روش پاکسازی چاکرا دوم

روش پاکسازی چاکرا دوم

چاکرای دوم ، که معمولاً به عنوان چاکرای ساکرال شناخته می شود و چگونگی انجام ترمیم چاکرا برای بازگرداندن تعادل مطلوب و زنده بودن در زندگی روزمره شما ، تأثیر می گذارد .

چاکرای ساکرال چاکرا دوم

چرا چاکرای دوم شما را شفا می دهد؟

علائم شایع با بهبودی چاکرای ساکرال

چگونه چاکرای دوم را درمان کنیم

مراحل کلیدی برای بهبودی عمیق چاکرای ساکرال


چاکرای ساکرال چاکرا دوم

چاکرای ساکرال یا Swadhisthana به زبان سانسکریت ، در قسمت تحتانی شکم درست زیر کوکایکس یا بند ناف قرار دارد. رنگ چاکرای دوم به رنگ نارنجی است و عنصر آن آب است. این در درجه اول با پاسخ ها و تنظیم عاطفی همراه است و اغلب به عنوان صندلی احساسات از آن یاد می شود. همچنین با حس چشایی و عملکرد تولیدمثل همراه است.

همسایه نزدیک چاکرا مولدرهارا یا چاکرای ریشه ای ، که از دغدغه های مربوط به بقا ، ایمنی و درک حسی غریزی جهان برداشته می شود. این امکان را به ما می دهد تا خلاقانه با آنچه که از تجربه ما ناشی می شود برخورد کنیم و پاسخی را که توسط الگوهای و هوش هیجانی ما آگاه است ، تهیه کنیم.

این چاکراها به دلیل ارتباط بدنی نزدیک با ناحیه لگن و اندام های تولید مثل ، مرکز جستجو برای لذت است ، چه حسی و چه از طریق تجربیات زندگی روزمره شما. خلاقیت فراوان و شهود شدید احساس دو جنبه اضافی از چاکرای ساکرای باز است.

" من از زندگی کاملاً لذت می برم " می تواند شعار چاکرای مقدس باشد. چاکرای ساکرای باز و متعادل به شما امکان می دهد صمیمیت و عشق را آزادانه و کاملاً کامل تجربه کنید ، در مورد خواسته های خود صادقانه و بدون قضاوت باشید


هر سلول بدن خود را بیدار و شاد کنیم!

بیشتر ما بلوک های پرانرژی و عدم تعادل و همچنین عادات خرابکارانه انرژی داریم که مانع از رسیدن به نشاط کامل ما می شوند و همین امر باعث می شود احساس خستگی ، پراکنده ، کسل کننده و حتی بیمار شویم.

چگونه می توان مراکز انرژی خود را شفا داد و تمام توان را رها کرد.


چرا چاکرای دوم شما را شفا می دهد؟

انسداد در چاکرای دوم در صورت عدم بهبودی می تواند باعث ناراحتی جسمی و عاطفی شود. چاکراها نقاطی در بدن هستند که انرژی متوسطی دارند و به آن اجازه می دهند تا آزادانه روان شود و سلامتی و سرزندگی را حفظ کند. متأسفانه چاکراها می توانند انسدادهایی ایجاد کنند که این جریان انرژی را محدود می کند. بهبودی چاکرای هدف از بین بردن تعادل و آزاد کردن هرگونه انسداد یا لرز در بدن انرژی شماست که از عملکرد بهینه آن جلوگیری می کند.


چاکراها می توانند بیش از حد یا کم تحریک شوند و هر یک منجر به علائم کمی متفاوت شوند.

واکنش های عاطفی

دلبستگی عاطفی بیش از حد به افراد یا اشیاء. نیاز بیش از حد در روابط

وابستگی متقابل

تنش عضلات و گرفتگی شکم


کمبود انرژی در چاکرای دوم می تواند باعث شود:

ترس از خوشبختی یا لذت

عدم خلاقیت و اصالت

میل جنسی کم

بدبینی ، افسردگی

چرخه نامنظم قاعدگی ، عفونت ادراری یا مثانه

زن چاکرا دوم خود را شفا می دهد


علائم متداول که توسط ساکرال چاکرا شفا می یابد

1 -گم شدن در خیالات

یکی از علائم شایع عدم تعادل چاکرای دوم تمایل به مصرف در خیالات درباره لذت های زندگی به جای لذت بردن از آنها است. به عنوان مثال ، شما ممکن است به جای اینکه با یک شریک واقعی یا بالقوه ارتباط برقرار کنید ، خود را در خیال پردازی های جنسی گم کنید و یا با داشتن هر شخص جذاب که از مسیر شما عبور می کند ، وسواس کنید.

2-رفتارهای غرق انگیز و اعتیاد بیش از حد

عادت به ارضا کردن خواسته هایتان از طریق تحقیر نیز می تواند عدم تعادل چاکرا را نشان دهد ، به خصوص در مورد رفتارهای اعتیاد آور ، چه برای مثال با غذا ، مواد ، تلویزیون یا بازی. دانستن نحوه احساس رضایت و رضایت بخشی بخشی از درمان چاکرای ساکرال است.

