Click for more products.
No produts were found.
Click for more products.
No produts were found.

قلم نانو درمانی اسکالر ام وند Quantum scalar Nano wand

مرجع:
13269

قلم نانو وند اسکالر دستگاه تولید انرژی طبیعی است. انرژی ایجاد شده به طور خاص ساختارهای مولکولی را در تمام مایعات بدن جوان می کند. ساختار مولکولی باعث رطوبت بیشتر مایع ، طعم بهتر و افزایش ماندگاری می شود.

وزن محصول با بسته بندی : 87 گرم

سایز: 1.1 سانتیمتر در 14 سانتیمتر 

تولید 1500 یون منفی 

ساخت کشور: ژاپن

ادامه مطلب توضیحات بیشتر
اضافه به مقایسه0
افزودن به فهرست علاقه‌مندی‌ها
فروشنده: گوهر فردوس ایران
امکان ارسال کالا با الوپیک در شهر تهران
2,500,000 تومان
فروخته شد
محصولات مرتبط
2,200,000 تومان
افزایش توان سیستم ایمنی بدن ( گلبول های سفید خون ) تا میزان 149% موثر در بهبود مواردی از قبیل : سردرد سینوسی ، برونشیت ، سوختگی ، زخم ، عفونت ، سرماخوردگی ، سرفه ، از بین بردن باکتری ها - ویروس ها - قارچ ها و انگل ها...
نمایش سریع
آویز مغناتیسی کاوا انرژی اسکالر با ژرمانیم و مادن قرمز آویز مغناتیسی کاوا انرژی اسکالر با ژرمانیم و مادن قرمز
مشاهده بیشتر
1,500,000 تومان
افزایش توان سیستم ایمنی بدن ( گلبول های سفید خون ) تا میزان 149% موثر در بهبود مواردی از قبیل : سردرد سینوسی ، برونشیت ، سوختگی ، زخم ، عفونت ، سرماخوردگی ، سرفه ، از بین بردن باکتری ها - ویروس ها - قارچ ها و انگل ها...
نمایش سریع
آویز مغناتیسی انرژی اسکالر طرح کوانتوم Selenium Germanium FIR Hematite آویز مغناتیسی انرژی اسکالر طرح کوانتوم Selenium Germanium FIR Hematite
مشاهده بیشتر
3,200,000 تومان
وزن محصول : 35 گرم مواد عالی که پشت گردنبند استفاده شده که باید بر روی بدن قرار بگیرد Selenium , Germanium , FIR , Hematite  تولید 2000 یون منفی  تکنولوژی کشور: ژاپن نمایه سه بعدی محصول
نمایش سریع
گردنبند انرژی اسکالر سلنیوم طرح برگ Selenium گردنبند انرژی اسکالر سلنیوم طرح برگ Selenium
مشاهده بیشتر
180,000 تومان
این گردنبد از سلنیوم ساخته شده است تا سلنیوم بدن را تامین کند در کنار آن تولید یون منفی می کند. میتونانید این گردنبند در آب بندازید و بعد از 5 دقیق آب را بنوشید. ین منفی : 12 هزار ین منفی دیدن نمایه سه بعدی کلیک کنید
نمایش سریع
گردنبند مغناتیسی اسکالر با ترکیب چند سنگ کمیاب ENERGY QUANTUM PENDANT گردنبند مغناتیسی اسکالر با ترکیب چند سنگ کمیاب ENERGY QUANTUM PENDANT
مشاهده بیشتر
3,200,000 تومان
افزایش توان سیستم ایمنی بدن ( گلبول های سفید خون ) تا میزان 149% موثر در بهبود مواردی از قبیل : سردرد سینوسی ، برونشیت ، سوختگی ، زخم ، عفونت ، سرماخوردگی ، سرفه ، از بین بردن باکتری ها - ویروس ها - قارچ ها و انگل ها...
نمایش سریع
2,500,000 تومان
قلم نانو وند اسکالر دستگاه تولید انرژی طبیعی است. انرژی ایجاد شده به طور خاص ساختارهای مولکولی را در تمام مایعات بدن جوان می کند. ساختار مولکولی باعث رطوبت بیشتر مایع ، طعم بهتر و افزایش ماندگاری می شود. وزن محصول با...
نمایش سریع
250,000 تومان
گردنبند اسکالر تولید 3000 یون منفی کمک به دفع مواد زاید معدنی در کبد و کلیه, همچنین سوخت وساز بهترسطح اکسیژن خون را افزایش میدهد بنابراین چین و چروک پوست را ترمیم میکندبه تقویت و شارژ دستگاه تناسلی و غریزه جنسی و...
نمایش سریع
توضیحات

