اسرار شمع و اجابت دعاها و آرزوها از طریق عنصر آتش

شمع یکی از ساده ترین اشکال دعا برای شروع کار است. بیشتر افراد به طور غریزی شمع ها را معنوی می دانند ، آنها روی انرژی ما ، روحیه ما تأثیر می گذارند ، حتی اگر آگاهانه نفهمیم چطور یا چرا. این دقیقاً به همین دلیل است که مردم در اکثر کلیساها در سراسر جهان از شمع استفاده کرده اند ، در مراسم آیینی مذهبی ، جوامع مختلف ، فرهنگ ها و سنت های دست دوم و از شمع ها با استفاده از نماز استفاده می شود ، در آرام کردن مراقبه ، آرامش ، به کاهش استرس ، جشن ها کمک می کند. ، مانند تولد و عروسی ، شمع ها جو مثبت یا گرم و دنج ایجاد می کنند ، قرار عاشقانه مانند میز شام ، اطراف وان ، و در اتاق خواب را تقویت می کنند ، شمع ها می توانند حالات اسرارآمیز ، روحیات شبح وار را به شما ارائه دهند ، تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که فقط شمع را روشن کنید و شروع به ایجاد تغییر در محیط اطراف می کند. شمع ها بخشی از زندگی ما هستند و از جهات مختلف به ما هدایا و نعمت می دهند. به همین دلیل ما شمع ها را دوست داریم و از آنها استفاده می کنیم.

هنگام روشن کردن شمع می توانید به شهود خود متصل شوید و مقاصد قوی تری را تنظیم کنید.

سمبلیک روشن کردن شمع یک معامله بسیار معنوی است. کلیساها شمع ها را روشن می کنند تا نمادی از نور در تاریکی زندگی باشند. مخصوصاً زندگی فردی ، اشراق. این نماد روشنایی مقدس روح حقیقت است. AKA به روح شما وصل می شود. هر بار شمع روشن می کنید فضایی مقدس درست می کنید.

روشن کردن شمع  راهی ایده آل برای تقویت گفتن اظهارات یا افکار مثبت شماست. می توانید تمرین معنوی و یا آیینی خاص خود را ایجاد کنید که برای شما معنای بسیار خوبی دارد. جای تعجب نیست که شمع ها خودشان نمایانگر وحدت ، صلح و عشق هستند.

www.irangemstone.com
09121228904-88952085

نظرات بازدیدکنندگان