد روشن با نام Triphane یا Spodumene شناخته می شوند. (به صفحه Spodumene مراجعه کنید.) کونزیت اصل کاملاً کمرنگ است و از نظر سایه های تیره طبیعی بالاتر است. انواع مختلفی با افزایش حرارت در بازار وجود دارد. تمام کانزیت ها در معرض کمبود نور مستقیم خورشید هستند.

کونزیت صورتی را اغلب سنگ زن می نامند. این به ویژه برای یک مادر جوان یا اولین بار و برای همه مادران تنها حمایت می شود ، و به مادران مادر و حیواناتی که ممکن است در مراقبت از بچه های خود مشکل داشته باشند کمک می کند. این سنگ خوبی برای نوزادان بی خواب و کودکان بیش از حد فعال است و یک هدیه عالی برای دخترانی است که به سن بلوغ می رسند تا به آنها کمک کند بدن متغیر خود را دوست داشته باشند

کونزیت کریستالی ایده آل برای کودکانی است که با سازگاری و فعالیت در زندگی مشکل هستند. اشعه صورتی ملایم آن راحتی را به ارمغان می آورد و سایه های هاله ای را که ممکن است از ارتعاشات منفی یا موقعیت ها جمع شده باشد تمیز می کند. این همچنین یک سنگ مفید برای کودکان ستاره یا مسافرها است که به آنها کمک می کند تا خود را با محیط و انرژی صفحه زمین تنظیم کنند.

کونزیت به تسکین درد قلب در اثر از دست دادن یا جدایی و غلبه بر شکستگی قلب پس از قطع رابطه کمک می کند.

قدرت تسکین دهنده ی کنزیت ، عصبی بودن را هنگام معاینه ، مصاحبه یا ارزیابی آرام می کند و در شرایطی که نمی توانید تحریک نشان دهید مفید است. در محل کار ، هنگامی که افراد بالادست تنفر شخصی یا مشکلات شخصی را در کار ایجاد می کنند ، یا از معاشقه یا زورگویی جنسی به عنوان بازی قدرت استفاده می کنند ، کونزیت یک سنگ محافظ است

کونزیت به عنوان یک کریستال مسافرتی از خشم جاده و استرس هنگام رانندگی محافظت می کند. همچنین باعث آرامش مسافران دشوار در وسیله نقلیه شما می شود.

هنگام بازدید از مکانهایی که رویدادهای منفی روی داده است ، یاس بنفش را حمل کنید. قدرت شهودی را افزایش می دهد و به خصوص در برابر ارواح مضر محافظت می کند


قدرت شفا بخشی کونزیت

کونزیت ممکن است در درمان میگرن مرتبط با هورمون ، سیستم تولید مثل در زنان ، بلوغ در دختران ، PMS و مشکلات قاعدگی مفید باشد. این ماده ممکن است برای درمان بثورات پوستی ناشی از آلرژی به مواد شیمیایی و کاهش اثرات بیهوشی استفاده شود.

کونزیت سیستم گردش خون و عضله قلب را تقویت می کند و در درمان نورالژی ، آرامش صرع و تسکین درد مفاصل مفید است

کونزیت درمان افسردگی و اختلالات روانپزشکی را بهبود می بخشد و بدن را در بهبودی از استرس عاطفی کمک می کند. همچنین ممکن است در تجزیه و تحلیل رادیونیک استفاده شود.

خواص سنگ کونزیت

کونزیت یک درمانگر قدرتمند از بدن عاطفی است ، به ویژه برای کسانی که برای محافظت عاطفی از خود ، خود را از زندگی یا دیگران بسته اند. انرژی ارتعاشی بالای آن باعث می شود ترس و غم و اندوهی که قلب را نسبت به گذشته یا اضطراب آینده نگه می دارند را کنار بگذارد و حضور در کمال لحظه را القا کند. این امکان را برای بیان آزادانه احساسات ، التیام ذهن و قلب و پذیرای هدایا و فرصت هایی که زندگی فراهم می کند ، فراهم می کند.

کونزیت همچنین به کسانی که در برقراری ارتباط با دیگران مشکل دارند کمک می کند. برای بازیابی خاطرات دردناک برای بهبودی مفید است و برای کسانی که باید خیلی سریع بزرگ شوند به بازگرداندن اعتماد و بی گناهی از دست رفته کمک می کند. کونزیت تحمل نسبت به خود و همچنین همدلی با دیگران را تقویت می کند. فروتنی و تمایل به خدمت را تشویق می کند. تعادل چاکرا با کریستال هاانرژی التیام بخش و متعادل کننده چاکرای کونزیت

کونزیت ، با انرژی صورتی دوست داشتنی خود ، چاکرای قلب را فعال کرده و آن را با انرژی بنفش نور ذهن ، Crown Chakra هماهنگ می کند . این ارتباط شفابخشی بین ذهن و قلب باعث ایجاد یک آرامش قدرتمند در هسته داخلی انسان می شود و به عنوان شادی خالص در افکار و احساسات بیان می شود.

