هیچ محصولی وجود ندارد

تعیین خواهد شد ارسال
0 ریال مجموع

پرداخت

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد
تعداد
مجموع
0 محصول در سبدخرید شما وجود دارد. یک محصول در سبدخرید شما وجود دارد.
جمع محصولات
جمع هزینه حمل  تعیین خواهد شد
مجموع
ادامه خرید پرداخت نهایی

هفت عادت ذهنی برای ایجاد افکار مثبت

نویسنده: علیرضا فردوسی دسته: مقاله های انگیزشی تاریخ: 1398-06-27 دیدگاه: 0 بازدید: 500

قدرت تفکر مثبت یکی از عادتهای اصلی افراد موفق است. هنگامی که شما فکر مثبت را تمرین می کنید ، در تعیین اهداف مناسب و در رسیدن به آنها بهتر می شوید. 

قدرت تفکر مثبت: 7 عادت ذهنی برای ایجاد افکار مثبت  

توسط پل گونتر

انرژی مثبت

قدرت تفکر مثبت یکی از عادتهای اصلی افراد موفق است. هنگامی که شما فکر مثبت را تمرین می کنید ، در تعیین اهداف مناسب و در رسیدن به آنها بهتر می شوید. این مزایا در اینجا متوقف نمی شود - مثبت شدن سلامتی روحی و جسمی شما را افزایش می دهد و نحوه تعامل با دیگران را تغییر می دهد.

با این حال ، حتی اگر شما همه اینها را می دانید ، می توان الگوهای تغییر یافته تفکر منفی را تغییر داد. تبدیل شدن به یک فرد مثبت می تواند چالش برانگیز به نظر برسد

خبر خوب این است که شما یک انتخاب دارید. شما می توانید قدرت تفکر مثبت را در آغوش بگیرید زیرا در دسترس همه است. تا زمانی که شما دارای نگرش مناسب و ابزار مناسب باشید.

تفکر مثبت: فقط ارتعاشات مثبت

ارتعاشات مثبت

قبل از اینکه هر چه بیشتر برویم ، توجه داشته باشید که این راهنما فقط یک منطقه ارتعاش مثبت است. ما نمی خواهیم به مشکلات گذشته شما ، در مورد چیزهایی که شما را به عقب انداخته ایم ، یا به سخنان آن صدای انتقادی درونی که شما را فرو می ریزد ، بپردازیم.درعوض ، ما به مسئله تولید قدرت تفکر مثبت به روشی مولد ، سازنده و پیشرو خواهیم پرداخت.

شاید شما دچار شک و تردید می شوید. با این حال ، اگر این هدایت را دنبال کنید ، به زودی خواهید دید که حفظ لرزهای مثبت واقعاً چندان دشوار نیست به نظر می رسد با کمی تلاش ، عزم و تمرین ، می توانید انواع نگرش های ذهن آفرینانه را ایجاد کنید که همه آنها باعث حذف منفی از زندگی شما می شوند.

اگر احساس می کنید که مثبت ترین افراد نیستید ، این می تواند تغییر کند. هنگامی که به قدرت تفکر مثبت خود ضربه می زنید ، از اینکه چند چیز دیگر شروع به تغییر در خود و اطراف خود می کنند ، شگفت زده خواهید شد.

همانطور که قانون جذب به ما می گوید که هر چه مثبت تر باشید ، افراد ، فرصت ها و گزینه های مثبت را به مدار خود می کشید. شما شروع به لرزش در فرکانس فراوانی می کنید. فراوانی در زندگی شما باعث می شود که احساس مثبت تری داشته باشید. از این طریق محدودیتی وجود ندارد که بتوانید خوشحال باشید  یا چقدر خوبی را می توانید جذب کنید.

اکنون ، بیایید درمورد برخی از واقعیت های مشخص در مورد راه هایی که مثبت بودن پایدار می تواند زندگی شما را به روش های ملموس تقویت کند ، حرکت کنیم.

 مثبت فکر کنید ، مثبت باشید: چه اتفاقی می افتد؟

با استرس سریعتر و موثرتر مقابله کنید:به جای اینکه روی افراد منفی و مثبت فکر کنید با استرس سریعتر و موثرتر مقابله کنید وبه دنبال راه حلهایی باشید و هنگامی که راه حل هایی را یافتید، استرس شروع به از بین رفتن می کند.

