چگونه یک آیین سوزاندن را انجام دهیم

چگونه یک آیین سوزاندن را انجام دهیم


مرحله 1: فضای مقدس یا محراب خود را تنظیم کنید.

من عاشق کار کردن در خارج هستم ، بنابراین یک محراب را در حیاط خلوت خود ایجاد می کنم. شمع ها ، سنگ ها ، پرهای مختلفی را می آورم ... هر آنچه بخواهد بخشی از تجربه باشد. در اینجا هیچ پاسخ غلطی وجود ندارد. من همچنین از گلدان چدنی قابل اعتماد خود استفاده کردم تا از آن به عنوان کاسه سوز استفاده کنم. نگران نباشید ، هیچ جادوی سیاه در اینجا اتفاق نمی افتد. اما ، از آنجا که ما کاغذ و جوهر را می سوزانیم (گرافیت جایگزین مناسبی است) اطمینان حاصل کنید که از تهویه مناسب برخوردار هستید .


مرحله 2: تنظیم هدف و پایه گذاری.

این مهمترین مؤلفه آیین است. شما باید در نیت خود متکی و روشن باشید. اگر تازه کار هستید ، یک جنگ ناخوشایند یا یک لحظه بی ثبات کننده انرژی دیگر ، یک قدم مراقب باشید ، آن را تکان دهید ، نفس بکشید و دوباره آماده شوید ... خوب است؟ عالی!

برای زمین خوردن خود ، پای خود را بنشینید یا محکم کاشت کنید. چند نفس عمیق بکشید ، تصور کنید که با هر استنشاق انرژی زندگی را از زمین بالا می برید و با هر بازدم ریشه های خود را از طریق کف پا و ساقه ساقه می کنید.

به محض احساس احساس بنیاد و تمرکز ، وقت آن رسیده است که اهداف خود را بنویسید . من همیشه با احساسات یا شرایطی که دیگر به من خدمت نمی کنند شروع می کنم. من این لیست را " چیزهایی برای انتشار " عنوان می کنم و نقاط گلوله را در زیر قرار می دهم . اگر نامه ای به جهان بیشتر از شما احساس می کند ، لیست خود را در نثر (یا شعر!) بنویسید. فقط مطمئن باشید که با آنچه آزاد می کنید صادقانه ، باز و صادق باشید.


مرحله 3: فراخوان.

در همان کاغذ (یا روش دیگری ، بدون هیچ راه اشتباهی برای انجام این کار) ، من هر آنچه را که می خواهم استناد کنم ، لیست می کنم . این معمولا با عنوان " چیزهایی که من از آنها استفاده می کنم " یا " من از آنها استفاده می کنم " اینها احساسات و شرایطی هستند که من از آنها استقبال می کنم و می خواهم بیشتر از آنها داشته باشم.


مرحله 4: سوزاندن و رهاسازی.

هنگامی که من همه چیزهایی را که می خواهم منتشر کنم و هر چیزی که می خواهم استناد کنم ذکر کردم ، زمان آن است که هر دو لیست را بسوزانیم . من با سوزاندن لیست استقبال های دیگر شروع می کنم. همانطور که لیست یا نامه را نادیده می گیرم ، چیزی شبیه به این می گویم:

جهان عزیز: من دیگر نیازی به درسهایی ندارم که این احساسات ، چیزها یا شرایطی که به من می آموزد. اگر قبلاً نبوده ام ، عهد می کنم که این دروس را به روشی متفاوت یاد بگیرم که احساس بهتری داشته باشد و قلبم را باز کند.

سپس لیست هر آنچه را که می خواهم داشته باشم و احساس می کنم می سوزاند. وقتی این لیست را روشن می کنم ، می گویم چیزی مثل ...

جهان عزیز: من در این زمان این احساسات و شرایط را به زندگی خود دعوت می کنم تا به بالاترین و بهترین خیر خود خدمت کنم. من قصد دارم که این امور باعث شود من از خدمات بهتری برخوردار شوم ، حضور بیشتری داشته باشم و قلبم را باز نگه دارم.


مرحله 5: نحوه انجام یک مراسم سوزش

سپس چند نفس عمیق می کشم و دستانم را به هم می مالم : به طور مؤثر خودم را از دلبستگی به هر چیزی که تازه آزاد کردم ، خواه دلخواه و هم ناخواسته شستشو می دهم.

کلید این آیین سوزاننده رهایی است .

شما باید مایل باشید همه دلبستگی ها را به بد و خوب متوقف کنید. وقتی انتظارات را رها می کنید ، جهان آزاد است که بتواند خلاقانه شما را فراهم کند .

من از این آیین ساده برای پاک کردن انرژی خود استفاده کرده ام و چیزهای زیادی را در زندگی خود نشان داده ام ، از جمله خانه ام ، طلاق مسالمت آمیز ، پیمایش موفقیت آمیز در مکالمات دشوار ، احساسات مربوط به تشخیص اوتیسم پسرم ... این لیست ادامه دارد. بنابراین ، شما می توانید همانطور که می خواهید باشید ، از نظر موقعیتی (یا غیر خاص) باشید.

و اگر لیست ها مانند سبک شما احساس نمی شوند ، نوشتن نامه به جهان و سپس سوزاندن آن نیز یک نسخه معتبر برای انتشار است. من همه تغییرات را انجام داده ام و شما را تشویق به انجام چنین کاری می کنم!


چه زمانی باید این آیین را انجام دهید؟

زمان اشتباهی وجود ندارد ، اما قمرهای جدید و ماه های کامل ماه های بسیار خوبی هستند که به نظر می رسد کار با نیت ، مراسم ، دعوت و انتشار ، قدرتمندتر است. من این آیین سوزاندن ماه جدید را انجام دادم تا به طور خاص در احساسات و شرایطی که می خواهم در طول این چرخه ماه آینده تجربه کنم بیشتر تجربه کنم.

لیست تهیه شما برای ایجاد یک آیین سوزش مشابه:

کاغذ

مداد یا قلم

سبک تر یا منبع دیگر شعله

سطح مناسب برای سوزش: کاسه بزرگ فلزی / شیشه یا گلدان ، یک تابه ، شومینه ، خاک یا تمیز کردن سنگ و غیره.

هر چیز دیگری: روغنهای ضروری ، عنکبوتها ، توتم ، ابزارهای مقدس و ابزارهای آیین یا تنظیم عالمانه - می خواهید برای پشتیبانی از شما در کار خود استفاده کنید.

www.irangemstone.com
09121228904-88952085

نظرات بازدیدکنندگان