گاهی اوقات ، آیا احساس می شود همه دیگران قبلاً فهمیده اند چگونه روابط را عملی می کنند و شما تنها کسی هستید که نمی توانید صحیح را پیدا کنید؟

برای مقابله با شکستگی های مکرر و خرمای بد و تلاش برای تجلی عشق می تواند فرسوده باشد. به علاوه ، نبرد مداوم تنهایی و رویای زندگی بهتر ... موافق نیستید؟

طبیعی است که گاهی اوقات فقط بخواهید تسلیم شوید. شاید شما خود را به زندگی مجرد تسلیم کرده باشید ، حتی اگر می دانید که هنوز هم مشتاقانه پیدا کردن عشق است. با این حال ، خبر خوب این است که هر چقدر هم که تجربیات شما بی روح بوده باشد ، تجسم عشق نیز ممکن است! بعضی اوقات حتی با یک شخص خاص.

بگذارید یک نگاه دقیق تر به این موضوع بپردازیم که چگونه قانون جذب می تواند به شما در درک بهتر مبارزات و عشق آشکار ماندگار کمک کند.

چرا نمی توانم عشق پیدا کنم؟

اگر می خواهید روح و روان خود را تجلی کنید ، مهم است که ابتدا بفهمید که چرا تلاش های شما برای یافتن عشق غالباً ناخوشایند است. داستان همه در جستجوی عشق کمی متفاوت است.

با این وجود ، اغلب عوامل متداول در بازی وجود دارد که می تواند شما را در ایجاد عاشقانه ای که شایسته داشتن هستید مانع کند.

چرا-نمی توانم-پیدا کنم-عشق؟

به عنوان مثال ، ممکن است در مورد شما صدق کند:

 • شما ناخودآگاه تعطیل کرده اید. بعد از صدمه دیده و ناامید شدن ، ممکن است بخشی از شما سعی در محافظت از قلب خود در برابر درد آینده داشته باشید. متأسفانه ، این امر شما را از یافتن عشق نیز دور می کند.
 • شما تجارت ناتمام دارید اگر در گذشته هنوز یک پا داشته باشید ، جذب عشق دشوار است . شاید شما هرگز رابطه کاملاً خشن را پردازش نکرده باشید. یا شاید یک شریک قدیمی شما آن را سخت به وجود اجازه رفتن.
 • شما ایمان را از دست داده اید. وقتی مدتهاست که به دنبال عشق می گردید ، ممکن است باور نکنید که چنین چیزی به عنوان یک همسر مشترک وجود دارد .شما ممکن است وسوسه شوید که به جای اینکه به مأموریتی برای پیدا کردن عشق بپیوندید ، برای برقراری یک رابطه "خوب" حل و فصل کنید.

با این حال ، تکنیک هایی وجود دارد که می تواند به شما بیاموزد چگونه عشق را به طور کلی یا با یک شخص خاص تجلی دهید.

قدم برای شروع جستجو به دنبال عشق با نیت واقعی

اگر به دنبال یادگیری چگونگی تجسم سریع عشق هستید ، پیام اصلی شما برای درونی کردن این است که باید با نیت واقعی به دنبال عشق بگردید . این بدان معنی است که شما باید یاد بگیرید که چگونه خود را با یک فرکانس ارتعاشی که می تواند به جای ناامیدی بیشتر ، عشق را به خود جلب کند ، تراز کنید و این که شما باید احساس روشن و واضحی از آنچه در واقع در تلاش برای انجام آن هستید ، هنگام هدف از تجلی ایجاد کنید. عشق.

بسیاری از ما هرگز مفهوم خود را از آنچه به دنبال عشق است تصحیح نمی کنیم. اگر واقعاً نمی دانیم واقعاً چه می خواهیم ، جهان نمی تواند به ما در یافتن عشق کمک کند. در اینجا چهار روش برای شروع جستجوی عشق با قصد واقعی امروز وجود دارد.

