وقتی ماه کامل است از چه بلورهایی باید استفاده کنید؟

Posted By: علیرضا فردوسی In: مقاله های انگیزشی On: Comment: 0 Hit: 391

ماه کامل این ماه فوق العاده ویژه است. انرژیهای قمری که ما در اینجا روی زمین احساس می کنیم ، مستقیماً با بدن ما در ارتباط است. ماه کامل این ماه "ماه کامل کرم" نامیده می شود و اتفاق می افتد در همان روز بهار اعتدال بهار ، یک اتفاق بسیار نادر . همانطور که در این ماه به همه مشتری ها عزیز گوهر فردوس ایران خود گفتیم ، برای تغییر و رشد آماده شوید!

ماه کامل

وقتی ماه کامل است از چه بلورهایی باید استفاده کنید؟

ماه کامل این ماه فوق العاده ویژه است. انرژیهای قمری که ما در اینجا روی زمین احساس می کنیم ، مستقیماً با بدن ما در ارتباط است. ماه کامل این ماه "ماه کامل کرم" نامیده می شود و اتفاق می افتد در همان روز بهار اعتدال بهار ، یک اتفاق بسیار نادر . همانطور که در این ماه به همه مشتری ها عزیز گوهر فردوس ایران خود گفتیم ، برای تغییر و رشد آماده شوید!

آیا شما احساس تغییر می کنید؟

ماه کامل به طور فصلی فصول تغییر می کند ، اما از نظر داخلی انرژی های شما در حال افزایش است. وقت آن است که اهداف خود را که در ابتدای سال قرار داده ایم ، به زمین ریخته و ریشه کن کنیم. با ریشه کن کردن اهداف خود در این روز ، خود را برای شکوفایی و شکوفا شدن می رسانیم اهداف ما بسیار شبیه به گل مورد علاقه ما است ، دیدن زیبایی های آن پس از عشق ، کار سخت ، و مراقبت از او به وجود می آید و تقریباً غیرقابل توصیف است. ما همیشه می گوییم که یادگیری زندگی در برابر انرژی مادی به عنوان موجودات فردی برای ما بسیار مهم است. با هر روز جدید بهار ، روز جدیدی برای رشد ، تغییر و تعالی به وجود می آید که هیچ فصل دیگری نمی تواند ارائه دهد. حتی خود زمین دوباره زنده می شود و انرژی خود را می لرزاند که باید روزانه به آن ضربه بزنید.

همزمان ماه کامل همان روز اتفاق می افتد روشن ترین و نزدیکترین سطحبه زمین است. مهار این انرژی های قمری شب ابرقدرت با قرار دادن کریستال ها و / یا قطعاتی از جواهرات که قصد دارید در خارج از آن قرار بگیرید مهارتی مهم است. به ماه اجازه می دهد این سنگهای ویژه را با انرژی سالم و جدید پاک کند ، و از بین ببرد. اگر شما در بخشی از جهان زندگی می کنید که آن شب ابری ، بارانی یا برفی است ، هیچ ترسی ندارید! نگران نباشید ، وسایل خود را در زیر یک سایه بان در خارج و یا در یک پنجره طاقچه به سمت جهت ماه قرار دهید. صبح روز بعد ، کریستال شما دوباره شارژ می شود و فوراً آماده خواهد شد تا در پیشرفت بالاترین نسخه از خود به شما کمک کند.

شکوفه انرژی خود را احساس کنید

هر ساله ، بهار می چرخد ​​و زندگی را به زمین باز می گرداند که امکان رشد ، توسعه و تغذیه را فراهم می آورد. برای ما نیز مانند انسانها پیش می آید ، و گاهی اوقات حتی متوجه آن نمی شویم. بهترین نمونه آن فقط هوا و تأثیر آن بر روحیه شماست. هنگامی که خورشید می درخشد و ما هوا گرمتر را روی پوست خود احساس می کنیم ، خوشبختی به طور طبیعی شروع به پر کردن بدن می کند و دوباره به ما زندگی می دهد. وقتی احساس می کنیم ارتعاشات مثبت در بدن ما وجود دارد ، ما تمایل بیشتری به ماجراجویی داریم و رشد شخصی را تجربه می کنیم. کریستال ها در اینجا هستند که فقط این احساسات را تقویت می کنند و ما را در این مدت به شکوفایی سوق می دهند. این شورا می تواند انواع کریستالی بی پایان را برای استفاده در این مدت توصیه کند ، اما ما در نهایت توانستیم آن را به سه مورد علاقه خود ببندیم!

سنگ کلسیت

کلسیت

یکی از سنگهای مورد علاقه ما برای کار و حمل در طول بهار ، کلسیت است. این تنوع زیبا کلسیت پرتوهای درخشان سبز پر از انرژی تغذیه کننده و جوان کننده برای رشد شخصی است. چاکراهای قلب ما را فعال و باز می کند و به آنها اجازه می دهد تا پاکسازی و پاک شوند. تقریباً مانند "تمیز کردن بهار" ، شما به زودی خواهید فهمید که بعضی از نفرت ها و صدماتی که روزانه به شما فشار آورده اند ، به سادگی مورد نیاز نیست. کلسیت همچنین ما را تحت فشار قرار می دهد تا احساسات منفی را که نزدیک نگه داریم ، از بین ببریم. در نهایت با دادن یک تخته پاک و تمیز به ذهن و بدن ، فرد بالاخره قادر خواهد بود تا راه انتخاب فرد را رشد داده و توسعه دهد.

