مروری بر کاربردهای فنگ شویی از کریستالها

Posted By: علیرضا فردوسی In: مقاله های انگیزشی On: Comment: 0 Hit: 491

کریستالهای یافتنشان بسیار آسان و بسیار ارزان هستند. این امر آنها را به یک ابزار عالی فنگ شویی برای مراقبت از انرژی شما تبدیل می کند. بلورهای داملر صاف و سبک هستند. حمل آنها آسان ، نمایش آسان و تمیز کردن آنها آسان است .

مروری بر کاربردهای فنگ شویی از کریستالها

چگونه می توانید از بلورهای داملر استفاده کنید؟

تو می توانی:

آنها را در جیب خود حمل کنید

آنها را زیر بالش یا تشک خود قرار دهید

آنها را در گیاهان یا در نزدیکی چشمه قرار دهید

چندین کریستال را توسط تخت خود نمایش دهید

ایده این است که کریستال ریز و درشت خود را در دسترس آسان قرار دهید به طوری که مهم نیست که شما در حال مراقبه باشید یا در بین ترافیک مشغول شهر. آرامش و ارتعاشات انرژی زیاد یک بلور می تواند انرژی شما را تسکین داده و آن را بالا ببرد.

اگر شروع به کار با کریستال ها کردید و مطمئن نیستید کریستال ها را انتخاب کنید ، با رنگی که می خواهید بیشتر باشد. از آنجا که هر رنگ لرزش خاصی را به همراه دارد ، می دانید اگر به شدت به رنگ بلور جذب می شوید ، انتخاب صحیحی را انجام می دهید.

شکل های کریستال و مجسمه

چاکرای فرشته

منبت کاری های کریستالی کوچک ، مجسمه ها یا سازندهای کوچک طبیعی مرحله بعدی فنگ شویی در استفاده از کریستال ها برای حفظ سطح انرژی شما است. انواع مختلفی از مجسمه های زیبا از کریستال های مختلف مانند رز کوارتز ، سلستیت ، آمتیست ، جید بودا ، ماسه سنگ ، جاسپر و… وجود دارد.

برخی از محبوب ترین حکاکی ها قلب (البته!) ، فرشتگان ، بودا ، فیل ها ، اهرام ، کره های کوچک و غیره است. داشتن آن به شکل کریستالی یک درمان مؤثر فنگ شوی است.

وقتی می توانید از انرژی یک کریستال یا تصویر خاص بهره مند شوید ، اما نمی خواهید آن را به عنوان یک قطعه جواهرات بپوشید ، یک کریستال کوچک در جیب شما می تواند بهترین انتخاب باشد.

مطمئن باشید که از کریستالهای خود مراقبت های خوبی انجام می دهید ، آنها را اغلب تمیز می کنید و با احترام با آنها رفتار می کنید. یک کیسه کوچک ساخته شده از مواد طبیعی مانند ابریشم ، پنبه یا چرم برای حمل یا ذخیره کریستال شما بسیار عالی است.

نحوه انتخاب جواهرات کریستالی

یکی از بهترین راه ها برای بهره مندی از انرژی شفابخش بلورها ، پوشیدن آنها به عنوان جواهرات است. بدین ترتیب جواهرات به وجود آمده اند - با یافتن راه هایی برای نزدیک شدن قدرت بلورها به بدن.

چالش خرید جواهرات خوب فنگ شویی در دانستن اینکه از کریستال ها برای جلوگیری از آن استفاده می شود. بسیاری از کریستال های مورد استفاده در جواهرات وجود دارد که به صورت رنگی ، تابشی یا مصنوعی ساخته شده اند. بنابراین ، اگر هدف شما خرید جواهرات با انرژی خوب فنگ شویی است ، مطمئن باشید که در حال خرید کریستال های اصلی هستید.

آویزهایی که بیش از ناحیه قلب یا بالای پلکوس خورشیدی ، دستبندها و حلقه هایی قرار دارند که روی نصف النهار طب سوزنی یا گوشواره هایی که همان کار را انجام می دهند لمس می کنند - شما آنچه را که بیشتر با شما صحبت می کند ، انتخاب می کنید.

از گوشواره ها گرفته تا گردنبندها ، از دستبندها تا کمربندها ، روشهای خلاقانه بسیاری برای بهره مندی از لرزشهای شفابخش بلورهای مختلف وجود دارد. آیا به آرامش و آرامش بیشتری نیاز دارید؟ به عنوان مثال به دنبال انرژی نرم و آرامش بخشسنگ کلسیت، سنگ قمر یا آکوامارین باشید. آیا به دنبال انرژی بیشتری هستید؟ پس شاید کارلین آتشین یا گارنت بتواند به شما کمک کند. پایه و محافظت بیشتری دارید؟ تورمالین سیاه یا ابسیدین را امتحان کنید .

یک روش خلاقانه و قدرتمند برای استفاده از انرژی کریستال های فنگ شویی ساخت جواهرات شماست. دشوار نیست یک بار یاد بگیرید که چگونه می توانید ، و می توانید دقیقا همان چیزی را که لازم دارید ایجاد کنید. البته منظور من این نیست که شما فقط با گذراندن یک یا دو کلاس شروع به ساخت جواهرات پیشرفته خواهید کرد ، اما مطمئناً دستبندهای کریستالی ساده و گردنبند درست می کنید.

انواع مختلفی از دانه های کریستالی خیره کننده در بازار وجود دارد ، یک سفر به یک مغازه مهره - سفره ای که حامل کریستال سنگ طبیعی است - کافی است تا خلاقیت شما جریان یابد!

محبوب ترین کریستال های فنگ شویی برای:

جذب عشق: رز کوارتز

انرژی بالا و نشاط: کارلین

زمین و محافظت: تورمالین سیاه ، هماتیت .

Leave your comment