سلامتی بهبود یافته:شواهدی وجود دارد که افکار مثبت مقاومت در برابر بیماری را تقویت کرده و توانایی بهبودی از مشکلات سلامت را بهبود می بخشد.

روابط بهتر با مردم : همه ما به سمت افراد مثبت جلب می شویم ، بنابراین مثبت بودن افراد بیشتری را به زندگی ما می کشاند. با نگرش مثبت ، ما نیز در ارتباط و مذاکره بهتر هستیم.

بیشتر متمرکز شوید: با قدرت تفکر مثبت ، شما رابه سمت رسیدن به چیزهایی که برایتان مهم است هدایت می کند. می توانید سر و صداها را تنظیم کنید ، و آنچه را که باید انجام شود تنظیم کنید.

اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید: مثبت بودن به نظر شما نسبت به خود و ارزش شما گسترش می یابد و باعث افزایش ارزش خود می شود. هرچه مثبت تر باشید ، به پتانسیل های خودتان نیز اعتقاد دارید و به خود فرصت می دهید تا آن را تحقق بخشید.

موفق تر باشید: به عنوان یک فرد مثبت ، شما نه تنها از طریق قانون جذب موفق می شوید بلکه در شبکه سازی و الهام بخشیدن به دیگران بهتر هستید.

خوشبختی بیشتری را تجربه کنید:به نظر می رسد که مثبت بودن باعث شادی ، خوش بینی و رضایت شما می شود. وقتی ذهنیت مثبتی دارید ، چیزهای زیبای زندگی را متوجه و قدردانی می کنید.

 از قدرت تفکر مثبت استفاده کنید

چگونه مثبت بمانیم؟ از قدرت تفکر مثبت استفاده کنید

اکنون که درک عمیق تری از چرایی و چگونگی مثبت اندیشی ایجاد کرده اید ، زندگی شما را به کلی تغییر می دهد ، وقت آن است که به این فکر کنیم که چگونه می توانید به یک فرد مثبت تر تبدیل شوید.

بله ، بیشتر ما می توانیم خودمان را با یک فکر یا احساس مثبت صحبت کنیم ، اما این یک تغییر دور از دسترس و پایدار است که در واقع تفاوت را ایجاد می کند. این بدان معناست که باید در نحوه مثبت ماندن در همه زمینه های زندگی خود تمرکز کنید.

 در اینجا 7 عادت ذهنی وجود دارد که به اثبات رسیده اند که افکار مثبتی ایجاد می کنند که تکنیک های مشخصی را برای تمرین فراهم می کند. از جمله نحوه ایجاد عادت های جدید که ماندگار است ، بنابراین شما شروع به دیدن تفاوت در زندگی روزمره خود می کنید:

7 عادت ذهنی

قدرت افرادی که خودتان را با آنها احاطه کرده اید

قدرت افرادی که خودتان را با آنها احاطه کرده اید در حالی که ما می توانیم دیگران را تغییر دهیم تا تغییر کنند اما می توانند در ما تأثیر بگذارند. عبارت "افرادی که خود را با آنها احاطه می کنید ، شما می شوید" به خوبی نشان می دهد که چقدر می تواند دایره اجتماعی ما مهم باشد. بنابراین ، برای مثبت تر شدن ، بر ایجاد ارتباط با افرادی که در ارسال لبه های مثبت خوب هستند ، تمرکز کنید.

افراد موفق ممکن است احساسات متفاوتی داشته باشند و در زمینه های مختلف کار کنند ، اما اگر مثبت و موفق باشند ، می توانید فقط اطراف آنها باشید که به آنها شبیه شوید.

یک بار دیگر ، مانند جذابیت هایی مانند هرچه بیشتر وقت خود را با افراد موفق سپری کنید ، بیشتر خودتان را در ملاقات با افراد جدید که الهام بخش و انگیزه شما برای موفقیت هستند ، پیدا خواهید کرد. این قدرت تفکر مثبت شما را 10 برابر افزایش می دهد!

