خواص سنگ رودونیت Rhodonite

خواص سنگ رودونیت Rhodonite

خواص سنگ رودونیت Rhodonite

چاکرا مربوط یک و چهار

سنگ ماه تولد فروردین،اردیبهشت،تیر،مرداد

رودونیت یک بلور پر از عشق و تعادل است. به دلیل توانایی کامل در پاکسازی ، تحریک و فعال کردن مجدد قلب شما ، به "سنگ عشق" لقب گرفته است. انرژی های رودونیت به بیرون ارتعاش می یابد و به عشق و علاقه به خود کمک می کند. این کریستال باعث می شود که واقعاً خود را دوست داشته باشید تا عشق دیگری را به شما نشان دهد. رودونیت سخاوتمندی ، شادی و خوشبختی را برای هر کسی که دائماً با او کار می کند یا حامل یک قطعه است ، تولید می کند.

خواص سنگ رودونیت Rhodonite

رودونیت سنگی بسیار قوی است که به کاهش و سرکوب اضطراب کمک می کند. این سنگ سنگ آسایشی است که در مواقع نیاز شما را نگه خواهد داشت و حتی در مواقع پریشانی نیز می توان آنرا مالید. این قلب شما را تقویت می کند و به شما نشان می دهد که چقدر می توانید قوی باشید ، حتی در آنچه فکر می کنید ضعیف ترین محیط شماست. ما به هر کسی که از افسردگی ، اضطراب یا عدم اعتماد به نفس رنج می برد توصیه می کنیم روزانه یک قطعه بر روی آنها حمل کند.

اگرچه رودونیت عمدتاً با چاکراهای قلب و ریشه شما کار می کند ، اما توانایی های روانی باورنکردنی را نیز ارائه می دهد. رودونیت تجربیات درونی شخص را چه در جلسات مراقبه عمیق و چه صرفاً در خواب دیدن ، تقویت و ارائه می دهد. از طریق این وضوح ، رودونیت به ترجمه تصاویر این رویاها کمک می کند و آنها را به سطح زمینی می رساند تا مسیری را فراهم کند که طی آن بتوان این "رویاها" را درک یا به دست آورد. توصیه می شود برای تحریک کامل این توانایی های روانی ، این سنگ را در بالش خود قرار دهید.

رودونیت تقریباً با هر سنگ قلب هماهنگ است ، اما در ارتباط با رزکوارتز و زمرد قدرتمندترین است .

برای خرید سنگ زمرد کلیک کنید

برای خرید سنگ رزکوارتز کلیک کنید

هر دوی این سنگ ها مقادیر بی نظیری را برای قلب و بدن جسمی ارائه می دهند. استفاده از گارنت با رودونیت به شما در رسیدن به رویاهایتان کمک خواهد کرد. گارنت کمک می کند تا با تظاهر و دوباره روشنایی است که "آتش" در درون شما، در حالی که رودونیت با پل زدن رویا و فیزیکی عرصه با هم کمک خواهد کرد.

بلور رودونیت ، یک سنگ شفابخش قدرتمند برای برقراری روابط ، ارتباطات شفاف ، و نجات دهنده یک اتحادیه قوی و سالم را تشویق می کند. با کریستال رودونییت که در کیت دستیار کریستال اول شما گنجانده شده است ، همیشه در قسمت های صورتی زندگی ، حتی در مواقع استرس و آسیب رو نگاه کنید. با معنی کریستال رودونیت مراقبه کنید و به اعماق بروید تا الگوهای قدیمی را پاک کنید و احساسات واقعی قلب خود را کشف کنید. سایر سنگهای چاکرای قلب از فرکانس آرام تری از عشق سرچشمه می گیرند ، اما با Rhodonite ، برای یک فشار پر از انرژی قلب بسیار شارژ آماده باشید که به اندازه کافی قدرتمند باشد تا هر زمان که در بخش عاشقانه احساس کمبود کنید ، شما را انتخاب کند. در بعضی مواقع ، ممکن است عشق صدمه ببیند ، اما Rhondonite به ما یادآوری می کند که احساسات دردناک موقتی هستند ، مانند طوفان طوفانی که به سرعت می وزد ،