تصمیمی را که می خواهید برای یافتن عشق بگیرید و شریک زندگی خود را طراحی کنید ، اتخاذ کنید

مرحله 1: در اصل ، شما باید تصمیم بگیرید که واقعاً می خواهید این شریک زندگی را جذب کنید. سپس ، واقعاً متعهد به ایده گذراندن بقیه عمر خود با این شخص باشید. انجام این تعهد ممکن است شامل پردازش زخم های قدیمی (به عنوان مثال از طریق روزنامه نگاری یا درمانی) باشد. امیدوارم گذشته را پشت سر بگذارید و بتوانید به جای ترس ، امید را در آغوش بگیرید.

هنگامی که تصمیم خود را گرفتید ، بخش بزرگی از درک چگونگی آشکار کردن عشق با یک شخص خاص در درک معنای واقعی این است که درباره این شخص چیست و باعث می شود شما باور داشته باشید که دنبال عشق با آنها واقعاً شما را خوشحال می کند. به همین ترتیب ، بخشی از ایجاد تعهد تجلی مستلزم شروع به تجزیه و تحلیل خود به روشی جدید و عمیق تر است.

درمورد نیازها و خواسته های خود در تلاش برای یافتن عشق از خود بخواهید:

 • برای توصیف آنچه در شریک زندگی واقعاً می خواهید 5-10 کلمه استفاده کنید؟
 • چه ویژگیهای شخصیتی در شخص دیگر نه تنها عشق را از شما جلب می کند بلکه به شما کمک می کند تا بهترین ها را در شما بدست آورید؟
 • چگونه می خواهید با یک شریک رفتار شود؟ هنگام جستجوی عشق ، رفتارهایی که هرگز تحمل نخواهید کرد چیست؟
 • عمیق ترین و صمیمانه ترین احساسات زندگی شما چیست؟
 • به نظر شما رسالت زندگی شما چیست؟ به علاوه ، چه شریک می تواند یک هم تیمی در مسیر رسیدن به این هدف باشد؟

هنگامی که پاسخ این نوع سؤالات را در مورد تجلی روح و روان خود می فهمید ، ذهن و قلب شما شروع به تمرکز در تلاش برای یافتن عشق می کنند که مبتنی بر درک و هیجان واقعی متقابل است. شما می توانید انواع و اقسام تکنیک های خلاقانه را برای تقویت طراحی شریک زندگی خود انجام دهید. به عنوان مثال ، متخصصان قانون جذب توصیه می كنند كه تمرینات تجسم روزانه را انجام دهید كه در آن حس واضح و شفافی از زندگی شریک زندگی تان داشته باشید. در همین حال ، شما همچنین می توانید یک تابلوی رویایی بسازید که نشان دهنده تمام خصوصیات مورد نظر شما و تصویر شما از چگونگی بهبود این رابطه در زندگی شما باشد.

با این حال ، یک نکته مهم در مورد احتیاط این است که شما کاملاً باید انتظارات واقع بینانه را تعیین کنید. تجسم عشق با شخص "کامل" امكان پذیر نیست زیرا هیچ چیز به عنوان یك فرد كامل وجود ندارد. شما باید مایل باشید با کسی که مناسب شما باشد ، اما عیوب و مشکلاتی دارد با او عشق بیابید.

بیاموزید که چگونه با خودتان ارتباط برقرار کنید

چگونه با خودتان ارتباط برقرار کنیممرحله 2: یک کلیشه قدیمی وجود دارد که ادعا می کند شما نمی توانید دیگران را دوست داشته باشید مگر اینکه خودتان را دوست داشته باشید . با این حال ، در این گفته حقیقت وجود دارد. این می تواند تأثیر عمده ای بر این داشته باشد که آیا شما قادر هستید عشق را با موفقیت تجسم کنید.

به طور خاص ، شما با افرادی که مطابق با وضعیت ارتعاششما هستند ، عشق را جلب می کنید. بنابراین اگر خودتان را سرپا نگه دارید یا اعتماد به نفس ندارید ، اغلب عشق را فقط با افرادی می بینید که با شما رفتار نادرستی دارند و در تشخیص ارزش شما ناکام هستند. بنابراین ، به دنبال عشق با قصد واقعی ، شما را ملزم می کند تا با خودتان ارتباط عمیق تر ، عمیق تری داشته باشید و بپذیرید.