بلورهای صورتی Kunzite نور قلب و عشق را منعکس می کنند و به تحریک چاکرای قلب کمک می کنند. چاکرای قلب در نزدیکی مرکز استخوان سینه قرار دارد و تعامل ما با دنیای خارج را تنظیم می کند و آنچه را در آغوش می گیریم و در مقابل آن مقاومت می کنیم کنترل می کند. این توانایی تعادل را در اختیار ما قرار می دهد تا خودمان در محیط باشیم و در روابط ما نیز کمک می کند. از انرژی کریستال صورتی برای رفع انسداد و تعادل دوباره چاکرای قلب استفاده می شود و به ما کمک می کند نیازها و احساسات خود را به روشنی درک کنیم. Â ما می توانیم با فرورفتگی و روند روابط عاطفی کنار بیاییم ، ماهیت دوره ای آنها را درک کنیم و تغییرات را بپذیریم.

چاکرای تاج در بالای سر قرار دارد ، و دروازه ما به جهان منبسط شده فراتر از بدن ما است. این نحوه تفکر و نحوه پاسخگویی ما به جهان پیرامون را کنترل می کند. این چشمه اعتقادات ما و منبع معنویت ماست. وقتی تاج در تعادل است ، انرژی های ما متعادل است. ما جایگاه خود را در جهان می دانیم و همه چیز را همانطور که هست می بینیم. ما با این عقب نشینی ها بی نظمی نمی کنیم ، زیرا می دانیم که این ها بخشی اساسی از زندگی هستند. عدم تعادل چاکرای تاج با کریستالهای Light Violet درمان می شود. پرتوهای بنفش آنها از نیروی زندگی جهانی سحر و جادو ، رویاها ، الهام و سرنوشت برخوردار هستند

کونزیت قلب را به انرژی های عشق باز می کند - عشق به خود ، دیگران ، برای بشریت ، گیاهان ، حیوانات ، زمین و همه آنچه در آن وجود دارد. با در آغوش گرفتن انواع دیگر عشق ، فرد می تواند عشق الهی را دریافت کند و ذات الهی را در ما بشناسد. این پذیرش باعث می شود عشق و موهبت های الهی به وفور بینهایت در قلب و زندگی فرد جاری شود. این به فرد کمک می کند تا در طول روز با مهربانی ، نرمش و آرامش حرکت کند.

کونزیت یک سنگ محافظ است ، منفی را از بین می برد و در برابر هاله در برابر موجودات ناخواسته و تأثیرات خارجی محافظ ایجاد می کند. این یک تأثیر متمرکز را در همه شرایط فراهم می کند ، به شما اجازه می دهد حتی در میان جمعیت نیز آرام و متمرکز بماند.

کونزیت یک درب آسمانی است و موانع زمان را به بی نهایت می رساند. این یک کریستال مفید برای افراد در حال مرگ است ، و به روح در حال حرکت می فهمد که برای سهولت انتقال به روشنگری به چه چیزهایی نیاز دارد.

قدرت رنگ کریستالانرژی رنگی کانزیت

کونزیت اشعه های انرژی عزم ، تعهد و مراقبت را به ارمغان می آورد. رنگ تسکین دهنده آن احساس خشم یا کینه را آرام می کند و می تواند به تلاش برای مراقبه و تأمل کمک کند. صورتی رنگ عشق جدید ، عاشقانه جدید و روابط جدید است. این احساسات را افزایش می دهد و می تواند به غلبه بر درد قلب کمک کند ، در بهبود توانایی های مراقبت و عشق ورزیدن ما کمک می کند.

طلسم های اسطوخودوس ، سایه روشن تر بنفش ، نه تنها خرد خود را فراهم می کنند ، بلکه بر احساسات ما و درک اشتیاق پنهان ما تمرکز می کنند. آنها بلورهای عقل و قلب آزاد و بی بند و باری هستند.


مراقبه با کنزیت

مراقبه با کونزیت قلب را به تجربه های عمیق عشق جهانی باز می کند. این سنگ است که بیشترین تناسب را با فرکانس یگانگی با الهی دارد و در کار با کونزیت تمایل به حرکت به طنین با آن انرژی وجود دارد.

کونزیت برای یک حالت مراقبه ای عمیق و متمرکز مناسب است ، در حالی که انرژی آشفته یا بدون تمرکز را از بین می برد ، باعث تحریک شهود و خلاقیت می شود. این به ویژه برای کسانی که ورود به مراقبت از آنها دشوار است بسیار مفید است. نگه داشتن کریستال در حالت عمودی ، چاکراها را تراز می کند ، مراکز انرژی را متعادل می کند و آنها را به ترتیب متصل می کند.

کونزیت از انرژی آتش از انرژی اشتیاق ، گرما ، روشنایی ، نور و فعالیت استفاده می کند. این طبیعت یانگ است. این انرژی گرما ، کنش ، احساسات و اشتیاق - ایده ها ، مفاهیم و رابطه جنسی است. به طور سنتی با منطقه جنوبی یک خانه یا اتاق و با شهرت و شهرت محل زندگی شما ارتباط دارد. از انرژی آن استفاده کنید و زندگی خود را برای تقویت جایگاه خود در جامعه و خانواده تقویت کنید.


توجه داشته باشید: اطلاعات در این وب سایت جایگزین مشاور و متخصص مراقبت های پزشکی نیست. کلیه اطلاعات موجود در این وب سایت از جمله اطلاعات مربوط به شرایط پزشکی و بهداشت ، محصولات و معالجات فقط برای اهداف اطلاع رسانی می باشد. لطفاً به پزشک مراجعه کنید.

www.irangemstone.com
09121228904-88952085

نظرات بازدیدکنندگان