3 - عدم تحقق و خواسته های سیری ناپذیر

عمیق و صادقانه قدردانی از آنچه که دارید و از چه کسی هستید جزئی از درمان چاکرای ساکراست. لذت بردن از خود در لذت های ساده زندگی بدون اینکه بیش از اندازه به آنها دلبسته شوید ، مهم در تقویت چاکرای دوم متعادل است.

توجه داشته باشید که رضایت شما را نه تنها از نظر فکری بلکه در عمق احساسات در بدن خود احساس کنید ، بنابراین میل و تحقق آن در یک تجربه کاملاً گرد لنگر می خورد. این به تعادل سیری و بهبودی کمک می کند.

4-رفتار و برقراری روابط

التیام دادن چاکرای ساکرال اغلب به معنای برقراری روابط به تعادل و هماهنگی است. روابط می توانند بارهای عاطفی زیادی را تحمل کنند و به راحتی به چاکرای دوم گره بزنند. متأسفانه ، پویایی خانواده اغلب باعث بروز آشفتگی ها ، به ویژه در مورد چاکرای ساکرال می شود.

برای تعادل و التیام این چاکرا ، ایجاد تبعیض بسیار مهم است ، به خصوص در مورد تخلیه انرژی از مردم و عادت های بد.

5-احساسات منفی و مخرب

حسادت ، عصبانیت از خصوصیات چاکرای دوم نامتوازن است. البته آنها برای احساس بهزیستی و کمبود نیرو مضر هستند.

اگر متوجه شدید وقتی کسی شما را به چالش می کشد یا بیش از حد احساس ناراحتی می کنید ، بیش از حد واکنش نشان دهید ، به تکنیک هایی برای مدیریت احساسات با آگاهی و تعادل بیشتر توجه کنید.

6 - سلامت جسمی و ساکرال چاکرا

از دیدگاه سلامت جسمی ، بهبود چاکرای دوم شما نیز می تواند به بهبودی یا جلوگیری از مشکلات جدی تر مانند ناباروری ، حاملگی خارج رحمی یا سقط جنین های متعدد ، بیماری های پروستات و بیضه ها ، آندومتریوز و کیست تخمدان کمک کند.

انسداد انرژی در چاکرای ساکرال را می توان با یک تمرین منظم که برای تحریک چاکرا طراحی شده است ، بهبود می یابد که باعث می شود انرژی به درون آن جریان یابد و انرژی اضافی برای از بین رفتن آن انجام شود. متعادل کننده چاکرا توسط یک شفابخش به شما کمک می کند ، اما کارهای بسیاری وجود دارد که می توانید به خودی خود انجام دهید.


روش ها متعادل کردن چاکرا دوم 

مراقبه

مراقبه برای تمیز کردن و تعادل چاکرای بسیار مفید است. به عنوان مثال ، یک مراقبه درمانی ساده چاکرای ساکرال پیش بینی یک ماه نیلوفر آبی یا هلال نارنج در منطقه چاکرای دوم در ناحیه لگن است. چند دقیقه در حین تنفس عمیق ، آن تصویر را در ذهن خود نگه دارید.

غذاهای شفابخش Sacral Chakra

تغییرات رژیم غذایی همچنین می تواند به پاکسازی چاکرای دوم شما کمک کند. پرتقال ، خربزه ، نارگیل و سایر میوه های شیرین مواد غذایی خوبی برای درمان چاکرای ساکرال هستند. دارچین نیز مفید است ، مانند نوشیدن آب زیادی.

روغن بویی و عود های ضروری برای شفا Chakra

از روغنهای اساسی چوب صندل ، پتچولی ، نارنجی ، گل رز و یلانگ یلانگ به عنوان آروماتراپی برای بهبود چاکرای دوم استفاده می شود. اینها می توانند به تنهایی ، در مدیتیشن و همراه با بلورهای چاکره استفاده شوند.

برای خرید عود کلیک کنید

با استفاده از سنگ شفا Chakra

سنگهای درمانی شامل سنگهای ، کارلین ، کلسیت نارنج و سایر سنگهای نارنجی است. از سنگ قمر نیز می توان به دلیل این ارتباط چاکره با آب و ماه استفاده کرد.

برای خرید عقیق کلیک کنید

برای خرید مون استون کلیک کنید

برای خرید کلسیت کلیک کنید

یوگا برای باز کردن چاکرای دوم

یوگا برای بهبود چاکرای ساکرال باید روی نواحی بازکننده لگن مانند Upavistha Konasana یا زاویه باز تمرکز کند. Baddha Konasana یا Bound Angle Pose یکی دیگر از نکات ساده اما مفید است. تمرین یوگا برای بهبود چاکرای دوم باید کندتر و آرام باشد نه سریع یا بیش از حد چالش برانگیز.