اگر با کسی که دوستش دارید تعارض دارید ، از رودونیت بخواهید تا با عشق بی قید و شرط و عاری از انتظارات و نیازها ، شما را در حل مسئله راهنمایی کند و قلب شما را به محبت محض باز کند. یک سنگ کریستالی رودونیت را در دست خود نگه دارید و تصور کنید که در یک استخر غول پیکر صورتی شناور هستید. شما شگفت زده خواهید شد که چگونه احساسات سمی به سرعت از بین می روند وقتی که آنها را با مهربانی واقعی می کشید. از این گذشته ، همه چیز به رنگ صورتی بهتر است ، نمادی برای عشق بدون قید و شرط ، بهترین داروی جهان.

خواص سنگ رودونیت Rhodonite

شادی ساده است. این انسانها هستند که این مسئله را پیچیده می کنند. از رودونیت بخواهید که یک پرتوی صورتی از نور بر قلب شما بدرخشد و با بازگرداندن روح خود به یک حالت طبیعی سعادت ، در باز کردن انسداد کمک کند. قلب انسان از قابلیت های باورنکردنی برخوردار است ، به خصوص هنگامی که خصوصیات زیبا و دلنشین کریستال Rhondonite را کانال می کنید.

در اینجا یک درس سخت در عشق است: گل رز زیبا و دوست داشتنی است اما دارای خار نیز هست. به عنوان بازتاب دوگانگی موجود در طبیعت ، داروی رودونیت به ما می آموزد که هنگامی که عشق درد می شود ، آمرز و پذیرش شویم. گل کوارتز و رودوکروزیت برای جذب عشق بسیار عالی هستند اما رودونیت همه چیز را در هم جمع می کند وقتی همه از هم جدا شوند. انرژی آن قلب را به سمت بهبودی عاطفی باز می کند و به شما نشان می دهد که چگونه می توانید از درگیری مسالمت آمیز و پذیرش کامل ، دل درد را تسکین دهید. از نظر فیزیولوژیکی ، قلب همیشه اجازه می دهد تا برود ، اما وقتی احساسات دردناک به وجود می آید ، داستان دیگری است. هنگامی که قلب دچار پریشانی عاطفی می شود ، یک خط خوب بین حفظ خود و نگه داشتن کینه ها است. داروی رودونیت به ما می آموزد که تفاوت را درک کنیم ،

زندگی یک شادی خالص ممکن است به عنوان یک افسانه به نظر برسد ، اما هنگامی که خصوصیات کریستال رودونیت را وارد زندگی خود می کنید ، باعث می شود قلب بزرگتر و عاقل تر شود ، و روح خود را به سمت امکانات بی نهایت باز کند. اگر رابطه شما به بن بست رسیده است ، از قدرت رودونیت استفاده کنید تا خود را از کف حمام بریزید ، اشک را پاک کنید و درگیری را به عشق و درک تبدیل کنید.

خواص درمانی کریستال رودونیت که به دلیل ارتعاشات قدرتمند عشق خالص شناخته شده است ، درمانی عالی برای آرامش اعصاب بریده شده است. Xanax از بهبود کریستال ، رودونیت اضطراب ، ترس و عصبانیت را جایگزین احساسات گرم و فازی مانند ارزش خود ، رفاه و ثبات می کند ، تمام خصوصیاتی که باعث می شود احساس واقعی خود را به دست آورید. بی سر و صدا با سنگ بنشینید و بگذارید روح شما با بالاترین ارتعاشات عشق تزریق شود. بگذارید رودونیت به شما یادآوری کند که شادی را به دست بیاورید زیرا به نظر شما بسیار زرق و برق دار است.


توجه داشته باشید: اطلاعات در این وب سایت جایگزین مشاور و متخصص مراقبت های پزشکی نیست. کلیه اطلاعات موجود در این وب سایت از جمله اطلاعات مربوط به شرایط پزشکی و بهداشت ، محصولات و معالجات فقط برای اهداف اطلاع رسانی می باشد. لطفاً به پزشک مراجعه کنید.

www.irangemstone.com

09121228904-88952085

نظرات بازدیدکنندگان