علاوه بر این ، سعی کنید در مورد موفقیت به روشی واقعاً گسترده فکر کنید. در حالی که مطمئناً می توانید از اطرافیان خود با افرادی که شغل های خود را تحقق می یابند و حقوق زیادی می گیرید ، بهره مند شوید ، اگر به فراتر از محیط کار نگاه کنید ، مثبت ماندن آسان تر است. به عنوان مثال ، شما باید خود را با افرادی که زندگی پر رونق عشق دارند و زمان خود را به رشد شخصی اختصاص می دهند ، احاطه کنید 

یكی از ساده ترین راه ها برای تعیین كسی كه می خواهید خودتان را احاطه كنید  وبه كسی كه می خواهید تبدیل شوید انجام یك تمرین است كه در مورد مدل نقش ایده آل خود فکر می کنید چه صفاتی دارند؟ آنها به چه خوبی هستند و چگونه عمل می کنند؟ در صورت تمایل به ایجاد و تداوم یک ذهنیت مثبت ، این مفهوم مشخصی به انواع افرادی می دهد که باید برای گذراندن زمان بیشتر با آنها صرف کنید.

 قدرت کلمات

کلماتی که شما انتخاب می کنید در مثبت بودن نیز نقش چشمگیری دارند. زبان شما روی دید شما نسبت به خود ، قابلیت ها و انتظارات شما تأثیر می گذارد. عادتهای موفقیت باعث می شود که واقع بین باشید و در عین حال اعتماد به نفس داشته باشید و شما را به سمت بهترین کاری که می توانید سوق دهید. در نتیجه ، افرادی که موفقیت را جذب می کنند ، یاد می گیرند که چگونه زبان خود را اصلاح کنند ، و آن را از منفی محروم کنند. اما مؤثرترین راهها برای تأثیرگذاری در قدرت کلمات چیست؟

اولا ، عادت کنید که بیشتر به انتخاب کلمه خود توجه کنید. به عنوان مثال ، شما ممکن است یک بازه زمانی خاص (مثلاً چند ساعت یا روز) را تنظیم کرده و سپس یادداشت هایی را در مورد اینکه کدام کلمات باعث شده شما احساس قدرت و مثبت داشته باشید ، یادداشت کنید.

در مقابل ، وقتی متوجه روشهای صحبت کردن می شوید به جای کلمات مانند "نمی توان" ، "هرگز" و "نباید" می توان کلمات تحریک آمیز ومثبتی جایگزین کرد و آنوقت چگونگی تغییر وضعیت را در زندگی خود مشاهده کنید.

ثانیا ، طراحی و تلاوت تأییدها روشی قدرتمند برای استفاده از کلمات در خدمت مثبت بودن است. تأییدها فقط جمله هایی هستند که برای حمایت از اهداف خود به خود می گویید. می توانید از مواردی استفاده کنید که مستقیماً در مورد مثبت بودن بحث می کنند ، مانند موارد زیر:

"من هر روز مثبت تر می شوم."

"من خوشحال ، با اعتماد به نفس هستم و بهترین ها را در دیگران می بینم."

همچنین می توانید از تأییدیه هایی استفاده کنید که به طور ضمنی قدرت تفکر مثبت شما را در جهت اهداف خاص در زندگی شما تقویت می کند. مثلا:

"من تمام خصوصیاتی را که باید برای موفقیت فوق العاده داشته باشم ، دارم."

"هر روز به کارورویاهای خود نزدیک می شوم."

"من عشق را به زندگی خودم جلب می کنم و آن را به جهان باز می گردم."

ده ها روش برای تأیید نوشتن وجود دارد . مهم این است که آنها باعث می شوند شما احساس خوبی داشته باشید و آنچه را که می خواهید به دست آورید ، تصرف می کنند.

 قدرت مشارکت

قدرت مشارکت

 مهمترین عامل بعدی در حفظ ذهنیت مثبت ، حول ایده مشارکت می چرخد. قانون جذب مغناطیسی است که آنچه شما بیرون می دهید همان چیزی است که به شما باز می گردد. اگر به این موضوع توجه کنید که چگونه می توانید جهان را به مکانی شادتر تبدیل کنید ، جهان اطمینان خواهد داد که سخاوت و دلسوزی شما باعث بازگشت شما نیز می شود.