قلم نانو وند اسکالر دستگاه تولید انرژی طبیعی است. انرژی ایجاد شده به طور خاص ساختارهای مولکولی را در تمام مایعات بدن جوان می کند. ساختار مولکولی باعث رطوبت بیشتر مایع ، طعم بهتر و افزایش ماندگاری می شود. فرکانس انرژیقلم نانو وند در یخچال قرار گرفته و در یخچال نفوذ می کند. تمام مایعات ، گوشت و میوه ها طعم بهتری دارند و ماندگاری بیشتری دارند. زنجیره های مولکولی تجدید شده مشابه آنچه در آب سالم چشمه طبیعی یافت می شود.

قلم ام وند نانو

 مانند میوه ها و سبزیجات ، بدن به تدریج با افزایش سن زنجیره های مولکولی را از دست می دهد. با استفاده از نانو می توان آنها را در سطح مولکولی برای تأمین انرژی دوباره انرژی گرفت. طبیعت مرطوب آب برای سلامتی مهم است. آب ساختار مولکولی جریان اکسیژن را به میوه و سبزیجات دیگر منتقل می کند ، بدن با افزایش سن به آرامی زنجیره های مولکولی را نیز از دست می دهد. با استفاده از نانو گرز می توان آنها را در سطح مولکولی برای تأمین انرژی دوباره انرژی گرفت. طبیعت مرطوب آب برای سلامتی مهم است. آب با ساختار مولکولی باعث بهبود جریان اکسیژن به خون می شود ، در سم زدایی رادیکال های آزاد کمک می کند ، سم زدایی کبد را بهبود می بخشد و جذب مواد مغذی توسط بدن را بهبود می بخشد.

مزایای قلم نانو وند:

به بدن ما کمک می کند تا شرایط هموستاز را بدست آورد

به میدان انرژی زیستی بدن ما کمک کنید تا انرژی نقطه صفر را تأمین کند

درد ، ناراحتی و بهبودی ما را تسکین می دهد

با افزایش قدرت به مایعی که می نوشیم و غذایی که می خوریم انرژی می دهد.

عناصر مضر (انرژی) مایعاتی را که می نوشیم و غذایی که می خوریم خنثی می کند.

برای جذب بهتر مواد مغذی به کرم ها ، روغن ها انرژی می بخشد

جریان انرژی در بدن ما را مسدود و تقویت می کند

عملکردهای بدن را تحریک کرده و ایمنی بدن را تقویت کنید

استفاده از قلم نانو وند:

برای تخلیه انسداد انرژی در بدن ما

برای پاک کردن تحریفات در زمینه انرژی Bio ما

برای تسهیل بدن در بهبودی

برای انرژی دادن به غذاها و مایعات و در نتیجه افزایش قدرت

در حیوانات خانگی و گیاهان برای تکمیل کمبود انرژی

برای ایجاد تعادل و انرژی در عدم تعادل بدن

برای کمک به دیگران از دردها ، دردها و بیماری های دیگر

برای انرژی بخشیدن به محیطی که زندگی می کنیم

بیماری های مرتبط با غده تیموس:

1- آتیمی  2- لوپوس 3- آرتریت روماتوئید 4- انواع سرطان 5- اختلالات غده تیموس

 نکته: یکی از بیماری هایی که به دلیل اختلال ایمنی در فرد به وجود می آید بیماری ایدز می باشد .

ارتباط تیروئید با تیموس : کم کاری تیروئید می تواند منجر به کاهش تولید هورمون در غده تیموس شود

تقویت هاله انرژی و چاکرا

 چاکرا ها در بدن انسان مراکز اصلی انرژی می باشند.وقتی این هاله یا میدان بایو انرژی در حالت تعادل خودش قرار داشته باشد ما در سلامت کامل به سر میبریم. به این حالت اصطلاحا حالت تعادل یا هموستاز میگویند.