آب ، یک عنصر دوم چاکرا است

از آنجا که عنصر چاکرای ساکرال آب است ، بیرون رفتن و استراحت در نزدیکی آب آزاد می تواند به باز کردن چاکرای دوم شما کمک کند. دریاچه ها ، رودخانه ها ، یا اقیانوس همه مفید هستند. در صورت امکان ، پاهای خود را داخل آب کنید یا آویزان کنید تا به گردش انرژی کمک کند. حمام گرفتن یا دوش گرفتن می تواند ضمن ایجاد آرامش لازم برای حفظ جریان احساسات ، در تعادل چاکرای شما کمک کند.


1- شفا و غلبه بر چالش درک

استقبال کامل از لذت از تجربیات و احساسات زندگی و حفظ تعادل گاهی اوقات دشوار است. جذابیت به منبع یا علت تجربه دارای کشش قوی است و ممکن است فرد تمایل به درک منبع لذت داشته باشد. این شکل از دلبستگی ممکن است در جریان یک جریان "سالم" قرار بگیرد و به یک رفتار سیری ناپذیر ، وسواسی یا احتکار تبدیل شود. برای بهبودی این نوع عدم تعادل ، و آگاهی از این امر مهم است که فرد درگیر تجربه شود.


2-بهبود روابط عاطفی

غالباً مردم برای دستکاری یکدیگر روی احساسات بازی می کنند. تخلیه چاکرای دوم می تواند ناشی از عدم تعادل پویایی خانواده یا بازی قدرت در محل کار یا مثال باشد. در روابط ، بسیاری از طریق احساسات ارتباط برقرار می کنند - خوشبختی ، غم ، شادی ، ناامیدی و غیره.

وقتی احساسات کاملاً غیرمستقیم یا غیرمستقیم بیان نشود ، مانند رفتارهای پرخاشگرانه منفعل ، زمینه ممکن است مبهم شود و چاکرای دوم از تعادل خارج شود.


3-شفای در چاکرای دوم

برخی از ما به دلیل آموزش دقیق ، ارزشهای متناقض و یا یک تجربه آسیب زا ، ممکن است احساس لذت و شرم و احساس گناه در اطراف لذت کنیم. تمایلات جنسی سرکوب شده می تواند منجر به عدم تعادل جدی در چاکرای دوم شود ، خواه "خاموش شود" یا بیش فعال شود.

انرژی چاکرای دوم شما می تواند در نتیجه سرکوب جنسی خاموش یا مسدود شود ، خواه این حرکت انقباضی تحت تأثیر اقدامات شخصی در زندگی شما باشد یا خود تحمیل شده باشد. بهبودی چاکرا برای بازیابی تصویر سالم از تمایلات جنسی و لذت از اهمیت بسیاری برخوردار است.

کار در مورد اعتماد به نفس در مورد رابطه جنسی و احساسات با شریک زندگی خود یا به اشتراک گذاشتن نگرانی های خود با یک دوست یا متخصص قابل اعتماد می تواند مفید باشد. قدم به قدم رفتن ، شروع با تجربیات کوچک لذت می تواند راه را برای بهبود زخم های بزرگ هموار کند.


4-بازگرداندن یک لذت متعادل از لذت های زندگی

شفای شرم و گناه در چاکرای دوم به شما کمک می کند تا قدردانی شما را از زندگی ساده و همچنین تجربیات کمتر عادی بهبود بخشید. به جای اینکه خود را با مسدود کردن یا اشباع کردن تجربه خود با احساسات و احساسات بیش از حد ، خود را بی حس کنید ، ممکن است از لذتی که در لحظه در آگاهی کامل دارید لذت ببرید.


5-قوانین جذب و چاکرا

چاکرا توسط نیروی احساسات، بلکه انرژی آن است که نیمی از راه بین مشغله ها بقای اول یا ریشه چاکرا و بیان اراده چاکرا شبکه سوم یا خورشیدی. ایده ها و چشم اندازها ، هنگامی که لباس های عاطفی انسانی پوشیده اند و راحت تر می توانند به زندگی خود ادامه دهند. به این ترتیب ، چاکرای دوم تجربیات را بر اساس حالت و جهت آن توسط سایر چاکراها تقویت می کند. جذب و دافع به شدت با چاکرای ساکرال مرتبط است.

بنابراین ، چاکرا دوم شفابخش است که بیشتر به افکار و نکات خود آگاه باشید و همچنین آگاهی بیشتری از انواع احساسات ناشی از لحظات خاص داشته باشید.


توجه داشته باشید: اطلاعات در این وب سایت جایگزین مشاور و متخصص مراقبت های پزشکی نیست. کلیه اطلاعات موجود در این وب سایت از جمله اطلاعات مربوط به شرایط پزشکی و بهداشت ، محصولات و معالجات فقط برای اهداف اطلاع رسانی می باشد. لطفاً به پزشک مراجعه کنید.

www.irangemstone.com

09121228904-88952085

نظرات بازدیدکنندگان