به علاوه ، همراه با قدرت تفکر مثبت ، مطالعات در مورد قدرت مهربانی نشان می دهد که وقتی مهربان هستیم ، احساس خوشبختی می کنیم و سطح استرس ما پایین می آید. این تأثیر مستقیمی و فوری در توانایی مثبت اندیشی ما دارد.                                            

 برای دستیابی به قدرت مشارکت ، از این سؤال کنید که چگونه در حال حاضر در جهان مشارکت دارید. سعی کنید حداقل به5 کاری که برای دیگران انجام می دهید فکر کنید ودر نظر بگیرید که مؤثرتر هستند. در مرحله بعد ، سعی کنید حداقل 5 ایده دیگر برای روشهایی که ممکن است بیشتر به دیگران بدهید ، ایجاد کنید. 

دهها کار وجود دارد که می توانید برای مشارکت انجام دهید. بعضی از آنها کسانی هستند که باعث خوشبختی در غریبه ها می شوند. 

وقتی صحبت از مشارکت در زندگی غریبه ها می شود ، کار داوطلبانه روشی آشکار و مؤثر برای تولید انرژی مثبت و بازگشت به جهان است. این ممکن است شامل کار در یک پناهگاه برای چند ساعت در هفته یا پیوستن به یک مرکز راهنمایی باشد. هنگامی که محدودیت های زمانی این مسئله را دشوار می کند ، دادن به امور خیریه همچنین باعث افزایش میزان مثبت در زندگی شما و جهان گسترده تر می شود.

 قدرت خواندن

قدرت خواندن

بسیاری از ما هنگامی که از عادت مطالعه خارج می شویم از خواندن خارج می شویم ، اما اگر می خواهید یک ذهنیت مثبت ایجاد کنید ، خواندن می تواند واقعاً به شما کمک کند. علاوه بر تقویت قدرت ذهن با بهبود واژگان و ایجاد دانش شما ، خواندن می تواند از چندین طریق رشد روانی ایجاد کند.

یک چیز جالب توجه وجود دارد که نشان می دهد که چگونه خواندن می تواند به ما کمک کند تا دلسوزتر و همدل تر شویم. وقتی می خوانیم ، اغلب باید دیدگاه خود را تغییر دهیم و هر چه بهتر در انجام این کار دست یابیم ، بیشتر با دیگران ارتباط برقرار می کنیم حتی آنهایی که به طور چشمگیری با ما متفاوت هستند. 

حتی اسکنهای مغزی وجود دارد که نشان می دهد وقتی داستان را می خوانیم که در آن شخصیت ها تجربیات خاصی را تجربه می کنند. مطالعات نشان می دهد که فعالیت نمایش مغز ما شبیه به تجربیات واقعی در زندگی واقعی است.

یکی دیگر از دلایلی که خواندن قدرت عظیمی دارد این است که شما را در معرض ایده های جدید قرار می دهد. خواندن به شما کمک می کند تجدید نظر کنید و باورهای قدیمی را جایگزین کنید که دیگر در خدمت شما نیستند و به شما الهام می بخشد تا تغییراتی ایجاد کنید.

بین همدلی پیشرفته و حفظ ذهنیت مثبت ، چندین ارتباط مختلف وجود دارد:

اولا ، اگر ما همدل تر باشیم ، در ایجاد روابط خوب و پشتیبانی متقابل کمک می کنیم. 

ثانیا ، همدلی به ما کمک می کند تا یک جهان بینی عموماً دلسوز را توسعه دهیم. به جای اینکه مردم را خوب یا بد ببینیم ، آنها را محصولاتی از محیط و تجربه خود می بینیم.  سرانجام ، خواندن داستانهای موفقیت افراد دیگر به شما نشان می دهد که چگونه باید موفق باشید و به شما یادآوری می کنید که هر چیزی ممکن است. هر هفته به مدت یک ماه یک داستان کوتاه موفقیت بخوانید و متوجه تغییراتی در طرز فکر خود شوید.

قدرت انتخاب

هنگامی که در حال ایجاد عاداتی هستید که شما را به توجه به عادات مثبت تشویق می کند ، یادآوری این نکته مهم است که شما باید بر موفقیت خود کنترل داشته باشید. به عنوان مثال ، برخی از افراد "ذهنیت قربانی" را اشغال می کنند و به خود می گویند که آنها فقط به شرایط پاسخ می دهند و هیچ اتفاقی برای آنها نمی افتد.