محیط زندگی ما زندگی شهریست که متاسفانه پر از آلودگی هاست.

آلودگی ها از قبیل آلودگی هوا، آبهای آلوده، غذا های که فاقد ارزش غذای هستند و از همه شایع تر تشعشعات مغناطیسی دستگاه های مثل: دکل های مخابرات و پارازیتهای ماهواره, موبایل، کامپیوترها،کابل های فشار قوی برق و غیره

همه این دستگاهها میدان مغناطیسی مضری تولید می کنند که فرکانسشان از میدان مغناطیس بدن ما بالاتر است. این امواج ها باعث به وجود آمدن تاثیر منفی در بدن می شود.

عکسهای گرفته شده توسط دستگاه "عکسبرداری از هاله بدن  GDV " قبل و بعد از استفاده از گردنبند امپندنت

عکاسی GDV

گردنبند اسکالر باعث میشود هاله بدن شما دوبل و قویتر شود و در نتیجه این امواج مضر وارد بدنتان نشود.همچنین چاکراهای شما را منظم نموده و انرژی های منفی را خارج و اصلاحا چاکراها را ریست و هاله بدن را تقویت میکند.

به همین دلیل این گردنبند اسامی دیگری مانند: گردنبند ضد پارازیت, گردنبند ضد سقط جنین, گردنبند ضد تشعشع, گردنبند ضد امواج و... نیز دارد

خواب آرامش

خواب

حتما برایتان اتفاق افتاده است که پس از یک شب بی‌خوابی دچار کسلی و افت کارکرد مغزی در روز بعد شده باشید این خود نشان می‌دهد که خواب چقدر در حفظ و نگهداری فعالیت‌های مغزی در حد مناسب کمک می‌کند.

در زندگی شهری اکثر افراد خواب عمیق را تجربه نمیکنند و دچار انواع بیماری های خواب هستند:

بد خوابی یا خواب سبک: این افراد با کوچکترین صدا از خواب بیدار شده ویا در طول استراحت چندین بار از خواب میپرند.

خواب سنگین: این اشخاص خوابشان سنگین است واصلا متوجه صداهای هشدار دهنده اطراف خود نمیشوند.

کم خوابی: افرادی که میبایست اصطلاحا چند ساعت در تختخواب غَلت میخورند تا خوابشان برود یا از قرص های خواب آور استفاده کنند.

افراد پر خواب: کسانی هستند که بیش از حالت نرمال و عادی یعنی 8 ساعت خوابیده و بعد از بیداری نیز احساس کوفتگی وخواب آلودگی دارند.

خواب سنگین و سبک

خواص اسکالر به صورت جزء در بدن :

1- کمک به دفع مواد زاید معدنی در کبد و کلیه, همچنین سوخت وساز بهتر

2-سطح اکسیژن خون را افزایش میدهد بنابراین چین و چروک پوست را ترمیم میکند.

3-به تقویت و شارژ دستگاه تناسلی و غریزه جنسی و بیماری های مربوط به آن کمک میکند.

4- آب که حلال اولیه برای ویتامین ها و مواد معدنی است, را در تمام  قسمتهای بدن جابجا میکند.

5-در درمان بیماری های عصبی مانند بد یا کم خوابی، استرس، دلشوره بی مورد، افسردگی، تشنج و... بسیار موثر است.

6-برای بیماریهای غیر ویروسی مانند: میگرن، دیابت، ام اس، آسم، بیماری های مربوط به مخچه و تعادل 100% مفید و تاثیر گزار است.

7-با تاثیر مستقیم بر روی گلبول های سفید (غده تیموس) بدن که وظیفه ی محافظت از بدن را دارند, باعث بالابردن کارایی سیستم دفاعی بدن میشود.

8- یکی از مهمترین خصوصیات؛ از بدن شما در برابر تمامی فرکانسهای الکترومغناطیسی مضر (ماکروویو، پارازیت های ماهواره، موبایل و ...) محافظت میکند.

