ویژگی های خاص عقیق در فنگ شویی

Posted By: علیرضا فردوسی In: مقاله های انگیزشی On: Comment: 0 Hit: 460

عقیق سنگی بسیار محبوب در فنگشویی است. شما می توانید انواع زیادی از عقیق را در بازار پیدا کنید از عقیق قرمز گرفته تا عقیق خزه گرفته تا عقیق آبی ، بنفش و صورتی. در اصل ، بسیار دقیق خواهد بود که بگوییم عقیق در بیشتر رنگهای رنگین کمان دیده می شود.

 عقیق در فنگشویی

ویژگی های خاص عقیق در فنگ شویی

عقیق سنگی بسیار محبوب در فنگشویی است. شما می توانید انواع زیادی از عقیق را در بازار پیدا کنید از عقیق قرمز گرفته تا عقیق خزه گرفته تا عقیق آبی ، بنفش و صورتی. در اصل ، بسیار دقیق خواهد بود که بگوییم عقیق در بیشتر رنگهای رنگین کمان دیده می شود.

ویژگی عقیق لایه های زیبایی است که می تواند ، اشکال و لایه های مرموز را آشکار کند. عقیق همچنین دارای شفافیت ملایمی است که باعث جذابیت آن می شود.

عقیق به عنوان شکلی از کالسدونی (نوع کوارتز) دارای انواع مختلفی از رنگ ها ، اشکال و همچنین یک رنگ آبی رنگ ملایم است. آگات استحکام و استحکام سنگ را با سیالیت عنصر آب و شفافیت هوا ترکیب می کند  ترکیبی بی نظیر از انرژی ها

سرچشمه ها

بیشتر محصولات عقیق موجود در بازار از هند ، برزیل ، آمریکا و مراکش است.

ویژگی های خاص عقیق در فنگ شویی

عقیق انرژی متعادل کننده و درمانی دارد که می تواند بسیار تسکین دهنده باشد. این امر به ویژه در مورد عقیق های آبی صدق می کند. کاترینا رافائل ، مقام شفابخشی با بلورها ، عقیق آبی را قوی ترین سنگ شفابخش در سنگهای آبی می داند.

عقیق قرمز آتش همان انرژی شفابخش را خواهد داشت ، اما به شیوه ای پر انرژی تر ، در حالی که عقیق سبز برای ذهن و بدن فرد شفابخش و بسیار طراوت خواهد بود.

 عقیق نیز به عنوان محافظ زمینی در نظر گرفته می شود ، بنابراین اغلب برای ایجاد آن دستبندهای فنگ شویی از طرح های مختلف عقیق استفاده می کنند.

تعیین سطح

عقیق خود را در کدام منطقه از خانه خود قرار دهید ، در فنگ شویی از رنگ خاص عقیق میتونید استفاده کنید. به عنوان مثال ، عقیق آبی در فنگ شویی عالی در مناطق شرقی (بهداشت) و جنوب شرقی (ثروت)در خانه شما خواهد بود. در حالی که عقیق آتش انرژی شگفت انگیزی فنگ شویی را در منطقه باگووا جنوب غربی شما ایجاد کند (عشق و ازدواج).

شما می توانید عقیقت خود را در آمیلت ها و حکاکی های مخصوص فنگ شوی مانند لاک پشت ها ، Pi Yao یا وو لو (غذای چینی) انتخاب کنید. مانند هر کریستال یا سنگی ، شما همیشه می توانید به دنبال شکل جهانی قلب باشید

جواهرات عقیق به طور گسترده ای در دسترس است ، بنابراین می توانید آزمایش کنید و ببینید کدام فرم عقیق برای شما و خانه شما بهتر است.

Leave your comment