چگونه ریکی می تواند به فیبرومیالژیا کمک کند

چگونه ریکی می تواند به فیبرومیالژیا کمک کند

چگونه ریکی می تواند به فیبرومیالژیا کمک کند

من چندین دوست دارم که از این وضعیت ناخوشایند رنج می برند که از ریکی منظم سود زیادی برده اند و بنابراین می خواستم آگاهی را برای سایر مبتلایان نیز بیاورم. برای آن دسته از شما که اطلاعات زیادی در مورد فیبرومیالژیا (FM) ندارید ، این یک بیماری است که درد شدید و مزمن عضلانی را در مناطق مختلف یا همزمان بدن نشان می دهد و علائم دیگر شامل اختلال در خواب ، IBS ، افسردگی است. ، سردردهای مداوم ، بی حالی و عدم توانایی در حرکت. به عنوان مثال ، اگر در آن زمان پاها "مورد حمله" قرار بگیرند ، کوچکترین لمس / حرکت بسیار دردناک خواهد بود. اغلب حتی اصلاً حرکت نکردن ، به همان اندازه دردناک بودن تلاش برای حرکت است.

سپس خستگی ذهنی وجود دارد ، جایی که شما "مه مغزی" دارید و نمی توانید فکر کنید. در مورد زمان بروز این شعله ورها معمولاً خبری نیست ، بنابراین برنامه ریزی برای زندگی در شرایط خوب می تواند دشوار باشد. زمستان می تواند اوضاع را بدتر کند ، زیرا عضلات ممکن است از سرما تنش داشته باشند ، بنابراین مبتلایان معمولاً متوجه می شوند که تابستان یا خارج از آفتاب می تواند درد / دفعات حملات را کاهش دهد.

فیبرومیالژیا یکی از شایع ترین بیماری های روماتولوژی است و تشخیص آن دشوار است. علت دقیق آن ناشناخته است ، اما تصور می شود که مربوط به سطح غیر طبیعی برخی مواد شیمیایی در مغز و تغییر در نحوه پردازش پیام های درد در سیستم عصبی مرکزی (مغز ، نخاع و اعصاب) باشد. FM می تواند در اثر یک واقعه زندگی مانند آسیب دیدگی شدید ، شکستگی ضربه ای یا از دست دادن یکی از عزیزان شما تحریک شود. این عارضه در اواخر زندگی ایجاد می شود اما برخی از مبتلایان علائمی را در سن 30 سالگی یا کمتر مشاهده می کنند. از آنجا که هیچ آزمایش خاصی برای تعیین وجود آن وجود ندارد ، آزمایش خون منفی برای سایر شرایط با علائم مشابه ، معمولاً منجر به تشخیص FM می شود.

درمان آن بسیار دشوار است و مبتلایان غالباً احساس می کنند که با وجود توصیه به مصرف مسکن ، افزایش سطح ورزش ، خوردن غذای سالم ، کاهش استرس و اضطراب و احتمالاً مشاوره یا CBT ، هیچ مشکلی ایجاد نمی کند ، بنابراین به ریکی مراجعه می کنند.

ریکی چیست؟

ریکی (تلفظ "کلید پرتوی") ، یک انرژی درمانی کامل و جامع است که در کنار مراقبت های پزشکی غربی کار می کند. این روش غیر تهاجمی است و مشتریان کاملاً در لباس خوابیده و روی کاناپه دراز می کشند ، در حالی که پزشک انرژی شفابخش را به آنها منتقل می کند. از آنجا که درمان بسیار آرامشبخش است ، بسیاری از مراجعین به خواب می روند یا به خواب می روند و از خواب فرو می روند ، اما کاملاً سرحال و شاد هستند. ریکی یک ابزار متعادل کننده بسیار مفید را برای هماهنگی بدن از نظر جسمی و عاطفی اثبات می کند ، و همچنین روند بهبودی طبیعی بدن را برای بهبود سریعتر از هر بیماری تسریع می کند ، در حالی که درد را کاهش می دهد.

مزایای ریکی برای مبتلایان به FM این موارد است:

این ماده غیرتهاجمی و "دست از دست" است بنابراین هیچ گونه فشاری بر مناطق آسیب دیده وارد نمی شود

این یک مسکن طبیعی است

خواب راحت شبانه را تقویت می کند

ریکی منظم توازن مجدد در الگوهای نامنظم خواب ایجاد می کند

استرس و اضطراب را برطرف می کند

تقویت کننده و تقویت کننده خلق و خوی طبیعی است

گردش بهتر و دفع سموم را تشویق می کند

به افسردگی کمک می کند

وضوح ذهنی بهبود یافته

به سفتی عضلات کمک می کند

برخی از پزشکان ریکی از کریستال استفاده می کنند و این نیز چیزی است که می تواند بسیار مفید باشد ، زیرا کریستال درمانی در صورت استفاده با ریکی ، نتایج را تقویت می کند.

در مواردی که مشتری دارای وضعیت مداوم مانند FM است ، جلسات منظم توصیه می شود ، زیرا نتایج تجمعی است. از آنجا که مدیریت آن در بعضی مواقع ممکن است در برابر محدودیت های زمانی و مالی دشوار باشد ، همچنین ممکن است توصیه شود مشتری سطح 1 ریکی را مطالعه کند ، که شامل هماهنگی با انرژی درمانی ریکی است. این بدان معناست که مشتری می تواند ریکی را به صورت روزمره یا منظم به خود بدهد. 20 دقیقه در روز ، چند بار در هفته فواید زیادی از نظر جسمی و عاطفی به همراه خواهد داشت.

نظرات بازدیدکنندگان