خواص اسکالر

آب

درون هر چیزی که ما می خوریم درصدی از آب وجود دارد در نتیجه آب نقشی بسیار مهمی را در زندگی ما ایفا می کند .

آب موجود در انسان

75% از بدن 90% از مغز انسان 92% از خون ما و 22% از استخوان های بدن از آب تشکیل شده است.

شکل بلوری آبی که مصرف می کنیم بهم ریخته است و سطح انرژی مولکولهای آن بسیار پایین یا خنثی است

هر ماده غذایی قبل از جذب در سیستم گوارشی بدن ابتدا باید در معده "هیدراته" شود یعنی مولکولهای آب و مواد غذایی از یکدیگر جدا شوند تا مواد زائد آن بهتر دفع شود.

اما وقتی این پیوند بهم چسبیده است این فرآیند بدرستی انجام نمیشود و باعث بروز بیماری های مختلفی مانند: نفخ, زخم معده, تـُرش کردن, یبوست, گاز معده, سنگ صفرا و کلیه, اسهال, ورم معده و دیگر بیماری های مربوط به سیستم گوارشی بدن می شود.

مولکول های آب

اما بعد از انرژی دهی شدن مایعات با استفاده از تکنولوژی آمایزد فیوژن حالت ساختار بلوری آب مانند آبهای طبیعی معدنی خوشه ای و منظم میشود و عمل هیدراته شدن بدرستی در بدن انجام می گیرد.

ام وند

قلم نانو وند از چه ساخته شده است؟

مواد معدنی طبیعی مهندسی شده فنی و با استفاده از چندین روش همجوشی با حرارت بالا ، در یک سطح مولکولی ذوب شده و از نظر ساختاری پیوند می خورند. ترکیبی از مواد معدنی و تکنیک های همجوشی ، تبدیل کاتالیزوری انرژی را ایجاد می کند و رزونانس طبیعی طولانی مدت ایجاد می کند که توانایی انتقال به هر مایع را دارد و زنجیره های مولکولی طبیعی را تجدید می کند. قلم نانو وند چگونه کار می کند؟ فرکانس ریتم "بتا" در جهت خلاف جهت عقربه های ساعت می چرخد ​​، و مانند سایر "امواج انرژی" می تواند اجسام بی اثر را "تحت تأثیر قرار دهد". به عنوان مثال ، یک میدان مغناطیسی می تواند بر روی اشیا metal فلزی و یک اشعه ایکس بر روی نوار فیلم تأثیر بگذارد. به همین ترتیب ، ریتم های بتا با فرکانس صحیح و سرعت چرخش مایع می شوند.

چه نوع مواد معدنی در قلم نانو وندوجود دارد؟

بدنه قلم نانو وند ماده معدنی را در خود جای داده است که توسط تکنیک های همجوشی گرما زیاد است و از نظر فنی مهندسی شده است. هر دانه معدنی شکل و اندازه منحصر به فرد خود را دارد که وقتی با سایر مواد معدنی ترکیب شود ، از طریق تبدیل کاتالیزوری ، رزونانس چرخشی را ایجاد می کند که ما انرژی chi می نامیم. چگونه انرژی با استفاده از AM-Wand به آب منتقل می شود؟

انرژی قلم نانو وند به داخل مایع می چرخد ​​، در خلاف جهت عقربه های ساعت است ، یا می توان مایعات را بر روی قلم نانو وندریخت در آنجا که تشدید را می گیرد. طنین ایجاد شده مشابه آنچه در زمین اطراف بسیاری از آبهای چشمه شفابخش جهان یافت می شود ، است. در حال حاضر ، دانشمندان نمی توانند درک کنند که چرا مایعات در زمینه انرژی متفاوت و مثبت عمل می کنند. اکنون بسیاری از تحقیقات بر روی این واقعیت متمرکز شده اند زیرا 70٪ از بدن ما از آب ساخته شده و تغذیه بدن با آب ساختار مولکولی صحیح مهم است. آیا تاریخ انقضا وجود دارد؟ چه تاثیری بعد از تاریخ انقضا خواهد داشت؟

ما انتظار داریم انرژیقلم نانو وند 30 سال طول بکشد زیرا آزمایشات اخیر در واحدهای اصلی آزمایش پیش تولید که پنج سال پیش انجام شده است ، نشان می دهد که آنها در سطح انرژی افزایش یافته اند. بر خلاف آهنربا ، رزونانس تحت تأثیر نیروی جاذبه زمین قرار نمی گیرد.