در مقابل ، اگر شما یک "ذهنیت خالق" را انتخاب می کنید ، خود را به عنوان معمار زندگی خودتان می بینید. شما باید آنچه را که به نظر می رسد ، انتخاب کنید و اینکه چه چیزی را به آن جذب می کنید. 

افراد موفق گاهی اوقات در مورد "رشد طرز فکر" صحبت می کنند ، به معنای اتخاذ این دیدگاه است که می خواهید تکامل و بهبود یابد. این امر نیاز به دور شدن از منطقه راحتی شما دارد. حرکت به مکانی که در کوتاه مدت احساس خوبی دارد اما در طولانی مدت شما را خفه می کند. رشد می تواند ترسناک و هیجان انگیز باشد ، و همچنین این حس را به شما می دهد که به کسی که منظور شما می شود تبدیل شود.

هنگامی که ذهنیت خالق را با ذهنیت رشد ترکیب می کنید ، به زندگی رویکردی می دهید که باعث تقویت مثبت می شود. همه ما با موقعیتهای منفی یا چالش برانگیز روبرو هستیم ، اما می توانیم یک دیدگاه خوش بینانه را انتخاب کنیم. ما می توانیم انتخاب کنیم که به دنبال درس های مفید و فرصت های توسعه باشیم.  

در ابتدا ، این ممکن است نیاز به تلاش آگاهانه داشته باشد. به عنوان مثال ، ممکن است سعی کنید یک نقشه ذهن با مشکل در مرکز و ایده های مثبت پیرامون آن ایجاد کنید. اگر این کار را اغلب به اندازه کافی انجام دهید ، طبیعت دوم ایجاد میشود که چالش ها را به روشی مثبت بخوانید ، و این کار را خیلی سریعترانجام خواهید داد.    

به عنوان یک امتیاز ، وقتی به قدرت انتخاب ضربه می زنید و نسبت به بدبینی ، خوش بینی را انتخاب می کنید ، به زودی متوجه خواهید شد که استرس شما به صورت انبوه کاهش می یابد. حتی مطالعات انجام شده حاکی از آن است که افرادی که از این رویکرد استفاده می کنند سریعتر بهبود می یابند و از سلامت کلی بالاتری برخوردار هستند.

قدرت انتخاب

 قدرت تجربه

قدردانی یک احساس قدرتمند است و هر عادت که باعث رشد آن شود نیز به ایجاد ذهن مثبت کمک می کند. وقتی به قدردانی فکر می کنید ، ممکن است بلافاصله روی بزرگترین دستاوردها و تجربیات مثبت زندگی خود تمرکز کنید - برای مثال تبلیغات ، مدارک تحصیلی ، عروسی و تولد. 

غالباً ما بسیاری از زندگی خود را بطور کامل تصویب می کنیم ، غافل از اینکه دلایل بسیار زیادی برای قدردانی وجود دارد. اما اگر قدرت تجربه را با قدرت تفکر مثبت مهار کنیم ، شروع به دیدن چیزهای باورنکردنی می کنیم که هر روز اتفاق می افتد.  

ژورنال سپاسگزاری یکی از موثرترین راهها برای بهره‌گیری هرچه بیشتر از تجربه است. خودتان یک دفترچه یا یک سند بسازید. به طور روزانه منابع مثبت را وارد کنید و در مورد احساس قدردانی از این موارد تأمل کنید. 

هدف این است که هر روز بر روی چیزهای مثبت تمرکز کنیم به جای اینکه فقط روی چیزهای بزرگ تمرکز کنید .خواهید دید که بیشتر روزهای شما در نهایت بسیار مثبت هستند. به عنوان مثال ، ممکن است چیزی زیبا را که دیدید ، شامل یک لحظه مهربانی که تجربه کرده اید ، چیزی باشد که باعث خندیدن شما شود ، یا مدتی گرانبها که برای استراحت در نظر گرفته اید.   

هنگام کار کردن با یک ذهنیت مثبت ، بسیار مهم است که شما را مجبور به قدردانی از خود کنید. بنابراین ، هنگامی که در مجله سپاسگذاری خود می نویسید ، خودتان را به چالش بکشید که حداقل یک مطلب را که مربوط به شماست ، درج کنید.  

