استفاده از بودا برای فنگ شویی

Posted By: علیرضا فردوسی In: مقاله های انگیزشی On: Comment: 0 Hit: 1859

فنآوری باستانی چینی فنگ شوی باعث می شود تا از مجسمه ها و تصاویر بودا برای مدیریت کیفیت و گردش انرژی در خانه استفاده شود.

نوشته شده توسط رودیکا تاچی

 بودا برای هر هدف در خانه

فنآوری باستانی چینی فنگ شوی باعث می شود تا از مجسمه ها و تصاویر بودا برای مدیریت کیفیت و گردش انرژی در خانه استفاده شود.

به طور کلی ، حضور بودا صلح و آرامش را به خانه می آورد. هنگامی که شما یک سبک زندگی شلوغ و پرهیاهو دارید - که بیانگر   انرژی یانگ فنگ شویی است - باید روی ایجاد کیفیت صلح آمیز انرژی در  خانه خود تمرکز کنید . هیچ تأثیری از این امر مؤثرتر از حضور بودا نیست.

یک مجسمه یا تصویری از بودا باعث آرامش انرژی یین می شود تا انرژی یانگ فعال سبک زندگی شما را تکمیل و متعادل کند. انرژی متعادل یین یانگ در خانه شما ، کلید سلامتی و بهزیستی است.

خواب بودا: صلح ، آرام ، آرامش و سادگی

یک بودا خوابیده ،  آرامش بخش انرژی فنگ شویی را برای هر منطقه از خانه خود فراهم می کند. انرژی آرامش بخش و آرامش بخش آن مخصوصاً برای اتاق نشیمن یا راهرو نزدیک اتاق خواب مناسب است.

خندیدن بودا: جشن ، شادی و انرژی فراوان

خنده مجسمه های کوچک بودا

خنده دار محبوب بودا یک درمان عالی فنگ شویی برای منطقه جنوب شرقی باگوا ، که منطقه پول خانه شماست. شما همچنین می توانید بودا خنده دار را در ورودی اصلی خود به نمایش بگذارید ، جایی که یک کیفیت عالی و شاداب از انرژی را به تمام خانه شما معرفی می کند.

بودا در پایگاه لوتوس: محوریت ، روحانی عمیق ، آرام بخش

مجسمه طلا و قرمز بودا

این مجسمه بی نظیر بودا در یک وضعیت مراقبه کلاسیک می تواند با توجه به رنگ های طلایی و قرمز  عنصر آتش ، انرژی فنگ شویی را برای منطقه bagua جنوبی خانه شما به ارمغان آورد  . همچنین می تواند یک درمان بسیار خوب فنگ شویی برای رشد و زراعت معنوی منطقه (شمال شرقی) باشد.

مراقبه بودا

مجسمه بودا نقره

یک مجسمه زیبا و مراقبه بودا برای مناطق شمالی ( شغلی ) یا شمال غربی ( افراد مفید و نعمت ها ) مناطق فنگ شویی فضای شما را فراهم می کند. البته می تواند در محراب شما خیره کننده به نظر برسد .

تابلو حکاکی شده چوب بودا: اطمینان و آرامش

پانل بودا

یک صفحه چوبی بودا  می تواند انرژی فوق العاده ای از فنگ شویی برای مناطق شرقی ( بهداشت و خانواده ) و جنوب شرقی ( پول و وفور ) مناطقbagua خانه شما فراهم کند.

باغ ماسه سنگ بودا: آرامش بخش انرژی در خارج

باغ مجسمه بودا

این مجسمه ماسه سنگی بودا علاوه بر منطقه شمالی فنگ شویی ، علاوه بر منطقه ای از فنگ شوی ، یک مکان زیبا و صلح آمیز فنگ شویی است. این می تواند نزدیک به درب جلو شما خیره کننده باشد (اگر با ظاهر و انرژی کلی خانه شما کار کند).

گفته می شود این وضعیت ، معروف به "دعوت زمین به شهادت" ، نشانگر لحظه ای است كه بودا روشنگری خود را به رسمیت شناخت.

بودا مبارک (هوتی): موفق باشید و فراوانی

هوتی بودا

این بودا مبارک یک درمان عالی فنگ شویی برای ورودی اصلی شما (اگر با دکوراسیون شما کار کند) ، و همچنین برای مناطق شرقی و جنوب شرقی فنگ شویی خانه شما وجود دارد.

 هوتی نماینده ای از بودای کلاسیک (معروف به گاوتاما بودا یا شاکیامونی نیست) بلکه در عوض یک خدای ژاپنی-شینتو است که موفق باشید. گفته می شود وی شخصیت تاریخی یک راهب چان بودایی است که در قرن نهم زندگی می کرد. هوتی نمادی از خوشبختی ، شانس و سعادت است.

رئیس بودا

سر بودا

این سر بودا دارای انرژی متمرکز و تا حدودی شدید است که می تواند یک درمان فنگ شویی را برای منطقه شمال شرقی baguaدر خانه شما ، و همچنین برای اتاق یا اتاق نشیمن شما ارائه دهد .

چشمه صلح آرام ذن بودا: انرژی آرام بخش آب

چشمه بودا

یک چشمه آرام و آرام با یک بودا مراقبه  ، انرژی تسکین دهنده ای را برای مناطق شمالی یا شمال شرقی فنگ شویی خانه شما فراهم می کند.

شمع بودا

مجسمه بودا با شمع

این مجسمه بودا با شمع یک انتخاب خوب برای همه آتش سوزی یا زمین است فنگ شویی عنصر باگوآی مناطق از خانه خود را. برای قرار دادن آن در مناطق جنوبی (شهرت) ، مرکز (قلب) یا شمال شرقی (رشد شخصی و پرورش معنوی) خانه خود

نقاشی دیواری بودا روی بوم

بوم رنگ بودا

این بوم دیواری پرانرژی و پر جنب و جوش بودا می تواند انرژی فنگ شویی بسیار خوبی را برای ورودی یا اتاق نشیمن اصلی شما و همچنین منطقه جنوبی ( شهرت ) خانه شما به ارمغان آورد .این تصویر از بودا در یک وضعیت مراقبه کلاسیک ، سرشار از انرژی آرام بخش و بی سر و صدا است.

www.irangemstone.com
09121228904-88952085

Leave your comment