وقتی قلم نانو وندخراب شود ، توانایی تغییر طعم هر میوه یا مایعی را نخواهد داشت. مزایایقلم نانو وند چیست؟

ساختارهای مولکولی موجود در مایعات باعث می شود که جوانه های چشایی فقط طعمی را که از آن لذت می بریم تشخیص دهند. به عنوان مثال ، هر نوع شراب ، الکل ، قهوه ، چای یا آب میوه هنگامی که AM-Wand مایع را تصفیه می کند طعم و مزه را افزایش می دهد. هر غذایی که با آب نانونیزه مصرف کنیم همیشه طعم بهتری خواهد داشت. مخلوط کردن آب نانونیزه با یک نوشیدنی اثرات اسیدیته و تانن را در بدن کاهش می دهد. وقتی غذا یا دارو با آب نانونیزه ترکیب شود ، با افزایش جذب سلولی ، فواید غذایی تقویت می شود.

بدن می تواند اکسیژن مایع را خیلی سریع جذب کند ، عملکرد ارگان های داخلی را افزایش دهد و به سطح انرژی خون اضافه شود. این مزیت برای ورزشکاران و کارگرانی که تحت استرس جسمی نیاز به حفظ سیستم ایمنی بالا دارند مهم است. هنگام نوشیدن آب نانونیزه ، سطح اکسیژن خون افزایش می یابد. این را می توان با استفاده از Medec ، Prognos یا نمونه خون ساده اندازه گیری کرد. سلامتی آبخوری های نانونیزه این خواهد بود که آنها سطح انرژی را افزایش داده و سیستم ایمنی بدن را بالا می برند.

بدن می تواند مواد معدنی ضروری دیگر را از آب نانونیزه دریافت کند. ساختار مولکولی بدن می تواند مواد مغذی موجود در ساختار مولکولی آب نانونیزه را به سرعت جذب کند ، زیرا ساختار مولکولی بدن از طریق اتصال DNA با مولکول های مواد معدنی آب انجام می شود. این اثر سلولهای بدن را با مواد معدنی ضروری تغذیه می کند. از آنجا که ساختار مولکولی آب از بین نمی رود ، می تواند زباله های سلولی مانند کلسترول و کلسیم اضافی را نیز جذب کند ، حرکات روده و حل شدن سنگ کلیه را بهبود بخشد ، سطح کلسترول را کاهش دهد و سم زدایی کلی بدن می تواند این موضوع را تأیید کند. مواد معدنی جداگانه مانند کلسیم را می توان توسط سلول های بدن در صورت لزوم جذب کرد.

رشد سریع و قوی ناخن و مو بهبود یافته و مقاومت بیشتر در برابر پوسیدگی دندان می تواند از نظر بصری این را ثابت کند. هنگامی که از آب نانونیزه همراه با مکمل ها استفاده می شود ، با سرعت و کارآیی بیشتری توسط سلول های بدن جذب می شود ، این یک هدف مهم برای رژیم غذایی است.

نحوه استفاده از قلم انرژی نانو گرز:

از عصای نقطه صفر نقطه ممکن است به هر روشی که مفید بدانید استفاده شود. با این حال ، در اینجا چند پیشنهاد اساسی وجود دارد:

گرز را نشان دهید و آن را 3 بار در جهت عقربه های ساعت بچرخانید ، سپس 9 بار ، و با 18 حرکت دایره ای تمام کنید. (این روش 3 ، 9 ، 18 نامیده می شود)

برای اثربخشی بیشتر ، تا جایی که امکان دارد نزدیک شوید یا با گرز کمی لمس کنید.

برای جوان سازی پوست از نانو گرز روی صورت استفاده کنید.

از نانو چوب برای تأمین انرژی غذا و آب خود استفاده کنید.