چه در حال حاضر این احساس را داشته باشید یا نه ، همه حاوی جوهر عشق هستند. این یک منبع نامحدود است که می توانید در همه زمان ها به آن متوسل شوید ... نه فقط وقتی که به دنبال عشق هستید.

در اینجا نکاتی وجود دارد که به شما در توسعه این عشق به خود کمک می کند و این امکان را به شما می دهد تا عشق را با همسر خود نشان دهید:

به شخصی که می خواهید جذب کنید تبدیل شوید.

نگاهی دیگر به شریک زندگی خود که با توجه به تمام خصوصیات کلیدی مورد نظر خود طراحی کرده اید ، نگاهی بیندازید. بعد ، سعی کنید به این فکر کنید که چگونه می توانید آن صفات دقیق را در خود پرورش دهید. به عنوان مثال ، اگر جاه طلبی در لیست شما قرار دارد ، از خود بپرسید که چگونه می توانید برای رسیدن به اهداف خود (در کار و زندگی گسترده تر) سخت تر تلاش کنید .

برای مراقبت از خود وقت بگذارید .

یادگیری نحوه برقراری ارتباط با خود ، ارتباط زیادی با تنظیم نیاز شما دارد. در نتیجه ، سپس پاسخگویی به آن نیازها. وقتی از این امر عادت می کنید ، خیلی بیشتر می توانید با کسی که شما را پرورش می دهد ، عشق را جلب کنید. یک راه برای اطمینان از مراقبت بهتر از خود در حالی که به دنبال عشق می گردید اینست که یک ساعت در روز را اختصاص دهید تا جایی که متعهد به دنبال یک سرگرمی که دوست دارید باشید! این مهم نیست که چه کارهای دیگر ، "پربارتر" دیگری که می توانستید انجام دهید.

باورهای محدودکننده خود را به چالش بکشید.

همانطور که با تمام کارهای قانون جذب ، تلاش برای تجلی عشق نیاز دارد که شما به فرض اساسی که شما را عقب می اندازد نگاه کنید. در این حالت ، محدود کردن باورهایی که ممکن است شما را از یافتن عشق منع کند. ابتدا سعی کنید آنها را بنویسید. سپس مشخص کنید که از کجا آمده اند. از همه مهمتر ، یک اعتقاد متناقض را بنویسید که پس از آن می توانید به تصدیق روزانه تبدیل شوید. در اینجا مقاله ای برای شروع کار با سه نکته برای ایجاد اظهارات قدرتمند ارائه شده است .

بگذارید جهان بدانید که شما آماده هستید

مرحله 3:  زمان آن رسیده است که جهان را به شما اطلاع دهیم که واقعاً برای نشان دادن همنوع خود آماده هستید. به سادگی وارد شدن به یک ارتعاش مثبت تر لرزش می تواند به شما کمک کند عشق را پیدا کنید. با این حال ، یک روند خاص نیز وجود دارد که می توانید دنبال کنید تا به شما در جذب سریعتر عشق کمک کند. این مراحل شما را برای ایجاد ارتباط عمیق با شخص خاصی که می خواهید با او عشق پیدا کنید ، باز می کند:

 • یک هدف روشن تعیین کنید . ابتدا چیزی را یادداشت کنید تا کلمات درست به دست بیایند. وقتی خوشحال شدید ، وقتی خودتان را در آینه نگاه می کنید ، آنها را با صدای بلند بیان کنید. برخی از نمونه ها عبارتند از: "من آماده تجلی عشق هستم و قلبم را به یك صمیمی واقعی خود باز می كنم" و "ذهن من روشن است ، قلب من باز است ، و من آماده استقبال از هموطنم هستم."
 • اعتقاد خود را به همشهری خود تأیید کنید. در حالی که قبلاً برای مبارزه با محدود کردن اعتقادات سخت تلاش کرده اید و تصویری شفاف از شخصی که می خواهید با او باشید ، ایجاد کرده اید ، اما اگر به طور مداوم با اعتقاد خود مبنی بر وجود آنها در ارتباط باشید ، برای جهان آسان تر می شود تا آن شخص را به روش خود بفرستد. تصدیق های روزمره (نوشتاری یا گفتاری) را امتحان کنید مانند "من به دنبال عشق می گردم ، و همسرم در راه من است". به علاوه ، "هیچ چیز مرا از دریافت عشق از همسرم باز نمی دارد."
 • تجسم چند حسی. تجسم خلاقیت خود را بیشتر کنید و جلسات روزانه طولانی تر را صرف تصور هر جنبه ای از بودن با همسن خود کنید. هرچه این تصویر ذهنی قوی تر باشد ، کششی که روی آنها اعمال خواهید کرد قوی تر است. نه تنها در مورد چگونگی ظاهر شدن آنها فکر کنید بلکه به نظر می رسد که چگونه به نظر می رسد ، بو و احساس می کنند. همچنین ممکن است سعی کنید لحظات مهم زندگی خود را به تصویر بکشید. به عنوان مثال ، رویدادهایی مانند به اشتراک گذاشتن یک تخت برای اولین بار ، ازدواج یا فرزند داشتن را تجسم کنید.

اعتماد و درک روند

مرحله چهارم: همانطور که برای تجلی صمیمی خود تلاش می کنید ، آخرین مرحله سفر شما برای جذب عشق شامل پرورش صبر است. این احساس آرامش را در آغوش بگیرید که می پذیرید جهان می تواند - و می خواهد - آنچه شما لازم دارید را به شما می دهد. اگرچه شما در مورد چگونگی آشکار کردن عشق با یک شخص خاص متمرکز شده اید ، اما به دنبال عشق به واسطه تکنیک های Law of Attraction بر توانایی شما در اعتماد به این حقیقت است که جهان می داند دقیقاً می داند چه نوع شریک زندگی می تواند به شما کمک کند تا عشق پایدار را نشان دهید. وقتی قصد پیدا کردن همنوع خود را دارید نگران نباشید. بلکه بیشتر ، به دانش خود آسوده باشید که در زمان مناسب آنها را پیدا خواهید کرد.

به طور خلاصه ...

چگونه عشق را پیدا کنیم

ممکن است عشق را کاملاً پیدا نکنید که در کجا و چه زمانی انتظار داشتید. بنابراین شما باید یک ذهن باز داشته باشید و نسبت به علائم از جهان هشیار باشید. اینها ممکن است در قالب همزمانی ، تصاویر مکرر یا جلسات شانس باشد.

باور داشته باشید که شهود شما می تواند بگوید که چنین علائم بالقوه قابل توجهی است یا خیر.

زندگی "گویی" می تواند روشی قدرتمند برای کمک به خود در بروز عشق باشد. این بدان معنی است که باید هر روز سعی کنید زندگی کنید نه انگار که به دنبال عشق هستید بلکه انگار قبلاً آن را پیدا کرده اید! در صورت گذراندن وقت با شریک زندگی خود ، از عشق و لباس خود بپوشید. سعی کنید در خانه خود فضایی برای آنها ایجاد کنید. خود را به عنوان فردی با روح دوست داشتن و آینده ای درخشان مشاهده کنید و بر اساس آن برنامه ریزی کنید.

به یاد داشته باشید که اکنون دقیقاً می دانید چه می خواهید ، وقتی عشق پیدا می کنید ، مطمئن خواهید بود. هنگامی که شما عشق را با یک همسفر روح نشان می دهید ، ابهام وجود ندارد. شما فقط می دانید که یک مورد مناسب را پیدا کرده اید.

سرانجام ، هر روز با تنظیم در قلب خود شروع کنید. قرار گرفتن با شخصی که دوستش دارید تجسم کنید و بگذارید یک درخشش گرم و طلایی قفسه سینه شما را پر کند. این انرژی است که شما را در طول روز و دقیقاً در فرکانس مناسب برای جذب عشق ، سوق می دهد.

به هر کجا که بروید ، این احساس را انجام دهید. آگاه باشید که همسفر شما همیشه با شما است ، حتی وقتی هنوز آنها را ملاقات نکرده اید.