این ممکن است چیزی بزرگ باشد که شما انجام داده اید ، احساس کرده اید یا مشارکت کرده اید. در روزهای دیگر ، ممکن است شما فقط از سلامتی خود و یا از ویژگی یا مهارتی که به شما کمک می کند احساس اطمینان داشته باشید سپاسگزار باشید. ایده اصلی در اینجا فقط برای ایجاد یک عادت دیگر است که باعث می شود مثبت بودن خود هدایت شود.وقتی این کار را به یک عادت روزانه تبدیل کنید ، قدرت تفکر مثبت شما بالا خواهد رفت. 

می خواهید این موضوع را بیشتر کشف کنید؟ در اینجا 10 تمرین قدردانی وجود دارد:  

 مراقبه صبحگاهی: 

پس از بیدار شدن ، احساس هیجان را در مورد جنبه های روز آینده ایجاد کنید که باعث افزایش آگاهی شما از قدردانی می شود. شاید ، بدانید که سلام کردن به زیبایی صبح به زودی باعث می شود قلب شما با قدردانی ورم کند.  

از طرف دیگر ، ممکن است رویدادی رخ دهد که شما مشتاقانه منتظر حضور در آن باشید ، یا به سادگی انتظار وجود پتانسیل اتفاق خارق العاده را داشته باشید.

شگفتی :  

اززیباییهایی که شما را احاطه کرده است آگاه شوید. شاید ، شما در حومه شهر زندگی می کنید و می توانید از جذابیت های نفیس طبیعت شگفت زده شوید. سپس دوباره ، شما ممکن است در شهر زندگی کنید ، و می توانید معماری خلاق را تحسین کنید.

"لذت در جنگل های بی بضاعت ، 

تحریک در ساحل تنهایی ،  

جامعه ای که در آن هیچ کس متجاوز نمی شود ، 

من انسان را کمتر دوست ندارم بلکه طبیعت را بیشتر دوست دارم. 

جورج گوردون بایرون 

حرکات ظریف ساخته شده توسط مردم را رعایت کنید. یک لبخند ملایم ، یک احساس دلگرمی ، و عمل مهربانی که از طریق اعمال کوچک انجام میشود.

مجله:  

تجربیات شادی را که در یک مجله سپاسگزاری با آنها روبرو می شوید ، ثبت کنید. عمل ثبت چنین رویدادهایی می تواند شما را الهام بخش و بالا ببرد. 

علاوه بر این ، اگر احساس تقدیر خود را از دست می دهید ، می توانید به ژورنال نگاه کنید و به یاد بیاورید که چقدر خوش شانس هستید.

آگاهی لحظه به لحظه :                                                                          

حداقل یک بار در روز ، به خود بگویید که هیچ نگرانی وجود ندارد زیرا گذشته رفته است و نمی توانید آینده را حدس بزنید یا کنترل کنید. 

فقط اکنون وجود دارد و در حال حاضراسترس وجود ندارد وبه عنوان نگرانی در حال حاضر نمی تواند وجود داشته باشد. 

نفس عمیق بکشید و از لحظه ای که در آن هستید قدردانی کنید و با تمرین آن ذهن شما به طور خودکار به این واقعیتها فکر می کند

مهربانی: 

نه تنها وقتی مهربان هستید ، قدردانی دیگران را بیشتر می کنید ، بلکه خودتان را نیز بهبود می بخشید. 

مهربانی باعث شفقت می شود ، زیرا انگیزه بیشتری می یابد که اعمال شگفت انگیزانجام دهد و دوستی و نیکی را دنبال می کند

شادی خود را افزایش دهید:

شادی می تواند بدون ورود پول یا مقدار زیادی از زمان و انرژی رشد کند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که خود را با خیال راحت قرار دهید. به عنوان مثال ، نشستن در ایوان جلویی به طوری که بتوانید از تماشای غروب آفتاب دیدن کنید ، می تواند شما را با هیبت پر کند.

ازطرف دیگر ، قدم زدن در ساحل ، پابرهنه ، همراه شن و ماسه در بین انگشتان پا هنگام گوش دادن به سینه گوزنها ، ممکن است باعث شود افسون شوید. فقط انجام چند قدم اضافی می تواند به طور بالقوه شادی و تشکر شما را تقویت کند.