حداقل 3 بار بر روی تمام نوک انگشتان و انگشتان فشار دهید و بچرخانید تا انسداد انرژی را از حالت  انسداد خارج کرده و نصف النهارهای بدن را باز کنید

همچنین ممکن است مایعات را با عصا هم بزنید (با رعایت بهداشت مناسب) یا آن را بالای نوشیدنی ها یا غذا بچرخانید تا به آنها انرژی بخشد. انرژی ایجاد شده از طریق گرز به طور خاص ساختارهای مولکولی مایعات و غذاها را جوان می کند. ساختار مولکولی باعث می شود هر مایع یا غذایی هیدراته تر ، طعم بهتری داشته و ماندگاری بیشتری داشته باشد. زنجیره های مولکولی تجدید شده مشابه آنچه در آب سالم چشمه طبیعی یافت می شود.

همانند میوه ها و سبزیجات ، بدن فیزیکی ما با افزایش سن به آرامی زنجیره های مولکولی خود را از دست می دهد. با استفاده از عصا می توان آنها را در سطح مولکولی دوباره انرژی داد. آب انرژی گرفته توسط گرز جریان اکسیژن به خون را بهبود می بخشد. این را می توان با استفاده از Medec ، Prognos یا نمونه خون ساده اندازه گیری کرد. آب پر انرژی همچنین در سم زدایی رادیکال های آزاد کمک می کند ، سم زدایی کبد را بهبود می بخشد و مصرف مواد مغذی را در بدن بهبود می بخشد. مخلوط کردن آب با انرژی وند با یک نوشیدنی اثرات اسیدیته و تانن را در بدن کاهش می دهد. وقتی غذا یا دارو با آب پر انرژی Wand ترکیب شود ، با افزایش جذب سلولی ، فواید تغذیه ای تقویت می شود.

برای لیفت صورت پر انرژی با عصا

با نقطه بین ابرو شروع کنید ، گرگ را برای یک دقیقه در جهت عقربه های ساعت بچرخانید تا مغز شل شود

در ادامه گره ها را از پایه گردن به سمت چانه و فک با حرکات مستقیم به سمت بالا حرکت دهید. توجه: نوک چوب صاف قرار دادن روی پوست برای تمام سکته های رو به بالا است. فقط از سکته های رو به بالا استفاده کنید.

از مرکز گردن شروع کنید ، گره را به سمت دیگر حرکت دهید.

با ضربه های مستقیم به سمت بالا از گوشه دهان به گوشه چشم بروید

از گوشه بینی تا گوشه چشم با ضربه های مستقیم به سمت بالا

از مرکز چانه تا خط فک تا قسمت گوش / شقیقه در هر طرف صورت را بگیرید

سپس دور لب را در جهت عقربه های ساعت انجام دهید همچنین می توانید گوشه های لب را حلقه بزنید

دور چشم را در جهت عقربه های ساعت انجام دهید

سکته های رو به بالا را بر روی پیشانی انجام دهید

چند دقیقه پس از انجام این کار تفاوت سفتی پوست خود را احساس خواهید کرد. پوست احساس سفتی می کند اما در واقع آزاد شدن عضلات صورت باعث احساس آرامش در پوست ، به ویژه عضلات گونه می شود. با انجام یک دقیقه در هر منطقه و روش 3 ، 9 ، 18 آزمایش کنید.

به طور خلاصه از قلم انرژی نانو عصا:

تصفیه خون

ترمیم سلول های بدن

سیستم ایمنی بدن قوی تر

توانایی تنظیم اعصاب خودمختار

مسکن درد

برای تخلیه انسداد انرژی در بدن ما

برای پاک کردن تحریفات در زمینه انرژی Bio ما

برای ایجاد تعادل و انرژی در عدم تعادل بدن

برای کمک به دیگران از دردها ، دردها و بیماری های دیگر

برای ایجاد انرژی در محیطی که در آن زندگی می کنیم.

ادامه مطلب
جزئیات محصول
13269

مشخصات

وزن
11 Gr
نظرات
بدون نظر

نظر دهید

  • Fit:
  • Quality:
این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.

فهرست

جستجو

Click for more products.
No produts were found.

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود / ثبت نام