محصولات مرتبط با کلسیت را ببینید

شما می توانید هنگام خواب از پنجره محل کار یا ماشین ، خود استفاده کنید می توانید در یک رویا خوب مشاهده کنید و بتوانید زیبایی واقعی رشد طبیعی را تجربه کنید. شما همچنین خودتان متوجه خواهید شد که هنگام پوشیدن یا حمل یک تکه کلسیت ، فعالیتهای بیشتری در فضای باز انجام دهید ، عمدتاً به دلیل خوشبختی که باعث می شود وقتی شخص سرانجام به دنیای اطراف خود می پیوندد. زیبایی طبیعت در پیاده روی و یا به سادگی پیاده روی در ساحل دریا غروب آفتاب تأثیر چشمگیری در رشد و رفاه شما خواهد گذاشت.

سنگ پریت

پیریت

پیریت یکی دیگر از سنگهای مناسب برای هر کسی است که به دنبال شکوفه های این بهار است! اگر کسی در ابتدای سال می خواهد سفر کند ، پیریت به شما کمک می کند تا به آنجا بروید. این سنگ انرژی تجلی خالصی است که هر لحظه منتظر دستیابی به آن است. این فرد را به اقدام در زندگی خود سوق می دهد و به فراهم آوردن راهی جهت دستیابی به هر رویا یا تمایل در بینایی شما کمک می کند. این سنگ ما را تحت فشار قرار می دهد تا به سمت بهتر تغییر کرده و به بالاترین نسخه از خود تبدیل شویم. پیریت اراده را برای انجام کارها و متوقف کردن تعویق القا می کند. این به ما می آموزد که وقتی آزاد نیستیم و مایل به رشد نیستیم ، به خودمان آسیب می رسانیم. با محدود کردن توسعه ما ، بر بهزیستی کلی ما تأثیر می گذارد.

واقعاً کودک درونی را در ما به وجود می آورد که چنین تخیل خالص و پر جنب و جوش دارد. ، هنگامی که شما از کار کردن آن دست بکشید ، به آرامی از بین می رود. این سنگ در آزادسازی و فعال سازی مجدد این انرژی ها کمک می کند تا بتوانند در بدن پمپ شوند و مجدداً مورد استفاده قرار گیرند. به زودی فرد قادر به ابراز وجود واقعی خود خواهد بود و تلاش می کند بالاترین نسخه از خود باشد. اگر کسی هنرمند است یا مشاغل یا سرگرمی را درگیر کرده است که شامل استفاده از انرژی های خلاقانه است ، توصیه می کنیم هنگام کار روی کاردستی خود ، یک قطعه پیریت را در کنار قرار دهد. '

محصولات مرتبط با پیریت را ببینید

پیریت همچنین در کاهش تحولات چشمگیر در زندگی شما به کاهش اضطراب کمک می کند. شروع و انجام کار جدید همیشه دشوار است ، اما پیریت به ما می آموزد که ارزش آن را دارد. با قدم گذاشتن به خارج از مناطق راحتی ما ، می توانیم مواردی را تجربه کنیم که حتی هرگز تصور آنها را نمی توان تصور کرد. پیریت این درس را القا می کند تا زمانی که شما مایل به استفاده از این فرصت هستید ، هر کاری ممکن است. دفعه دیگر که یک فرصت یا چالش در مقابل خود دارید ، تکه پیریت خود را بگیرید و قدم بردارید تا با آن روبرو شوید!

بی نهایت سنگی های مناسب برای استفاده کردن است، حمل یا کار با این سنگها یک چشمه است! این قدرتمندترین شکلی است شناخته شده است و فقط در آفریقای جنوبی یافت می شود. بی نهایت سنگی قدرتمند است که به بهبود و پاکسازی بدن ما کمک می کند. ارتعاشات هاله ما را تمیز می کند و یک "سپر" محافظ را برای جلوگیری از هرگونه انرژی منفی که ممکن است به شما وصل شود ، ارائه می دهد. این برای ریختن سمی که ممکن است در طول زمستان با آن در تماس بوده اید بسیار مناسب است و به نظر می رسد نمی توانید از آن خلاص شوید. با رها کردن این محدودیت هایی که این مدت طولانی بر ما سنگین شده است ، در نهایت می توانیم به خودمان فرصت رشد دهیم. بی نهایت به ما کمک می کند تا در زندگی جدید سهولت داشته باشیم و هنگام انجام کاری جدید یا متفاوت ، آن احساس اضطراب را در خود ما برطرف کنیم.

سنگها بی نهایت همچنین سنگی مناسب برای مدیتیشن با بیرون از منزل است. انرژی های آرامش بخش شما را به حالت آرامش ذهنی سوق می دهد و شما را دوباره به مادر زمین و انرژی های او وصل می کند. در این مدت ، انرژی کوندالینی در درون ما فعال می شود و به طور کامل برای باز کردن قلب کار می کند. سنگهای بی نهایت شما را وادار به پذیرش هرگونه رویداد یا احساساتی می کند که بر قلب شما سنگین باشد ، به گونه ای که در نهایت ممکن است روند بهبودی و جوان سازی کامل را آغاز کنید. توصیه می کنیم مراقب باشید یا در هنگام غروب یا طلوع آفتاب ، به دلیل هجوم انرژی هنگام طلوع آفتاب ، انرژی قمری ماه به طور کامل خارج و روشن می شود. برای پاکسازی خود و سنگها خوش حال شدیم این مقاله برای شما مفید بود ممنون میشم نظرات در مورد انرژی ها برای ما ارسال کنید.

Ferdosi.alireza@gmail.com

www.irangemstone.com
09121228904-88952085

Leave your comment