 قدردانی خود را نشان دهید:

از فرصت هایتان از مردم بخاطر مهربانی و ویژگی های شخصیتی که دارند تشکر و قدردانی کنید. با توجه به جستجوی جنبه های مثبت طبیعت افراد ، آگاهی شما از خوبی ها به وجود می آید. به طور همزمان ، شما باید افرادی را جذب کنید که فراوانی قدردانی شما را چند برابر می کنند.

به همین ترتیب ، اقداماتی انجام دهید که قدردانی شما را از هر فرصتی نشان می دهد و تجربیات بیشتری برای قدردانی از آنها رخ می دهد.

قدردانی از ثروت:  

به جای این که فکر کنید به ثروت بیشتری احتیاج دارید یا با دوستان در مورد مشکلات مالی تسلیت بگویید ، سعادت و فراوانی خود را جشن بگیرید.

با ابراز رضایت خود از داشتن مقدار زیادی از چیزهایی که در زندگی خود نیاز دارید ، قدردانی خود را به صورت شفاهی بیان کنید.

استفان ریچاردز 

" مردم مبارک تولید می کنند. افراد بی حوصله مصرف می کنند. " 

بر سلامتی تمرکز کنید:    

هر روز برسلامتی خود تمرکز کنید. درمورد هربیماری که داشته و یا اکنون دارید فراموش کنید فقط برای مدتی کوتاه ، انرژی خود را به جنبه هایی از خود بفرستید که از آنها قدردانی می کنید.

تأمل در زمان خواب: 

قبل از اینکه به خواب بروید درباره ویژگی های روز گذشته که شکرگزار آن هستید تأمل کنید. با اینکار این اجازه را می دهید قدردانی انرژی عاطفی خود را دوباره پر کنید مدیتیشن قبل از خواب می تواند به مبارزه با بی خوابی و خواب بی قرار کمک کند.

قدرت تنظیم در 

سرانجام ، تنظیم به آگاهی بالاتر شما می تواند تفاوت زیادی در توانایی شما در ایجاد افکار مثبت ایجاد کند. این بدان معنی است که فقط خود را در سطحی عمیق تر بدانید. شما می توانید تکنیکی را تمرین کنید که به ذهن ناخودآگاه شما و همچنین ذهن آگاهانه شما وارد شود.برخی از بهترین تمرینات مثبت اندیشی بر مراقبه و ذهن آگاهی تمرکز می کنند و ممکن است شما از قبل بدانید که چگونه برخی از این موارد را انجام دهید. حتی تمرینات اساسی تنفسی می تواند باعث ایجاد آرامش و پذیرش شود.به عنوان مثال ، شما ممکن است ده دقیقه را کنار بگذارید و سعی کنید بر روی نفس های عمیق از طریق بینی و از طریق دهان خود تمرکز کنید. این به آرامش ذهن و رهایی از افکار غیرمستقیم که فکر شما را مجذوب می کند کمک می کند. طبیعی است که در طی یک تمرین مانند این،  دچار پریشان نشوید اما سعی کنید به جای توجه بیشتر به آنها ، فکرهای تصادفی را از بین ببرید. 

وقتی به مراقبه عادت می کنید ، می توانید تکنیک های دیگری را امتحان کنید. موردی که می توانید امتحان کنید شامل تصور کردن خود به تدریج با یک نور طلایی است. احساس کنید که از انگشتان پا شروع می شود و تا بالای سر کار می کند و هرچه می گذرد شما را گرم می کند. برخی می بینند که این یک مایع مذاب است ، و برخی دیگر به سادگی یک درخشش طلایی. وقتی چشمان خود را باز می کنید ، باید احساس خوش بینی و انرژی مثبت کنید.

با وجود همه این چیزهایی که اکنون در ذهن شما کاشته شده است ، اکنون می توانید به قدرت تفکر مثبت ضربه بزنید تا زندگی شما را به شدت افزایش دهد. اگر کسی را می شناسید که در صورت استفاده از قدرت تفکر مثبت ، مزایای تغییر زندگی را تجربه کند.

دیدگاه‎ها

دیدگاه خود را بنویسید

10 درصد تخفیف
ارسال به تمام کشور
محصولات درمانی

تازه های وبلاگ