هیچ محصولی وجود ندارد

تعیین خواهد شد ارسال
0 ریال مجموع

پرداخت

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد
تعداد
مجموع
0 محصول در سبدخرید شما وجود دارد. یک محصول در سبدخرید شما وجود دارد.
جمع محصولات
جمع هزینه حمل  تعیین خواهد شد
مجموع
ادامه خرید پرداخت نهایی

پنج روش استفاده از کریستال ها برای فنگ شویی

نویسنده: علیرضا فردوسی دسته: مقاله های انگیزشی تاریخ: 1398-07-22 دیدگاه: 0 بازدید: 285

در طول قرن ها کریستال ها برای هزاران هدف استفاده شده اند - از شفابخشی تا محافظت  تا دکوراسیون. در فنگ شوی ، کریستال ها به طور گسترده ای برای انرژی خاص یا ارتعاشاتی که به خانه یا محل کار شما وارد می کنند ، استفاده می شوند.

روش استفاده از کریستال ها برای فنگ شویی

کریستال ها در فنگ شویی به روش های مختلفی استفاده می شوند ، همه با یک هدف واحد - برای ایجاد انرژی فنگ شویی خوب در خانه شما .

در طول قرن ها کریستال ها برای هزاران هدف استفاده شده اند - از شفابخشی تا محافظت  تا دکوراسیون. در فنگ شوی ، کریستال ها به طور گسترده ای برای انرژی خاص یا ارتعاشاتی که به خانه یا محل کار شما وارد می کنند ، استفاده می شوند.

به عنوان مثال ، بلور رز کوارتز برای جلب عشق و عاشقانه و همچنین التیام قلب شکسته استفاده می شود. کریستال رز کوارتز ناشی فرکانس خاص که ترویج شفا قلب است. تورمالین سیاه و هماتیت دارای انرژی محافظتی قوی هستند ، در حالی که مرکبات به بهبودی در زمینه عزت نفس و همچنین جذب ثروت و فراوانی کمک می کند.

رز کوارتز

انرژی شاد را تبلیغ کنید

دو قلب رز کوارتز اغلب در منطقه فنگ شوی جنوب غربی خانه قرار می گیرد تا انرژی شاد را در یک رابطه عاشقانه ترویج دهد. اغلب یک کاسه کامل از بلورهای کوارتز گل رز به عنوان یک درمان عاشقانه فنگ شویی در اتاق خواب قرار می گیرد.

زمین و انرژی مرکز

اگر کودک شما در تمرکز مشکل دارد ، چندین قطعه هماتیت به شما کمک می کند و انرژی خود را متمرکز می کند. شما می توانید آنها را یا در اتاق کودک خود در قسمت غرب منطقه فنگ شوی خانه خود قرار دهید. هماتیت غالباً در فنگ شویی برای زمین سازی و محور کردن انرژی و همچنین برای محافظت از آن استفاده می شود.

از خانه خود محافظت کنید

استفاده خوب فنگ شویی از تورمالین سیاه ، ابسیدین و هماتیت از درب جلو است تا از ویژگی های محافظتی آنها بهره مند شوید. می توانید چندین هماتیت خاموش یا سنگ تورمالین سیاه را در بیرون یا داخل درب جلوی خود به روشی بصری دلپذیر قرار دهید.

به عنوان مثال ، اگر گلدان های بزرگی با گیاهان در دو طرف درب اصلی دارید ، می توانید سنگ ها را در بالای خاک یا در پایه گلدان گیاه خود قرار دهید.

کیانیت آبی و مرکبات دو کریستالی هستند که هیچگاه نیازی به پاکسازی ندارند زیرا انرژی منفی را جذب نمی کنند. برای محافظت و آرامش و استرس می توانید از کیانیت آبی استفاده کنید ، در حالی که مرکبات یکی از داروهای کلاسیک فنگ شویی برای جذب ثروت است .

شما می توانید با استفاده از آن - چه در جواهرات و چه در تزیینات تزئینی - با یک کریستال کوارتز روشن ، انرژی شفابخش کیانیت آبی را تقویت کنید . انرژی فراوان مرکبات را می توان با استفاده از آن با سنگهای غنی رنگی آتشین مانند کارلین ، عقیق قرمز ، یاس و چشم ببر تقویت کرد.

انواع کریستال ها

پاکسازی و قرار دادن کریستال ها

بهتر است هنگام خرید یا دریافت آنها به عنوان هدیه ، بلورها را تمیز کنید . پاکسازی کریستال را اگر انجام ندهید کریستال ها در خانه و مالک جدید پذیرا نمی باشند. کریستال ها باید به طور مرتب تمیز شوند و همچنین با روشی محترمانه و دوست داشتنی رفتار شوند.

شما می توانید کریستال با این موارد پاک کنید، از فروکردن آنها را در آب خالص (با نمک یا بدون نمک) بعد از این که درفضای خانه قرار گرفت. حتماً کریستال های خود را در نواحی با انرژی مناسب ، مانند ناهار خوری ، اتاق نشیمن یا میز ورودی اصلی ، قفسه های کتاب و البته محراب خود قرار دهید .

در مورد خصوصیات فنگ شویی کریستال ها و سنگ ها بیشتر بدانید و مقداری بلور را به خانه خود بیاورید. اکثر کریستال ها بسیار ارزان هستند و به صورت آنلاین یا در فروشگاه گوهر فردوس ایران می توانید خرید کنید. هنگام خرید کریستال برای اهداف فنگ شویی ، حتما سوال پرسید که آیا کریستال ها اصل هستند.

حداقل چند کریستال و سنگ طبیعی به خانه خود هدیه دهید. ، شما و خانواده تان می توانید از انرژی های شفابخش آنها بهره مند شوید.

دیدگاه‎ها

دیدگاه خود را بنویسید

10 درصد تخفیف
ارسال به تمام کشور
محصولات درمانی

تازه های وبلاگ